1 puslapis iš 67 123451151 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 1003

Tema: Ltx14 Part2

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Žinutės
    1,404

Pagrindinis Ltx14 Part2

Na ką defuko nervai neatlaikė tesiam tema, bet stengiamies sudo nemalti

Senatorius ivut avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2013
    Vieta
    ltu
    Žinutės
    587

Pagrindinis

Ne visos gyv. jo sibire, jis tiesiog visas fermas fermina su 2 kuokom, bent as taip manau

Senatorius ivut avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2013
    Vieta
    ltu
    Žinutės
    587

Pagrindinis

Grazus logas bet manau kad didesni offiukai vaiksto
    Paskutinį kartą redagavo ivut : 2013-08-06 00:50 Priežastis: nezinau!!

Pagrindinis

Kam slėpt gynėją? Juk akivaizdu

Pagrindinis

Citata romenas_kvadratu rašė Peržiūrėti žinutę
    Kam slėpt gynėją? Juk akivaizdu
    Akivaizdu tik tiems kurie ten dalyvavo )) SE ir *V* ally

Citata ivut rašė Peržiūrėti žinutę
    Grazus logas bet manau kad didesni offiukai vaiksto
    Zinomo vaiksto ir didesni ))
    Paskutinį kartą redagavo Skirgaila : 2013-08-06 23:53

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    78

Pagrindinis

Taigi cia tave puole pingvine :

http://travian-reports.net/lt/report/39569796f14
    Kamarjoba

Pritarimas

Citata Marucha rašė Peržiūrėti žinutę
    Taigi cia tave puole pingvine :

http://travian-reports.net/lt/report/39569796f14
    skaityti moki ))
    *V*

Pagrindinis

Sakau ateisiu i ltx'a dar palosti per laisvas dienas kai darbo nera... O cia ziuriu kuo toliau tuo didesnis meslas pasidares, zaidejei surenkami pries raunda ir visi susigrudzia i viena regiona...Idomu bus paziureti pries ka kariaus galingasis SE aljansas...Gal pries mane? Ar Vokietukas toks bailys yra ir nesugebes nieko padaryti...Paziuresime jo kaip vado darbus siame aljanse. Bet pokolkas, nieko nematau gero is jo puses... Cia bus kaip su ko? aljansu ltx 10 statys vienintelis WW visam regione zmonys is pykcio suleis jam offus .
    gal ir nebus... papriestarausiu sau, issiklaidys aljansas i kelias grupes. Bus Ingutes saika ir Vokiecio saika. Inga visa info zinos apie vokiecio zaidejus , o vokietis zinos tiek apie save viska...Ir gaus malku... Pamatysite sita posta dar jus paskaitysite nekartą.

Pamenu žaidėjus is senu ltxu nebudavo tokie pasikele ir achujeline..Kaip dabar zmogus viena raunda nardo i subine tiesa sakant o kita raunda jau "Sto zaja" , Matyt daug ka pakeicia kai sedi top 1 ir nesusigaudo kad zaidime yra, bet kitiems kerta ir per gyvenima...
    As cia nesmerkiu kiekvieno, as pats esu sudmalys ieskau prie ko prikipti, bet cia zaidimas , as zaidime tik malu suda...Man zaideju nuomone apie mane neydomi... Darau ka moku geriausia.

http://travian-reports.net/lt/report/3775507b27e

Šį raundą bus... Skull užpuolė Diurnadalis...
    Paskutinį kartą redagavo Skirgaila : 2013-08-06 23:55

Pagrindinis

Citata zex rašė Peržiūrėti žinutę
    http://travian-reports.net/lt/report/3775507b27e

Šį raundą bus... Skull užpuolė Diurnadalis...
    Tik gaila kad skuleris tavo si rounda be stogo sedi

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    78

Pagrindinis

As kiek zinau Inga vadovauja komadai,betn as atejau zaisti uz jos komanda.
    Kamarjoba

Pagrindinis

Sakau ateisiu i ltx'a dar palosti per laisvas dienas kai darbo nera... O cia ziuriu kuo toliau tuo didesnis meslas pasidares, zaidejei surenkami pries raunda ir visi susigrudzia i viena regiona...Idomu bus paziureti pries ka kariaus galingasis SE aljansas...Gal pries mane? Ar Vokietukas toks bailys yra ir nesugebes nieko padaryti...Paziuresime jo kaip vado darbus siame aljanse. Bet pokolkas, nieko nematau gero is jo puses... Cia bus kaip su ko? aljansu ltx 10 statys vienintelis WW visam regione zmonys is pykcio suleis jam offus .
    gal ir nebus... papriestarausiu sau, issiklaidys aljansas i kelias grupes. Bus Ingutes saika ir Vokiecio saika. Inga visa info zinos apie vokiecio zaidejus , o vokietis zinos tiek apie save viska...Ir gaus malku... Pamatysite sita posta dar jus paskaitysite nekartą.

Pamenu žaidėjus is senu ltxu nebudavo tokie pasikele ir achujeline..Kaip dabar zmogus viena raunda nardo i subine tiesa sakant o kita raunda jau "Sto zaja" , Matyt daug ka pakeicia kai sedi top 1 ir nesusigaudo kad zaidime yra, bet kitiems kerta ir per gyvenima...
    As cia nesmerkiu kiekvieno, as pats esu sudmalys ieskau prie ko prikipti, bet cia zaidimas , as zaidime tik malu suda...Man zaideju nuomone apie mane neydomi... Darau ka moku geriausia.
    O Šarūns čia nieko neprisidėjęs? (

Pagrindinis

Kas tas Šsarūnas???
    Vokieti koks pavydas?? Padaryk tiek kiek as padares duosiu 100 lt , pirma tapk vyru , ir nustok ozinti ir guostis

Pagrindinis

Kas tas Šsarūnas???
    Vokieti koks pavydas?? Padaryk tiek kiek as padares duosiu 100 lt , pirma tapk vyru , ir nustok ozinti ir guostis
    Mantas ar tu padares?

1 puslapis iš 67 123451151 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •