1 puslapis iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 25

Tema: tx3 germano pradžia

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jul 2011
    Vieta
    Vilkaviskis
    Žinutės
    68

Pagrindinis tx3 germano pradžia

Sveiki, visgi gal kas galite pasidalinti patirtimi, kaip pradėti lošti germanui pačiom pirmom valandom/dienom ant 3x servo, visgi noriu greit įsikurti ir pradėti kuokas, gal kas galit mini gidą sudaryti, Dėkui

Pretorionas liniokas avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    76

Pagrindinis

Uzduociu nevykdyk pradzioje, pasidaryk iskart bent kiek kuoku, su karzygiu oaze isivalyk. Po to, jei jau daugiau turi kuoku, gal apsimoka ir karzygys+kuokos pult oaze, bet cia retai. Ziuri, gal kas kitas oaze pravale ir taip pralauki iki naujoku pabaigos.

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jul 2011
    Vieta
    Vilkaviskis
    Žinutės
    68

Pagrindinis

O eina t4 versijoj, neveykdyti užduočių, o gauti resursų kažkaip? Gal kas gali paaiškinti

Pretorionas SeriouS avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2012
    Vieta
    Vilniukas
    Žinutės
    30

Pagrindinis

Neina .

Imperionas Coalitus avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2012
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    149

Pagrindinis

Viskas priklauso nuo to, kiek laiko turi. Jei gali sedet kaiura para, statyk kuokas ir fermink, jei neturi laiko - statyk sleptuves, dar geriau imk gala.

Prisiregistravo
    Mar 2012
    Vieta
    Vilniukas
    Žinutės
    30

Pagrindinis

nu germos slėptuvės nelimpa. Žiūrint koks tu nori būt, pasiplioškint ar rimtai kovot. Abiejais atvejais su germanu slėptuvių nestatyčiau. Kas per germa jei tave patį fermina ir tu ginies be to jei užpuls ir išnes, pasidomėk kas per priešas. Jei mažai išnešė tai **. Ateityje nugriausi arba ally paprašyk. Germai slėptuvė tik tam, kad misiją įvykdit. Pradžioj siūlau vykdyt misijas ir kai pastatysi turgavietę, už gautus ress kareivines statytis ir kuokas už likusius. Vėliau 1h prieš apsaugos baigtį naudoti NPC (3 aukso pasilikt) ir pasigamint kuokų. Kai baigsis apsauga fermink su visais kariais (reik pravalyt). už ress tik kuokas ir kareivines tobulinti (reik greitesnio gaminimo). Vėliau kai turėsi +- kelis šimtus kuokų , išsirask žvalgus, stipresnius pažiūrėk. Jei neturi patirties tai ir rotušes nereik. Palauksi kol bus kulturos taskai ir kurk gyvenviete :} (patarčiau 5medžio arba malio, arba classic).

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

Citata SeriouS rašė Peržiūrėti žinutę
    (patarčiau 5medžio arba malio, arba classic).
    antrą kaimą tik 15c o ne paprastą.. nebent trečia kaimą žadi įkurt greičiau nei tavo kaimynai antrą

Prisiregistravo
    Mar 2012
    Vieta
    Vilniukas
    Žinutės
    30

Pagrindinis

tai aš irgi imčiau crp, bet jis nėra atkales sistema tai ką jis padarys. Statys laukus ir reiksmes nesupras. O 'nlb patyrusiems' reiktu pradžiaj 2 kaimus turet ir tada gal is crp iseis kazkas. Ir šeip galima paprasta palikt sostine. Bet tada grūdų nežmoniškai reikės ir aktyvumas didesnis nei su crp turi būt.

Prisiregistravo
    Mar 2012
    Vieta
    Vilniukas
    Žinutės
    30

Pagrindinis

eko. Būtų įdm tavo strategy išgirst kaip prasikali į aukštumas. Pats ukx'e buvau 100 kažkelintas pagal panašia pradžios strategiją, aišku tada visi metai buvo laisvi, ne taip kaip dabar tik sukliudė, kad top alijansas užsisėdo tai uzģrobė sostine.. Be to trumpais sakiniais atrašai į visas temas, parašyk ilgą istoriją apie savo strategiją

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

Citata SeriouS rašė Peržiūrėti žinutę
    tai aš irgi imčiau crp, bet jis nėra atkales sistema tai ką jis padarys. Statys laukus ir reiksmes nesupras. O 'nlb patyrusiems' reiktu pradžiaj 2 kaimus turet ir tada gal is crp iseis kazkas. Ir šeip galima paprasta palikt sostine. Bet tada grūdų nežmoniškai reikės ir aktyvumas didesnis nei su crp turi būt.
    aš pats neatkalęs technikos dar ir naujokas esu bet mano manymu geriau 15c vistiek nebent sakau greičiau trečia kaimą ivarysi

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jul 2011
    Vieta
    Vilkaviskis
    Žinutės
    68

Pagrindinis

Man reiktų daugiau žinių apie žaidimo pradžią tiesiog pirmom dienom, ką daryt ar fermas kelti ar kuokas kepti ir reidinti nonstop, nes tiesiog bandysiu dieną/naktį reidinti nonstopu, ir noriu pradėti pačia pirmą round'o dieną.

Pretorionas liniokas avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    76

Pagrindinis

eCos, pats sakai, kad esi naujokas tai ir patylek geriau. Niekam jam nereikia 15c, 9c per akis.

Prisiregistravo
    Mar 2012
    Vieta
    Vilniukas
    Žinutės
    30

Pagrindinis

loši naujajame ltx kaip ir aš? Tai pasiskaityk ka parašiau. Vykdyk misijas, kai prieisi dvidešimt kažkelintą, pasirink ekonomiką ir kai ivykdysi už gautus ress statykis barakus ir kepk kuokas. (čia dienos darbas) ryte kai liks 1h iki apsaugos pabaigos pasidaryk NPC ir uzstatyk kuokas. Fermink pradžiai su visais kariais nes reik pravalyt. Ateinančia diena tik kuokas is resu daryk ir barakus tobulink. Jei jau toks agresyvus tai pasistatysi trečia diena rotuše ir daryk švente. Isikurk antra kaima kropa. Jame daryk iskart gyvenamaji pastata iki kol jis 800 ress kiekvieno kainuos. Tada daryk VR ir ikurk kaima salia kropo kad butu suportas. Toliau vystykis sava nuoziura ir niekada kuoku nepalik namie. Taip pat stenkis susirasti patikima defferi. Stok i ally top 5. Neziurek kas kur kviecia. Stenkis kad allyje butu top fermeriai. Taip sauguma uzsitikrinsi. Na va, šiokia tokia pradžia

Prisiregistravo
    Mar 2012
    Vieta
    Vilniukas
    Žinutės
    30

Pagrindinis

aišku ir 9cr tiks :} neišsiradinėk kirvių. Aš bent jau darau taip. 1 kaimas su kuriuo pradėjau paverčiu į žvalgu. 2 (crp) - savaime aisku off. 3 (pasidarau 5 medzio lauku (TIK jeigu defferio nerandu) ) - deff kaimas. Ietys isimink geriau nei paladinai. Susumavus ress 1 pal - 3 ietys, o 3 ieciu deff geresnis. Visus ress siusk i crop.

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jul 2011
    Vieta
    Vilkaviskis
    Žinutės
    68

Pagrindinis

Dėkui taip pan ir darysiu, tik gal tiesiog pradžiai: laukus visus po 1, susibūrimo vietą, gyv 3l, kareivynes, 2 kuokas. O poto jau žėsim kaip seksis.

1 puslapis iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •