2 puslapis iš 52 PirmasPirmas 12345612 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 775

Tema: LTX naujienos

Pretorionas Elvis avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Norway
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Citata eCos rašė Peržiūrėti žinutę
    Imk germanus
    Jo imsiu germanus nors esu deferis, ka as su ietininkais ir paladinais ginsuosi DD
    Seip tai laiko gaila tai germano jau gal pora metu nezaides.
    T3.6

The Best

Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Norway
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Citata Gaja rašė Peržiūrėti žinutę
    Galai T4... versijoje pati palankiausia rasė , su ja lengviausiai lošt
    Jo lengviausia, bet as galvoju gal romeno defas stipresnis negu galu?????
    T3.6

The Best

Pagrindinis

Citata Elvis rašė Peržiūrėti žinutę
    Jo lengviausia, bet as galvoju gal romeno defas stipresnis negu galu?????
    Stipresnis , bet brangesnis , o ir galo slėptuvės didesnės, neša galas daugiau . Savi minusai , savi pliusai
    Genijus atpažįstamas pagal tai, kad prieš jį vienijasi visi kvailiai ir netikėliai...Dž. Sviftas
    http://byaki.net/uploads/posts/2013-..._qoutes_06.jpg

Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Norway
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Stipresnis , bet brangesnis , o ir galo slėptuvės didesnės, neša galas daugiau . Savi minusai , savi pliusai
    Jojo, as viska zinau apie galus ir romenus, tik galvoju ar apsimoka man pakeisti rase budavau galas o dabar romenu pabuti?
    Verta?
    T3.6

The Best

Pagrindinis

Jojo, as viska zinau apie galus ir romenus, tik galvoju ar apsimoka man pakeisti rase budavau galas o dabar romenu pabuti?
    Verta?
    Niekas už tave negali atsakyti į šį klausimą , čia tik tavo apsisprendimas Man asmeniškai visos rasės geros ir nesvarbu net su kokią žaist .
    Paskutinį kartą redagavo Gaja : 2013-03-14 20:39
    Genijus atpažįstamas pagal tai, kad prieš jį vienijasi visi kvailiai ir netikėliai...Dž. Sviftas
    http://byaki.net/uploads/posts/2013-..._qoutes_06.jpg

Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Norway
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Niekas už tave negali atsakyti į šį klausimą , čia tik tavo apsisprendimas Man asmeniškai visos rasės geros ir nesvarbu net su kokia žaist .
    Dekui, uz patarymus, gal ir parizikuosiu.
    O tu losi 3x jei losi kokia genti jimsi?
    T3.6

The Best

Legionierius
    Prisiregistravo
    Oct 2012
    Vieta
    Šiauliai
    Žinutės
    27

Pagrindinis

Verta?
    Ant x3 verta imti romenus pradzioj pasikeli laukus mano manimu ir tada deff keli o ant antros gyvenvietes crope gali ir off kaima daryt. Nera su jais sunku tik kad pradzia nervoja, kai visi nori išpešti ressu.

Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Norway
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Citata balvonaz rašė Peržiūrėti žinutę
    Ant x3 verta imti romenus pradzioj pasikeli laukus mano manimu ir tada deff keli o ant antros gyvenvietes crope gali ir off kaima daryt. Nera su jais sunku tik kad pradzia nervoja, kai visi nori išpešti ressu.
    Pritariu nera sunku su tais romenais, tik as esu grinas def of tik del vaizdo gamindavausi, pas mane vien tik deff kabedavo.
    Bet as pasiziurejau kad romenai nera geresni def negu galai.
    Tiesa sakau?
    T3.6

The Best

Pagrindinis

Jaigu ant deff ruosies zaisti ,tai gala imk. Romenas yra misri gentis Gali ir ant deff ir off zaisti.

Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Norway
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Citata maiselis rašė Peržiūrėti žinutę
    Jaigu ant deff ruosies zaisti ,tai gala imk. Romenas yra misri gentis Gali ir ant deff ir off zaisti.
    Jo, tai zodziu kai zaidziau tris metus su galais tai ir toliau zaisiu DD
    Dekui uz patarimus del romenu
    T3.6

The Best

Pagrindinis

Jo, tai zodziu kai zaidziau tris metus su galais tai ir toliau zaisiu DD
    Dekui uz patarimus del romenu
    Žinai faktas tas, kad galas geriau def atžvilgiu visapusiškai. Tiek defas greičiau gaminasi , tiek pigiau.Romėnas tik dėl vystymosi galimybių gali konkuruoti, o šiaip dar ir kropso atžvilgiu, nes kariai stipresni, maziau grudo valgo tas pats def kiekis, bet cia kropsas aktualiau lyginant romena offeri su germanu offeriu, nes def visalaika namie nelaikysi, 1x juolab vienas is pagr. faktoriu kropsas offeriui. O apie deffa tai nera ka kalbet - imi gala.

Prisiregistravo
    Mar 2013
    Vieta
    Norway
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Citata fat1llity rašė Peržiūrėti žinutę
    Žinai faktas tas, kad galas geriau def atžvilgiu visapusiškai. Tiek defas greičiau gaminasi , tiek pigiau.Romėnas tik dėl vystymosi galimybių gali konkuruoti, o šiaip dar ir kropso atžvilgiu, nes kariai stipresni, maziau grudo valgo tas pats def kiekis, bet cia kropsas aktualiau lyginant romena offeri su germanu offeriu, nes def visalaika namie nelaikysi, 1x juolab vienas is pagr. faktoriu kropsas offeriui. O apie deffa tai nera ka kalbet - imi gala.
    Jojo, tik zinai galvoju gal keistu genti, bet matau, kad neapsimoka, nes galai geriausi defreiai.
    T3.6

The Best

Pagrindinis

Gal zada kur rinktis kokie ally? ar yra kokiu besiformuojanciu ir renkanciu zaidejus?

Legionierius
    Prisiregistravo
    Oct 2012
    Vieta
    Šiauliai
    Žinutės
    27

Pagrindinis

Jo mes turim chebra is ukx. Kai kurie pereis lost ltx O del ally ar kurs nzn.

Pagrindinis

Geriauses def karys yra ietuke.
    Beje sis raundas turetu but idomus, TM neveikia, tai visiems rankinems reidintojams sekmes, galit dauk pasiekt. TM prades veikt ir vel lyderei bus aiskus, versija nepades.

2 puslapis iš 52 PirmasPirmas 12345612 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •