166 puslapis iš 166 PirmasPirmas ... 66116156162163164165166
Rodomi rezultatai 2,476 iki 2,488 iš 2488

Tema: Regionų, aljansų aptarimas

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis

Mareli, silpni tavo argumentai. (tokie spiegiančios bobos stiliaus, kur daug klyksmo, o jokių įrodymų)
    6s baigės, pamirštam ir einam atostogauti.

Pagrindinis

Kad ligi s4 su 6s nesvaikit kiek laiko skirtumas skiria servus ir ww pastatyma ,plius reidinimas ir gyvunu isdestymas pirma issigilikit ka kalbat po to lokit

Pagrindinis

Gana pilstyti is tuscio i kiaura,vistiek nieko nebepakeisit.Sveikinu visus su serverio pabaiga ir tikiuosi jog tiek su priesais tiek su kolegom susitiksim dar ne vienam raunde.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis

Nors jau žadėjau pabaigti traviano karjerą, kaip ir dauguma artimiausių mano bičiulių, bet visgi norėčiau sužaisti tą PASKUTINĮ, kurį atsiminčiau ir senatvėje. Šiaip, geriau pakalbėkim, kaip sekasi leisti vasarą. Aš pvz, numečiau 11kg, presą išsiryškinau
    bet blogai - žmona nebeišleidžia vieno su draugais prie ežero... Apsiženyjau su dviračiu - kiekvieną rytą pradedu nuo bėgių junginėjimo. Ai, darže užsiauginau moliūgą. (padlų tai 16 vnt. užaugo ir lapus išskleidė, bet vaisių tik vienas iš jų užmezgė...). Pikčiausia, ką laistau kiekvieną dieną po 2-4 kibirus.... Žodžiu, auginu AUKSINĮ moliūgą. Rošiuosi pabėgti prie jūros savaitėj. (prašau tų, kurie jau esate ten - NESYSIOKITE Į VANDENĮ). Va taip leidžiu smagią vasarą. Gaila, kad pritrūko aiškumo dėl meeto, būčiau tikrai prilėkęs ir išgėręs buteliuką su tais, kurie labiausiai manęs nekenčia.

Pagrindinis

Citata Neuzblokuojamas rašė Peržiūrėti žinutę
    Nors jau žadėjau pabaigti traviano karjerą, kaip ir dauguma artimiausių mano bičiulių, bet visgi norėčiau sužaisti tą PASKUTINĮ, kurį atsiminčiau ir senatvėje. Šiaip, geriau pakalbėkim, kaip sekasi leisti vasarą. Aš pvz, numečiau 11kg, presą išsiryškinau
    bet blogai - žmona nebeišleidžia vieno su draugais prie ežero... Apsiženyjau su dviračiu - kiekvieną rytą pradedu nuo bėgių junginėjimo. Ai, darže užsiauginau moliūgą. (padlų tai 16 vnt. užaugo ir lapus išskleidė, bet vaisių tik vienas iš jų užmezgė...). Pikčiausia, ką laistau kiekvieną dieną po 2-4 kibirus.... Žodžiu, auginu AUKSINĮ moliūgą. Rošiuosi pabėgti prie jūros savaitėj. (prašau tų, kurie jau esate ten - NESYSIOKITE Į VANDENĮ). Va taip leidžiu smagią vasarą. Gaila, kad pritrūko aiškumo dėl meeto, būčiau tikrai prilėkęs ir išgėręs buteliuką su tais, kurie labiausiai manęs nekenčia.
    Seni,tu girtas.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis

Ne, žinok, nebūnu aš girtas. Būnu arba išgėręs arba kominis. Kominis komentarų nerašau.
    Šiaip, mano postams didelė įtakos turi tai, kuria koja esu išlipęs iš lovos. Deja, esu toks, koks esu ir labai tuo patenkintas

Pagrindinis

Citata Neuzblokuojamas rašė Peržiūrėti žinutę
    http://www.technologijos.lt/n/moksla...apinti?l=2&p=1

kaip nesisioti jei tai yra normalu ir nekenksminga?
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis

Idioto straipsnis. Pats Jonesas galėtų rytais gerti šlapipą jeigu jis jau toks nekenksmingas. Buvau prie jūros Šventojoje. Neįmanoma būti paplūdymyje už beždžionių tilto - jūra smirdėjo kanalizacija. Dukra stomatitu apsirgo. Natūralu, nes bakteriologinis užterštumas kelis kartus viršyja leidžiama normą. Paskutinį kartą ilsiuosi Lietuvos pajūryje...

Beje, kas žino kada 6s restartuos?

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

tu tai ne idiotas traviano forume aktualiuasiai temes ir labai i tema sneki, jonai , ar albinai karatiste tu supistas
    ps kortesai kada meetas, combikas lt manau ir as atleksiu, aisku jegu laukiamas

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    tu tai ne idiotas traviano forume aktualiuasiai temes ir labai i tema sneki, jonai , ar albinai karatiste tu supistas
    ps kortesai kada meetas, combikas lt manau ir as atleksiu, aisku jegu laukiamas
    1. 6s pasibaigęs, tad šis chatas jau senai turėjo būti uždarytas ir panaikintas.
    2. Aš nei albinas nei jonas. Gėda, kad per tiek neapykantos metų mano asmeniui nesugebėjai vardo net įsiminti. Na, bet čia jau tavo silpnos atminties problemos. Nors Napaleonas yra pasakęs, kad galva be atminties tai lyg pilis be įgulos. Turėk tai omenyje.
    3. Aš nesu karatistas. Mano sporto šaka šiek tiek kitokia. Tuo labiau niekas nebuvo manęs supisęs. Įpisęs buvo, bet supisęs - NIEKADA. Visuomet atsimojuodavau atgal.
    4. Kas dėl meeto tai geriau nevažiuok, nes manau, kad žmogus su tokiom "paniatkėm" dažnai turėtų gauti į snukį. Bent jau aš tai tikrai įkirsčiau jeigu pradėtum taip hamėlinti in real life, kaip hamėlini forumuose.
    5. Vakar su vienu žmogum kalbėjau apie ragus. Čia mano frazė iš pokalbio:
    Galėčiau lošti su saadamu viename aljanse, bet spėju, kad jam dažnai nuo manęs tektų eiti **.

Taigi, mielasis, spręskis savo problemas ir pirmoje eilėje - NESUGEBĖJIMO ŽMONIŠKAI BENDRAUTI PROBLEMĄ.
    Linkiu užaugti ir nebebūti traviano forumo atmarozku.

Pagarbiai, TORAS

Pagrindinis papildymas

sutinku su toru tokiems kaip sadam- neverta vaziuoti niekur- neidomus konkreciai zmogeliukas yra. visa serva nuodais spjaudesi ir op- atvaziuos jis...rukyk albinai...kaip pats parasytu.. combo tikrai butu laukiamas manau visu- saadam- jeigu nezinojai- uz bazara reikia atsakyti..nemanau kad esi labai gerbiamas tarp zaideju. pire jacko isgerk su draugais ir sedek ramus. iki kito servo. o ten vel galesi purvais drabstytis.. P.S. su mielu noru sudalyvauciau su saadam viename meete. paziureciau ka albinas kalba realai susitikes. tad jeigu kviesite saadam- kvieskite ir mane. nepasididziuosiu- atvaziusiu. dekui is anksto.
    Paskutinį kartą redagavo BAISALS : 2013-08-18 19:01 Priežastis: papildymas

Imperionas Sampanelis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2011
    Vieta
    Mazeikiai
    Žinutės
    298

Pagrindinis

As turiu keista nuojauta,kad jau tas meetas senai buvo,nebent kam labai patiko ir organizuoja antra
    Beje girdejau kad sio menesio 30 diena restartuos lt5 turbut dauguma mesites ten zaist.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis

Citata Sampanelis rašė Peržiūrėti žinutę
    As turiu keista nuojauta,kad jau tas meetas senai buvo,nebent kam labai patiko ir organizuoja antra
    Beje girdejau kad sio menesio 30 diena restartuos lt5 turbut dauguma mesites ten zaist.
    Tai mytą specialiai paslapčia nuo saadamo padarė. Bijojo, kad dar ims ir atvažiuos.
    Naujo servo pradžia logiška - vokiečiai tikisi patraukti link savęs moksleivius. Bet abejoju, kad suaugusiems žmogeliukams ta data yra tinkama. Daug geriau tiktų rugsėjo galas/ spalio pradžia. Šiaip, neprotingai daro - padarytų elementarią apklausą, kuri data yra patogiausia daugumai. O dabar pyst ir paleidžia... Taip ne suburia, o priešingai - išskaido ir taip mažą LT žaidėjų būrelį po servus.

166 puslapis iš 166 PirmasPirmas ... 66116156162163164165166

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •