2 puslapis iš 8 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 109

Tema: ++/-+ kokios prognozes?

Pagrindinis

piratai pradzioje vare tikrai gerai..... veliau zinoma nustebino dar geriau
    Pagrindinis kelias visuomet tas, kuriuo vaziuoja tankas

CheMist,
    The One From SoulScar's

Pagrindinis

Aš visada buvau ir būsiu prieš dideles sąjungas, tad galite toliau kurti įvairias versijas kur čia šuo pakastas Ateitis viską parodys
    Mariukas R.Zh.K S2(1)||R.Zh.K, nuo vasaros Seskas S2(2)||MariukaCz S2(3)||MariukaCz S2(4)||MariukaCz ltx(9)

Pagrindinis

Citata MariukaCz rašė Peržiūrėti žinutę
    Aš visada buvau ir būsiu prieš dideles sąjungas, tad galite toliau kurti įvairias versijas kur čia šuo pakastas Ateitis viską parodys
    Šaunuolis, nugriauk savą WW.
    Youtube >>> Katinas, kuris mėgo vaikščioti vienas - visa tiesa apie mane
    http://www.youtube.com/watch?v=BQU1l...eature=related

Pagrindinis

kas tie veteranai isvadink is ++ ? sergetojas? bailis paskutinis ana s2 pabego is karto prarades offa , po kiek laiko hebra dave vel jam acc ir ta prarado tai cia veteranas? s4 zaide su 24 perkunais izdauze jo tos 500 kuoku ir is ten pabego kas dar veteranai? nu sergetojas kur pro tai saibas kisa i travian ir visu aplinkui papirkineja is nevilties

Pagrindinis

mariukasz :

cia tavo valdomo Carthagina sajungos/nap'ai

Amžinos Sąjungos su:

Troy*
    ROMA
    GLAD*

Nepuolimo paktai su:

TroJanai
    Imperium
    Atenai

tai klausimas - kas tau yra "dideles sajungos" tada? (servo pradzia, jau 7 aljansai kupetoi) + GLAD (kuriamas zaidejo Dainiusxwz irgi priklauso kaip ir jums)

CheMist,
    The One From SoulScar's

Pagrindinis

As tai suprantu labai paprastai - is savo didziules sajungos atfiltruosit geresnius zaidejus i pora aljansu, o kitus mesite per borta kad butu ka ferminti.

praktiska taktika

Pagrindinis

pagal toki scenariju - eilini karta nukentetu toras :}

CheMist,
    The One From SoulScar's

Pagrindinis

Citata JEGA vadas rašė Peržiūrėti žinutę
    kas tie veteranai isvadink is ++ ? sergetojas? bailis paskutinis ana s2 pabego is karto prarades offa , po kiek laiko hebra dave vel jam acc ir ta prarado tai cia veteranas? s4 zaide su 24 perkunais izdauze jo tos 500 kuoku ir is ten pabego kas dar veteranai? nu sergetojas kur pro tai saibas kisa i travian ir visu aplinkui papirkineja is nevilties
    Mažiau po servus lakstyk ir žinosi kas yra kas s2
    Mariukas R.Zh.K S2(1)||R.Zh.K, nuo vasaros Seskas S2(2)||MariukaCz S2(3)||MariukaCz S2(4)||MariukaCz ltx(9)

Pretorionas Chloras avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    O aš iš Ravnikos...
    Žinutės
    78

Pagrindinis

Mažiau po servus lakstyk ir žinosi kas yra kas s2
    Juk pats praėjusiam s2 lošei. Keista, kad pateisini Sergėtoją, kogero vienoj barikadų pusėj dabar žaidžiat?
    Serveriai keičiasi, tik KKND išlieka.

Pagrindinis

Citata Chloras rašė Peržiūrėti žinutę
    Juk pats praėjusiam s2 lošei. Keista, kad pateisini Sergėtoją, kogero vienoj barikadų pusėj dabar žaidžiat?
    Taip, puikiai matau kaip jis žaidžia

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata Chloras rašė Peržiūrėti žinutę
    Sergetojas yra sprinteris, startuot jis moka puikiai, nenuneigsi (nors s4 jam baiges greit ir liudnai). Nereik jo sureiksmint - pazais, pasiims is zaidimo ko nori ir dings.

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę
    Sergetojas yra sprinteris, startuot jis moka puikiai, nenuneigsi (nors s4 jam baiges greit ir liudnai). Nereik jo sureiksmint - pazais, pasiims is zaidimo ko nori ir dings.
    Vapsce koks jusu reikalas kiek jis zais? Nores mes po 2d. nores po 3 menesiu nores dabaigs rounda, gi zmogus gal turi svarbesniu reikalu, nei travianas...

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata mohomed rašė Peržiūrėti žinutę
    Vapsce koks jusu reikalas kiek jis zais? Nores mes po 2d. nores po 3 menesiu nores dabaigs rounda, gi zmogus gal turi svarbesniu reikalu, nei travianas...
    ta ir norejau pasakyt

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2011
    Žinutės
    7

Pagrindinis

ydomu ar tas jusu sergetojas yra pabaiges bent viena serva iki galo? kiek teko jy matyt tai kartais istempdavo iki artefaktu kartais ne. vis atsirasdavo priezastis mesti traviana.Teko man paciam asmeniskai jam paspardyt uzpakaly tai galiu pasakyti apie jy tiek. MEta zaidima kai praranda offa,jei apgriauna bent viena suporta(apie sostine net nekalbu) paprsaciausiai jam atsibosta zaisti ilgiau kaip 3-6 menesius, tame laiko tarpe kartagina prarasit savo heroju ir paminesit mano zodi

Pagrindinis

Citata Algis666 rašė Peržiūrėti žinutę
    ydomu ar tas jusu sergetojas yra pabaiges bent viena serva iki galo? kiek teko jy matyt tai kartais istempdavo iki artefaktu kartais ne. vis atsirasdavo priezastis mesti traviana.Teko man paciam asmeniskai jam paspardyt uzpakaly tai galiu pasakyti apie jy tiek. MEta zaidima kai praranda offa,jei apgriauna bent viena suporta(apie sostine net nekalbu) paprsaciausiai jam atsibosta zaisti ilgiau kaip 3-6 menesius, tame laiko tarpe kartagina prarasit savo heroju ir paminesit mano zodi
    Juokingas tu Manai, kad viskas tik aplink jį sukasi?

2 puslapis iš 8 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •