Rodomi rezultatai 1 iki 11 iš 11

Tema: Ieškau ALLY

Legionierius Creeper avataras
    Prisiregistravo
    May 2012
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    18

Pritarimas Ieškau ALLY

1. Ieškau draugiško allianco kur visi pažinotų savo chebrą ir bėdoje pagelbėtų

2. Aš gyvenu: -/-.

3. Mano gyventojų skaičius: 83. Matyt atrodo nerimtai bet aš pradėjau žaisti Gegužės 19, manau online esu daug ir pakilsiu greit Stengsiuosi vis dažniau atnaujinti šią temą su savo POP skaičiumi

4. Esu žaidęs Travianą privatuose, ten pasirodydavau neblogai Dabar nusprendžiau ateiti lošti rimtame, pilname žmonių serveryje, ir manau kad be allianco ir gerų draugų čia nieko nebus.

5. Manau jog žaisiu taikiai, kadangi žaidžiu už galą linksiu labiau prie deff, tai yra Falangos ir Druidai, dar šiek tiek perkūnų ferminimui

6. Prie kompo sedžiu nedažnai Bet užtat labai dažnai būnų aktyvus per telefoną Per mano telefoną (Samsung Galaxy Mini) puikiai veikia visos funkcijos, todėl online būsiu dažnai. Tik nesitikėkit kad būsiu online 24/7 Ateinu, pasiunčiu puolimus, išleidžiu resus ir išeinu iki tol kol grįš kariai ar baigs statyt pastatą.

Taigi tiek apie mane laukiu jūsų pasiūlymų Mano nickas x3 serveryje: Creeper
    Paskutinį kartą redagavo Creeper : 2012-05-20 07:57
    Creeper x3

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Citata Creeper rašė Peržiūrėti žinutę
    1. Ieškau draugiško allianco kur visi pažinotų savo chebrą ir bėdoje pagelbėtų

2. Aš gyvenu: -/-.

3. Mano gyventojų skaičius: 32. Matyt atrodo nerimtai bet aš pradėjau žaisti Gegužės 19, manau online esu daug ir pakilsiu greit Stengsiuosi vis dažniau atnaujinti šią temą su savo POP skaičiumi

4. Esu žaidęs Travianą privatuose, ten pasirodydavau neblogai Dabar nusprendžiau ateiti lošti rimtame, pilname žmonių serveryje, ir manau kad be allianco ir gerų draugų čia nieko nebus.

5. Manau jog žaisiu taikiai, kadangi žaidžiu už galą linksiu labiau prie deff, tai yra Falangos ir Druidai, dar šiek tiek perkūnų ferminimui

6. Prie kompo sedžiu nedažnai Bet užtat labai dažnai būnų aktyvus per telefoną Per mano telefoną (Samsung Galaxy Mini) puikiai veikia visos funkcijos, todėl online būsiu dažnai. Tik nesitikėkit kad būsiu online 24/7 Ateinu, pasiunčiu puolimus, išleidžiu resus ir išeinu iki tol kol grįš kariai ar baigs statyt pastatą.

Taigi tiek apie mane laukiu jūsų pasiūlymų Mano nickas x3 serveryje: Creeper
    Siulyciau mesti sita zaidima ir zaisti sim city, o kitas dalykas cia ne momorialai ir ne dienorastis, naujinti nieko nereikia...
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Prisiregistravo
    May 2012
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    18

Pagrindinis

Nepatinka - nerašyk. Aš ieškau ally o ne atsiprašant *****ų kurie rašinėtų čia nesamones.
    Creeper x3

Pagrindinis

Nepatinka - nerašyk. Aš ieškau ally o ne atsiprašant *****ų kurie rašinėtų čia nesamones.
    Tu ieškokis aljanso per žaidimą, ne per forumą, kaip kokia eilinė ferma... Vien iš to ką čia pasakoji galima susidaryti nuomonė, kad tu nerimtas žaidėjas.
    ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ raise your dongers ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Prisiregistravo
    May 2012
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    18

Pagrindinis

BfmSurfMAN ieškaus per abu. Noriu pažiūrėt ką man pasiūlytų čia.
    Creeper x3

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

kas tave paims i normalu alijansa su 30 pop? tuo labiau patirties pas tave 0, aisku ferminiu alijansu pilna, taigi pirmyn fermos mums reikalingos...
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Prisiregistravo
    May 2012
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    18

Pagrindinis

Pirmas aš greitai kylu į viršų. Kol kas esmė to ką parašiau ne pop o grynai apie mane. Nu vnz.
    Creeper x3

Pagrindinis

Pirmas aš greitai kylu į viršų. Kol kas esmė to ką parašiau ne pop o grynai apie mane. Nu vnz.
    Jo žodžiuose yra tiesos. Na tau patarčiau tik štai ką: susirask rimta, topini germaną ir pasisiūlyk būti jo defferiu, įstok į jo aljanso sparną ir popsink sau laimingas kepdamas jam karius.

Prisiregistravo
    May 2012
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    18

Pagrindinis

Bet tai koks įdomumas būti defferiu?
    Creeper x3

Pagrindinis

Bet tai koks įdomumas būti defferiu?
    O ką tu galvoji imsi ir busi pro ant travian'o, kad dėl gražiu žodžių tave priimti gali į top'ini aljansą kuris būna jau išankstinis?

Prisiregistravo
    May 2012
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    18

Pagrindinis

Atnaujinau POP.
    Creeper x3

Žinučių rašymo taisyklės