2 puslapis iš 116 PirmasPirmas 1234561252102 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 1726

Tema: Ltx naujienos

Pagrindinis

Citata submarinas rašė Peržiūrėti žinutę
    Cia visi taip garsiai snekat apie ora

As isbarsciau beveik visus kontaktus skype, tai tenka ir man cia kalbet Gal kas is koses galvoj turinciu, papasakosit, kas is senu vilku ir kokiose koordinatese zada zaist...?

Kadangi pastaruosius du roundus praleidau, man nieko nesako nei Kaledos, nei kt ally pavadinimai.... Uztat zinau Piratus, Patrijas, minutes, NE, Utopija. Mestelkit info, kas tikrai zinau ka nors protingo. Noretusi su senaisiais susibegt.
    Seni zaidejai nelosia vasara gryz rudeni :}

Pagrindinis

Citata raskiukas rašė Peržiūrėti žinutę
    8. E&T Nors ir praitą roundą nieko neparodė, bet bent jau tvarkingas aljanso aprašymas, taigi iš šios dienos esamų aljansų šis geriausias...

Nieko neparodėm, nes 11 savaitę susikūrėm, o šeip tai neblogai pagal mane 13 pagal gynybą, 20 pagal ataką, gera chebra buvo Dabar bus dar geriau.

Nu nžn, Ltx10 mano aljansas buvo 1 pagal off, pop, deff, ir ww pastate. Pats asmeniškai buvau pirmas pagal off, tai man tie reitingai 13 20 nekažką sako... :?
    Marius

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu nžn, Ltx10 mano aljansas buvo 1 pagal off, pop, deff, ir ww pastate. Pats asmeniškai buvau pirmas pagal off, tai man tie reitingai 13 20 nekažką sako... :?
    nebesigirk mariuk

Pretorionas Cube* avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2011
    Vieta
    South of China
    Žinutės
    30

Pagrindinis

Kolkas nematyti rimtų alijansų, nors dar anksti spręsti,
    Lietuva

Pagrindinis

Tai daug kas 3ą kokią dieną aljansą kuria, arba išvis ne pirmą savaite. Susiskirstai į mažas grupes, po 9 žmones į aljansą, nei krenti kam į akis nei ką, o vėliau kurkas lengviau su ambasada. Aišku yra, ten vaikiokų kurie sukuria pirmą dieną aljansą, galvoja bus 1i pagal reitingą, ir visi eis pas juos, o jie laikysis. Sakau nes žinau. Pirmajį patį speedą su klasiokais taip darėm...
    Marius

Pagrindinis

Citata submarinas rašė Peržiūrėti žinutę
    Cia visi taip garsiai snekat apie ora

As isbarsciau beveik visus kontaktus skype, tai tenka ir man cia kalbet Gal kas is koses galvoj turinciu, papasakosit, kas is senu vilku ir kokiose koordinatese zada zaist...?

Kadangi pastaruosius du roundus praleidau, man nieko nesako nei Kaledos, nei kt ally pavadinimai.... Uztat zinau Piratus, Patrijas, minutes, NE, Utopija. Mestelkit info, kas tikrai zinau ka nors protingo. Noretusi su senaisiais susibegt.
    Submarinai senu nėra o2 narys busi kiek priismenu

Pretorionas Cube* avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2011
    Vieta
    South of China
    Žinutės
    30

Pagrindinis

Citata Nonstop rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai daug kas 3ą kokią dieną aljansą kuria, arba išvis ne pirmą savaite. Susiskirstai į mažas grupes, po 9 žmones į aljansą, nei krenti kam į akis nei ką, o vėliau kurkas lengviau su ambasada. Aišku yra, ten vaikiokų kurie sukuria pirmą dieną aljansą, galvoja bus 1i pagal reitingą, ir visi eis pas juos, o jie laikysis. Sakau nes žinau. Pirmajį patį speedą su klasiokais taip darėm...
    Tai va dažniausiai taip ir būna. 1 - ają dieną alijansą sukuria ir priiminėja beleką, kad rank būtų didesnis. Aš ir kažkada senais, gerais laikais taip darydavau, tada dar net nemokejau žaist, būdavo pirmieji serveriai, sukuri alijansą draugus sukvieti ir po to sedi 1 rank'e ir visi nori į tavo ally ir beleką priiminėji, kad tope sedėtu.
    Lietuva

Senatorius
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Dublinas
    Žinutės
    667

Pagrindinis

Citata honoras rašė Peržiūrėti žinutę
    nebesigirk mariuk
    Paulius mano mintis skaito norejau ta paty rasyti kad Marukas ko ko bet vienintelio dalyko niekaip neismoksta, nesigirti
    Pirmas-Antras-E.P.A.I-KasMes?-Stabdom???-Tralialia-Nestabdom-Scumbags-Junkies
    http://travian-reports.net/lt/report/4500085a7bf
    http://travian-reports.net/lt/report/408499f9ad6

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

Citata Pirmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Paulius mano mintis skaito norejau ta paty rasyti kad Marukas ko ko bet vienintelio dalyko niekaip neismoksta, nesigirti
    bent turi kuom pasigirti...

Pagrindinis

Citata Pirmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Eik kakariekas, pensininkas, sakyk kordinates, naktį sostinę nupūsiu...
    Marius

Imperionas BackOnTop avataras
    Prisiregistravo
    May 2010
    Vieta
    Sexlandija
    Žinutės
    448

Pagrindinis

Isvis dabar neverta kalbeti apie aljansus. Nes speju 80% top20 ally po savaites fermos bus. Geriau pakalbekim kas kiek kariu turit ;DDD
    Hardest part of shooting kids was reloading the gun - A.Breivik

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

dar nesukaupiau resų kuokom išrasti

Imperionas BackOnTop avataras
    Prisiregistravo
    May 2010
    Vieta
    Sexlandija
    Žinutės
    448

Pagrindinis

tai tu ne lvx?
    Hardest part of shooting kids was reloading the gun - A.Breivik

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

nelošiu jau, nuobodu ten buvo, gal čia įdomiau bus

Pagrindinis

Citata Defukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Submarinai senu nėra o2 narys busi kiek priismenu
    Na na... Kas nors visvien zais O jei dar nera, ar nesimato, tai nereiskia, kad ir nebus Nebloga atminti turi, esu loses ir uz o2 Ir dar daug uz ka....

2 puslapis iš 116 PirmasPirmas 1234561252102 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •