56 puslapis iš 105 PirmasPirmas ... 64652535455565758596066 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 826 iki 840 iš 1561

Tema: Ltx Logai

Pagrindinis

Citata sangi rašė Peržiūrėti žinutę
    sorry, ne tau mane tame mokinti ta ww moku geriau nei tamstele statyti.
    Nepyk bet nesimato. O dar pagrysiu savo zodzius.

yra daug serverio kombinaciju ir daug strategiju tik asas gali pasirinkti geriausia ju, zinodamas kokio lygio sserveris, zinodamas kas sugebes kiek apgriauti, kokius WW, pastatus jame. zinodamas kiek gali tureti armiju zaidejai, visa tai leidzia nustatyti, PATIRTIS ne bezdziones mastymas

Paiimsiu tau paprasta pvz, pvz serverio kuriam griuna visi WW.
    Taigi, zmogus kuris pirmas pradeta kelti WW taktika yra tokia, statant sandeliu tokia talpa, kiek leidzia pastatyti WW, pvz 1 lvl sandelio 1 lvl ww, tai taip ir daro zmones pakelia sandelio leveli, kad galetu ww statyti ir taip kopia i virsu.

X faktorius, zaidejai ne visi eina pabogoje, puola kai 40-50 lvl ww, nugriauna sandelius, sita taktika leidzia sutaupyti minimaliai laika, nes nugriauna ne 20 lvl sandelius.
    x faktorius 2, kai WW buna visi subaladoti tavo ww nr 1 bus visada, o zinai kodel ? nes todel kad pirmas griusi ir pirmas pradesi atsistatineti, o jau offu nebus like, kad kas sugebetu nugriauti

Daug taktiku daug variantu.

Taip, kad mokinkis ir mokinkis, nesmaoniu nerases, nebent tu tas is forumo kuris viska zino, arba pastates ww serveryje, kur beveik nieks nelosia.

Citata sangi rašė Peržiūrėti žinutę
    maiselio ww kaip sapeli nunes, talpos nesukelto o keli stabukla. bus ne stebuklas o fiaskas. ir cia faktas
    Taip, kad konstatuoju, FAKTA, TU NIEKO NESUPRANTI APIE SITA ZAIDIMA ir nesvarbu kiek esi pastates ww, turbut pasiseke, arba zaidejai dar prastesni nei tu.

Maiseli gali naudoti tokia taktika, jei sugebesit pristabdyti kitus ww

Pagrindinis

Citata Gedutis-RomeSeNNis rašė Peržiūrėti žinutę

yra daug serverio kombinaciju ir daug strategiju tik asas gali pasirinkti geriausia ju, zinodamas kokio lygio sserveris, zinodamas kas sugebes kiek apgriauti, kokius WW, pastatus jame. zinodamas kiek gali tureti armiju zaidejai, visa tai leidzia nustatyti, PATIRTIS ne bezdziones mastymas

Taigi, zmogus kuris pirmas pradeta kelti WW taktika yra tokia, statant sandeliu tokia talpa, kiek leidzia pastatyti WW, pvz 1 lvl sandelio 1 lvl ww, tai taip ir daro zmones pakelia sandelio leveli, kad galetu ww statyti ir taip kopia i virsu.

X faktorius, zaidejai ne visi eina pabogoje, puola kai 40-50 lvl ww, nugriauna sandelius, sita taktika leidzia sutaupyti minimaliai laika, nes nugriauna ne 20 lvl sandelius.
    x faktorius 2, kai WW buna visi subaladoti tavo ww nr 1 bus visada, o zinai kodel ? nes todel kad pirmas griusi ir pirmas pradesi atsistatineti, o jau offu nebus like, kad kas sugebetu nugriauti

Taip, kad mokinkis ir mokinkis, nesmaoniu nerases, nebent tu tas is forumo kuris viska zino, arba pastates ww serveryje, kur beveik nieks nelosia.

Taip, kad konstatuoju, FAKTA, TU NIEKO NESUPRANTI APIE SITA ZAIDIMA ir nesvarbu kiek esi pastates ww, turbut pasiseke, arba zaidejai dar prastesni nei tu.

Ne čia postini, kiek dar kartot reiks proto bokšte tu ? Tema : ltx logai, o ne pamokos kaip reikia statyti ww... Bereikalgingas floodas

Pagrindinis

Citata Defukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Ne čia postini, kiek dar kartot reiks proto bokšte tu ? Tema : ltx logai, o ne pamokos kaip reikia statyti ww... Bereikalgingas floodas
    tamsta bereikalinga flood pats dabar padarei, jei vadovautaisi tai ka pats sneki, tokiu nesamoniu nebutu, visi tvarkingai rasytu ten kur reikia ir ta ka reikia, taip, kad pradek mastyti ka rasai.

Senatorius
    Prisiregistravo
    Nov 2012
    Vieta
    o kur as nebuvau?
    Žinutės
    845

Pagrindinis

Taip, kad konstatuoju, FAKTA, TU NIEKO NESUPRANTI APIE SITA ZAIDIMA
    na jei as nesuprantu nieko apie zaidima, tai sorry. lietuvoi nera ir niekada nebuvoo, nebus zaideju kurie moka losti bent minimaliai net didziausiame fermu serve pasakysiu atvirai, tu atgyvena, tavo metodai atgyvenos. nauja versija reikalauja naujo kartos metodu, tavo rasomas nesamones senai zinau, atsilike cariniai metodai su garantuotu krachu ir badu. susimildamas. ne sioje versijoje tokias nesamones daryti. o kas ltx dedasi zinau geriau nei tu. sito servo pajegumus tikrai ismanau. tai nesimetyk tokeis drasiais terminais
    Paskutinį kartą redagavo sangi : 2013-06-13 22:15

Pagrindinis

tamsta bereikalinga flood pats dabar padarei, jei vadovautaisi tai ka pats sneki, tokiu nesamoniu nebutu, visi tvarkingai rasytu ten kur reikia ir ta ka reikia, taip, kad pradek mastyti ka rasai.
    Mano floodas ? Apie ka tu šneki ? Aš pasakau, kad čia ne ta tema kurioje kalbama apie ww yra tam sukurta temą, apie ww, tai ten ir reikia komentuoti, o tu čia tiksliai daugiausiai floodini

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jan 2011
    Vieta
    Kaimas
    Žinutės
    265

Pagrindinis

Defuk su Sangi, jus labai geri zaidejai, niekas jusu nenugales, cia tik jusu forumas, jums cia nuosavos taisykles... Chill out chebra baugu jau man daros cia rasyt

Senatorius
    Prisiregistravo
    Nov 2012
    Vieta
    o kur as nebuvau?
    Žinutės
    845

Pagrindinis

as tai geras zaidejas jaunuoli. imk grudo issivirk namines daugiau nebus tau grudu

Pagrindinis

O dabar logu prasom imesti

Pagrindinis

Gedai cia jau i pievas soviai naujos versijos zmogau atsibusk is senu laiku.

Senatorius
    Prisiregistravo
    Nov 2012
    Vieta
    o kur as nebuvau?
    Žinutės
    845

Pagrindinis

issiblaiyk, va argumentas t36 mire seniuk. jei neisaigai is jo, reiskai mirei ir tu, reiskiasi tu iskasena, relikvija kuri niekam nereikalinga. todel arba pritampi prie nuajos vrsijos su jos metodais, arba gali nykti is akiu o niekas tokiu dalyku neviesins kaip vaikam ww kelti

Pagrindinis

Citata S0n1 rašė Peržiūrėti žinutę
    Defuk su Sangi, jus labai geri zaidejai, niekas jusu nenugales, cia tik jusu forumas, jums cia nuosavos taisykles... Chill out chebra baugu jau man daros cia rasyt
    Tu tai išvys iškritai iš medžio Komentarai išvys apie ora, tai dabar parodyk kur aš apie žaidima rašiau ? hmm įdomus žmogus esi, sakiau, kad tik šita tema ne tam skirta ir tiek, o tu jau įjungiai savo fantazija Ir dar bajor, kad ir su sangiu, mes nedraugai, bet jo žaidimas tau tikrai nepriliksta, keliasdešimt kartu geriau už tave žaidžia Tai, kad nusileisk ant žemes kietuoli ;D Aš suprantu, kad tu kalbi apie žmonės kuriu net nepažysti, nu bet ką padarysi... ;D

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jan 2011
    Vieta
    Kaimas
    Žinutės
    265

Pagrindinis

Citata Defukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Tu tai išvys iškritai iš medžio Komentarai išvys apie ora, tai dabar parodyk kur aš apie žaidima rašiau ? hmm įdomus žmogus esi, sakiau, kad tik šita tema ne tam skirta ir tiek, o tu jau įjungiai savo fantazija Ir dar bajor, kad ir su sangiu, mes nedraugai, bet jo žaidimas tau tikrai nepriliksta, keliasdešimt kartu geriau už tave žaidžia Tai, kad nusileisk ant žemes kietuoli ;D Aš suprantu, kad tu kalbi apie žmonės kuriu net nepažysti, nu bet ką padarysi... ;D
    man pohuj, jei jis toks kietas tegu ateina ir nupisa mane ltx, kolkas neatsirado neivieno tokio drasuolio
    ir tu man gali neaiskint kas geriau losia kad lieviau, tegu parodo.

Pagrindinis

Citata S0n1 rašė Peržiūrėti žinutę
    man pohuj, jei jis toks kietas tegu ateina ir nupisa mane ltx, kolkas neatsirado neivieno tokio drasuolio
    ir tu man gali neaiskint kas geriau losia kad lieviau, tegu parodo.
    Tai taip pat jis gali tau dabar pasakyti, nuveik i TT ir tu ji nupisk tenais, tai kad nemalk šudo, o matai, kad ltx šį raunda daug geru žaidėju nėra, tai tau ir pasiseke čia užpopsint kietuoli

56 puslapis iš 105 PirmasPirmas ... 64652535455565758596066 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •