6 puslapis iš 7 PirmasPirmas ... 234567 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 76 iki 90 iš 101

Tema: Rugsėjo restarto belaukiant

Legionierius
    Prisiregistravo
    Jun 2012
    Vieta
    UK
    Žinutės
    12

Pagrindinis

as asmeniskai nelosiu sitam serve, ir nesiulau eiti cia kitiems, kas per nesamones, pagalvokite patys, per visus servus losianciuju 8563 zaideju. tai kokio velnio atidarineti naujus servus ? darykit 1 speeda ir maximum 2 letus servus , kad vienam ipusejus kitas prasidetu, ir daugiau nereikia, o dabar servu N. paimkim esanti ts4 Ten acc uzregistruotu 1106 o is tikro losianciuju zaideju kokie 500 -600 max, tai cia logika ? kam jums tokie servai ? darykit 1-2 servus ir gana. tada gal ir zaideju daugiau atsiras, nes idomiau zaisti bus, .

pamastykite....

Pagrindinis

Citata jogiiz rašė Peržiūrėti žinutę
    as asmeniskai nelosiu sitam serve, ir nesiulau eiti cia kitiems, kas per nesamones, pagalvokite patys, per visus servus losianciuju 8563 zaideju. tai kokio velnio atidarineti naujus servus ? darykit 1 speeda ir maximum 2 letus servus , kad vienam ipusejus kitas prasidetu, ir daugiau nereikia, o dabar servu N. paimkim esanti ts4 Ten acc uzregistruotu 1106 o is tikro losianciuju zaideju kokie 500 -600 max, tai cia logika ? kam jums tokie servai ? darykit 1-2 servus ir gana. tada gal ir zaideju daugiau atsiras, nes idomiau zaisti bus, .

pamastykite....

Pritariu, per akis tu servu.. 1-2 letu ir vienas speed manau uztektu.
    s1 (1) - Couto (KOVAS), s1 (2) - Cauto (KOVAS), s1 (3) - osram (Gentys•T), ts5 (3) - osram (AAK)

Pagrindinis

Visada yra dvi medalio puses Siuo atveju dar nestartaves serveris sukelia dideli susidomejima ir diskusijas. Tikiuosi didelio aktyvumo ir suinteresuotumo idomiai suzaisti (su visom intrigom, demagogijom ir pan.).
    Linkiu didziausios sekmes ponui Torui Prasau skirk daugiau laiko savo acc prieziurai, nei sudmaliavimo ir na bent jau siek tiek irodyk, kad gali ne vien forumuose kariauti.
    ISTIKIMAS FANAS!

Pagrindinis

Lietuviškų serverių gal kam ir atrodo per daug, bet... nuklydom netyčia keturi lietuviai į Filipinų serverį, susivilioję senąja t3.5 versija. Ir ką jūs manot? Dabar dvi savaitės po artefaktų, dar didesnę pusė jų tebėra pas natarus. O žaidėjų iš viso mizeris, 374 beliko. Mūsų serveriai dar labai gausūs atrodo palyginus.

Senatorius VykBal avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Vieta
    Nemenčinė
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Sveiki visi,

Esu galima sakyti visiškas naujokas Traviane (lošiu dabar s3 serve pirmą roundą) ir dabar užmačiau, kad s6 atidarinėti norima. Na tikrai absurdas mano supratimu, nes:

Lietuvoje = 6 serveriai.
    Rusijoje = 9 serveriai.
    Turkijoje = 13 serverių.
    Ispanijoje = 9 serveriai.
    Vokietijoje = 10 serverių.

Na kaip bepažiūrėsi, bet tikrai per daug serverių pas mus, ypač turint omenyje, kiek žmonių Lietuvoje gyvena, nors ir žaidžiančių palyginti yra daug. Kokie 2-3 lėti ir vienas greitas mano galva būtų aukso vidurys, nes susirinktų žymiai daugiau žaidėjų į vieną serverį, kas būtų įdomiau visiems kadangi būtų daugiau konkurencijos, daugiau komandinio žaidimo, daugiau veiksmo.

Kalbant apie tokius dalykus kaip multiaccounting - neįmanoma sutramdyti. Kiek esu MMORPG žaidimų lošęs, kur yra stengiamasi riboti acc skaičių, tiek visada būna ir bus tų multų ir nieko čia nepadarysi. Aišku, galima bent jau sistemas dėti, kad vienas IP surištas su vienu acc tam tikrame serveryje ir nebėra leidžiama iš to pačio IP kurti naujų paskyrų ar prisijungti prie kitų. Aišku, tai neišsprendžia proxy problemos, tačiau padidina skaidrumo galimybę. Iš esmės tai čia jau daug kas ir nuo žmogaus mentaliteto priklauso.

Kalbant apie botus - vėl gi dažnas reiškinys daugelyje MMORPG tipo žaidimų, kai naudojami įvairūs ******ai ir panašios pagalbinės priemonės. Vėl gi kiek teko susidurti, neįmanoma to visiškai sutramdyti. O kiek teko patirti, geriausia yra leisti kokią papildomą programinę įrangą (lengvai prieinamą), kuri turi tam tikras ribines galimybes, kurias peržengus tampa aišku, jog naudojama dar rimtesnė įranga, kurią naudojančius asmenis galima būtų traukti į atsakomybę. Bet vėl gi pats Travianas siūlo neblogus įrankius kaip Aukso Klubas, Pliusas. Bėda sakyčiau ta, kad kainos nėra visiškai adekvačios pagal mūsų šalies piliečių uždirbamas pajamas.

Pabaigai, vis tik galiu pasakyti, kad Travianas šaunus žaidimas, jau teko susipažinti ir su šauniais vyrukais bei moteriškėmis. Įvairūs labai žaidėjai, įvairiai žaidžia. Kai kurie gal ir pažeisdami taisykles, bet vis gi aš bent jau linkęs pateisinti tokį žaidimą. Iš esmės kiekvienas renkasi pats kokiu būdu lošti pagal savo charakterį, išsilavinimą, laiką ir panašius dalykus.

Tačiau nepateisinu tokių dalykų, kai pradedama linkti į asmeniškumus, kažkokias tarpusavio nesantaikas, pradedama kalbėti ne kaip su žmogumi, o kaip su kažkokiu antrarūšiu individu. Tai vat yra manau pagrindinis dalykas, kodėl kai kurie žmonės nusprendžia nebelošti Lietuvos serveriuose. Tiesiog dažnai pajaučiamas didelis žmogaus kultūros trūkumas, o tai kelia ne pačius geriausius jausmus. Todėl suradęs nemažai bendraminčių ar bent jau panašiai kultūriškai išsilavinusių/subrendusių žmonių patrauki kur nors svetur, kur tokių dalykų nesutinki. O jei ir sutinki, tai vis tiek nesupranti, ką sako.

Taigi, reziumuojant norėčiau matyti Lietuvos serverių kokybę o ne kiekybę.
    ts3 (5) - Vykintas
    comf (finals) - Olga
    ts6 (3) - Vykintas

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2012
    Žinutės
    263

Pagrindinis

Drototėja rašė:

"Ir kitas klausimėlis... Kodėl aplink tokį superinį vadą kaip TU, nesusiburia jokie bendražygiai? Gi tiek servų jau sužaidei, sunku būtų neįgyti savų bendraminčių, draugų..."

Aš niekada nerinkau komandos, gal tuo ir skiriuosi nuo Korteso, kuris į naują servą eina ne pažaisti savo malonumui, o įvykdyti kažkokį tai planą ir trūks plyš - laimėti (atrodo, kad iš karvės būtų lošiama). Laikausi nuomonės, kad žaidimas turi būti smagus visiems vienodai ir ne peraugti į asmeniškumus. (taip, kaip travianą suasmenino Sensation,Stebėtojas, Perfect, Murano ir kiti Korteso mafijukės nariai). Seniau dar kibdavau į atlapus jiems, bet kuo toliau, tuo darėsi juokingiau todėl jau 1s nutariau duoti durniams kelią. (Sensation/Audrelis nesutiko pamiršti mūsų karų ir pažadėjo mane visur medžioti, kas įrodė, kad žmogus rimtai serga) Dėl LT servų, pasisakau už vienodas žaidimo sąlygas visiems aljansams. Kai ateina 60 žmonių komanda ir dar 2-3 aljansai pabyra kituose regionuose po 60 žmonių, o tarp tų aljansų glaudūs tarpusavio ryšiai, belieka konstatuoti faktą, kad servas sugadintas. 6s servas bus sugadintas, todėl net neverta ten registruotis (nes ten, kur atsiranda vienytojas Kortesas, susikuria šeimos iš 5 aljansų ir atsiranda tarpregioninės draugystės, ko pasekoje, be didesnio vargo, opozicija tiesiog suvalgoma. Kas liečia mano draugus, žinoma, kad per tiek žaidimo metų įgijau puikių bičiulių, susipažinau su žmonėmis, kuriais galiu pasitikėti taip pat, kaip savimi. Deja, šiais lakais sunku sutikti žmonių su teisingomis pažiūromis, suvokiančių, kas yra moralinės vertybės, pasitikėjimas ir pasiaukojimas dėl bendrų tikslų, todėl mano draugų ratas ne toks platus, kaip pas Kortesą. Kadangi aš niekuomet nebuvau nei MH nei suportas ir niekada po mano sparnu nesiglaudė prisiplakėliai bei padlaižiai, nes aš visuomet mėgau žengti sunkesniu keliu, todėl mane lydėjo tik drąsūs ir iššūkių nebijantys žmonės. Esu laimingas, kad teko sutikti tokių žmonių su kuriais tikiuosi, palaikysiu ryšį, net ir tada kai jau nebežaisiu traviano.

"Labai taves laukiu 6-tame serve, nes be tavęs būtų labai nuobodu. Pripažįstu, parašiau pirmą žinutę traviano forume tik TAVO dėka, bet visgi gal sulauksiu atsakymų į savo klausimus?"

Matai, kad tai man su jumis labai nuobodu, todėl 6s nežaisiu. Nematau tikslo žaisti, nes jau žinau, kaip išsidėstys aljansai, kokios jėgos dominuos ir galiu 85 proc tikslumu nurodyti būsimą 6s laimėtoją. Argi gali būti įdomus raundas kai žinomas visas scenarijus? O, kad dėl manęs į forumą įlindai tai nenustebinai - visi čia dėl manęs Be manęs miręs forumas buvo. Kaip jis galėjo būti gyvas, kai vien tik korteso padlaižiai komentuoja? Aš čia vienintelis opozicionierius. Todėl ir triukšmo dėl manęs tiek daug.

Raganiau, žinau 6 žaidėjus iš tavo komandos, kurie loš. Jei Skirgaila ********** neblokuotų tai kitoje žinutėje išvardinčiau.
    O, tavo garantai, kad dramblių 6s nebus tai nelimpa niekam. Esat melagėliai, kaip reta. Net ir tuomet neigėt ryšį su zoo, kai zoo ir Dramblių žaidėjų atakos ėjo ant mano miestų 1s skirtumu. (sutapimas? ) Gal tu neloši, gal nebus ally pavadinimais Drambliai ar Atominiai, bet, kad mažiausiai 6 tavo komandos nariai talkins kortesui, to nepaneigsi. Juokinga, kad aš geriau žinau, kas dedasi komandoje "kurią tu pats padarei" negu tu.

Imperionas
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    120

Pagrindinis

Savo stiliumi Toras.
    Pats mėgėjas kurti didžiausias šeimas, bet kažkodėl prikaišioja Kortesui tai.

Stebisi, kad Sensation ir Audrelis nenorėjo jo draugystės, turbūt keista jam, kaip tai žmonės negalėtu priimti tokio dydžio žmogaus išskęstom rankom. Nesistebiu, kad neigiamai į tavo planus atsiliepė.

Aišku teisingos pažiūros yra Toro pažiūros, jis vienintelis su moralinėm vertybėm. Meluot ir neraudonuot. Ot vertybės. Turbūt dėl to draugų ratas ir nėra platus, nes prisimeluoti, primanipuliuoji ir bėga draugai.

Ir aišku, kaip be Toriškos matematikos. 85 proc žino, kas laimės. Prisimenu, kad ts4 teigei, kad žinai 100 proc kas ts2 laimės ir primygtinai teigei tai. Aišku 100 proc tikymybės variantas nevyko. Matyt tavo procentinė skalė kitokia nei kitu.

Ir aišku, kaip be puikiausio išmanimo kas kur vyksta, kaip visad Toras geriau žino ką tie žmonės darys už juos pačius. Ekstrasensas tikras.

Ir dar desertui vėl gražus Skirgailos apibūdinimas. Aišku po to eis stebėtis dėl ko bloką uždėjo.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Citata Neuzblokuojamas rašė Peržiūrėti žinutę
    Drototėja rašė:
    Aš niekada nerinkau komandos, gal tuo ir skiriuosi nuo Korteso, kuris į naują servą eina ne pažaisti savo malonumui, o įvykdyti kažkokį tai planą ir trūks plyš - laimėti (atrodo, kad iš karvės būtų lošiama).
    melagėliai, kaip reta.
    Gaila kad nepamenu tiksliai zodis i zodi, bet s5 kur nuo kornes gavot, ar ne tu ten servo strategija kurei ? kad pagrindinima olimpui keltis i sibira ir ramiai ruostis, o kita al sukurti arciau centro +|+ koord ir kuo ilgiau uztempti karus, kad sibiriniai laisvai vystytis galetu ir kuo geriau pasiruostu ww Tai ar be komandos atejai, ar is karvutes saldainio zaidei o rasai kad kazkas melagis.

Skirgaila neblokuok jo, tegul issisneka, jam isimti padaryk taisyklese, nekreipk i ji demesio, uz tai forumas atgis gal nors kazkiek

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata Impulse-SM rašė Peržiūrėti žinutę
    Aišku po to eis stebėtis dėl ko bloką uždėjo.
    kad jis nustemba ne del bloku, o kai ju negauna - juk zlunga jo visuotinio samokslo teorija ... tada zinute po zinutes kelia tona ir jei net tai nepadeda padaro ka nors garantuoto

p.s. maciau cempionato finale pas lietuvius aljanse acc Toras - ir nezinau ar juoktis, ar kaip

Imperionas Sustok avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2010
    Vieta
    ...
    Žinutės
    142

Pagrindinis

Bet, kad dauguma nenori žaisti tuose lietuviu servuose, nes neidomu padaro per visus regionus sąjungas ir tik popsinti tikrai labai idomu gal kam iš tos puses, bet kai kurie žmonės to nemėgsta sąjungų... Gal pradėkim nuo saves, o poto nuo servu...?

Imperionas Volturnas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Cia parasyti ideja del serveriu, lygus 0 sveiku, vistiek administracija net nesvarto tu ideju. O seip tikriausiai sulosiu. Skirgaila, vienas losi ar su dualais?

Pagrindinis

[QUOTE=Volturnas;1000522]Cia parasyti ideja del serveriu, lygus 0 sveiku, vistiek administracija net nesvarto tu ideju. O seip tikriausiai sulosiu. Skirgaila, vienas losi ar su dualais?
    Volturnai-tu jis ar ji ? praeitame serveryje zaidziau su abejais, ir meete matemes visi . Beje, as irgi einu i serva.
    Su pagarba, Aleksas

Pagrindinis

Citata Neuzblokuojamas rašė Peržiūrėti žinutę
    Raganiau, žinau 6 žaidėjus iš tavo komandos, kurie loš. Jei Skirgaila ********** neblokuotų tai kitoje žinutėje išvardinčiau.
    O, tavo garantai, kad dramblių 6s nebus tai nelimpa niekam. Esat melagėliai, kaip reta. Net ir tuomet neigėt ryšį su zoo, kai zoo ir Dramblių žaidėjų atakos ėjo ant mano miestų 1s skirtumu. (sutapimas? ) Gal tu neloši, gal nebus ally pavadinimais Drambliai ar Atominiai, bet, kad mažiausiai 6 tavo komandos nariai talkins kortesui, to nepaneigsi. Juokinga, kad aš geriau žinau, kas dedasi komandoje "kurią tu pats padarei" negu tu.
    kazkaip abejoju ar 6 apskritai galetum isvardinti
    o siaip si komanda kartu visad buvo s4, s2 tik paprikolu pasibandyt naujos versijos atsiradom. kaip ten bebutu, visad smagu pamatyti kaip ilgai gyvuoja samokslo teorijos kurios kilo is paprasciausio nemoksiskumo ir visisko zaidimo nesuvokimo.
    taip Tore, tu viska uz visus geriau zinai, ir zaidejas nerealus esi, o tavo komandos pacios geriausos visad buna. gal kada nors netgi koki serva uzbaigsi

Imperionas Volturnas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vokietija, Geisenfeld
    Žinutės
    357

Pagrindinis

Kodel taip manai kad as mergina? Nickas kazka pasako, atrodo vyriskas?

Pretorionas stalinas11 avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Vieta
    Naujoji Akmenė
    Žinutės
    50

Pagrindinis

Senai čia nesilankiau, tai noriu paklausti kur dingęs 3x speed serveris? Jis tikrai daugiau žaidėjų nei paprastas sulauktų.

6 puslapis iš 7 PirmasPirmas ... 234567 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •