1 puslapis iš 8 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 109

Tema: ++/-+ kokios prognozes?

Pagrindinis ++/-+ kokios prognozes?

Na man labai idomu pasidare, kolkas laikyciau siuos 2 regionus idomesniais, kokia jusu nuomone apie dabartinius aljansu? Sajungas? kokia ateiti prognozuotumet?

As asmeniskai is -+ isskirciau RDV bevardzius na dar galbut ir Lafa, taciau pas juos ten idiotisku sajungu pilna, todel jiems nelabai simpatizuoju Vis del to regiono lyderiais laikyciau bevardzius ir RDV. Siaubas kiek daug prastu aljansa -+, kad net baisu vadai kuria surenka zmones gan perspektyvius, o patys nevykeliai, na nieko veliau nujauciu atsisijos

Na ++ situacija kiek sudetingesne, net sunku ka pasakyt, taciau jau dabar speju kad visi stengsis sajungas susidaryt

Kokia jusu nuomone?

Imperionas BackOnTop avataras
    Prisiregistravo
    May 2010
    Vieta
    Sexlandija
    Žinutės
    448

Pagrindinis

Esu kolkas LaFa alijanse ir jis man gan patinka. Manau sis alijansas tikrai aukstai kils

Citata kompotas rašė Peržiūrėti žinutę
    Lafa, taciau pas juos ten idiotisku sajungu pilna, todel jiems nelabai simpatizuoju Vis del to regiono lyderiais laikyciau bevardzius ir RDV. Kokia jusu nuomone?
    Eik jau, eik jau kvailelis.. Jaučiu RDV sėdi ir tik giria savo alijansą. Niekad nenuvertink kitų aljansų..
    O apie kokias sąjungas čia kalbi nesąmoningas. Turim tik vieną sąjungą su FM. Tad vaikuti, nekalbėk to, ko nėra. Praeis dar pora savaičių ir išryškės lyderiai.
    Hardest part of shooting kids was reloading the gun - A.Breivik

Pagrindinis

kvaileliu gali vadint nevadines, nelabai man idomu, o rdv as nesedziu, cia buvo mano nuomone, pries nieka nesu nusistates, o del sajungu gal sumaisiau kazkuriuos, gal tuos pacius FM turejau omeni.
    Cia ziuriu jau net baisu kanors parasyt, visi protingi, klaidu nedaro. Savo nuomones issakyt negalima, nes tada tu busi kvailys, idomus poziuris pas zmones

Pagrindinis

Kalbant apie +/+ regiona tai ryskiai, aiskiai dominuoja "Carthage" ["Kartagina"]. Is ko sprendziu? Is to, kad susirinkia jau silto ir salto mate zaidejai, veteranai kitaip sakant. Ir sparciai kylantis Topais.

Mano nuomone apie +/+ regiona...

Pagrindinis

Piratai dar neblogai ziuris

Pagrindinis

Man tai jie nesiziuri juolab, kad ten nedaug zaideju aisku svarbu ne kiekybe, o kokybe, bet visvien vaizda sudaro. Paaiskink kuo jie tau atrodo dominuojantys +/+ regione?

Pagrindinis

sergetojo komanda is pirmo zvilgsnio gali atrodyti dominuojanti +|+, taciau kaip ten bus toliau laikas parodys. pagrindiniam ally turi jie geru zaideju, kiti pagrinde is fermu sudaryti.
    matyt mega-bloko ideja pritraukus daug mesos atrodyti rimtiems ir taip pritraukti ir geru zaideju. na, mesos jau tikrai nemazai turi

Pagrindinis

oi tie kartaginos, nemanau kad jie jau taip dominuoja ++, tiesiog top`uose laikos bet dominavimas pasireiks kai prades kariaut islys yla is maiso, nesakau jie turi puikiu zaideju, bet toli grazu nepavadinciau ju ++ lyderiais

Pagrindinis

Daug progresuojančių aljansų yra NE regione, kurių nevalia nuvertinti, o tuo labiau niekas nežino kas vyksta šešėlyje... Carthage kol kas dominuoja visose serverio kategorijose, šaltakraujė vadovybė, daug žaidėjų stiprių individualiai, tvirtos sąjungos ir noras būti pirmiems manau padės išsilaikyti Olimpo viršūnėje Bet žiūrėsim kaip čia bus, kaip minėjau neaišku kas vyksta šešėlyje...
    Mariukas R.Zh.K S2(1)||R.Zh.K, nuo vasaros Seskas S2(2)||MariukaCz S2(3)||MariukaCz S2(4)||MariukaCz ltx(9)

Karžygys Skirgaila avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    klp apskritis
    Žinutės
    1,792

Pagrindinis

Kaip pastebėjau +/+ regione jau susiformavo 7 aljansų mega junginys. Matyt iš anksto ruošiasi vasarai ,šašlykams ,išvykoms prie ežeriukų . Žaidėjai kurie kaltino kitus praėjusiam serveryje didelės šeimos sukūrimu , šiame ,net sugebėjo perlipti ir per šį barjerą. Įdomu iš kur tokie mąstymo pokyčiai...
    Alia ne įžymusis Toras smegenų zondavimu užsiima tame regione
    S1(1) SKirgaila/Yakuza II, S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL , s5(1) Orangutangas/OBA-Q , S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO , S6(3) Kortesas/Buožės , S5 (baltic) Kortesas/ PPN,

Pagrindinis

Gerai skirgaila pasake.
    Mariukacz turbut atsibodo vienam zaist tai dabar su kaupu atsiims,nenustebciau jei dar su kitu regionu sajungas sudarytu

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Esu +|+ ir ten matau šalia savęs keletą iš GLAD*, TroJanai narių... Aljansai stiprūs, tikiuosi, kad manęs nepuldinės masinėmis atakomis.

Pagrindinis

Citata mapsai rašė Peržiūrėti žinutę
    Aljansai stiprūs, tikiuosi, kad manęs nepuldinės masinėmis atakomis.
    stiprus ar tiesiog dideli?
    jei butu stiprus tai ir masiniu ataku nereiktu kad tau sakes butu, o jei tik dideli tai ir masinem nieko nepasieks

Pagrindinis

regis kartagina jau 8 aljansa turi ( GLAD ) . oficialiai sajungos ner, taciau buvusiu glad/cartaginos tariu ten yra :}
    Pagrindinis kelias visuomet tas, kuriuo vaziuoja tankas

CheMist,
    The One From SoulScar's

Imperionas I kill U n00b avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    138

Pagrindinis

Piratai neblogai varo
    Pasiekimai : Forumvizijoje auščiausia vieta 1, Bankininkai II 2 vieta, Forumo nario rinkimai 2010 4 vieta, 3 vieta Klanu karai I. Reputacija 1202.
    Paspausk

1 puslapis iš 8 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •