6 puslapis iš 6 PirmasPirmas ... 23456
Rodomi rezultatai 76 iki 82 iš 82

Tema: REQ vs PAGONYS

Pagrindinis

Citata HANIS rašė Peržiūrėti žinutę
    Kaip daug geriantis zmogus turetum zinot (nors jau gal ir sunku suvokt, procesas turbut zymiai pasistumejes i prieki), kad alkoholis naikina niauronus, kurie neatsigamina, ir su kiekvienu tamstos postu jauciasi tas negriztamas procesas.Isankstine uzuojauta tau, nes vel atrasysi girtas ir kaskart vis kvailiau.Galima diskuotuot su normaliu zmogum, turinciu kita poziuri, taciau su girtu ligoniu-tai beprasmiska... O tuos pinigus, uz kuriuos cia zadi nupirkt deze degtines pasilaikyk saves gydymui, nes gydymas ir vaistai nera pigus, o ju tau tikrai reiks daug.

P.S
    Sekmes geriant, o dar didesnes sekmes besigydant.
    deja alkoholis zudo tik tas smegenu lasteles kurios negeria o jei pats valandu valandas per para isikliopines traviana tai tebunie as ligonis ir reik man gydytis bet as toks zmogus kuris neatsisakys progos pabuti ar isgerti su draugais( tam yra pavaduotojai arba dual mano atveju) bet jau kadangi taip imi i galva galiu pasakyti kad paemus koda 3men ir paemus kaina degtines dezes tai kodo uztektu baveik pusantriems metams palyginus kaina su deze degtines bet ai zinau viena kuris 8 karus koda nulaust sugebejo tai nemanau ar man tai pades nes paprasciausiai didziaja laiko daly praleidziu realiame gyvenime o ne virtualiame, kaip tamsta geriau papasakok is kokio aljanso esi ar ka palaikai statybose tai kazkas protingiau is tavo puses pasirodys
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Pagrindinis

Citata mareliss rašė Peržiūrėti žinutę
    deja alkoholis zudo tik tas smegenu lasteles kurios negeria o jei pats valandu valandas per para isikliopines traviana tai tebunie as ligonis ir reik man gydytis bet as toks zmogus kuris neatsisakys progos pabuti ar isgerti su draugais( tam yra pavaduotojai arba dual mano atveju) bet jau kadangi taip imi i galva galiu pasakyti kad paemus koda 3men ir paemus kaina degtines dezes tai kodo uztektu baveik pusantriems metams palyginus kaina su deze degtines bet ai zinau viena kuris 8 karus koda nulaust sugebejo tai nemanau ar man tai pades nes paprasciausiai didziaja laiko daly praleidziu realiame gyvenime o ne virtualiame, kaip tamsta geriau papasakok is kokio aljanso esi ar ka palaikai statybose tai kazkas protingiau is tavo puses pasirodys

ir vel girtas atrasei Isikalei savo tiesa kad kazkas sedi cia prie kompo ir traviane gyvenaIr vel fail is tavo puses, nes taip nera, pasivaidena kas girtoj galvoj nusprendi kad taip yra ir gyveni tuo O kas liecia kodus nuo gerimo, koduok nekodaves pragerta galva naudos mazai jau is to

Pagrindinis

Citata HANIS rašė Peržiūrėti žinutę
    ir vel girtas atrasei Isikalei savo tiesa kad kazkas sedi cia prie kompo ir traviane gyvenaIr vel fail is tavo puses, nes taip nera, pasivaidena kas girtoj galvoj nusprendi kad taip yra ir gyveni tuo O kas liecia kodus nuo gerimo, koduok nekodaves pragerta galva naudos mazai jau is to
    praktiskai tiesa pasakei kai 9 raundus s atzaides zinau ta nesamone nori per nakti sedeti turek alaus tik gaila kad ne i tema rasau nes vel koks emas kirs baudos uz -rep kur kazkadais jam daviau o del kodavimo kita kalba yra juk kai baigsis s3 baigsis ir gerimai nes paprasciausiai jau nebebus progu naktimis sedeti ir gerti ta skanu alu

P.S. gerai supratai jog ne blaivas esu:\) tad jei izeidziau ar kazkas pan neimk i sirdy
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

gal tu nustok gerti...a tai pragersi viska kas liko galveleje...

praktiskai tiesa pasakei kai 9 raundus s atzaides zinau ta nesamone nori per nakti sedeti turek alaus tik gaila kad ne i tema rasau nes vel koks emas kirs baudos uz -rep kur kazkadais jam daviau o del kodavimo kita kalba yra juk kai baigsis s3 baigsis ir gerimai nes paprasciausiai jau nebebus progu naktimis sedeti ir gerti ta skanu alu

P.S. gerai supratai jog ne blaivas esu:\) tad jei izeidziau ar kazkas pan neimk i sirdy

Pagrindinis

Citata Xeen rašė Peržiūrėti žinutę
    gal tu nustok gerti...a tai pragersi viska kas liko galveleje...
    jau nieko nebeliko mano galvelej namuose alus darbe alus net ir nakimis ji sapnuoju pamirsau jau kaip ir traviana reikia zaisti,,, nors tiesa pasakius as jo niekada ir nemokejau zaisti

Pagrindinis

jau nieko nebeliko mano galvelej namuose alus darbe alus net ir nakimis ji sapnuoju pamirsau jau kaip ir traviana reikia zaisti,,, nors tiesa pasakius as jo niekada ir nemokejau zaisti
    mokytis niekada nevelu

Pagrindinis

Citata zaidziu CE rašė Peržiūrėti žinutę
    mokytis niekada nevelu
    deje jau per velu mokytis perkels traviana i T4 versija visus raundus ir psio nebebus idomu zaisti( reiks bandyti uzsienio servuose ieskoti gal dar kas atidarys nors classica. bet jauciu atejo laikas mesti pagaliau sita zaidima ir grsti prie senojo gewrojo runescaape ten jau vel galima milijonus pacukam pardavineti tai nors i minusa nesoki kaip traviane

6 puslapis iš 6 PirmasPirmas ... 23456

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •