1 puslapis iš 116 123451151101 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 1726

Tema: Ltx naujienos

Pagrindinis Ltx naujienos

Tai ka, ryt prasideda dar vienas ltx roundas zadantis daug idomybiu.
    Kiek maciau kiekviename regione surinkta bent po kelios komandos:
    ++ SWU jungiasi su NNN - ally vadinsis Didvyriai. Bus idomu pamatyti siu dvieju priesu devintajame ltxe sajunga.
    +- Kaledos komanda. Nieko naujo, tik komandoje bus 8 ltxo laimetojas.
    -- Landeris vel renka komanda (kaip jis nepasimoko?) Ally vadinsis TG (THE GAY). Taip pat -- regiona eis ir ELITAS. Prognozuojamos fermu kovos.
    -+ - l&i ir LDK jungiasi? Taip, sie du priesai pirmajame serveryje jungiasi. Ally vadinsis L&I. Matysime daug populiariu zaideju is pirmo serverio. Taip pat regione zais ir 20min (8 ltx) Laukia kovos.

Bandysiu atnaujinti sia tema kas pora dienu. Laukia neblogas roundas, kaip matome vasara jam nesutrugdys.

Pagrindinis

Gal tiesiog palaukim to Ltx ir pažiūrėsim kas tikrai loš, nes dabar tas „ateities nuspėjimas“ nerimtai atrodo

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Citata Alamaras rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai ka, ryt prasideda dar vienas ltx roundas zadantis daug idomybiu.
    Kiek maciau kiekviename regione surinkta bent po kelios komandos:
    ++ SWU jungiasi su NNN - ally vadinsis Didvyriai. Bus idomu pamatyti siu dvieju priesu devintajame ltxe sajunga.
    -- Landeris vel renka komanda (kaip jis nepasimoko?) Ally vadinsis TG (THE GAY). Taip pat -- regiona eis ir ELITAS. Prognozuojamos fermu kovos.
    -+ - l&i ir LDK jungiasi? Taip, sie du priesai pirmajame serveryje jungiasi. Ally vadinsis L&I. Matysime daug populiariu zaideju is pirmo serverio. Taip pat regione zais ir 20min (8 ltx) Laukia kovos.

Bandysiu atnaujinti sia tema kas pora dienu. Laukia neblogas roundas, kaip matome vasara jam nesutrugdys.
    Kiek pamenu ltx9 SWU ir NNN buvo isvien, nepamenu kad jie butu kareve tarpusavy, kazka tu cia maisai kalbedamas apie priesus Toliau, kaledos tai tie patys 20min, tad vel kazka painioji. Is kazkokiu neteisingu nuotrupu surinkai informacija...
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Pagrindinis

SWU su NNN buvo žodinė sajunga Ltx9 + SWU žaidėjai žais turnyro finale, nes neseniai pasibaigė atranka, ir greitu metu prasidės finalas, beto SWU pavadinimas jau vien simbolizuoja -/- regioną, ir Amiga neis niekur. Wiruso chebra žaidžia užsienyje, taigi iš SWU, Patrijos ir kitur turėtų tebūti liekanos, taigi nusipezėjai.

Kalėdos įkurėja Inga ir yra ltx8 nugalėtoja (Nick behemotas), ji irgi su SWU ir savo draugais žada žaisti finale, beto pasakė, kad Ltxe šiame tikrai nežais, taigi vėl nusipezėjai.

20min tas pats, kas kalėdos, tik ltx8 buvo stipresnė sudėtis, kaip jau sakiau Inga nežais, taigi ir vėl nusipezėjai.

Vieninteliai tavo tikrai teisingi žodžiai parašyti, kuriems pritarčiau.

Gal geriau nenaujink, nes net neprasidėjo roundas, o jau galima pasakyti, kad šaudai į lankas.
    Marius

Pagrindinis

pievos kazkokios

Pagrindinis

Na va prasidėjo. Taigi ką mes matome?

Mano nuomonė tokia apie jau spėjusius susikurti aljansus.

1. ^HC^ Fermos.
    2. 300 Fermos.
    3. +|+ Vopsce fermos.
    4. PrisioN™ Be nuomonės.
    5. - Fermos, bandančios pavaizduoti rimtus žaidėjus, nors čia pora žaidėjų geresnių yra, bet kadangi lander už vairo, tai aljansas vėl degs.
    6. 1453 Išvis kažkokie nevispročiai jau sajungas darantys...
    7. Sparta Atsižvelgiant, kad pirmą, dieną jau iškėlę reikalavimus, dėl pop, ir vadų nickai visokie mantux500 ir t.t. spėju, kad išvis vaikai...
    8. E&T Nors ir praitą roundą nieko neparodė, bet bent jau tvarkingas aljanso aprašymas, taigi iš šios dienos esamų aljansų šis geriausias...
    9. NATO Lyderis, pulkininkas, seržantas. Tiesiog nėra prie ko prikibti, bo dar sušaudys be teismo, kaip prie ruso... :?
    10. JAGAI Aprašymo kurėjas kaži ar baiges 4as klases...
    11. WOK Kardas aprašyme. This is good...
    12. Tripz Labai istrigo aprašyme frazė "Jokios korupcijos!" Tarytum norėtų pasakyti, jog jų valdžia nevagia iš eilinių žmogelių. Na spaudžiu dešnę už gerą širdį, ir sažinę, aš tai savus visada ferminu... :?
    13. LDK "Ieškome narių į aljansą . Nori? sms Man " Jeigu esi graži panelė duok numerį, pamastysim ką nors.
    14. ........ Na aljanso leaderio nickas simbolizuoja man labai patinkantį serialą. Klausimas, ar jis ruošiasi kovoti traviane dėl sostų? Jeigu taip, tai spėju, kad savo aljanse, matuosis ******ais, su kitais valdžios nariais. Na kažkaip nieko kito nesugebu sugalvoti apie tokį nicką...
    15. Chip Be komentarų...
    16. No Mersy Maldauju, pasigailėkit!!!
    17. TURKEY Ir vėl tie turkai....
    18. GsK ....
    Marius

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę

1. ^HC^ Fermos.
    2. 300 Fermos.
    3. +|+ Vopsce fermos.
    4. PrisioN™ Be nuomonės.
    5. - Fermos, bandančios pavaizduoti rimtus žaidėjus, nors čia pora žaidėjų geresnių yra, bet kadangi lander už vairo, tai aljansas vėl degs.
    7. Sparta Atsižvelgiant, kad pirmą, dieną jau iškėlę reikalavimus, dėl pop, ir vadų nickai visokie mantux500 ir t.t. spėju, kad išvis vaikai...
    8. E&T Nors ir praitą roundą nieko neparodė, bet bent jau tvarkingas aljanso aprašymas, taigi iš šios dienos esamų aljansų šis geriausias...
    9. NATO Lyderis, pulkininkas, seržantas. Tiesiog nėra prie ko prikibti, bo dar sušaudys be teismo, kaip prie ruso... :?
    12. Tripz Labai istrigo aprašyme frazė "Jokios korupcijos!" Tarytum norėtų pasakyti, jog jų valdžia nevagia iš eilinių žmogelių. Na spaudžiu dešnę už gerą širdį, ir sažinę, aš tai savus visada ferminu... :?
    13. LDK "Ieškome narių į aljansą . Nori? sms Man " Jeigu esi graži panelė duok numerį, pamastysim ką nors.
    14. ........ Na aljanso leaderio nickas simbolizuoja man labai patinkantį serialą. Klausimas, ar jis ruošiasi kovoti traviane dėl sostų? Jeigu taip, tai spėju, kad savo aljanse, matuosis ******ais, su kitais valdžios nariais. Na kažkaip nieko kito nesugebu sugalvoti apie tokį nicką...
    15. Chip Be komentarų...
    18. GsK ....
    uzskaitau

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę

1. ^HC^ Fermos.
    2. 300 Fermos.
    3. +|+ Vopsce fermos.
    4. PrisioN™ Be nuomonės.
    15. Chip Be komentarų...
    18. GsK ....
    made my day
    ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ raise your dongers ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Pagrindinis

o cia y ltx tik isrinktieji gauna prisiregint?ar cia kai finale tik su pakvietimais

Pagrindinis

Citata qwertuiop rašė Peržiūrėti žinutę
    o cia y ltx tik isrinktieji gauna prisiregint?ar cia kai finale tik su pakvietimais
    D Dar neleidzia ?

Pagrindinis

tik kad neduoda regintis adminai , koks cia idomumas

Pagrindinis

Nesuprantu as ten sistema pakibus ,kad niekam regintis neeina ?

Pagrindinis

Cia visi taip garsiai snekat apie ora

As isbarsciau beveik visus kontaktus skype, tai tenka ir man cia kalbet Gal kas is koses galvoj turinciu, papasakosit, kas is senu vilku ir kokiose koordinatese zada zaist...?

Kadangi pastaruosius du roundus praleidau, man nieko nesako nei Kaledos, nei kt ally pavadinimai.... Uztat zinau Piratus, Patrijas, minutes, NE, Utopija. Mestelkit info, kas tikrai zinau ka nors protingo. Noretusi su senaisiais susibegt.

Pagrindinis

sveiki, as ir mano draugai susidureme su tokia problema....
    Registravomes visi kartu ir mums neatsiunte aktivacijos kodo i email... galvojom gal daug zaideju reginasi ir pan stringa truputy, bet vis dar nieko negavom o praejo jau gerokai laiko.... reginausi dar karta kitu email situacija ta pati. Email tikrai parasyti ne su klaidom, ir smape ir inbox nera jokiu laisku.

Pagrindinis

Nieko neparodėm, nes 11 savaitę susikūrėm, o šeip tai neblogai pagal mane 13 pagal gynybą, 20 pagal ataką, gera chebra buvo Dabar bus dar geriau.
    Forumo kovos - iš kartos į kartą

1 puslapis iš 116 123451151101 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •