3 puslapis iš 7 PirmasPirmas 1234567 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 97

Tema: 11-ojo LTX WW Statybos

Imperionas
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    301

Pagrindinis

Citata eCos rašė Peržiūrėti žinutę
    taip, o normalus germanas į savaitę įkala 500k kuokų, aišku ne Lietuvos serve
    aisqu, tik tiek, kad tiek neikala joks germanas, jokiam oficialiam serve vienam kaime. Per visus kaimus pavystytas germanas gali sukalt gal ir daugiau, bet is to jokios naudos, jei po 20k ant ww eina, kur 5kk vien deferiu falu stovi. Beje falu kaina ir gamybos greitis praktiskai nesiskiria nuo kuokos, t.y ji atvirksciai proporcinga kuokai, tik gynyboj, ta ir pats matyt puikiai supranti. Posto esme buvo, kad i ww statybas LT nieks nebeziuri rimtai ir deff mazai kam berupi ziurint strategiskai nuo servo pradzios.

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Citata spit fire rašė Peržiūrėti žinutę
    reik tik susizaidimo, normaliam (ne Lietuvos) serve per savaite isvystytas galas generuoja be vargo apie max lev. 250k falu, ww ginti kai bazes jau pakanka 20-30 deferiu, o kur dar deff wingai ir offeriai, kur praranda off ir persijungia ant deff gamybos. Tiesiog LT sevuose tas nebereikalinga, nes jei nuejai i TOP 10 ally, jau sedesi megasajungoj, dauzysi atsiputes ir gerai issimiegojes visokius gaidukus kol ww pasirodys, zodziu busi baisiai kietas. WW statybas galima palikt nebent maniakams nolifer'iams. Atsibuskit, beveik jau nieks rimtai nebezaidzia, px tas ww, bent asmeniskai man.
    Nu cia biski is fantastikos zonos apie 250k falu per savaite pas gala reiktu bent 60 pilnai isvystytu kaimu kad bent panasiai kazka pakeptum per savaite jai is inkomo, aisku imanomas variantas ir su 12 sakykim kaimu bet tada falas reikes uzstatyti visuose kaimuose non stopu, o is kur tiek ressu gauti? Dar tuo labiau galui... nebent ****** pagelbes...
    Paskutinį kartą redagavo Pirmas : 2012-08-14 19:28
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Imperionas
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    301

Pagrindinis

Citata Pirmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu cia biski is fantastikos zonos apie 250k falu per savaite pas gala reiktu bent 60 pilnai isvystytu kaimu kad bent panasiai kazka pakeptum per savaite jai is inkomo, aisku imanomas variantas ir su 12 sakykim kaimu bet tada falas reikes uzstatyti visuose kaimuose non stopu, o is kur tiek ressu gauti? Dar tuo labiau galui... nebent ****** pagelbes...
    5 servus esu vien uz gala atzaides, ir off ir deff stilium, patikek 250k per savaite uzturbintu falu tai 2 pirstus apmyz..., 40kaimu generuoja 320k+ be vargo. Gold ir NPC aisku irgi butinas, ******, lesyklos ir visa kita ne. Maitint aisku jau kiti maitina... Kart su Gerhard ally WAROG lamejom comx 2010 pavasario raunda, variau vien ant deff pasitikrinimui. Karzygys turejo 1,3kk+ roundo pabaigoj patirties, TOP28 berods baigiau, faktiskai vien deff taskai, uzdefines buvau 2 artu kaimus po 400k+ falu, paskui likuti variau i ww. Pagal deff skaiciu buvau 2 ally. Ally su 2 wingais viso i pagrindini ww 8kk+ sustume buvom. Tiesiog tikslas pacioj pradzioj ww laimet buvo, todel visi jau tik pradeje zaist zinojo kokia role tures atlikti ant ww statybu, o butent tokios strategijos LT servuose man rodos nera. Aciu uz demesi, diskutuot apie germanus romenus galit, cia as nesigincysiu, bet uz gala cia jau mano sritis.

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Citata spit fire rašė Peržiūrėti žinutę
    5 servus esu vien uz gala atzaides, ir off ir deff stilium, patikek 250k per savaite uzturbintu falu tai 2 pirstus apmyz..., 40kaimu generuoja 320k+ be vargo. Gold ir NPC aisku irgi butinas, ******, lesyklos ir visa kita ne. Maitint aisku jau kiti maitina... Kart su Gerhard ally WAROG lamejom comx 2010 pavasario raunda, variau vien ant deff pasitikrinimui. Karzygys turejo 1,3kk+ roundo pabaigoj patirties, TOP28 berods baigiau, faktiskai vien deff taskai, uzdefines buvau 2 artu kaimus po 400k+ falu, paskui likuti variau i ww. Pagal deff skaiciu buvau 2 ally. Ally su 2 wingais viso i pagrindini ww 8kk+ sustume buvom. Tiesiog tikslas pacioj pradzioj ww laimet buvo, todel visi jau tik pradeje zaist zinojo kokia role tures atlikti ant ww statybu, o butent tokios strategijos LT servuose man rodos nera. Aciu uz demesi, diskutuot apie germanus romenus galit, cia as nesigincysiu, bet uz gala cia jau mano sritis.
    tai kodel tokiu myzanciu ant tu 2 pirstu pas mus LTX nera? tu cia taip surasiai atrodo kaip viskas paparsta ir lengva, visu pirma tu tuos 40 kaimu pasidaryk, kiek aukso kazin jam iseis, cia jau nebe t3 versija reikia nepamirsti, as suprantu kad tai yra imanoma, bet ne kaip tu issireiskiai nera ka veikti, cia tas pats kas buti topiniu offeriu, bet tai kiek tokiu yra kur zaidzia uz defferi ir auksa kruvom perka, jai turi aukso kalnus, zaisi offeriu o ne defferiu ar ne taip, bent pas mus ltx toks supratimas zaidimo, o kitas dalykas kad bent 12 kaimu keptusi falos nonstopu inkomo tikrai neuzteks is likusiu 28 kaimu, aisku jaigu kaip sakei naudosi auksa, tada jo, bet tai kiek tada aukso reikes.... nesamone tiek svaistyti aukso...

Tai kad as nesigincyju, tik sakau kad nera taip viskas paprasta eilinem varguoliui kaip tu parasiai aisku kad tu tai sugebetum tai as tikiu, nes esam zaide ir ne vienam raunde
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Imperionas
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    301

Pagrindinis

Citata Pirmas rašė Peržiūrėti žinutę
    tai kodel tokiu myzanciu ant tu 2 pirstu pas mus LTX nera? tu cia taip surasiai atrodo kaip viskas paparsta ir lengva, visu pirma tu tuos 40 kaimu pasidaryk, kiek aukso kazin jam iseis, cia jau nebe t3 versija reikia nepamirsti, as suprantu kad tai yra imanoma, bet ne kaip tu issireiskiai nera ka veikti, cia tas pats kas buti topiniu offeriu, bet tai kiek tokiu yra kur zaidzia uz defferi ir auksa kruvom perka, jai turi aukso kalnus, zaisi offeriu o ne defferiu ar ne taip, bent pas mus ltx toks supratimas zaidimo, o kitas dalykas kad bent 12 kaimu keptusi falos nonstopu inkomo tikrai neuzteks is likusiu 28 kaimu, aisku jaigu kaip sakei naudosi auksa, tada jo, bet tai kiek tada aukso reikes.... nesamone tiek svaistyti aukso...

Tai kad as nesigincyju, tik sakau kad nera taip viskas paprasta eilinem varguoliui kaip tu parasiai aisku kad tu tai sugebetum tai as tikiu, nes esam zaide ir ne vienam raunde
    be gold aisku vargu ar imanoma, man servas vidutiniskai atsieidavo apie 1,5-2k Lt. Kai kam tai gal ir nemazai, bet olympice prie kortu ir per 10k per nakti palikdavau, taigi palyginimui nera ir baisiai brangu tie 400Lt per menesi. Adrenalino panasiai gaunas, priklausomybe analogiska, kol tiek vienas, tiek kitas vienodai uzpi.. pradeda.

Pagrindinis

Lander iš WU I S Ally paimė natarų kaimą.

Imperionas
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    301

Pagrindinis

ZAVUSIS PRINCAS, su tokiu niku tik makdonaldse pieno kokteilius gerti o ne ww statyti

Pagrindinis

O kas tau sake , kad jis stato?

Pagrindinis

Griuvo Toks ir Toks
    http://www.dviraciai.lt/
    Paskutinį kartą redagavo Dywaz : 2016-05-31 15:38

Pagrindinis

Feikinis ww griiuvo tikrasis statos
    Paskutinį kartą redagavo Nemoku : 2012-08-17 21:54

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

Citata Nemoku rašė Peržiūrėti žinutę
    vistiek natarai pastatys... jau senai aišku

Pagrindinis

Taip bet vistiek idomu jai kazkas pabandytu pasilauzit vis idomiau Negu sedet ir laukti kada natarai prades statyti.
    Citata eCos rašė Peržiūrėti žinutę
    vistiek natarai pastatys... jau senai aišku

Pagrindinis

Nors jau off taškų rekordas bus sumuštas. Vis šis tas. :/
    Marius

Pagrindinis

Citata DSalenga rašė Peržiūrėti žinutę
    tiesa rėžia akis? tipo geriau mulkint visus ir vaidint kietą su padirbtais faikais?
    aš už teisybę ir nuleisiu visus ant žemės kurie primes kietekus, nors turbut yra didžiausios fermos visam serve
    Bet tu stobal auka, aš nesuprantu, ko dėl tavo įšsipisinėjimų tau suspendo nededa forume ant IP, bo tu jau juodai užknisai su savo lempom, eik pažaist čia **** nešnekėjęs.
    Marius

3 puslapis iš 7 PirmasPirmas 1234567 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •