1 puslapis iš 5 12345 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 64

Tema: s5 Diskusijos

Imperionas Tėwas68 avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2010
    Vieta
    Be pastovios gyv. vietos
    Žinutės
    123

Pagrindinis s5 Diskusijos

Naujas raundas nors ir vasarinis bet gal bus aktyvus. Tikiuosi Taigi diskutuojam....

Pagrindinis

Nusimato nuobodziausias servas traviano istorijoje...Dar nepasibaige naujoko apsauga, o jau visi sudare sajungas.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

servas anonsuotas likus vienai dienai iki restarto - jau tai nieko gero nezada. O dar vasara...

geriau jau zaidejams palaukt sekancio naujo servo - ruduo, didesnis aktyvumas, s4 pasibaiges ir s1 i pabaiga taip pat turetu lemt zaideju antpludi ( truputi per drasus zodis zinant LT travo situacija, bet..)

Pagrindinis

nebus ir ten daug , visi laukia turnyro ir zaist ten dual visi , bent jau kiek draugu zais , o ir plius uzsireginau pazeti kas ten gero tai siaubas visi ally sajungas padare istojau i ally ir gaila pasidare kad ten esu , jei vadai nesusimastis nutraukti sajungas tai manau neverta but kokiam ally vienam geriau seksis

Pagrindinis

Pasijungiau i sita serva, nes is praeito dar buvo siek tiek aukso like. I dabartinius ally (tiksliau fermu junginius) baisu ziureti. Pazaisiu koki menesiuka vienas. O tada ziuresiu: ar trintis ar toliau zaisti

Pagrindinis

Citata PadlaDVD rašė Peržiūrėti žinutę
    Pasijungiau i sita serva, nes is praeito dar buvo siek tiek aukso like. I dabartinius ally (tiksliau fermu junginius) baisu ziureti. Pazaisiu koki menesiuka vienas. O tada ziuresiu: ar trintis ar toliau zaisti
    kazi koks sedrvas susirinks kai pranese jo restarta 1 diena anksciau as pvz savo chebros nespejau surinkt kad dar karta suzaist...... per staigu kirtu restarta..... jei forumo moderatoriai leis tai i s6 forumo skilti patalpinsiu viska kas susije su meetu, kuri ShiZ aljansas ir organizuos
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Buvęs komandos narys
    Prisiregistravo
    Aug 2010
    Vieta
    Vilnius, Lietuva
    Žinutės
    189

Pagrindinis

Citata mareliss rašė Peržiūrėti žinutę
    kazi koks sedrvas susirinks kai pranese jo restarta 1 diena anksciau as pvz savo chebros nespejau surinkt kad dar karta suzaist...... per staigu kirtu restarta..... jei forumo moderatoriai leis tai i s6 forumo skilti patalpinsiu viska kas susije su meetu, kuri ShiZ aljansas ir organizuos
    Talpink talpink .

Senatorius tukas2 avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Vilkaviškis
    Žinutės
    671

Pagrindinis

Sveikas Mareli, Tu dar vis zaidi traviana?
    6(1)s-justinassss (TV ALUS) 2(2)s-tukas2 (VaticaN) 1(3)s-liutass (J-K) 1(4)s-salajyras (Get) 4(4)s-tukas2 ([o-]) 1(6)s -tukas2 (MaRaS) 7(3) tukas2 (Cronus-A) 1(7) Ronnin ...

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

nera cia jokiu sajungu, buvau uzmate kad jau karo vadai yra, o sustriausiais mano matytas vadas tai buvo (+|+) Regiono Vadas
    ;]]] balsavimas buvo itemptas turbu ;]

Pagrindinis

mane irgi vadu padare ir net nemaciau draugelis parase sako jau vadas tai tik tada pamaciau

Pagrindinis

Citata tukas2 rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveikas Mareli, Tu dar vis zaidi traviana?
    sweikas. deje nezaidziu. buvo planuotasitam s5 zaisti zinojau kada restartuos(plius minus kelios dienos) bet kadangi megejes kai pranesa apie servo restarta bent jau savaite pries to nebuvo ir t.t. neteko regintis dar mano draugai laukia sekancio(rugsejo gale restarto) bet jei ir ji kaip s5 pranes reiskias daugiau jau nebezaisiu automatiskai ir tie kam buvau pazadejes paskutini karta suzaist.. o kaip pats issilaikes?
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Senatorius tukas2 avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Vilkaviškis
    Žinutės
    671

Pagrindinis

Citata mareliss rašė Peržiūrėti žinutę
    sweikas. deje nezaidziu. buvo planuotasitam s5 zaisti zinojau kada restartuos(plius minus kelios dienos) bet kadangi megejes kai pranesa apie servo restarta bent jau savaite pries to nebuvo ir t.t. neteko regintis dar mano draugai laukia sekancio(rugsejo gale restarto) bet jei ir ji kaip s5 pranes reiskias daugiau jau nebezaisiu automatiskai ir tie kam buvau pazadejes paskutini karta suzaist.. o kaip pats issilaikes?
    Aj buvau metus travianinese atostogose, draugas pasiule isbanyt t4 traviano versija, tai pabandziau. Tai dbr pabaigineju 4s. O seip dar nezinau mazu pats rudeni ateisiu lost i kokio nors servo restarta arba eisiu i uzsienini serva.
    6(1)s-justinassss (TV ALUS) 2(2)s-tukas2 (VaticaN) 1(3)s-liutass (J-K) 1(4)s-salajyras (Get) 4(4)s-tukas2 ([o-]) 1(6)s -tukas2 (MaRaS) 7(3) tukas2 (Cronus-A) 1(7) Ronnin ...

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Man toks jausmas kad sitam serve kainos, neadekvaciai per dideles servo lygiui, bet gal ir klystu tik va kai uz 30 pergamentu 20 k sidabro sumoka tai kazkaip keistoka ;]
    Paskutinį kartą redagavo saadam : 2012-08-07 09:55

Pagrindinis

Sveiki draugai dirbu siuo metu uzsienyje,po darbo dienom nelabai turiu ka veikti tai vat sugalvojau uzsiemima sau,letas servas neperdaugiausiai zmoniu tik tiek,kad dvi savaites praeja,vakar uzsiregistravau,bet nieko tokiu suzaisim rounda iki galo aukso nepriksiu,kadangi sy karta nolaifinimu nebus,ech geri laikai kai 3 paras vos dvi ar tris valandas numiges budavai,smagu buvo pasiemiau gala mano megstamiausia gentis ir sakykit ka norit,busiu totalus deferis,jaigu kas nusiteike palost rounda sakykit rasykit gal ka sugalvosim,koki aljansa agresyvesni pakurt ar ka...

Karžygys Skirgaila avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    klp apskritis
    Žinutės
    1,792

Pagrindinis

Net pažįstų asmenį į kieno taupyklę tie sidabriniai įkrito. Nustebino tikrai sumokėta kaina, kaip ir už regeneracinius šarvus mokamą...
    O servo lygį parodo antrų kaimų kiekis. Eina 14 žaidimo diena , o šiuo metu tik 6 žaidėjai turi antrus kaimus....
    S1(1) SKirgaila/Yakuza II, S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL , s5(1) Orangutangas/OBA-Q , S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO , S6(3) Kortesas/Buožės , S5 (baltic) Kortesas/ PPN,

1 puslapis iš 5 12345 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •