2 puslapis iš 2 PirmasPirmas 12
Rodomi rezultatai 16 iki 22 iš 22

Tema: S1 restartas

Imperionas Sampanelis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2011
    Vieta
    Mazeikiai
    Žinutės
    298

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai su kuo jau ateisit mielasis, gal su manim noretit pazaist kartu ? Gal pamatysi ,kd ne toks as jau ir nedoras
    Du acc tai tikrai busim,pakolkas tik tiek tesurinkau zmoniu : save ir senas draugas. dar kelis gal iseis prikabint,velnias zino.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Tiesa sakant meciau velniop ta komandos rinkima, tyngiu Ateisim 10-15 ir bus branduolys,bet visi patikimi ir su jais jau losias kartu iki galo Man kazkokiu pareigu nereikia , jei yra kas is kompanijos geriau ismano, nuo to tik maziau galva skaudetu nenori sampe pabandyt vienoje komandoje sulost?

Imperionas Volturnas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Du guru susirinks, nenugriaukit tik ((((

Imperionas Sampanelis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2011
    Vieta
    Mazeikiai
    Žinutės
    298

Pagrindinis

Citata myrevenge721 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tiesa sakant meciau velniop ta komandos rinkima, tyngiu Ateisim 10-15 ir bus branduolys,bet visi patikimi ir su jais jau losias kartu iki galo Man kazkokiu pareigu nereikia , jei yra kas is kompanijos geriau ismano, nuo to tik maziau galva skaudetu nenori sampe pabandyt vienoje komandoje sulost?
    Juk zinai pats kur tu gali eit su savo tuo pasiulymu provokuoji,kad mane cia uzblokuotu?

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata Sampanelis rašė Peržiūrėti žinutę
    Juk zinai pats kur tu gali eit su savo tuo pasiulymu provokuoji,kad mane cia uzblokuotu?
    O tu giliai mastai susisieke su manim latviai ,siule kurtis per du regionus ir sudaryt sajunga regionine, zaidejas dragonasz, bet mano aljansai sajungu nedaro, nebent akademija buna tik su ja Zada but gausu latviu. Losk sampanai rimtai ne pora menesiuku, noretusi kuo stipreesnio raundo, nes kuo stipresni varzovai ir didesne konkurencija tuo ir motyvacija labiau kyla, butu neblogai padaryt viena idomesniu raundu pastaraisiais metais

Pagrindinis

ne pora menesiuku, noretusi kuo stipreesnio raundo, nes kuo stipresni varzovai ir didesne konkurencija tuo ir motyvacija labiau kyla, butu neblogai padaryt viena idomesniu raundu pastaraisiais metais .....

uz kiek laiko trinsies,apsishikeli?

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis

Citata tomazas-babauzis rašė Peržiūrėti žinutę
    ne pora menesiuku, noretusi kuo stipreesnio raundo, nes kuo stipresni varzovai ir didesne konkurencija tuo ir motyvacija labiau kyla, butu neblogai padaryt viena idomesniu raundu pastaraisiais metais .....

uz kiek laiko trinsies,apsishikeli?
    Jei viskas gerai ,tai baigsis raundas arba sugriaus o tu siknaausi irgi zaisi?

2 puslapis iš 2 PirmasPirmas 12

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •