Rodomi rezultatai 1 iki 7 iš 7

Tema: sasuris

Pagrindinis sasuriv

sveiki skaitykit is kito galo sasuriv. pavadinkim ja kenkejiska programa nes jeigu rasyciau ne is to galo sasuris man isjunks browseri. kur tiks narsyklei zodis virus ar virusas isjungia automatiskai. bandau antivirusine paleist isjungia setupa. bandau safe moda paleist neina. cd roomas sugedes man yra. yra manimu ? isilinstaliavau retnuhyps ir rado lop.com kazkas susije ieskojau bet nezinau. prasau nerasykit sasuriv geriau vadinkit kenkejiska programa nes tada turesiu kurti kita tema
    Paskutinį kartą redagavo Valiuks : 2011-11-29 21:33

Imperionas Aurimasak avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Zarasai
    Žinutės
    231

Pagrindinis

-___- Kai paaiškinsi tinkamai, lietuviu kalba ir kai bus galima suprasti - prašau, padėsiu. Dabar - nesuprantu >.<.
    "šikau tualete, pamačiau, kad toletinis popierius baigės - ženklas, kad reik eit į bažnyčią, melstis už dievą, kad popieriaus nepradangintų daugiau" - Chew

Pagrindinis

krč mesk tą savo "kompą" von ir pirk naują jeigu tokios nesąmonės dedasi

Pagrindinis

Citata Valiuks rašė Peržiūrėti žinutę
    sveiki skaitykit is kito galo sasuriv. pavadinkim ja kenkejiska programa nes jeigu rasyciau ne is to galo sasuris man isjunks browseri. kur tiks narsyklei zodis virus ar virusas isjungia automatiskai. bandau antivirusine paleist isjungia setupa. bandau safe moda paleist neina. cd roomas sugedes man yra. yra manimu ? isilinstaliavau retnuhyps ir rado lop.com kazkas susije ieskojau bet nezinau. prasau nerasykit sasuriv geriau vadinkit kenkejiska programa nes tada turesiu kurti kita tema
    Sasuris iš "antro galo" yra sirusas...

Be to, jau parašei virusas. Epic fail...
    Dvi sėkmės paslaptys:
    1. Niekada visko neatskleisk iki galo.

Karžygys HAVAJAI avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    vodka
    Žinutės
    1,134

Pagrindinis

Jei jau taip nieko negali padaryt su tuo savo PC ir cdromas neveikia rasykis naujus WIN per daemon tools ir problema isspresta ir isirases nepamirs istrinti senu kad neliktu jokio slamsto.
    Pas mane irgi buvo kaskoks virusas nesenai isimetes neveike nei antivirusine nei dave jos istrinti nei dave atnaujinti nei dave kita kokia irasyti rasiau net ir pacios antivirusines platintojams irgi bandziau ju visokius siulomus varijantus daryti bet niekas nepadejo kol neperasiau WIN

Pagrindinis

Senajam pc tas pats buvo niekas nepadejo. Vienintele iseitis perrasyt windowsus

Pagrindinis

idiot.

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •