Rodomi rezultatai 1 iki 13 iš 13

Tema: Traviano administracijai

Pasipiktinimas Traviano administracijai

Sveiki

Noriu kreiptis i administracija , nes manau turiu pilna teise , nes i ta zaidima ne viena 100 litu idedu ir noriu kad man paaiskintu , ieinu per OPERA , MOZINA i acc ir man ten nieko neduoda daryti nei pastatu , nei per aukso kluba ferminti ir t.t. isijungiu dar chroma ir ten tas pats , isijungiu eksploeri ,leidzia viska daryti bet npc negalma , is karto draugam rasau ar jums tas pats , draugai jungesi per savo narsikles tai viena per opera leidzia , kitam , per mozila , ir t.t. bet bedos tos pacio tik per skirtingas narsikles leidzia tai daryti, tai kokia cia nesamone viskta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pagrindinis

Man per telefona irgi nieko daryti neleidzia.

Pagrindinis

tai cia ne tau vienam , kaip per telefa tai as nezinau , bet per pc tai dar to betruko saibas leidziu , o cia nesamones viksta

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    pasakų ir nusišnekėjimų
    Žinutės
    375

Pagrindinis

Tai saibu neleisk galva neskaudes

..ir dar travianą užlenksi
    Paskutinį kartą redagavo Atsijungti : 2012-07-10 22:30
    Asmeninė Travian forumo ir žaidimo "užrašų knygutė". ♥: Ahmedinejad, Kingo, pyplys, ispanas, Glorita, No_Name, Aiva

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

Citata Hunter007 rašė Peržiūrėti žinutę
    Man per telefona irgi nieko daryti neleidzia.
    na man per telefoną duoda viską daryt

Pagrindinis

Citata eCos rašė Peržiūrėti žinutę
    na man per telefoną duoda viską daryt
    tai karoce,pas mane irgi nieko negalima daryti,bet nueinu i nustatymus ten padarau kad nemestu paveiksliuku(pastatu ir t.t.) ir viskas veikia ir kai iprnti tai paspaudi kurireikia pastata,be paveikslu.

Pagrindinis

man labiau rupi kad aukso klube negaliu paspausti visu fermu , turiu kiekviena spaudineti ir kad nppc negalma rezai jau per virsu eina ** ta valdzia pridirba ir po to kapstikis paprastam zaidejui , idomu jai keiktis pradesiu ar pamatys adminai ir gal atsakis , nes dabar kaip i sulini kalbeciau , zasinu kompanija surinka!

Imperionas benukas avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    uk
    Žinutės
    130

Pagrindinis

Per telefona turi isjungti images ir tada leis statyti ir pan.

Pagrindinis

Citata benukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Per telefona turi isjungti images ir tada leis statyti ir pan.
    as jau buvau tai parases.Nereikia spamint.

Karžygys Skirgaila avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    klp apskritis
    Žinutės
    1,792

Pagrindinis

Tamsta Jega vadas, prasitrinkit naršyklių cokie, o tai bus prisikaupe visko nuo t3.6 versijos.... Bei keista, kad vienam acc naudoti tiek skirtingų naršyklių prireikė... Programavimu ir klaidų taisymų pagrinde užsiima vokiečiai, o ne LT adminai jūsų žinai, turėtumėt žinoti tai. Juk ne vieną butelį su "MH" ir "adminais " padaręs esate per meetus kaip išsireiškėt čia vienoje temoje.
    Klaidos ir bugai pastoviai yra taisomi, tai buvo daroma ir t3 versijoje ir t3.6. Kas nekuria, tas nedaro klaidų.
    S1(1) SKirgaila/Yakuza II, S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL , s5(1) Orangutangas/OBA-Q , S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO , S6(3) Kortesas/Buožės , S5 (baltic) Kortesas/ PPN,

Pagrindinis

tai as tau sakau kad ne man vienam taip yra , ir zaidziu tik ant 1 narsikles , o tai viksta su visom nemanai kad cia ne cokie ar dar koks kaltas?

Pagrindinis

Dabar taip Pagrindinis COM adminas,pasake,kad Opera po naujausio updato,turi begale problemu,Ir jie neatsakingi uz browserio ******o klaidas,taigi tenka laukti,kol patys Operos programuotojai,sutvarkys visa tai. Kolkas,bent as naudojuosi Mozilla ir problemu nematau.

Pagrindinis

va cia jau aiskiau zmogus atsake , ten administracija ir idebesis saudo

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •