2 puslapis iš 8 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 114

Tema: Geriausi Ltx'o žaidėjai (nuomonės)

Pagrindinis

Butu faina jei kas sudarytu letu servu topa su idomia apzvalga. Siaip labai sveikintina kartas nuo karto tokias apzvalgeles paskaityt tikrai idomiai skaitosi ir diskusija issivysto, aisku cia labai subjektyvus topas ,kadangi vienas zmogus vertina, nors pirmi 3 zaidejai is sito topo manau ir taip daugiausiai tasku surinktu ,jei butu daugiau vertintoju, taigi dedu dideli pliusa honorui uz toki darba. Dabar laukiam letu servu topo!

Pagrindinis

Čia ne geriausių sąrašas, o tik pačiam patinkančių žaidėjų pavardinimas. Deja , poste daug spragų, klaidų, neteisingų nick-ų, paaiškinimuose pastebimas labai didelis informacijos trūkumas, dualai vadinami žaidėjais, atskiri žaidėjai įvardinami kaip dualai ir pan., net žaidėjų lytis painiojama. Visa tai parodo, kad sąrašas sudarytas nelabai atsakingai.

Užkertant kelią pasakymams, kad aš pavydžiu ir panašiai, noriu iškart pasakyt, kad aš kaip dualė paminėta net po keliais nick-ais, deja tai negerina situacijos
    Genijus atpažįstamas pagal tai, kad prieš jį vienijasi visi kvailiai ir netikėliai...Dž. Sviftas
    http://byaki.net/uploads/posts/2013-..._qoutes_06.jpg

Pagrindinis

Gaja, būtų malonu, jei parašytum savo nors top 10-uką su logiškais paaiškinimais. Vakar minėjai, kad tau yra tik 3 geri žaidėjai ltxe, tačiau manau galėtum atrasti ir daugiau, visgi ne vieną raundą esi atlošusi

Pagrindinis

Citata honoras rašė Peržiūrėti žinutę
    Gaja, būtų malonu, jei parašytum savo nors top 10-uką su logiškais paaiškinimais. Vakar minėjai, kad tau yra tik 3 geri žaidėjai ltxe, tačiau manau galėtum atrasti ir daugiau, visgi ne vieną raundą esi atlošusi
    Maziau tos klaunes nuomones klausyk :- D

P.s cia ne forumas cia stumykla, tik pisa prota o patys nieko nerodo, nieko nedaro tik kitus kritikuoja :- D

Pagrindinis

gaja neisdrys padaryt as galiu uz
    1.Gaja
    2.gaja
    3.gaja
    4.gaja
    5.gaja
    6.sangi
    7.bite maja
    8.baltas
    9.germanoid
    10.egis arba lietuva
    nu pirmos 5 vietos nekintamos o kitos biski galima pakoreguot

Pagrindinis

Citata honoras rašė Peržiūrėti žinutę
    Čiut pataisysiu, vakar minėjau, kad matau tik 3 tikrai labai labai gerus žaidėjus tavo sąraše, jie verti itin gerų žaidėjų vardo. Tai tikrai nereiškia , kad tų žaidėjų daugiau nebuvo ir nėra. Aš manau , kad tau vertėjo labiau pasidomėt, įsigilint į ltx-o istorijos vingius, tik tada daryt tokį sąrašą. Mintis padaryt tokią temą gal tikrai gera, bet šis tavo atliktas darbas kol kas tikrai neatspindi tiesos.

Savo sąrašą aš galėčiau daryt nebent iš tų žaidėjų, kuriuos labai gerai žinau, bet nedrįsiu to daryti, nes taip galima netyčia ir įžeist žmogų-žaidėją, o to aš visai nenorėčiau. Daugelį pažįstu realiai (ne tik trave) ir tai ne tik puikūs žaidėjai, bet ir šaunūs žmonės realiame gyvenime. Džiugu kai pažįstamų ir draugų sąrašas pasipildo tokiais nuostabiais žmonėmis
    Paskutinį kartą redagavo Gaja : 2013-07-07 18:34
    Genijus atpažįstamas pagal tai, kad prieš jį vienijasi visi kvailiai ir netikėliai...Dž. Sviftas

Pagrindinis

Citata ltxxxx rašė Peržiūrėti žinutę
    gaja neisdrys padaryt as galiu uz
    1.Gaja
    2.gaja
    3.gaja
    4.gaja
    5.gaja
    6.sangi
    7.bite maja
    8.baltas
    9.germanoid
    10.egis arba lietuva
    nu pirmos 5 vietos nekintamos o kitos biski galima pakoreguot
    Jai nervas ima kad Inga auksciau uz ja yra, tai atsiviepus sedi :- D

Pagrindinis

Vokietis ir ltxxx jus uz gaja 10x blogesni, pasiskaicius ka jus abu rasot...geda man buti lietuviu.

Pagrindinis

Citata Gedutis-RomeSeNNis rašė Peržiūrėti žinutę
    Vokietis ir ltxxx jus uz gaja 10x blogesni, pasiskaicius ka jus abu rasot...geda man buti lietuviu.
    Tau blogai, mums tai gerai :-D daiva ferma mano :- D

Pagrindinis

seni beveik visam travui geda kad tu is lietuvos lietuvos travian nekenti nes nei vieno raundo neuzbaigiai vis malku pasikraudavaio toks issimokslines travian bakalaura turi turbutir beje ka mes rasom tai neparodo kaip zaidziam puikus pavyzdys tu sneki sneki visus mokini ir nieko neprodai lt servuose,Ir siaip hebra be pavydo....

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Citata Gaja rašė Peržiūrėti žinutę
    Čiut pataisysiu, vakar minėjau, kad matau tik 3 tikrai labai labai gerus žaidėjus tavo sąraše, jie verti itin gerų žaidėjų vardo. Tai tikrai nereiškia , kad tų žaidėjų daugiau nebuvo ir nėra. Aš manau , kad tau vertėjo labiau pasidomėt, įsigilint į ltx-o istorijos vingius, tik tada daryt tokį sąrašą. Mintis padaryt tokią temą gal tikrai gera, bet šis tavo atliktas darbas kol kas tikrai neatspindi tiesos.

Savo sąrašą aš galėčiau daryt nebent iš tų žaidėjų, kuriuos labai gerai žinau, bet nedrįsiu to daryti, nes taip galima netyčia ir įžeist žmogų-žaidėją, o to aš visai nenorėčiau. Daugelį pažįstu realiai (ne tik trave) ir tai ne tik puikūs žaidėjai, bet ir šaunūs žmonės realiame gyvenime. Džiugu kai pažįstamų ir draugų sąrašas pasipildo tokiais nuostabiais žmonėmis
    Taigi zmogus raso kad cia tik jo nuomone,ir but malonu kad savo topuka imestumet. O ne komentuokit kad tas negerai tas blogai,tas ne i tema,parase taip kaip pats pazinojo kiek bendravo ir kiek susidure zaidime...

Tu romeseni kazkoks is pieno putos plaukes, net minciu tavo neina suprasti, pasakiau aiskiai kad kalba eina apie ltx zaidejus,o ne apie kitu servu... Zinau kad esi zaides su kazkuom, bet nelabai pamenu kad butumet kazka gero nuveikia,bet cia irgi tik mano nuomone,taip kad jai turi ka papasakoti tai geriau imesk savo top lentele su komentarais... Bus tikrai idomiau skaityti negu tavo nesamoningas blevyzgas...
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Pagrindinis

Citata Pirmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Taigi zmogus raso kad cia tik jo nuomone,ir but malonu kad savo topuka imestumet. O ne komentuokit kad tas negerai tas blogai,tas ne i tema,parase taip kaip pats pazinojo kiek bendravo ir kiek susidure zaidime...
    Ne gi čia nekreipk demesio, ne bet kas ir loja o lietuviai Pavydo senas kelia, kad vienas už kita žemiau Žmogus norėjo normalia tema sukurti, tai atėjo pulkas ir pradėjo iškarto stumti, ant žmogaus, romesenis atėjo ir pats š.. malti pradėjo, bet čia ne esmė juk jis profas, bet jo berods nėra tarp honoro topu

Šiaip jei kalbant apie žaidėjus ir jų žaidimo kokybe, tai vienas iš geriausiu šiame sąrašę yra Hadas, Egiz, Wirus, Isikunijimas, Spellcross, Inga ir Mariukas.

O jei iš tu kuriu šitame sąrašę nėra, tai Spellcross tėvelis Rolka71, Clever(Sangi), titanas, palka... Ir daugelis kitu geru žaidėju kuriu gal ir nėra topuose ir ju nick'u nelabai kas prisimena, bet kiekvienas savaip žaidžia, gal jam nereikia su niekuo bendrauti ir niekur reikštis, todėl ir mažiau ką pažista ir juos mažiau pažysta, bet nuo to nesikeičia žaidėjo žaidimas.

O apie Kostial tai pasakyčiau, kad kur rise ten ir jis, bet per daug pasiputes ir per jį dažnai visai komandai būna daug nuostolių

Tai tiek

Pagrindinis

Citata Pirmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Žaidėjas išsakė nuomonę, bet tuo pat metu pripažino, kad daugelio žaidėjų nežino, su daugeliu net nežaidė ir nebuvo susidūręs, nuomonė deja išsakyta iš svetimų nuogirdų. Štai šį momentą aš ir bandžiau patikslint. Jei šis žaidėjas sudarytų savo draugų, pažįstamų, ally narių, žaidžiančių ltx-e topus, tai postas būtų manau daug tikslesnis ir tikrai įdomesnis. Tokiu atveju ir tema įgautų šiek tiek kitas spalvas. Bent man būtų tikrai įdomu. O gal net ir ne tik man, nes yra daug ltx-o žaidėjų, šiuo metu nežaidžiančių ltx-e, bet vis dar stebinčių žaidimo eigą

Pagrindinis

Citata ltxxxx rašė Peržiūrėti žinutę
    seni beveik visam travui geda kad tu is lietuvos lietuvos travian nekenti nes nei vieno raundo neuzbaigiai vis malku pasikraudavaio toks issimokslines travian bakalaura turi turbutir beje ka mes rasom tai neparodo kaip zaidziam puikus pavyzdys tu sneki sneki visus mokini ir nieko neprodai lt servuose,Ir siaip hebra be pavydo....
    Pasakyk, kas man malku pakroves? As istrinu acc, nes neesu travian auka, net nesudvejodamas istryniau daugybe top acc
    Neparodau lt servuose? cia nera ka rodyti, zaidime kazka parodyti? kas as tau? nolaiferis kazkoks, nesveikas priedurnis, kad stengciausi del zaidimo, del internetiniu gerbeju ? kad del manes topus sudarinetu? gal jei reiktu darbo ieskotis, savo bosui travian istorijas pasakociau, kaip kazkur ir kazkada top1 buvau, kaip visus grioviau, eik po saltu dusu palysi.

Mokinu? nemokinu zaidimo, mokinu supisto zmogiskumo, komadininio zaidimo, mokinu zmones tai kas realeme pasaulyje gali vykti, tai ka galima daryti tai kas geriausia, tu pasiziurek cia kaip sunys vieni ant kitu lojat, anas blogai, tas ane padare tas kita, kas jusu galvoja verda ?

Pasikartosiu, cia tik zaidimas su ribotom galimybem, nevertas demesio, zaidima nuo 0 pradedi 0 baigi, vistiek po metu ar po dvieju nieks net neprisimins, kad toki kausai kaip tu cia buvo.

ltxxxx kai uzaugsi, galesi pasakyti, kad buvau teisus.

Pagrindinis

swu united as kiek tik nori kai subine dega taip ir trines visokios bedoskiek savo alijansu ismokinai komandiskumo nei vieno visus pavesdavai ir pabegdavai ir nepasakok pasaku...

2 puslapis iš 8 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •