Rodomi rezultatai 1 iki 4 iš 4

Tema: Mano istorija

Pagrindinis Mano istorija

Na va, aprasysiu savo pirmus zingsnius naujame T4 pasaulyje. Gal kas suras sau kokiu naudingu dalyku, o gal kam bus siaip tiesiog idomu pasiskaityti ir palyginti su savo patirtimi.
    Iki siol nebuvau bandes sios versijos jokiose beta versijose ar uzsienio servuose, tad dienele pries prasidedant siam Lietuvos servui teko siek tiek pasirankioti info kas gi tas T4 ir su kuo jis valgomas . Siek tiek parinkus info, nusprendziau buti romenas. Rinkausi romena, kadangi mano manymu tai labiausiai subalansuota rase zaidime, ypac dabar, kai germanai beveik prarado savo plesimu bonusa, del ko romenu legionieriai pagal galimybe plesti beveik prilygsta kuokoms (aisku yra kainos skirtumas, bet ji atperka legionieriu geresne gynyba). Plius romenu karzygys turi jegos bonusa, o zaidimo pradzioje tai manau nemazas pliusas.
    Taigi pirmos servo restarto dienos pabaigoje mano kaimukas atsirado T4 pasaulio zemelapyje. Apsiziuriu naujoves, nauja grafika, karzygi, pasizvalgau po zemelapi, per kelis langelius randu nebloga 15 tuka ir 9 tuka ir pradedu. Vykdau uzduotis, gaunu kazkiek resursu uz jas. Karzygi is karto issiunciu i nuotykius, gaunu sidabro, spastu ir sveikatos tepalo. Noretusi arklio, bet deja, kol kas tenka lakstyti pesciam. Taigi lyg ir nieko ypatinga. Pasirenku taiku (ekonomikos) vystymosi buda, pasistatau turgu. Karzygio nustatymuose kaitalioju resursu bonusa, perjungdamas ant grudo jei reik ka statyti, nes pas mane grudo minusas. Si naujove patiko .
    Kita diena toliau vykdau uzduotis, kurias dabar galiu jau pats rinktis is pateikto sarasiuko. Tas irgi patiko, kadangi rodo atlygi, kuri gausiu ivykdes uzduoti, tai galiu siek tiek lengviau pasiplanuoti ka pagal mano galimybes labiau apsimoka statyti. Zodziu pasistatau ambasada, kaip tik kazkas netiketai atsiuncia ir pakvietima ally, taigi istoju ir gaunu dar resursu, statau kareivines, turguje imetu pasiulyma pasikeisti resus 1:2 mano naudai (po keliu valandu kazkas susidomi ir pasikeicia) . Taigi kareivines pastatytos, karzygys sulakste dar i 3 nuotykius, is kuriu gavo siek tiek resursu, isminties knyga ir karta begiojo beveik veltui (negavo nieko, apart kad prarado sveikateles ir gavo siek tiek patirties). Po 6 nuotykiu jau turiu pakankamai patirties, kad galeciau pasikelt savo karzygy i 1 lvl. Ta ir padarau, visus 4 taskus sudedu i resursu bonusa. Kadangi kareivines turiu, tai pats laikas pradeti daryti legionierius. Ta ir darau. Plius dar pasikeliu gyv. pastata iki 5 lvl, uz ka gaunu dar papildomu resursu, kurie vel gi sueina i legionieriu gamyba.
    Taigi mazdaug po paros mano situacija tokia:
    puse mano lauku 1 lvl, kita puse – 2 lvl, 5 lvl gyv. pastatas, 3 lvl kletis, 2 lvl sandelys, 2 lvl turgus, 1 lvl ambasada, 1 lvl kareivines, 1 lvl sleptuve ir 1 lvl susiburimo vieta. Turgu nusprendziau pasikelti iki 2 lvl, nors uzduotys to ir neprase, taciau is spekuliacijos resais irgi galima kazkiek uzsidirbti ir greitu laiku tokia investicija turetu atsipirkti ir duoti pelno. Karzygio patirties taskai sudeti i resursu bonusa. Kadangi turiu isminties knyga, tai jei labai reikes, galesiu patirties taskus perskirstyti kitaip.
    Dabar mano tikslas – legionieriai. Po paros turiu ju pasidares 13 ir kai tik leis resai, darysiu toliau. Bandysiu kuo greiciau (stengsimes iki apsaugos laiko pabasigos) pridaryt ju bent 80. Kodel? Todel, kad oazes sioje versijoje turi 4000 resu. Taigi su 80 legu uztektu 1 uzejimo, kad viska issinesti. Taigi apsizvalgau po zemelapi artimiausiose oazese, paziuriu kiek zveriuku jose yra. Randu kelias oazes jau be zveriuku, kelias tik su 2-4 ziurkem/vorais/siksnosparniais. Taigi siunciu savo 13 legu i oaze be zveriuku (dekui kaimynams uz isvalyma ). Parsinesu 650 resu, kurie sueina i legionieriu gamyba. Zygis i oaze vel kartojamas. Pries atsijungdamas nuo zaidimo dar imetu pasiulyma i turgu santykiu 1:1,5, uzsakau dar kelis legus. Einu miegoti.
    Iki mano apsaugos pabaigos liko 35 val., kol nebuvau on line, kazkas nupirko mano resus, per naktele ju taip pat siek tiek pasikaupe, taigi uzsakau dar keleta legionieriu, o is to kas liko, uzkeliu dar viena resursini lauka iki 2 lvl. Karzygi siunciu i nuotyki, o legus (turiu ju 16) i tuscia oaze. Legai grizta pilni be nuostoliu, o karzygys gan neblogai gavo i kaulus, taciau is nuotykio atsiveda dar 3 legus. Kadangi pas karzygi liko 25 proc. sveikatos, pries leidziant ji i nauja nuotyki, tenka panaudoti tepaliukus sveikatai, taigi panaudoju visus 23 turetus ir karzygi pagydau iki 48 proc. sveikatos ir vel leidziu i nuotyki, is kurio jis parsinesa 437 sidabro. Labai noriu arklio, bet deja…
    Na siandienai liko dar vienas nuotykis, gal tada . Legai (viso dabar jau 21) vel siunciami i oaze, vel grizta pilni. Legu zygi i oaze vel kartojam, tik dabar padalinu legus i 2 grupes ir jas issiunciu jau i dvi oazes be zveriuku. Tuo paciu dar karteli pasizvalgau po zemelapi, visai salia randu oaze su 2 ziurkem ir 1 voru. Yra mintis pasiusti ten mano karzygi, kad isvalytu ir gautu kazkiek patirties, bet pries tai pasiskaiciuoju per musiu simuliatoriu. Tenka nusivilti, - mano karzygys visai “neturbintas” (juk visus gautus taskus sudejau i resu bonusa), todel zutu ir nuo keliu ziurkyciu ir voriuko. Tenka kol kas atsisakyti minties valytis oazes su karzygiu. Ieskosim jau pravalytu . Tuo paciu reikes ir apsispresti i ka gi deti taskus, kai karzygio lvl pakils iki 2.
    Taigi tesiu. Iki mano apsaugos pabaigos liko 5 val., per ta laika buvo toliau gaminami legai (nurodytam laikui turiu ju siek tiek virs 50), legai siunciami i isvalytas oazes. Reik pazymeti, kad mazdaug pries para valytose oazese vel atsiranda zveriukai, todel kiekviena karta siusdamas legus tikrinu, ar anksciau buvusioje tuscioje oazeje neatsirado zverys. Pravalytu oaziu aplink mane daugeja, taciau ir resursu jau ne is visu pavyksta isnesti pilnus maisus. Todel i oazes siunciu daugiau reidu, bet mazomis grupelemis po 3-5 legus. Is viso jau pavyko prireidinti apie 13k resu, plius kazkiek papildomu iplauku dave spekuliacija resais turguje (taigi reidai jau atpirko virs 30 legu). Visi laukai 2 lvl. Dabar keliu sleptuve ir siena,- juk reikia pasiruosti mano apsaugos pabaigai .
    Karzygys is nuotykiu pagaliau grizo ant arklio (ne ant balto, bet vis tiek smagu ). Is kitu dvieju nuotykiu gavo dar sidabro, kurio dabar viso is nuotykiu esu gaves 1310, ir kazkiek resursu. Taciau karzygys visai nuslobo, like tik 10 proc. sveikateles, iki 2 lvl dar truksta 34 (taigi siam lygiui beveik 1/3) patirties tasku. Siuo metu karzygy nusiunciau i oaze zveriuku pagaudyti,- radau oaze su 2 vilkais ir 2 sernais, manau neblogai bus tureti juos pas save apsaugai pasibaigus. Paskui karzygy iskeliavo ir legai resursu parsinesti is tokiu budu jau isvalytos oazes.
    Del karzygio likimo jau viskas aisku, teks neuzilgo pasiusti ji anapilin, nes laukti kol jis atstatys savo sveikatele bent iki kazkiek pakenciamo lygio, tikrai per daug laiko. O jo prikelimas tikrai, kaip rase MariukaCZ
    Savaime aišku, kad puolimui, karžygį prikelt centus kainuoja jei greitai iš oazės visus resus išneši Mano karžygys žuvo per pirmąsias kelias valandas, bet tai atsipirko su kaupu, resursų bonusas karžygiui buvo iškart nuimtas ir padidinta jo galia, kad galėčiau valytis oazes ir iš ten išnešt daugiau negu 40 resų per valandą
    kapeikas kainuoja http://travian.kirilloid.ru/hero4.php#tribe=1. Reikes atsikratyti karzygio kol jis dar nepasieke 2 lvl, pigiau atgaivinsiu . Bet iki tol dar meginsiu pasiusti i nuotyki, gal dar pasitarnaus ir leisgyvis .
    Paskutinį kartą redagavo Autostopas : 2011-03-10 17:25

Pagrindinis

Savaime aišku, kad puolimui, karžygį prikelt centus kainuoja jei greitai iš oazės visus resus išneši Mano karžygys žuvo per pirmąsias kelias valandas, bet tai atsipirko su kaupu, resursų bonusas karžygiui buvo iškart nuimtas ir padidinta jo galia, kad galėčiau valytis oazes ir iš ten išnešt daugiau negu 40 resų per valandą
    Mariukas R.Zh.K S2(1)||R.Zh.K, nuo vasaros Seskas S2(2)||MariukaCz S2(3)||MariukaCz S2(4)||MariukaCz ltx(9)

Pretorionas Kar0lis avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2011
    Vieta
    Ramongaliai
    Žinutės
    38

Pagrindinis

neblogai čia kai ką pas save pritaikiau
    Lietuvi, rašyk lietuviškai!

Pagrindinis

Tau gerai sekasi.
    Aš už forumą BE spam'u ir flood'u! Jei ir tu prisirašyk šį sakinį.
    Laikas=resursai=kariai=ferminimas=daugiau resursų= daugiau karių!

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •