4 puslapis iš 170 PirmasPirmas 123456781454104 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 46 iki 60 iš 2541

Tema: 1s Diskusija

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

o kas blogai su deff mm, apie defa sneku, ne paie ambasada, jeigu perliuku pavadinai kurioj vietoj tie perliukai ?

Senatorius Lukazaz15 avataras
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    o kas blogai su deff mm, apie defa sneku, ne paie ambasada, jeigu perliuku pavadinai kurioj vietoj tie perliukai ?
    "...jis turejo mazai kareiviu ir visi nuosirdziai tikejomes kad jo niekas nepuls..."

Na tu sakyk ką nori, bet gi čia ne skautų sausainių pardavykla, kur gali tikėtis, kad nepuls
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Pagrindinis

as ir tikiuosi kad paūkininkauti galesiu , savjoti apie daug ką galima, bet namų darbus ruošti reikia

Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Citata Ilgas30 rašė Peržiūrėti žinutę
    as ir tikiuosi kad paūkininkauti galesiu , savjoti apie daug ką galima, bet namų darbus ruošti reikia
    tep, ūkininkaut gerai vistik šiais laikais, europos sąjunga ir šiaip. Lietuva gi visados buvo agrarinis kraštas, čia ūkinykai klestis visados
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Pagrindinis

Citata Lukazaz15 rašė Peržiūrėti žinutę
    Na jeigu perliukai tai perliukai vieno ally deff mm.

Sveiki.
    Kadangi musu vadas buvo visiskai atsidaves mums ir kele tik ambasada, jis turejo mazai kareiviu ir visi nuosirdziai tikejomes kad jo niekas nepuls. Ivyko kitaip ir dabar reikia gintis. Kad gynyba butu efektinga reikia ja surinkti vienu metu, todel pasiunciam po karzygi arba keleta def kareiveliu i xxxxxx‎ , atvykimo laikas 23:00h + - 5min
    Aciu
    Manau čia aljansas litas-elitas, žmogus pas kurį stovi ambasada, gerokai pravalytas buvo dienos metu ir gyvūnėlių neturėjo. O dabar ir karžygys stovi su keliom šlangom...

Pagrindinis

Ziuriu torpalaikis ir CO savam stiliuj. Priesa surado. Visas fermas jau apjunge. Lauksim ugningu mm.
    O ir jada cia. S7 jau baigei, jada?

Pagrindinis

Tai ka ten dabar valyti? res išleidai ir tiek, juk katu nera tai kam gintis?

Imperionas BackOnTop avataras
    Prisiregistravo
    May 2010
    Vieta
    Sexlandija
    Žinutės
    448

Pagrindinis

va zvalgus siand tirsiu -/+ regione kazkaip tustoka kiek ziuriu, dideli tarpai cia aplink mane
    Hardest part of shooting kids was reloading the gun - A.Breivik

Pagrindinis

[QUOTE=pumpurelis;1007583
    S7 jau baigei, jada?[/QUOTE]

As dar ne , o tu jau baigei kad issiverzei i s1 foruma ???

Pagrindinis

Visai įdomu man ir s1 pasivaidenti žiūriu bus. Nors mano servai didesnių skaičių paprastai bet apžiūrėsim ir linksmai manau. Vieni jau čia matau keliasi, kad neva vienykitės "co to ja" Kirviai ateina, nors kiek mano kelyje jie sutikti tai nebuvo kažkas tokio, nesvarbu kad kažkur kažką kažkas pasakojo pasakėles ir t.t. man nerūpi.
    Dar kiti jau vaidina kiek multų ir šnipų turi - tik dėlioja kitų aljansų MM'us. Jo jūs geriausi.
    Apskritai vieni iš kitų tik juokiasi, kad net baisu kur nors stoti, ypač man nelabai aktyviam pastaraisiais metais.
    Youtube >>> Katinas, kuris mėgo vaikščioti vienas - visa tiesa apie mane
    http://www.youtube.com/watch?v=BQU1l...eature=related

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2010
    Vieta
    Siauliai
    Žinutės
    156

Pagrindinis

Tai taip visada buvo pakelt save, nusodint kitus. lietuviu charakteris toks, nieko keisto

o paciam biski gruzas ima, kiek einu i tas misijas vis nieko vertingo, resai arba kokie tepalai... o taip noretus gauti kazka normalesnio kol da kainos laikos biski goldo riektu jau

Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Citata Leinartas rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai taip visada buvo pakelt save, nusodint kitus. lietuviu charakteris toks, nieko keisto

o paciam biski gruzas ima, kiek einu i tas misijas vis nieko vertingo, resai arba kokie tepalai... o taip noretus gauti kazka normalesnio kol da kainos laikos biski goldo riektu jau
    Na vis geriau gaut 20 tepalų, negu 400 sidabro Man asmeniškai sidabras tai vos vos geriau negu nieko vertinga, dabar raundo pradžioj net po 300 resų gaut naudingiau
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Pagrindinis

jo jo res gerai o as va kardu parsivedziau

Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Joniškis-Cardiff
    Žinutės
    783

Pagrindinis

Citata Ilgas30 rašė Peržiūrėti žinutę
    jo jo res gerai o as va kardu parsivedziau
    Bet tai ir sekas kaikuriems Man du nuotykiai du kart sidabro davė..
    Gr8 b8 m8 r8 8/8

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis

Citata pumpurelis rašė Peržiūrėti žinutę
    Ziuriu torpalaikis ir CO savam stiliuj. Priesa surado. Visas fermas jau apjunge. Lauksim ugningu mm.
    O ir jada cia. S7 jau baigei, jada?
    O aš žiūriu, kad jau tokios tendencijos atsiranda, kad niekas nebenori kariauti. Visi nori ateiti į 2-3 regionus vienu metu, susikuri 4-6 aljansus ir prasivalius mažiukus kaupti off'us. O jeigu jau toras ateina į regioną tai regionas sugadintas. Gal keiskite mąstymą, netikšos? Regionas negali būti paduotas ant lėkštutės - jį reikia užsikariauti.

Saadamas:
    nei ten helai, o su elitu tai is pavadinimo viskas aisku, vasaris tipo is speedo parinkti irgi viskas aisku, maximum iki restarto spede suzais, jeigu ir toras yra, tai +|+ regionas zluges ;]]] isvis nesamone apie stipruma po savaites sneketi ;]

Saadamai, pagaliau nustok stumti ant manęs. Toks Toras, kaip aš, turėtų ateiti į kiekvieną regioną. Ir tas regionas būtent kovodamas turėtų įrodyti, jog jis yra verčiausias pergalės. O dabar jau pradeda situacija panašėti į tai, kad tas, kas prisikuria daugiausia ally ir acc, užsėda ant kelių regionų vienu metu ir tampa nugalėtuju. Čia yra visiškas "brėdas". Man turėtumėte mokėti pinigus, kad aš išlaikau bent šiokį tokį balansą lietuviškuose servuose. Jeigu ne aš tai visumet laimėtų servus viena ir ta pati chėbra.

4 puslapis iš 170 PirmasPirmas 123456781454104 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •