3 puslapis iš 140 PirmasPirmas 12345671353103 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 2092

Tema: Ltx 2014

Imperionas Volturnas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Citata Defukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Pegasas Aš tik Defukas O ne deffuk D tai kad pats prisidedi prie to floodo

tai tegul kariauja negi kažkam gaila, svarbu čia nekariauti
    Arba aš *****as, bet aš žaidžiau už slapyvardį Pegasas. Iš kokio miesto jei nepaslaptis? Su pora žmonių lošiau, gal tai buvai tu?

defuk prasivalyk pm
    Paskutinį kartą redagavo Volturnas : 2014-01-08 18:17

Pagrindinis

Kur daugiausia žadat regintis?

Imperionas Volturnas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Citata Nevul1s rašė Peržiūrėti žinutę
    Kur daugiausia žadat regintis?
    Rimčiausi kaip ir visada +/+ susirinks, bet galiu meluoti

Pagrindinis

RImčiausi šitas geras

Pagrindinis

Citata Volturnas rašė Peržiūrėti žinutę
    Rimčiausi kaip ir visada +/+ susirinks, bet galiu meluoti
    + + tuscias bus

Pagrindinis

Citata Vokietis rašė Peržiūrėti žinutę
    + + tuscias bus
    savo pievas kitur gali eiti rašyti, buria jis čia nieko nebus, visi jau senai žino, kad tu ten busi, tai nesusireikšmink

Pagrindinis

savo pievas kitur gali eiti rašyti, buria jis čia nieko nebus, visi jau senai žino, kad tu ten busi, tai nesusireikšmink
    Tu ziuriu romesenis Nr2 palikai tik lot ir bemoki forumuose... Šššš kruva....

P.s tas pievas tau kitur reikia eit rasyt, nes forumas skirtas zaidejams, o ne kazkokioms eilinems fermoms )

Pagrindinis

Tu ziuriu romesenis Nr2 palikai tik lot ir bemoki forumuose... Šššš kruva....

P.s tas pievas tau kitur reikia eit rasyt, nes forumas skirtas zaidejams, o ne kazkokioms eilinems fermoms )
    tai kad tu tokias pat pievas čia rašai dabar Tu taip nesinervuok Vokietuk Aš tau ir nick jau sugalvojes, Romeo būk ))))) Kolkas forumas skirtas visiems kurie nori pakalbėti, nes žaidimas dar neprasidėjo, o jei tu forume žaidi, tai tada žinoma, tik žaidėjams. Nesikandžiok tu taip, ar daugiau nieko nesugebi ?

P.s. Turi kažkokiu pretenziju, tai į pm rašyk, o ne čia man pasakas sek, nes tik kaip šuo loti ir kandžiotis tesugebi

Pagrindinis

tai kad tu tokias pat pievas čia rašai dabar Tu taip nesinervuok Vokietuk Aš tau ir nick jau sugalvojes, Romeo būk ))))) Kolkas forumas skirtas visiems kurie nori pakalbėti, nes žaidimas dar neprasidėjo, o jei tu forume žaidi, tai tada žinoma, tik žaidėjams. Nesikandžiok tu taip, ar daugiau nieko nesugebi ?

P.s. Turi kažkokiu pretenziju, tai į pm rašyk, o ne čia man pasakas sek, nes tik kaip šuo loti ir kandžiotis tesugebi
    As loti ir kadziotis?: )) tai cia tu tas kuris esi forumuose sedi ir ciauski nesamones, pirmas kibti prie manes pradejai ne as : )) atsigliucink o taves zaidancio tikrai nebepamenu kada besu mates, na jo praita rounda, kaip acc ferma patapo per kelias savaites : ))

Pagrindinis

As loti ir kadziotis?: )) tai cia tu tas kuris esi forumuose sedi ir ciauski nesamones, pirmas kibti prie manes pradejai ne as : )) atsigliucink o taves zaidancio tikrai nebepamenu kada besu mates, na jo praita rounda, kaip acc ferma patapo per kelias savaites : ))
    Su logika susipikes vaikine Tu negalėjai manęs matyti, nes mes net nebendravom daug, ir tu išvys nežinai kur žaidžiu, poto ta acc kur sakiai, kad ferma, tai nebuvo ferma, juk tu prašiai, kad tau atiduočiau, tai ta ir padariau, o ką tu su juo padariai, tai turbut jau ne mano problėmos ar ne taip ? ))) Tai mažiau pasakas sek žmogeliuk Tai kaip nekibsi jei matai, kad žmogus durnium apsimeta :d

Pagrindinis

Kiek jūs galit pyktis, daugiau neturit ką veikt?

Pagrindinis

Citata Isdykele rašė Peržiūrėti žinutę
    Kiek jūs galit pyktis, daugiau neturit ką veikt?
    Nesipikstam mes, diskutuojam tiktais Ką jus merginos suprantat...

Pagrindinis

Tu trint norejai o acc jau buvo ferma o acc paemem pradzioi kaip suporta tai tu cia tas didysis durnius ir esi ) Defukaseni ar kaip i tave dabar kreiptis?

P.s is skypes issviedei nebera kur parasyt (

Pagrindinis

Tu trint norejai o acc jau buvo ferma o acc paemem pradzioi kaip suporta tai tu cia tas didysis durnius ir esi ) Defukaseni ar kaip i tave dabar kreiptis?

P.s is skypes issviedei nebera kur parasyt (
    Jus paiimete jus ferma ir padarėt, nes jis ferma nebuvo O aš tavęs durnium nevadinau, tik pasakiau, kad apsimeti, tai tu čia neisijausk žmogau

Pagrindinis

gal kas i komanda priims mane sy ltx?

3 puslapis iš 140 PirmasPirmas 12345671353103 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •