2 puslapis iš 2 PirmasPirmas 12
Rodomi rezultatai 16 iki 22 iš 22

Tema: BT

Pagrindinis

o kodel jus kalbat apie ta BT ? kas buvo tas geriau papasakokyt kas dearosi serve ir t,t,

Pagrindinis

Ne veltui Lietuva svogeriu krastas kur pasisuksi, visur pazystami draugai ir artimieji neisimtis ir travianas...

BT ar kas ten tokie yra sitam serve nesvarbu, nes as atejau ir vel laimesiu Joke aisku isties as cia kaip ir nelosiu tiesiogiai, bet ir losiu(complicated) Geriau papasakokit kas cia dedasi sitam serve? Ta prasme gal kas galetu apzvelgti regionus, aljansus ir t.t.
    Too Old for This...

Pagrindinis

5 ally padaryti BT , o toliau kaip ir nera daugiau ally jokiu

Imperionas No_Name avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    LT - UK
    Žinutės
    437

Pagrindinis

Nu ninada... Pirmas šeštas servas buvo pats geriausias, nes jame užgimiau aš
    O šiaip: ankstyvi tarpregioniniai karai (nes nereikėjo kauptis artams), daug kartų besikeičiančios kovojančios pusės, išdavystės, sąjjungininkų pardvimai, pavogiami ištįsi aljansų account'ai, šnipinėjimo viršūnė. Žodžiu gryna Santa Barbara. Man asmeniškai šis servas iš žaistų taip pat paliko geriausią įspūdį. Na, galbūt taip pat sakyčiau apie bet kurį vieną iš pirmesnių LT servų, kai visiems viskas buvo nauja ir įdomu, ne kaip dabar esam pavargę SENIAI...

Sėkmės visiems šiame S6. Ir tegu jis būna ne ką mažiau įdomesnis už pirmąjį.
    S6 - No_Name, &|Wanted; S7 - Woodoo, Seniai
    TS2 - Deleted, - ZOO; TS6, TS5(baltic) - Šarlatanė, Ragai, PPN
    << The truth is hard to swallow when you're choking on your pride >>

Pagrindinis

Citata No_Name rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu ninada... Pirmas šeštas servas buvo pats geriausias, nes jame užgimiau aš
    O šiaip: ankstyvi tarpregioniniai karai (nes nereikėjo kauptis artams), daug kartų besikeičiančios kovojančios pusės, išdavystės, sąjjungininkų pardvimai, pavogiami ištįsi aljansų account'ai, šnipinėjimo viršūnė. Žodžiu gryna Santa Barbara. Man asmeniškai šis servas iš žaistų taip pat paliko geriausią įspūdį. Na, galbūt taip pat sakyčiau apie bet kurį vieną iš pirmesnių LT servų, kai visiems viskas buvo nauja ir įdomu, ne kaip dabar esam pavargę SENIAI...

Sėkmės visiems šiame S6. Ir tegu jis būna ne ką mažiau įdomesnis už pirmąjį.
    pritariu s6(1) buvo idomiausias is visu servu nes nebuvo konkretaus pastovumo, aisku apie juodadarbius(snipus) gereu nekalbeti nes irgi jeis trbt galim pasigirti kaip servu kuris daugiausiai ju turejo o seip uztenka vien panteoma pazeti kad s6(1) ilgeusiai uztrukes servas, nes nei vienas servas net metu zaidimo neperkope o s6 perkope ta laika odel senu laiku kad buvo idomu nes viskas nauja ir idomu taip bet ir dabar juk kartyais idomu pasidaro kaip zaidejas be botu ir pan kazka padaro kas realiai atrodo neimanoma paciam savarankiskai padaryti arba kaip uzkisti tarp 10-15 ataku einancias ta pacia sek, deff ir pan, o anksciau juk niekas apie tai negalvodavo, nes niekas tiek ataku i sek nekisdavo ir siaip budavo labai paprastas zaidimas
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Imperionas Kronus avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Lithuania, Vilnius :)
    Žinutės
    306

Pagrindinis

ech, nostalgija. dabartiniams servams tolokai i senojo s6
    kogero, tai buvo pats maloniausias ir isimintiniausias is visu kur esu pabuvojes.
    gal kas is senuku tebelosia?
    Baladė Fermoms
    Aš Už LT Serverių MAŽINIMĄ!!
    classic, 3x, 2 paprasti - ir travas vėl taps įdomus

Pagrindinis

kaip matau dar yra losianciu is praito s6(1) bet kazi ar susidarytu 60 zmoniu aljansas is senbuviu
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

2 puslapis iš 2 PirmasPirmas 12

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •