3 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 70

Tema: TRAVIAN 4: ieškome klaidų!

Imperionas BackOnTop avataras
    Prisiregistravo
    May 2010
    Vieta
    Sexlandija
    Žinutės
    448

Pagrindinis

Citata maddd rašė Peržiūrėti žinutę
    Laba diena, pastebejau labai nemenka problema pastaruoju metu T4 versija veikianciame S2 serve. Kartais ijungus kazkurio kaimo aplinka, pradingsta resursu generavimo ir kaimo pajegu duomenys, t.y. si lentele:

Gamyba:
    Mediena: x per val.
    Molis: x per val.
    Geležis: x per val.
    Grūdai: x per val.

Karinės pajėgos:
    x legionieriai (-ų)
    x pretorionai (-ų)
    x raitieji legatai (-ų)

Kada taip nutinka? Kai kaime vyksta resursu lauku ar pastatu statyba. Ka tik tuo isitikinau praktikoje, kol statybos nevyko - viskas buvo matoma, tik paleidau statytis grudu lauka - lentele dingo. Taip iseina, kad kazkuriu miestu resursu gavyba matyti gali, o kitu - ne. Bukit mieli, pratestuokit. Naudojama narshykle - IE 8. Gal su kitomis sios problemos nera? Serverio pradzioje, beje, tokios problemos nepastebejau.
    Man niekas nedingsta, tvarkyk neta...
    Hardest part of shooting kids was reloading the gun - A.Breivik

Pagrindinis .

Jau nenusisnekek kad nedinksta,as bendrauju su zaidejiais ir visi iki vieno turi nusiskundimu del tos naujos versijos.Taip kad esu garantuotas kad ji netobula,ir neprilygsta senajiai.

Karžygys Rokas 2000 avataras
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Lietuvos širdis ♥
    Žinutės
    1,226

Pagrindinis

Vienintelis užkliūvantis man šioj versijoj yra vertimas yra "Varžytinės". Jei neklystu varžytinės yra kai antstoliai atima turtą. Labiau tiktų "Aukcionai", nes tos varžytinės man atrodo ne į temą.

Karžygys vasiliauskas avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Lietuva, prie juros
    Žinutės
    3,527

Pagrindinis

Citata Rokas 2000 rašė Peržiūrėti žinutę
    Vienintelis užkliūvantis man šioj versijoj yra vertimas yra "Varžytinės". Jei neklystu varžytinės yra kai antstoliai atima turtą. Labiau tiktų "Aukcionai", nes tos varžytinės man atrodo ne į temą.
    Varžytinės yra kai žmonės varžosi keldami kainą už tam tikrą daiktą, tu teisus, varžytinės yra, kai atimamas iš žmogaus turtas ir padengt skolai jis yra parduodamas, tačiau aukcionas irgi yra tas pats... Tik aukcionas vartojamas plačiau, kai parduodama kolekcija ar šiaip kokie nors vertingi daiktai

Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Lietuvos širdis ♥
    Žinutės
    1,226

Pagrindinis

Citata vasiliauskas rašė Peržiūrėti žinutę
    Varžytinės yra kai žmonės varžosi keldami kainą už tam tikrą daiktą, tu teisus, varžytinės yra, kai atimamas iš žmogaus turtas ir padengt skolai jis yra parduodamas, tačiau aukcionas irgi yra tas pats... Tik aukcionas vartojamas plačiau, kai parduodama kolekcija ar šiaip kokie nors vertingi daiktai
    Tai vat, čia labiau tiktų žodis aukcionai, nes čia nėra atimamas turtas.

Imperionas Don_Atas avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    ES, Lietuva, Vilnius, Koralai, N95
    Žinutės
    212

Pagrindinis

Laba diena, pastebejau labai nemenka problema pastaruoju metu T4 versija veikianciame S2 serve. Kartais ijungus kazkurio kaimo aplinka, pradingsta resursu generavimo ir kaimo pajegu duomenys, t.y. si lentele:

Gamyba:
    Mediena: x per val.
    Molis: x per val.
    Geležis: x per val.
    Grūdai: x per val.

Karinės pajėgos:
    x legionieriai (-ų)
    x pretorionai (-ų)
    x raitieji legatai (-ų)

Kada taip nutinka? Kai kaime vyksta resursu lauku ar pastatu statyba. Ka tik tuo isitikinau praktikoje, kol statybos nevyko - viskas buvo matoma, tik paleidau statytis grudu lauka - lentele dingo. Taip iseina, kad kazkuriu miestu resursu gavyba matyti gali, o kitu - ne. Bukit mieli, pratestuokit. Naudojama narshykle - IE 8. Gal su kitomis sios problemos nera? Serverio pradzioje, beje, tokios problemos nepastebejau.
    Čia slepiasi visos bėdos

Keisk naršyklę ... arba lauk kol prie jos priderins T4 versiją

Citata Rokas 2000 rašė Peržiūrėti žinutę
    Varžytinės būna įvairios ... turto, internetinės, ... gal galima būtų tai vadinti Varžytuvės ???

... TG aprašymuose visur yra naudojams būtent AUKCIONO principas (lotas, permušta kaina, skelbta minimali kaina, šaukimas, statymas, "karšti" statymai...)
    Paskutinį kartą redagavo Hijacked : 2011-04-05 20:42 Priežastis: duoble post
    Užkniso tas šienavimas negyvai....
    Labai daug žolėje pasitaiko žiurkių

Imperionas BackOnTop avataras
    Prisiregistravo
    May 2010
    Vieta
    Sexlandija
    Žinutės
    448

Pagrindinis

Citata SERGETOJAS Tikras rašė Peržiūrėti žinutę
    Jau nenusisnekek kad nedinksta,as bendrauju su zaidejiais ir visi iki vieno turi nusiskundimu del tos naujos versijos.Taip kad esu garantuotas kad ji netobula,ir neprilygsta senajiai.
    Pas mane google chrome ir neikart niekas nera pradinge. Tvarkykit savo narsykles.
    Hardest part of shooting kids was reloading the gun - A.Breivik

Senatorius
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    518

Pagrindinis

Uzdejau varna ant sumazintos apkrovos versijos pries loginantis, dabar viskas tvarkoj. Bet faktas, kad pataisyti sitoj zaidimo versijoj dar yra ka.
    har har!

Pagrindinis

O jum mapa atidaro?

Senatorius
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    518

Pagrindinis

Citata Jackuz rašė Peržiūrėti žinutę
    O jum mapa atidaro?
    Atidaro. Tik kazkodel i shona negaliu paslinkti ant supaprastintos versijos.
    har har!

Pagrindinis

Kodel man prie aljanco emblemos, kur yra zemiau karzygio paveikslelio, raso kad forume yra nauju pranesimu, taciau paspaudus ant tos emblemos ar iejus i foruma nerodo neivieno naujo pranesimo? Cia man vienam taip? Bugas kazkoks

Pagrindinis

Citata Dzozas rašė Peržiūrėti žinutę
    Kodel man prie aljanco emblemos, kur yra zemiau karzygio paveikslelio, raso kad forume yra nauju pranesimu, taciau paspaudus ant tos emblemos ar iejus i foruma nerodo neivieno naujo pranesimo? Cia man vienam taip? Bugas kazkoks
    Man tai pat rodo 162 žinutes bet niekas nieko nerašo.
    ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ raise your dongers ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Pagrindinis

Tai butu idomu sulaukti atsakymo del ko cia taip, ir kaip tai galima butu istaisyti

Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Lietuvos širdis ♥
    Žinutės
    1,226

Pagrindinis

Atidaro. Tik kazkodel i shona negaliu paslinkti ant supaprastintos versijos.
    Supaprastintoj versijoj ant žemėlapio yra rodyklės, kuriomis reikia naudotis, norint paeit kitur.
    Citata Dzozas rašė Peržiūrėti žinutę
    Jei neklystu, šis bug'as yra visose T4, ne tik Lietuvoj.

Imperionas Sustok avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2010
    Vieta
    ...
    Žinutės
    142

Pagrindinis

Norejau paklausti, o T4 tik bus kituose servuose ne 3x? serve? 3x tikuosi nebus?

3 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •