Rodomi rezultatai 1 iki 7 iš 7

Tema: Ar tai taika ar tiesiog pasityciojimas? (pastiprinimo peripetijos)

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis Ar tai taika ar tiesiog pasityciojimas? (pastiprinimo peripetijos)

Taigi, labai malonu, kad zaidimo kurejai leidzia per sventes praleisti daugiau laiko kitur, o ne prie traviano, taciau yra vienas blogas dalykas, kuris vercia ta ju nora visiska nesamone arba greiciau jau pasityciojimu is zaideju. Paklausite kas tai tokio - galiu atsakyti, kad tai galimybe pasiusti karius i bet kurio kito zaidejo gyvenviete kaip pastiprinima. Dabar pasvarstykime kas tokiu atveju gaunasi - normalus zmogus priseda svenciu metu kokiu pora sykiu per diena prie kompiuterio ir pasiziuri kas ten vyksta pas ji traviane. Na paskirsto resursus, uzduoda patobulinimus, statybas, kariu gamyba. Atsiminkime kad pulti net ir niekam nepriklausancios oazes - jis negali (nors pastaroji pozicija man neaiski - kodel negalima puldineti niekeno oaziu? - klaida, neapsiziurejimas, nepalieka jokios galimybes zaisti tiems, kurie nesvencia?) Tai va, apibendrinam - normalus zaidejas kelis sykius priseda kelioms minutems - visa likusi laika jo kaimai lieka neapsaugoti nuo kitu zaideju (geradeju) pastiprinimu, kuriuos intensyviai sius jam. Kas pasekoje gaunasi - turi pastoviai junginetis prie traviano ir paleidineti atgal tuos pagalbininkus, kurie ryja tavo kaimo grudus. Paklausite - o kas cia blogo - na tas ir yra blogai, kad tave be jokios galimybes jiems atkersyti apeda aplinkiniai - taigi nieko negali jiems padaryti tuo taikos metu, nei uzpulti, nei i spastus isodinti, net ir badu nepadves, tik isnaudos tavo kaimo resursus, sustabdys tavo vystymasi ir sugadins sventes, nes turesi, kaip ir bet kuria kita diena jungtis kas bent 30 min ir tikrinti ar neatsirado tokiu geruciu, kurie nusprende atsiusti nereikalinga pastiprinima. Taigi klausimas butu toks- kodel palikta galimybe siusti pastiprinimus kitiems, jei is principo nieko kito negalima nuveikti - jokiu kariniu veiksmu, o pastiprinima siusti kazkodel galima? Be to, nepalikta jokios galimybes apsiginti nuo to bereikalingo pastiprinimo - net pats negali uzpulti ir sumalti tuos svecius i s.... Tai kas cia per nesamones? Jei jau paliekate tokia nereikalinga galimybe, tai palikite galimybe ir kazkaip gintis nuo to - pvz, galimybe atsisakyti nuo kai kuriu zaideju pastiprinimo - kaip ignoru sarasas. Tada atkristu bent tie psidurkai, kurie pastoviai siuntineja pastiprinimus i ta pacia gyvenviete. Toks atvejis buvo man su savo "geruoju" kaimynu per pastarasias kaledas - jo kariai iki manes keliauja apie 20-30 minuciu, taigi turejau pastoviai kas 40-50 minuciu jungtis ir atleisdineti jo pagalba, kuri man tik nuostolius dare. Ir dar tokia smulkmenele - normalaus zaidimo eigoje (ne taikos laiku) jis man niekaip negaletu pakenkti, nes ataku ar reidu metu butu netekes visu savo kariu arba as juos buciau nuneses, arba galiausiai pastiptu is bado, jei neatleisciau ju. O dabar nieko negaliu padaryti - tik atleisti, o jis man daro konkrecius nuostolius. Tai kur cia teisybe paklausiu? Jeigu jau zaidimo kurejai nori buti tokie geruciai - tai tegu sutvarko ta nesklanduma - pvz, kaip ir ataku metu pasiustas pastiprinimas tuojaus grista i savo gimta kaima palikes savo taikiniui tik pasveikinima su sventemis, arba, kaip jau sakiau, galimybe ideti i ignorus tokius geradejus. Na ir pagaliau tokia galimybe, kuri nieko nenuskriaustu - isvis nuimti raciona kareiviams taikos metu - t.y. kad jie visiskai nenaudotu grudu taikos periodu. Taigi kazkaip reikia sutvarkyti si nelogiskuma su pastiprinimais. Nes dabartine padetis tai nelogiska. 1. Kariniai veiksmai negalimi, o pastiprinimu siuntinejimas galimas. 2. Kariai eda grudus, nors jiems pasibaigus - nedvesia. 3. Pastiprinimas nepadeda, o kenkia ir nieko jam negali priespastatyti.

Pagrindinis

Manau, kad pastiprinimų siuntimas vadovaujasi tokia logika, kad eitų suspėti apsiginti nuo atakų, kurios buvo paleistos taikos metu, o leidžiasi sekundė ar dvi po jos pabaigos. Jei neleistų pasiųsti pastiprinimų, tai reiškiasi, jog į tą pačią sekundę pataikęs puolėjas praeis šimtu procentų (jei neturėsi savo deffo pakankamai), nes kiti siųsti pastiprinimai, net nusileidę tą pačią sekundę nesigins, nes pirmiau leidžiasi tai, kas pirmiau buvo paleista.

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Tas tai taip, taciau, manyciau sia problema visvien reiktu spresti, nes tas vadinamas taikos periodas realiai trukdo toms sventems ir reikia daugiau laiko skirti travianui negu ne svenciu metu. Kaip jau minejau man vienas veikejas labai trukde per kaledas siusdamas pastiprinima kas pusvalandi. Dabar jis to padaryti negales, nes po svenciu jau nebeturi ko siusti. Tai isvada tokia, kad svenciu metu as lieku visiskai beginklis nuo to veikejo, o normaliu metu jis man jokiu problemu nesukelia. Manau ta reikala reikia kazkaip tobulinti, pvz. butu tokie pasiulymai - svenciu metu pastiprinimas nevalgo grudu (tada jis man ir niekam kitam nekenks), jei tai atrodo del kazkokiu veiksniu nepriimtina - tegu taikos metu pastiprinimas eda grudus is to miesto is kurio atsiustas (nors pastarasis nepatiks tiems, kurie grudu didziaja dali prisiplesia, o kad sedi - tai tegu, negi gaila, gal kas po taikos pasibaigimo uzsiraus netycia. Arba padaryti galimybe uzsiblokuoti nuo kai kuriu veikeju pastiprinimo. Ar jus turite koki geresni pasiulyma, nes pastaroji padetis man atima daugiau laiko ir nervu, negu paprasta kasdienybe - negaliu nei pamiegoti nei pagerti. O kokios tai sventes tada? Tada sakyciau isvis nereikia to taikos periodo, nes jis tik trukdo ir vystytis ir ilsetis

Imperionas Volturnas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Čia kažkas tokio kaip puolimas pastiprinime, kažkada žaidžiau privačiame serveryje, buvo kalėdine taika, kadangi kariai buvo nežmoniški, pasiuntė pastiprinimą ir aišku kas buvo. Galvojau bugas, kol kas niekas į mane nesitaikė nei Lietuvių serveriuose, nei Anglų, tad, spaudžiu dešinę, ir visom keturiom, kad nebegalima būtų siųsti pastiprinimų.

P.S. Elmai, kur statusas moderatoriaus dingo?

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Citata Volturnas rašė Peržiūrėti žinutę

P.S. Elmai, kur statusas moderatoriaus dingo?
    Nu ten dingo is kur ir atsirado. Buvau padares keliu metu pertrauka traviane. Tai ir nueme man tuos antpecius Na o pertrauka buvo del to, kad naujasis travianas labai nepatiko palyginus su senuoju (kas prisimena dar tuos laikus?). Seni draugai, su kuriais teko ne viename musyje dalyvauti issiskirste kas kur. Tai dabar bandau ismokti zaisti naujaji traviana vel kaip kazkada nuo pradziu. Nezinau ar ilgam uzteks kantrybes mokytis, nes entuziazmas visgi ne tas, kaip buvo pirma syki.

Na o kas liecia tuos pastiprinimus, tai ju visiskai uzdrausti gal ir nereiketu, butent del to priezasties, kuria minejo cia pries tai, bet ir palikti tokiu, kokie jie yra dabartiniu metu - negalima, nes tai jau gaunasi ekonominis zaideju smukdymas. Taip sakant bent jau siuo metu ta taikos laikotarpio dalis atrodo labiausiai nesutvarkyta. Manyciau kurejai gal paprasciausiai neivertino tokios galimybes, kad geras dalykas - pastiprinimas, gali buti naudojamas kaip ekonominis ginklas ir gana nemalonus.

Na ir dar nemalonus dalykas del to taikos laikotarpio, kad negali pulti net ir niekam nepriklausanciu oaziu ir nataru gyvenvieciu. Tai ypac neparanku ts6 serve, nes ten taip sakant sios uzduotys ieina i uzdirbamu tasku skaiciu ir del to negali atsiimti gan maloniu prizu. Taigi taikos metas, tipo turetu duoti zaidejams kazkokiu nuolaidu ir malonumu sudaro vien nemalonumus ir trukdzius. Manau, jei sutikciau ta balabola, kuris padare toki taikos laikotarpi, koki ji turime dabar - issakyciau jam visa teisybe ne visai maloniais zodelyciais, nes butent tokias mintis man siuo metu ir kelia tie laikotarpiai. Stai prasidejo eilinis taikos laikotarpis, ir vel normaliai zaisti negalima - teks tik kazkaip gelbetis nuo ikyriu pastiprintoju. Svarbiausia zino, kad normaliu laiku skaudziai nukentetu uz tokius dalykus, tai dabar tiesiog nauduojasi savo nebaudziamumu ir erzina.
    Paskutinį kartą redagavo Elmas : 2013-12-31 01:18

Imperionas Volturnas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Citata Elmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu ten dingo is kur ir atsirado. Buvau padares keliu metu pertrauka traviane. Tai ir nueme man tuos antpecius Na o pertrauka buvo del to, kad naujasis travianas labai nepatiko palyginus su senuoju (kas prisimena dar tuos laikus?). Seni draugai, su kuriais teko ne viename musyje dalyvauti issiskirste kas kur. Tai dabar bandau ismokti zaisti naujaji traviana vel kaip kazkada nuo pradziu. Nezinau ar ilgam uzteks kantrybes mokytis, nes entuziazmas visgi ne tas, kaip buvo pirma syki.

Na o kas liecia tuos pastiprinimus, tai ju visiskai uzdrausti gal ir nereiketu, butent del to priezasties, kuria minejo cia pries tai, bet ir palikti tokiu, kokie jie yra dabartiniu metu - negalima, nes tai jau gaunasi ekonominis zaideju smukdymas. Taip sakant bent jau siuo metu ta taikos laikotarpio dalis atrodo labiausiai nesutvarkyta. Manyciau kurejai gal paprasciausiai neivertino tokios galimybes, kad geras dalykas - pastiprinimas, gali buti naudojamas kaip ekonominis ginklas ir gana nemalonus.

Na ir dar nemalonus dalykas del to taikos laikotarpio, kad negali pulti net ir niekam nepriklausanciu oaziu ir nataru gyvenvieciu. Tai ypac neparanku ts6 serve, nes ten taip sakant sios uzduotys ieina i uzdirbamu tasku skaiciu ir del to negali atsiimti gan maloniu prizu. Taigi taikos metas, tipo turetu duoti zaidejams kazkokiu nuolaidu ir malonumu sudaro vien nemalonumus ir trukdzius. Manau, jei sutikciau ta balabola, kuris padare toki taikos laikotarpi, koki ji turime dabar - issakyciau jam visa teisybe ne visai maloniais zodelyciais, nes butent tokias mintis man siuo metu ir kelia tie laikotarpiai. Stai prasidejo eilinis taikos laikotarpis, ir vel normaliai zaisti negalima - teks tik kazkaip gelbetis nuo ikyriu pastiprintoju. Svarbiausia zino, kad normaliu laiku skaudziai nukentetu uz tokius dalykus, tai dabar tiesiog nauduojasi savo nebaudziamumu ir erzina.

Pats gavau iš Martyno pasiūlymą pabandyti parašyti į el.paštą dėl prisidėjimo į komandą, svarstau, nelabai tikiu, kad galiu būti priimtas, na bet pabandyti reikėtų, nenumirsiu manau, o kaip darbas, sunkus?

Gyvenu netoli Muchen, 60km~ nuo Travian Games korporacijos 100km~, kažkada į Munchen atvaževęs norėčiau užeit ir keletą pasiūlymų pateikti, įtraukiant ir šitą, manau kaip į atsiprašant durniu pasižiūrės, bet pabendraut visai įdomu būtų. Na žiūrėsim. Gerų švenčių.

Senatorius VB88 avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2014
    Vieta
    Traviano gatvė, ne užsienis
    Žinutės
    856

Pagrindinis

Pasiūlymas nuo Toro.
    Galimybės siųsti pastiprinimus naikinti nereikia, reikia tik įdiegti paprastą funkciją - žaidėjas nustatymuose pažymi varnelę, kad taikos metu pastiprinimų nenori gauti. Ir viskas. Jeigu pastiprinimas reikalingas - uždeda varnelę ir tampa atviras pastiprinimams. Manau, kad nėra sudėtinga sugalvoti, kaip tai įgyvendinti techniškai.

Dėl oazių puldinėjimo tai visiškai teisingai, kad jų negalima puldinėti per taiką, nes nukentėtų tų interesas, kurie nesėdi per šventes prie pc ir negali ferminti.

Ačiū už dėmesį.

Temos raktiniai žodžiai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •