5 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345
Rodomi rezultatai 61 iki 70 iš 70

Tema: TRAVIAN 4: ieškome klaidų!

Pagrindinis

tuo kompiuteriu naudojuosi tik as vienas ir tik as, travijan sistema apgavo ir pavoge 10 auksiniu apgaules budu rase pratesti naujoko apsauga bet neprates o auksiniu tai paeme vagis ta sistema

Pagrindinis

Didelė travian klaida tai kad nėra apsaugos nuo spam botų, aš nesuprantu kaip administracija iki šiol nesugalvojo įdėti captcha kodo. Captcha apsaugos kodas nei kiek netrugdytu žaisti kaip tik puolimai būtų labiau koordinoti ir apgalvoti. Pusė žmonių į telefonus įsirašė botus, kurie reguliariai kas valanda puola ir administracija nieko nedaro, aš manau pats tuoj mesiu šį žaidimą. Stengiuos visą dieną būti prisijungęs, ankščiau atsikelti o čia visą parą puldinėja su ******, tai kaip jaustis? aš manau dėl to taip ir sumažėjo žaidėjų, būtent dėl nelygios kovos su ******. Aišku pats pirmas dalykas dėl kurio krito žaidimo populiarumas tai manau naujo dizaino spręndimas, man senesnis dizainas, tas paprastesnis labiau patiko.

Senatorius ivut avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2013
    Vieta
    ltu
    Žinutės
    587

Pagrindinis

tos uzduotis kasdienes tikras bugynas, ejau siandien i oaze 5 kartus o man uzkaiciavo tik tavrkykit

Pagrindinis

Gal į žmogaus oazę ėjai? Tada ir nepriklausytų.
    Žaidžiau dar tada, kai tu nė nebuvai girdėjęs apie travianą

Senatorius ivut avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2013
    Vieta
    ltu
    Žinutės
    587

Pagrindinis

nu ne ejau 5 kartus i laisvas o uzskaiciavo tik kaip du, buciau 100 tasku surinkees

Pagrindinis

Uz nuspirta serna 1 taska beduoda?

Pagrindinis

Čia su pleistru pačioje apačioje parašyta: 1 „ Būtina užsimauti prieš leidžiantis į žygį “
    o turėtų būti 2 „Būtina užsidėti prieš leidžiantis į žygį“ nes nesu matęs žmogaus, kuris mautusi pleistrus

Pagrindinis

ziurekit kas daros baltics 4

***.jpg

Pagrindinis

Citata Frosty rašė Peržiūrėti žinutę
    ziurekit kas daros baltics 4

***.jpg
    O kas negerai?
    Viskas tvarkngai eiles tvarka, gi ne romenas esi.

Pagrindinis

Nu manyciau vistiek turetu greiciau statytis, nu tiek to zinosiu kad daugiau rimtu statiniu bekeliant resursus nestatyti.

5 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •