1 puslapis iš 645 123451151101501 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 9664

Tema: LOL [League of legends]

Pagrindinis LOL [League of legends]

KAs nors žaidžat šį žiauuuriai bent man fainą žaidimą ?
    Jis yra online žaidimas, ten parenka tau bet kokį teamą [ Kiti teamo natriai irgi kiti žmonės] ir kovojat prieš kitus 5vs5. Prieš prasidedant kiekvienai kovai, galima pasirinkt savo herojų. Herojus reikia pirkt už taškus, kuriuos gaunate jeigu laimit kovą ;]] Aš dar tik 5min pusbro kompe lošiau, db pas save siiunčiuos esat kas žaidę?
    BK
    B*b*s Kiaušai.

Senatorius arunaas avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2007
    Vieta
    vilnjeruzanorages
    Žinutės
    887

Pagrindinis

omg uzima 1gb+ dar 3h instlains :/

Pagrindinis

aha daug užima 1,372 mb man tai 3h tai 10h rašo, nu jei šnd neparsiūs tai rytoj. Eina pratęsti siuntimą kitą dieną nu bet nieko, geras game, bent man žiauriai patinka va db apsistojo ant 3-4h 100kbps~ siunčia bet tuoj nukris.
    BK
    B*b*s Kiaušai.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Žinutės
    240

Pagrindinis

1gb jums daug? Pff, metalo gabalų turėtojai Varau siųstis, gal patiks.

Pagrindinis

Jaučiu 256 ramu neuzteks

Senatorius matuxzzz avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    616

Pagrindinis

Citata Dariusxas rašė Peržiūrėti žinutę
    Jaučiu 256 ramu neuzteks
    Nu, pas mane irgi tiek pat
    Citata Aurimasak rašė Peržiūrėti žinutę
    Kodėl primenu mergą ? Tu turbūt merginos nematęs, nes aš atrodau puikiai.

Pagrindinis

mano metalo gabalas senas bet geras. BEt kaime gyvenu, intiko greito nėra ) o šiaip, siūskitės, tikrai nemanau kad gailėsitės

dėl ramų, nemanau kad užteks, nebent viskąąąą išjungt kas ramus naudoja, winus ir systemines užduotis palikt D pas mane 1.5gb, buvau dar 1gb insimetęs, pc nepavelka. tai tiek 1.5gb likau, ir daba tikiuos kad vilks. Tik vaizdo plokštė lėva, gali būt kad nevilks jinai
    patariu pažėkit trailerių, kas abejojat, užsinorėsit siūstis D
    BK
    B*b*s Kiaušai.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Žinutės
    240

Pagrindinis

Rašo kad per pusvalandį įrašys.

Pagrindinis

Ten nerašo, ten siunčia žaidimą man jau 23% parsiuntė, rašo kad dar 2h 48min nu jei ką ryt baigsiu siūstis.
    BK
    B*b*s Kiaušai.

Senatorius matuxzzz avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    616

Pagrindinis

Citata Auuriis rašė Peržiūrėti žinutę
    Ten nerašo, ten siunčia žaidimą man jau 23% parsiuntė, rašo kad dar 2h 48min nu jei ką ryt baigsiu siūstis.
    Jūs baikit rašyti kiek jum siųs . Geriau postinkit, kai žaidimą išbandysit
    Citata Aurimasak rašė Peržiūrėti žinutę
    Kodėl primenu mergą ? Tu turbūt merginos nematęs, nes aš atrodau puikiai.

Pagrindinis

Aš jau išbandžiau, neilgai pasitaškiau, nes pusbrolis kompą atėmė BEt tikrai užsivedžiau Tik žiūrint ten į kokį teamą papulsi. JEi prie normalių žaidėjų, tai gerai.JEi prie lėvų, aišku kad pralaimėsi, o pralaimėdamas neprarandi tašškų , ttiktais be reikalo virš valandos laiko iššvaistai. Jeigu išjungi žaidimą nei laimėjes nei pralaimėjęs, vidury kovos, prarandi kažkiek taškų. Už taškus nusiperki naują rasę sau, arba kurią nors iš turimų patobulint gali ) KAi patobulini ten kiečiau atrodo ir kietesnis būni JEi turit klausimų,klauskit

Zygius, nu kas jau kas bet runescape 2 kartus žaidžiau, daugiau nebežaisiu. Išvis man neįtemą jis atrodo D
    BK
    B*b*s Kiaušai.

Imperionas Vardenis. avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2011
    Vieta
    Medikoniai. (:
    Žinutės
    264

Pagrindinis

KAs nors žaidžat šį žiauuuriai bent man fainą žaidimą ?
    Jis yra online žaidimas, ten parenka tau bet kokį teamą [ Kiti teamo natriai irgi kiti žmonės] ir kovojat prieš kitus 5vs5. Prieš prasidedant kiekvienai kovai, galima pasirinkt savo herojų. Herojus reikia pirkt už taškus, kuriuos gaunate jeigu laimit kovą ;]] Aš dar tik 5min pusbro kompe lošiau, db pas save siiunčiuos esat kas žaidę?
    Man asmeniškai grafika nepatinka, bet pabandykite, gal patiks

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Žinutės
    240

Pagrindinis

Aš jau išbandžiau, neilgai pasitaškiau, nes pusbrolis kompą atėmė BEt tikrai užsivedžiau Tik žiūrint ten į kokį teamą papulsi. JEi prie normalių žaidėjų, tai gerai.JEi prie lėvų, aišku kad pralaimėsi, o pralaimėdamas neprarandi tašškų , ttiktais be reikalo virš valandos laiko iššvaistai. Jeigu išjungi žaidimą nei laimėjes nei pralaimėjęs, vidury kovos, prarandi kažkiek taškų. Už taškus nusiperki naują rasę sau, arba kurią nors iš turimų patobulint gali ) KAi patobulini ten kiečiau atrodo ir kietesnis būni JEi turit klausimų,klauskit

Zygius, nu kas jau kas bet runescape 2 kartus žaidžiau, daugiau nebežaisiu. Išvis man neįtemą jis atrodo D
    Nesąmonė, galėtų būti kad be team'o.

Pagrindinis

beje, kievienam teame būna po 5 žaidėjus.
    Jei be team būtų - tai kas turėtų jau geresnias rases susipirkę visad laimėtų, o kas naujokai negautų niekad pinigų ;D
    BK
    B*b*s Kiaušai.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Žinutės
    240

Pagrindinis

Įsirašiau, varau bandyt.

EDIT: einam visi į vieną team?

1 puslapis iš 645 123451151101501 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės