Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kurie stipriausi?

Balsavo
53. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • LE, LE2

5 9.43%
  • S(. Y .), (. Y .)

3 5.66%
  • SE, SE2

2 3.77%
  • SK

16 30.19%
  • HELL, HELL[B]2, HELL-[B]

1 1.89%
  • LTU, -LTU-, LTU.

4 7.55%
  • Piratai, Piratai!, Piratai*

2 3.77%
  • Ø, GØIron ir jų draugai

3 5.66%
  • Pagonys, PagonysA ir jų draugai

2 3.77%
  • Kiti smulkūs aljansai (fate, VBR, MC, KZK, ZOO)

15 28.30%
2 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 37

Tema: Stipriausi aljansai

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jan 2011
    Vieta
    Kaimas
    Žinutės
    265

Pagrindinis

tai px svarbu tasku gavo

Pagrindinis

Kas iš tų taškų jeigu allyje pusė offus padėjo...
    Marius

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jan 2011
    Vieta
    Kaimas
    Žinutės
    265

Pagrindinis

O tu nemiegi, ****** forume kuri kad tiek balsu uz SK ?

Pagrindinis

Nejuokink. Man išvis px tas travas, forume tik trolinu. Jeigu nepastebėjai aš bane sėdžiu... DDD
    Marius

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Kas iš tų taškų jeigu allyje pusė offus padėjo...
    6 ofai cia puse ally?

Pagrindinis

Beabejo. Imkit LE aljansą. Negi ten visi offeriai? Pusė maždaug defferių. Primeskim liko 30 offerių. Ar visi iš jų normalūs offeriai eina į mass ir t.t.? Dideliuose aljansuose jeigu bent iš visų esamų offerių 50% būna aktyvūs būna jau gerai. Tai daleiskim aktyvių offerių yra 15. 6 smigo. O smigo per mass atakas, tai spėju patys aktyviausi, kurie pastoviai dalyvauja aljanso veikloje. Liko kokie 9 offai plius minus, nu aišku ten dar iš tų 9ų yra tokie kurie bijo kažkur išeit, tai nekažką ir liko. Dar vienos tokios mass, ir nebeturėsit su kuo eit.
    Marius

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Beabejo. Imkit LE aljansą. Negi ten visi offeriai? Pusė maždaug defferių. Primeskim liko 30 offerių. Ar visi iš jų normalūs offeriai eina į mass ir t.t.? Dideliuose aljansuose jeigu bent iš visų esamų offerių 50% būna aktyvūs būna jau gerai. Tai daleiskim aktyvių offerių yra 15. 6 smigo. O smigo per mass atakas, tai spėju patys aktyviausi, kurie pastoviai dalyvauja aljanso veikloje. Liko kokie 9 offai plius minus, nu aišku ten dar iš tų 9ų yra tokie kurie bijo kažkur išeit, tai nekažką ir liko. Dar vienos tokios mass, ir nebeturėsit su kuo eit.
    Patikek liko tikrai daugiau nei 9 O tu galvoji E dar defo turi ? pamatytai kiek krito + 2 pagrindiniu E aljanso deferiu soskes isnulintos ir siku spalvotai soskes neturi

Pagrindinis

Tai offų, kad liko tai faktas. Bet jeigu jie liko pas žaidėjus kurie nelabai kur dalyvauja, tai naudos iš jų nekažką.
    Marius

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jan 2011
    Vieta
    Kaimas
    Žinutės
    265

Pagrindinis

Ka prisidirbai ? kas yra tie offai vistiek nera tokio kur mano deff pramustu

Pagrindinis

Ką aš žinau, pisa protą, kad multinu... DDD
    Marius

Pagrindinis

Kur Delete ?

Pagrindinis

mano akym LE visas padugnes susirinko ,kurie perbega jai tik pavoju pajunta , tik klausimas po LE kur beks jie

Pagrindinis

Citata JEGA vadas rašė Peržiūrėti žinutę
    mano akym LE visas padugnes susirinko ,kurie perbega jai tik pavoju pajunta , tik klausimas po LE kur beks jie
    +1 Shvogeriai viską pasako...
    Marius

Pagrindinis

tai cia ne vien shvoeris perbego , gavo ataku ir gal 10 zmoniu nulekia ,as nesuprantu kam tokius imti jai viena isdawe isduos ir jos ,dar LE negave yra masiniu ,kaip gaus cips ir verks

Pagrindinis

Nžn aš kitų, kaip sakoma nepažysti žmogaus neturėk blogos nuomonės apie jį, bet įsijungi LE aljansą, o ten pirmoj vietoj nickas Shvogeriai. Iškarto pasmirsta, ir išjungi... Šeip prieš visą LE tai nieko neturiu, tikrai ir mldc žmonių ten yra kaip ir visur...
    Marius

2 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •