1 puslapis iš 166 123451151101 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 2488

Tema: Regionų, aljansų aptarimas

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis Regionų, aljansų aptarimas

Sveiki, kas mokate kompetentingai padaryti regionų ir aljansų aptarimą, prašome nesikuklinti, nes šiuo metu visiška mišraine iš pažiūros... Tarkime dorėnų, MAD, zoo žaidėjai pasklidę po visus regionus, po skirtingus aljansus. Atrodo labai keistai, nes buvo tema atskira prieš restartą sukurta, kad kortesas renka komandą. Tikėjomės visus tuos žmogeliukus pamatyti viename -|- aljanse. Raganius sakė, kad atominiai nežais... Bet jie žaidžia -|- ir muš vienon rankon su Buožėm. DOG irgi nap prisidarę... Aplamai, ar dog bent bando kažką daryti prieš Buožes ar tiesiog taps jų vasalais su laiku? +|- ir netgi +|+ net keletas aljansų, kurie pagal žaidėjų nikus, turėtų būti Buožių ally draugais... Padaryta mišrainė. Jei prieš restartą nebūtų buvę renkami žaidėjai, manyčiau, kad buvo blogai organizuota ir žaidėjai nesugrįžo į komandas su kuriomis žaidė anksčiau. Bet dabar atrodo, kad -|- kuriasi šeima iš 5 aljansų, kuri bet kokia kaina slėps tarpusavio sąsajas bei po visus regionus išmėtyti žaidėjai "akys" bei ambasadoriniai aljansai, kurie turėtų prilaikyti varžovus prasidėjus tarpregioniniams karams. Taigi, mąstantiems aljansų vadams patariu vienyti savo regionus ir suradus sunaikinti buožių ambasadorinius aljansus bei atskirus jų agentus. tik tokiu būdu galime išgelbėti 6s ir suteikti vieni kitiems konkurencingumo galimybę.
    Aišku, čia buvo mano pastebėjimai ir sąmprotavimai, tad būtų malonu išgirsti kitokių versijų. Prašau man neoponuoti ir neneigti mano žodžių, kadangi neturėsiu galimybės Jums atsakyti.

Pagrindinis

OOOOOOOO... ir vel....
    Torai, Botai ar kaip tu siandiena vadiniesi....
    Na tu jau nebegali netgi musu nustebinti. Viska matai... Viska zinai, nors garsiai sakai, kad nezaisi S6. Tad nejaugi nakti susapnavai ir sapnu aprasyma mums pateikei? Buozese kas susirinko tas susirinko. O ka tu matai - tai jau tavo problema. O kas del S6 gelbejimo - jeigu tu jame nezaisi - jis jau bus pusiau isgelbetas. O jeigu baigsi su savo marazmais - skaityk S6 - tobulas...

Senatorius tukas2 avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Vilkaviškis
    Žinutės
    671

Pagrindinis

Citata Neuzblokuojamas rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki, kas mokate kompetentingai padaryti regionų ir aljansų aptarimą, prašome nesikuklinti, nes šiuo metu visiška mišraine iš pažiūros... Tarkime dorėnų, MAD, zoo žaidėjai pasklidę po visus regionus, po skirtingus aljansus. Atrodo labai keistai, nes buvo tema atskira prieš restartą sukurta, kad kortesas renka komandą. Tikėjomės visus tuos žmogeliukus pamatyti viename -|- aljanse. Raganius sakė, kad atominiai nežais... Bet jie žaidžia -|- ir muš vienon rankon su Buožėm. DOG irgi nap prisidarę... Aplamai, ar dog bent bando kažką daryti prieš Buožes ar tiesiog taps jų vasalais su laiku? +|- ir netgi +|+ net keletas aljansų, kurie pagal žaidėjų nikus, turėtų būti Buožių ally draugais... Padaryta mišrainė. Jei prieš restartą nebūtų buvę renkami žaidėjai, manyčiau, kad buvo blogai organizuota ir žaidėjai nesugrįžo į komandas su kuriomis žaidė anksčiau. Bet dabar atrodo, kad -|- kuriasi šeima iš 5 aljansų, kuri bet kokia kaina slėps tarpusavio sąsajas bei po visus regionus išmėtyti žaidėjai "akys" bei ambasadoriniai aljansai, kurie turėtų prilaikyti varžovus prasidėjus tarpregioniniams karams. Taigi, mąstantiems aljansų vadams patariu vienyti savo regionus ir suradus sunaikinti buožių ambasadorinius aljansus bei atskirus jų agentus. tik tokiu būdu galime išgelbėti 6s ir suteikti vieni kitiems konkurencingumo galimybę.
    Aišku, čia buvo mano pastebėjimai ir sąmprotavimai, tad būtų malonu išgirsti kitokių versijų. Prašau man neoponuoti ir neneigti mano žodžių, kadangi neturėsiu galimybės Jums atsakyti.
    Torai, kaip visada matau tavo rasysenoja ta pati pasakyma. Vienykimes vienykimes, pikciausias priesas jau uz kampo. Cia seip tu pats ir sugadines visus servus, kad jau nuo artu prasidejimo prasideda regioniniai karai. ;D o kitiems linkiu sekmes apsisaugoti nuo tamsos nesejo toro
    6(1)s-justinassss (TV ALUS) 2(2)s-tukas2 (VaticaN) 1(3)s-liutass (J-K) 1(4)s-salajyras (Get) 4(4)s-tukas2 ([o-]) 1(6)s -tukas2 (MaRaS) 7(3) tukas2 (Cronus-A) 1(7) Ronnin ...

Imperionas
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    120

Pagrindinis

Laukėm, laukėm ir sulaukėm Toro. Kaip visad Toras nenuvylė. Dėjo iš peties ir patenkino visus lukesčius savo sąmokslo teorijom

Taigi Toras pradeda raganų medžioklę. Bus šaunu stebėti, kaip nekalti žaidėjai nukenčia dėl Toro paranojos. Užuojauta žaidėjam, kurie yra nieko dėti. Žinau kiek daug žaidėjų nukentėjo ts4, dėl Toro paranojos... Kai kurie net katom buvo apdovanoti, dėl nieko.
    Paskutinį kartą redagavo Impulse-SM : 2012-10-04 01:43

Pagrindinis

štai ir sulaukėme dar naujos sąmokslo teorijos prieš visą servą, pamato vieną kitą matytą nick ir jau iškarto supranta paslaptingiausias teorijas, ir kiekvieną kartą vis su savo garsiais pasisakymais vienykimės prieš niekadėjus, padarykime servą įdomesnį. O man pasidarė įdomu tu visų servų žaidėjų nickus susirašai kurie tau nepaitko ir kiekvieną kartą tikrini kai tik servas prasideda? dar tik pradžia, aljansai kuriasi o tu jau kalbi vos ne apie tarpregionines sąjungas...

Pagrindinis

Samprotauk samprotauk ir vienyk visus! Mum idomiau zaist bus tavo kliedesius skaitant. Ir sorry, kad paoponavom, nes zinom, kad tikrai ta galimybe atsakyti atsiras Visada gi gerbiamasis atrandi to laiko.

Pagrindinis

nu va kaip buna, ateini i s6 foruma ir suzinai kad zaidi tame serve
    o gal cia tik mano komanda man nieko nesakius visi acc susikure
    oi tas toras su savo teorijom...

Pagrindinis

Citata tanpa2 rašė Peržiūrėti žinutę
    nu va kaip buna, ateini i s6 foruma ir suzinai kad zaidi tame serve
    o gal cia tik mano komanda man nieko nesakius visi acc susikure
    oi tas toras su savo teorijom...
    toras žinau geriau už tave, vadinasi to nenorėdamas ir nežinodamas žaidi

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis

Nei į vieną komentarą nežadu atsakinėti, nes visi komentarai parašyti tos pačios mafijos narių. Tukai, impulesės, griniai ir kiti. Betrūksta Saadamo, raganiaus ir dar keletos korteso ginklanešių. Savo komentarą skyriau Kirviams, RA, Jėgai ir kitiems aljansams, kurie nesusiję su Kortesu ir nevaidina jo plane jokios rolės. Nieko naujo girdėti kortesistų klyksmus, nes visuomet kai būna demaskuoti jų veiksmai, pasipyla klyksmų lavina, neigimas ir įžeidinėjimai. Nieko naujo, vyručiai. O kas norės, tas mano žodžius apmąstys ir įvertins. Mano acc buvo 1s MAD ally ir net per mm ėjo info apie tai, kad reikia kurtis visuose regionuose. Man tiesiog labai gaila, kad vardan pergalės žmonės daro altokias aferas: ima valdžią iškart 4-iuose regionuose tam, kad -|- korteso buožės statytų ww. Deją, net ir tokiomis sąlygomis jums nebus lengva. Neišgelbės ir krūva multų, nes žaidėjai nėra kvaili, akli ir supranta, kas daroma. Dar kartą pasikartosiu - į visų korteso šaikos postus neraguoju, nes jau dabar žinau, kas bus šaukiama.

Imperionas
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    120

Pagrindinis

Nei į vieną komentarą nežadu atsakinėti, nes visi komentarai parašyti tos pačios mafijos narių. Tukai, impulesės, griniai ir kiti. Betrūksta Saadamo, raganiaus ir dar keletos korteso ginklanešių. Savo komentarą skyriau Kirviams, RA, Jėgai ir kitiems aljansams, kurie nesusiję su Kortesu ir nevaidina jo plane jokios rolės. Nieko naujo girdėti kortesistų klyksmus, nes visuomet kai būna demaskuoti jų veiksmai, pasipyla klyksmų lavina, neigimas ir įžeidinėjimai. Nieko naujo, vyručiai. O kas norės, tas mano žodžius apmąstys ir įvertins. Mano acc buvo 1s MAD ally ir net per mm ėjo info apie tai, kad reikia kurtis visuose regionuose. Man tiesiog labai gaila, kad vardan pergalės žmonės daro altokias aferas: ima valdžią iškart 4-iuose regionuose tam, kad -|- korteso buožės statytų ww. Deją, net ir tokiomis sąlygomis jums nebus lengva. Neišgelbės ir krūva multų, nes žaidėjai nėra kvaili, akli ir supranta, kas daroma. Dar kartą pasikartosiu - į visų korteso šaikos postus neraguoju, nes jau dabar žinau, kas bus šaukiama.
    Pasakei taip lyg visad mum atsakinėdavai Dažniausiai ir ignoruoji mūs, toliau pasaka sekdamas. Šiaip nieko tokio, mes rašom tik, kad pasijuokt iš tavęs. Linksmi tavo postai yra, visad man nuotaika praskaidrina
    Aišku tu kaip visad demaskuoji mūs. Ypač su Dorėnais sekės ts4 tai daryti. Oj kiek mūsų planų skelbiai... Aišku taiklumas buvo 0 proc, bet neesmė. Demaskavai juk
    O šiaip pažvelgus į visus teiginius, tai iš savo perspektyvos šneki. Tavo šlapias sapnas yra suvienyjus visus regionus popsinti ir pastatyti WW, tai ir automatiškai kitiem prikiši, o kadangi tu to nori, reiškias automatiškai ir kitų toks tikslas

Pagrindinis

Torai neabejoju, kad esi issaugoje ta mm, kur MAD siule kurti acc visuose regionuose. Pakopink visiems, kad atvertum akis ir pagaliau irodytum savop tiesa.
    O kadangi tu mane ismetei is skypo ir nebegaliu su tavimi asmeniskai pakalbeti, tai viesai isduosiu didziausia paslapti:
    TRAVO MAFIJA eina i SEIMA.
    Sugalvojo dalyvauti rinkimuose ir itariame, kad netgi laimesime... Ka manai? Itariu kad situo klausimu velgi galetum parasyti kokiu 30 eiluciu posta. Nesikuklink. Gal kazka naujo sugalvosi, nes apie regiono vienijima ir "snipus" jau nuobodu, tad siulau tau keisti tema. Cia dar tavo nearineti laukai.... Reikskis ... Prasom

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis

Šunys loja - karavanas eina. Dar geras posakis yra: "Istorijos neiškraipysi". Aš tiesiog pateikiau, info, kad protingi žmonės atkreiptų dėmesį ir mano tikslas įgyvendintas. kas norės - pasinaudos suteikta informacija. Mano tikslas nėra kiekvienam šuniui užkimšti lojančią burną, todėl to net ir nesistengsiu daryti. Beja, kiek prisimenu, kai tik būdavo atskleistas koks strateginis faktas visuomet per visus forumus pasipildavo šimtai agresyvių paneigimų. Jeigu tai netiesa ir jeigu mano postas sukėlė juoką, tai tiesiog pasijuokite sau tyliai. Kodėl tada puolate iššiepę iltis ir rėkiate visa gerkle? Mano įžvalgos visą laiką pasitvirtino. Tiek 2s kai zoo lipdė kregždės lizdą tiek 4s kai sakiau Ra, jog reikia vienyti jėgas ir nelaukti, ko Olimpas nebeturės galimybių atakuoti... Perlaukė laiką ir gavosi taip, kad tiek olimpas lūžo, tiek RA atkando dantis į Dorėnus. Viską reikia daryti savo laiku. Dabar kaip tik tas laikas ir yra 6s - išsivalyti regionus nuo suportinių korteso aljansų. Paminėsiu keletą jų. III Reichas vedamas balvono, SE ally vedamas Nokia3310 iš MAD šeimynėlės. (jame taip pat galima aptikti ir Korteso ginklanešį - Saadamą). Toras nevienyja regionų. Toras, jūsų žinai apsistojo vienu aljansu. Nešvarius žaidimus žaidžiate jūs patys, pupsikai. Bet nesate tokie protingi, kokius primetate... Kitą kartą suorganizuokite, kad jūsų brigados nariai pasikeistų nikus. Gal tada ir išdegs gegužiuko taktika kai į kiekvieną regioną įsodinama po 2-3 "savus" aljansus.

Pritarimas

DD mldc tu nu. Galvoji iki spalio 21d. atrasti draugu? Cia tokiom erezijom nebent eiline kruva fermu susirasi kuri eilini karta zlugs ne del to, kad nemoka patys zaist ir dar netalentingo stratego vedama i prieki yra, bet todel, kad Kortesas jau visuose 4 regionuose prikises nagus yra ir tu ginklanesiu ardanciu "TORIZMA" per daug.

PS. forumiukasz neliudi

Imperionas
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Vieta
    ESSEX
    Žinutės
    176

Pagrindinis

l
    sveiki, manau as irgi pasitengsiu suzaisti vien del toro, jis man kaip zvasigzde nurodanti gyvenimo kelia , nes kartais pasiklystu ir isejimo nerandu

Imperionas
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    120

Pagrindinis

Dar geras posakis yra: "Istorijos neiškraipysi".
    Visi protingi žmonės manau supranta, kad šitas posakis yra kvailas. Istorija yra vienas iš lengviausiai iškraipomų dalykų, nes dažnai būna tik įvykis ir data. O interpretuoti kodėl taip įvyko daug galimybių. Aišku interpretacijos pagal savo sugedimo lygį ir aišku tik Toro interpretacija yra teisinga. Nesvarbu, kaip ištikrųjų buvo

Mano įžvalgos visą laiką pasitvirtino.
    Jau minėjau neseniai apie tavo įžvalgų ts4 apie Dorėnus tikslumą

Toras nevienyja regionų.
    O kaip tas -/- blokas, kuris buvo kuriamas ts4 ir ts1? Nuo pirmu dienu šeimos didžiausios kuriamos įnirtingai vienyjamas. Vat, kad ir tas ts2... Ai gal čia toks vienas didelis aljansas, toks didelis, kad tenka padalinti į kelis mažesnius ir sąjungas sudaryt?

Gal tada ir išdegs gegužiuko taktika kai į kiekvieną regioną įsodinama po 2-3 "savus" aljansus.
    Aš tikrai nesu toks protingas kaip tu, kad suprasčiau kokia prasmė kiekvienam regione po 2-3 daryti. Matyt labai įdomus žaidimas turėtu gautis tada kai visi regionai draugai... Bet turbūt tik aukštesnio proto žmogus kaip tu supranta tokio žaidimo malonumą, kultūringa kaimukų statymą, o mes barbarai mėgstame kovoti...

Bendrai paėmus tikiuosi įdomaus servo, Toras inirtingai dirba, tikiuosi vaisių bus geru ir bus karingas serveris. Nenuvilk

1 puslapis iš 166 123451151101 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •