2 puslapis iš 2 PirmasPirmas 12
Rodomi rezultatai 16 iki 25 iš 25

Tema: (-|+) regionas. Reikalingas bus deferiu aljansas.

Pagrindinis

Citata Maniaco rašė Peržiūrėti žinutę
    Zinoma, kas daugiau belieka, eit kazkur maldaut, prasyt, kad kas kitas padarytu juoda darba, nei paciam kazka irodyti.. Tai tik irodo, kad esi bevertis zaidejas, todel ir nesuklydau, neinformuodamas, nekviesdamas prisijunkti.
    Ne juodą, o šventą darbą: juk taip numetėte ir "Harijai" aljansą, ir "E.R.L." aljansą, ir... , ir...

Pagrindinis

Na būk tu geras, apuokai, suvalgyk tabletę.. Gal tau pačiam ir atrodo tavo mintys protingos/juokingos/whatever, bet iš šono žiūrint - atrodai kvailai ir apgailėtinai.

Pagrindinis

Citata piktadarytojas rašė Peržiūrėti žinutę
    Na būk tu geras, apuokai, suvalgyk tabletę.. Gal tau pačiam ir atrodo tavo mintys protingos/juokingos/whatever, bet iš šono žiūrint - atrodai kvailai ir apgailėtinai.
    Malonu. Malonu, kad suteikiu kitiems Galimybę. Galimybę pasijusti vertingesniais už ką nors (šiuo atveju - mane). vis mažiau lietuviams depresijų.

Pagrindinis

Apuokanix girdėjai toki posaki ?
    Žmogus kuris laiko save genijumi yra žlugęs žmogs.
    Iš šono pažiūrėjus į tavo rašliavas atrodo, kad tu jautiesi genijum, kur čia genijum visu Dievu..

Pagrindinis

Citata Nemylimas rašė Peržiūrėti žinutę
    Apuokanix girdėjai toki posaki ?
    Žmogus kuris laiko save genijumi yra žlugęs žmogs.
    Iš šono pažiūrėjus į tavo rašliavas atrodo, kad tu jautiesi genijum, kur čia genijum visu Dievu..
    aš (kaip kuriamas personažas) esu pusDemonis, o, mirrrrtingasai, o gyvenime nešuosi tūkstantmečių prakeiksmą, kuriuo išmokau dalintis.

Tarkime, JAV visi neįsiskiepyja sau požiūrio, kaip į menkystas (gana to, kad kit bandys sumenkinti), geriau "yes, I do it !" , negu "na, kąąą aš žinaaau, aš tik menkas šapeeeelis, lai KITI imasi iniciatyyyyvos".

P.S.: man BEVEIK NEsvarbu, ką galvoja kiti, gimiau vienas, augau vienišas ir mirsiu vienatvėje, kitų apsuptyje. "KAIP VISI" ir "KĄ ŽMONĖS PASAKYS" man yra keiksmo formulės.

Pagrindinis

keisti jus zmones kai buvo siulyta buti sparnais visus ** siuntet saket mum nieko nereikia ,okai pradejo subine degt jusu super aliansui ,jau niurkt i ruras (gal deferiais busit )

saunuoliai

kaku

is principo nebedirbciau su jumis

Pagrindinis

Sveiki, mestelsiu sioki toki posta.

(-|+) regione bus reikalingi deferiai. Konkreciu detaliu nepasakysiu, ypac cia, viesai.
    Kas nores jungtis prie musu kaip (def) wingas, rasykit PM, aptarsim.
    (laiskai bus skaitomi vakarais apie 20:00~22:00h ir veliau galbut)

Primenu, jog save laikantys deferiai istengiantys vos 20k pagamint defo, geriau netrukdykite, taupykite mano ir jusu brangu laika
    Laukiami rimtesni zmones, daugiau nei 100~150k defo gaminantys ir suprantantys zodi "nonstop" gamyba.

Likusiems, gero zaidimo
    Prijaucianciu ieskot pradejot : )) ...
    idomu kelintas slaptas susitarimas jusu "[NE]mega sajungoje" ? : O

Imperionas Maniaco avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    Samurais
    Žinutės
    304

Pagrindinis

Citata mynkius rašė Peržiūrėti žinutę
    Prijaucianciu ieskot pradejot : )) ...
    idomu kelintas slaptas susitarimas jusu "[NE]mega sajungoje" ? : O
    Pirmiausia atkreipkit demesi kada buvo rasyta tema.
    Tada pradekit kalbas.
    Nickai:
    Maniaco, Jiu-Jitsu, Plieno Pautas, Figi

Ally:
    SoT, L-T-U, Samurais, O.o, TM, Nasa

Pagrindinis

Pirmiausia atkreipkit demesi kada buvo rasyta tema.
    Tada pradekit kalbas.
    TUO LABIAU. Žaidimo pradžioje reikalauti šimtais tūkstančių gynybinių karių reiškia surasti valiutą arba litus kišančių į ... žaidimą. Be to, ne tiek svarbu, KADA rašo Žaidybiniai Padugnės (didelė tkimybė, kad gyvenime irgi tokie, neimtumėte juk kurti absoliučiai svetimos rolės žaidime). Išdavikai, bailai, papirkinėtojai, grąsintojai (visam žemėlapiui prigrąsinote būti deferiais, pervadinti miestus, kaip neliečiamus, į "O.o") , šakalų pulkas.

Pagrindinis

Citata tiko rašė Peržiūrėti žinutę
    keisti jus zmones kai buvo siulyta buti sparnais visus ** siuntet saket mum nieko nereikia ,okai pradejo subine degt jusu super aliansui ,jau niurkt i ruras (gal deferiais busit )

saunuoliai

kaku

is principo nebedirbciau su jumis

pavadinimas NEkeičiamas, akip ir apti idėja sparnais, uodegon, kragais NEbūname, galiam tik lygiaverteė sąjunga, remiantis mano telentu, pripažįstamt mane, kaip "šeimos" Lyderį. gaminti kam nors (ir vergams() nurodytą kiekį deff karių, svaidyti lauk iš mūsų junginio jums nepatikusius narius.. mes NE vergai, susiraskite PAVALDŽIŲ SUSKIŲ kitur. Tai - apie "LInksmieji fermeriai" (LF) , o štai tie. tie... "O.o" ir jų gynėjai rutuliukininkai... Taip, daaaar jie tikisi būti lyderiais.. Kažint, kaip pavyks, ... užkabinus mane. "Dar pažiūrėsim", anot kažkurios TV (negyvenau tada Lietuvoje) laidos.

2 puslapis iš 2 PirmasPirmas 12

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •