2 puslapis iš 2 PirmasPirmas 12
Rodomi rezultatai 16 iki 25 iš 25

Tema: tx3 germano pradžia

Pretorionas SeriouS avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2012
    Vieta
    Vilniukas
    Žinutės
    30

Pagrindinis

nu daryk kaip nori. Bet aš taip darydamas startavau su 27 kuokomis kas yra neblogai ir užbaigiau dieną 8lvl kareivinėmis ir 250 kuokų. Aišku ir nakty sėdejau. Ždž 24h.

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

Citata liniokas rašė Peržiūrėti žinutę
    eCos, pats sakai, kad esi naujokas tai ir patylek geriau. Niekam jam nereikia 15c, 9c per akis.
    nu kad ir naujokas , bet tikrai geriau žinau 9c neprilygs 15c , taip kad....

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jul 2011
    Vieta
    Vilkaviskis
    Žinutės
    68

Pagrindinis

Tai žinoma, nėra ką lyginti 9c tarp 15c, Aš beabejonės, antrą kaimą kursiuos tik su 15c.

Pagrindinis

eCos, pats sakai, kad esi naujokas tai ir patylek geriau. Niekam jam nereikia 15c, 9c per akis.
    Nu profesionale, rimtesni žaidėjai be 15c net nežaidžia, bet aišku, tu ir be sostinės visus sunešiotum...
    Marius

Pagrindinis

Ką čia mali 9c tikrai yra negermanui...

Pagrindinis

Gali germanas ir su 9c būt, bet rimto hamerio niekada neturės, o WW statymus ir visą kitą tai pamiršt.

Šiaip asmeniškai, jeigu naujas esi, tai rekomenduoju neimt 15c, nes norint greit užkelt cropą, reikia aukso nemažai, o ir šiaip su paprastu 4-4-4-6 kaimu galima tokį pusė velnio offą padaryt, tik reikia tokiu atveju daugiau kaimų įkurt ir užkelt grūdų laukus, kad išmaitintum offą. Daugiausia kokį esu offą išmaitinęs be problemų paprastam kaime, tai atrodo buvo 45k kuokų ir 8k raitelių. Tą visą offą pasklaidydavau po visus kaimus ir sostinėje tebūdavo vos 6k minusas grūdų

Pretorionas liniokas avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    76

Pagrindinis

Tai aš tą ir norėjau pasakyt, jei būtų topinis žaidėjas neklaustų ką jam daryt, kaip matom klausia tai ir yra pasiūlimas imti 9c. Jei neužteks, kitą serverį žaisdamas jau 15c pasiims.

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

Tai aš tą ir norėjau pasakyt, jei būtų topinis žaidėjas neklaustų ką jam daryt, kaip matom klausia tai ir yra pasiūlimas imti 9c. Jei neužteks, kitą serverį žaisdamas jau 15c pasiims.
    o kodėl topinis žaidėjas negali klausti kaip daryti?

Pagrindinis

Citata eCos rašė Peržiūrėti žinutę
    o kodėl topinis žaidėjas negali klausti kaip daryti?
    Jisai turi omenyje, jog topinis žaidėjas jau žinai "profesionalas" , tai jam niekur tobulėti nebereikia Na, bet šiuo atveju, tai akivaizdu, kad temos autorius nėra užkietėjęs travian žaidėjas

Imperionas eCos avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Uk-Spain
    Žinutės
    358

Pagrindinis

na aš pvz irgi daug ko nžn, nors round baigiau top10...

2 puslapis iš 2 PirmasPirmas 12

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •