4 puslapis iš 90 PirmasPirmas 123456781454 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 46 iki 60 iš 1347

Tema: S2 Diskusijos

Imperionas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Veteranija
    Žinutės
    421

Pagrindinis

Citata JEGA vadas rašė Peržiūrėti žinutę
    Jeigu jums reikalingas Defferis Galas, tai gal as juo galesiu buti,bet kad juo buciau turesite ir mano salygas paisyti:

1.Siusti valandinius kiekviena diena.
    2.Praradus deffa ,kuri atsiusiu ,turesite grazinti 70% rezais uz prarasta deffa, kad vel galeciau kuo greiciau juos atgaivinti.
    3.Resursus turesite siusti is 3 pirmutiniu kaimu valandinius ( sitas bus veliau kai visi jau tures po 3 kaimus )

Patirtis mano yra 5 metai: s1,s2,s4,s5,s6 is ju 3 kartus turejau savo ally......Esu patires zaidejas ,todel lauksiu tik rimtu pasiulymu is tu kam reikalingas defferis.Ir rasydami laiska ivardinkite "TEMA" (IESKAU DEFFERIO)

Nickas SILKE -+ regionas

ACIU UZ DEMESI
    O tau neperdaug servu vienu metu, kad ir cia isiveles Na isvardinai daug servu, bet mano saskiatoje ir servu baigtu iki galo ir zaistu metu daugiau, na tik alijansu tiek pat, na dar pora WW kol buvau pamises vaikas del travo Tiesiog norejau pasakyti nesipusk per daug, o tai vejas plunksnas ispesios O jei rimtai jei cia esame esame tada visi pakankamai pamise ir kazkuo panasus tad neperlenkim lazdos su pgirimais sau

Pagrindinis

ir ka cia to norejai pasakyti?

Pagrindinis

Citata No_Name rašė Peržiūrėti žinutę
    Cheateriai gražiai matosi, be puolimo taškų, su šalia išvalytom oazėm ir priferminę resų.
    Kokie cheateriai? Kas kaip išmano tas taip ir daro, kas su narvais oazes išsivalė, kas knygas naudojo, kas kuokas sutaškė
    Mariukas R.Zh.K S2(1)||R.Zh.K, nuo vasaros Seskas S2(2)||MariukaCz S2(3)||MariukaCz S2(4)||MariukaCz ltx(9)

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

vnz pasiunciau as ta karzygi i oaze su tais narvais, ir aleliuja karzygiui kaip tuos narvus jam uzdeti kas gali paaiskinti ?

Pagrindinis

Ten prie kojų turi jie pasidėti
    Mariukas R.Zh.K S2(1)||R.Zh.K, nuo vasaros Seskas S2(2)||MariukaCz S2(3)||MariukaCz S2(4)||MariukaCz ltx(9)

Imperionas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Veteranija
    Žinutės
    421

Pagrindinis

ir ka cia to norejai pasakyti?
    kad tai ka pasiekeme kazkada nereiskia nieko ir kiekviename serve turime irodyti viska is naujo ko esam verti, tad hiebra nesipuskim

Pagrindinis

Citata politikas rašė Peržiūrėti žinutę
    kad tai ka pasiekeme kazkada nereiskia nieko ir kiekviename serve turime irodyti viska is naujo ko esam verti, tad hiebra nesipuskim
    Buvau pasipūtėlis ir būsiu, naujas roundas naujas žaidimas, žmonės tobulėja arba atsipalaiduoja

Pagrindinis

pjauni gryba juoda ka dar papasakosi?

Pagrindinis

Jeigu jums reikalingas Defferis Galas, tai gal as juo galesiu buti,bet kad juo buciau turesite ir mano salygas paisyti:

2.Praradus deffa ,kuri atsiusiu ,turesite grazinti 70% rezais uz prarasta deffa, kad vel galeciau kuo greiciau juos atgaivinti.
    3.Resursus turesite siusti is 3 pirmutiniu kaimu valandinius ( sitas bus veliau kai visi jau tures po 3 kaimus )

Patirtis mano yra 5 metai: s1,s2,s4,s5,s6 is ju 3 kartus turejau savo ally......Esu patires zaidejas ,todel lauksiu tik rimtu pasiulymu is tu kam reikalingas defferis.Ir rasydami laiska ivardinkite "TEMA" (IESKAU DEFFERIO)

Nickas SILKE -+ regionas

ACIU UZ DEMESI
    oferio islaikomas deferis
    geras anekdotas

Imperionas Don_Atas avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    ES, Lietuva, Vilnius, Koralai, N95
    Žinutės
    212

Pagrindinis

Nickas SILKE -+ regionas

ACIU UZ DEMESI
    Du karus matyt teko žaisti vienam ir su vienu kaimu // 3 kartus sėdėjo vienas savo ally

Nemažas "derlius" per 5 metus

Reikėjo dar pridurti , kad T4 niaunsiukai ... yra žinomi nuo dar tų laikų
    Užkniso tas šienavimas negyvai....
    Labai daug žolėje pasitaiko žiurkių

Pagrindinis

Citata Don_Atas rašė Peržiūrėti žinutę
    Du karus matyt teko žaisti vienam ir su vienu kaimu // 3 kartus sėdėjo vienas savo ally

Nemažas "derlius" per 5 metus

Reikėjo dar pridurti , kad T4 niaunsiukai ... yra žinomi nuo dar tų laikų
    jei nezinai tai ir nesakyk, ok?

Pagrindinis

TS4 Nepatiko

Pagrindinis

Nickas SILKE -+ regionas

ACIU UZ DEMESI
    galeciau but asmenine ferma, oferiai siuskit valandinius acc pakelimui, jei kas susidomejo rasykit

Pagrindinis

Ar bus mano draugų +/+ kurie kur ally? Norėčiau, kad ir mane prigriebtumėt į žaidimą

Pagrindinis

he neblogai sekasi man s2 pasigaves sau gyvūnų turiu apie 700 silverio žiūrėsim kaip toliau bus bandau romėną lėtam serve o čia man retenybė kad pats tai daryčiau.
    HEY HEY

pas mane nera i ka ziuret todėl greiciau lauk Dd

4 puslapis iš 90 PirmasPirmas 123456781454 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •