2 puslapis iš 140 PirmasPirmas 1234561252102 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 2092

Tema: Ltx 2014

Imperionas Volturnas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Citata Defukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Jis išvys alaus negeria, tai ir tautybė jo neaiški.

Volturnas, ir kas iš to kad pamena ?

Vokieti gali nesikabinėti prie mano žodžiu, nes pats žinai, kad taip ir yra, tiesa pasakiau ir ne aš sugalvojau tai o tavo defferiai
    Jeez. Norėjau pasiteiraut ar pamena ir viskas ... Čia tokspat klausimas, kam sukūrei temą? Kas iš to?

Pagrindinis

Citata Volturnas rašė Peržiūrėti žinutę
    Jeez. Norėjau pasiteiraut ar pamena ir viskas ... Čia tokspat klausimas, kam sukūrei temą? Kas iš to?
    Koks tikslas teirautis kažko be jokio reikalo

Pagrindinis

Koks tikslas teirautis kažko be jokio reikalo
    Tikslų gali įvairiausių būti. Gal žmogus žaidė ten ir neturi komandos ir ieškosi jos, o tokia rekomendacija gana žavi. Gal žmogus šiaip nori padiskutuoti apie nostalgiją keliančius laikus, kai speedas buvo aktyvesnis ir prestižiskenis.

Pagrindinis

Citata Reveng4 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tikslų gali įvairiausių būti. Gal žmogus žaidė ten ir neturi komandos ir ieškosi jos, o tokia rekomendacija gana žavi. Gal žmogus šiaip nori padiskutuoti apie nostalgiją keliančius laikus, kai speedas buvo aktyvesnis ir prestižiskenis.
    Nu nu nu... Taigi aiškiai pats pasakė, kad norėjo pasiteirauti ir tiek be jokiu tikslu, o tu čia prigalvoji visokiausiu dalyku Nereikia šitaip daryti

Pagrindinis

Nu nu nu... Taigi aiškiai pats pasakė, kad norėjo pasiteirauti ir tiek be jokiu tikslu, o tu čia prigalvoji visokiausiu dalyku Nereikia šitaip daryti
    Visko gali būti, juk sakau ,,gal"
    P.S. ko taip piktai? juk aš visada draugiškas

Pagrindinis

Citata Pirmas rašė Peržiūrėti žinutę
    o ir aivaras sugryzta i ltx, katram rege kursites, kaip visada -/-?
    Taip.O pats zaisi?

Pagrindinis

Citata Reveng4 rašė Peržiūrėti žinutę
    Visko gali būti, juk sakau ,,gal"
    P.S. ko taip piktai? juk aš visada draugiškas
    Net negali, o ir yra Nepiktas aš

Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Dabar, Defuk, pirma, čia forumas - NE, tai ne Sovietų sąjunga ar kažkas panašaus, mes esame laisvi piliečiai ir galime diskutuoti apie bet ką (kas nenukrypsta į off-topic'ą aišku) ši tema yra apie LTX, taigi aš ir kalbėjau apie LTX ir prašau, nekabink makaronų, tiesiog pasiteiravau ar kasnors loš čia iš tų kas lošė, jeigu dar nesupratai, jeezus.
    Spaudžiu dešinę reveng4

Pagrindinis

Citata Volturnas rašė Peržiūrėti žinutę
    Dabar, Defuk, pirma, čia forumas - NE, tai ne Sovietų sąjunga ar kažkas panašaus, mes esame laisvi piliečiai ir galime diskutuoti apie bet ką (kas nenukrypsta į off-topic'ą aišku) ši tema yra apie LTX, taigi aš ir kalbėjau apie LTX ir prašau, nekabink makaronų, tiesiog pasiteiravau ar kasnors loš čia iš tų kas lošė, jeigu dar nesupratai, jeezus.
    Spaudžiu dešinę reveng4
    Tai jei nori klausti ar kas žais iš utopu tai taip ir rašyk, o ne klausk ar kas dar utopija prisimena Du skirtingus postus parašiai dabar Ir nieks tau čia nedraudžia diskutuoti prašom į sveikata, aš tik pasidomėjau ir tiek

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Citata maiselis rašė Peržiūrėti žinutę
    Taip.O pats zaisi?
    joa meginsim, kaip dabar ltx be manes nors is kitos puses, juk Balticumas bus, zymiai linksmiau.

Defukas tai kaip visada savo stiliui, neisauga niekaip negi taip sunku nieko nerasyti jaigu ne i tave zmogus kreipesi
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Tai jei nori klausti ar kas žais iš utopu tai taip ir rašyk, o ne klausk ar kas dar utopija prisimena Du skirtingus postus parašiai dabar Ir nieks tau čia nedraudžia diskutuoti prašom į sveikata, aš tik pasidomėjau ir tiek
    Aš čia nenoriu kariaut. Ramiai būnam.
    Tai gal bus lošiančių iš Utopijos (bei wingu) dar?
    Gal yra norinčių kartu žaisti?

Pagrindinis

joa meginsim, kaip dabar ltx be manes nors is kitos puses, juk Balticumas bus, zymiai linksmiau.

Defukas tai kaip visada savo stiliui, neisauga niekaip negi taip sunku nieko nerasyti jaigu ne i tave zmogus kreipesi
    Jis į visus kreipiasi O ypač paskutiniame poste, tai visiškai nemandagu žmogų ignoruoti Volturnas- niekas čia nekariauja draugiškai čia tik Be to žaidžiau Utopijoj, tai kad nereikia čia lialia, kad ne į mane kreipiasi

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Jis į visus kreipiasi O ypač paskutiniame poste, tai visiškai nemandagu žmogų ignoruoti Volturnas- niekas čia nekariauja draugiškai čia tik Be to žaidžiau Utopijoj, tai kad nereikia čia lialia, kad ne į mane kreipiasi
    tai koks skirtumas, bet kartais yra geriau nieko nerasyti negu rasyti bile kad rasyti... is nieko tada buna padaroma keli puslapiai bereikalingo fludo. Ir kokiu niku Deffuk Utopijoj zaidiai?
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Defuk, aš nenoriu kaip ten s7 kariauja vienas su kitu plėšytis, ten spyrgiu ne spyrgius, agurkas, makaronas, ką jie ten dar įsigalvoja

Pagrindinis

tai koks skirtumas, bet kartais yra geriau nieko nerasyti negu rasyti bile kad rasyti... is nieko tada buna padaroma keli puslapiai bereikalingo fludo. Ir kokiu niku Deffuk Utopijoj zaidiai?
    Pegasas Aš tik Defukas O ne deffuk D tai kad pats prisidedi prie to floodo

tai tegul kariauja negi kažkam gaila, svarbu čia nekariauti

2 puslapis iš 140 PirmasPirmas 1234561252102 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •