Rodomi rezultatai 1 iki 6 iš 6

Tema: Kame bėdos?

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jul 2011
    Vieta
    Vilkaviskis
    Žinutės
    68

Pagrindinis Kame bėdos?

Sveiki, ts4 serveryje mane užblokavo, ką daryt? Klausiau multihunterio, pasakė: už kelių registracijų prisijungimą. Prašiau kad mane atblokuotų, skirtų nuobaudą ir pasakiau kad daugiau pr kitų nesijunksiu. į tai nereguoja jau 2 dienos, ar tep turi būt? Ar niekaip neįmanoma susigrąžinti to acc?, Kur kreiptis dar? Ką daryti toliau? į tą acc daug pinigų sudėtą. dėkui už atsakymus.

Imperionas banzai130 avataras
    Prisiregistravo
    Jun 2011
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    213

Pagrindinis

Citata Cabexxx rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki, ts4 serveryje mane užblokavo, ką daryt? Klausiau multihunterio, pasakė: už kelių registracijų prisijungimą. Prašiau kad mane atblokuotų, skirtų nuobaudą ir pasakiau kad daugiau pr kitų nesijunksiu. į tai nereguoja jau 2 dienos, ar tep turi būt? Ar niekaip neįmanoma susigrąžinti to acc?, Kur kreiptis dar? Ką daryti toliau? į tą acc daug pinigų sudėtą. dėkui už atsakymus.
    reik zaist su vienu acc o ne su 10 ir tada nebanins.Aisku tada nebusi toks kietas bet zaisi pagal taisykles
    Deja buvau priverstas pasalinti visas "'nesamones''' is paraso

Imperionas I kill U n00b avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    138

Pagrindinis

Fsio, neber to acc... Nebeatgausi niekaip..
    Pasiekimai : Forumvizijoje auščiausia vieta 1, Bankininkai II 2 vieta, Forumo nario rinkimai 2010 4 vieta, 3 vieta Klanu karai I. Reputacija 1202.
    Paspausk

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jul 2011
    Vieta
    Vilkaviskis
    Žinutės
    68

Pagrindinis

Viskas? :O niekaip neįmanoma jau jo atgauti ? o tai kaip kiti gauna nuobaudas resų laikus sumažina, pop ar dar ką nors, dbr jeigu padarytų nuobaudą net nenorėčiau junktis per kelis acc. Nors tie acc net nebuvo mano, tik aš juos ne per pavaduotojo o per psw funkcijas žiūrėdavau... ;(((

Pagrindinis

ir gerai kad adminai nudusina tokius cyterius. Zinosit kaip sukciaut

Buvęs komandos narys
    Prisiregistravo
    Aug 2010
    Vieta
    Vilnius, Lietuva
    Žinutės
    189

Pagrindinis

Citata Cabexxx rašė Peržiūrėti žinutę
    Kitą kart taisykles skaityk.

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •