Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kuri stipresne

Balsavo
156. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Bitės™,Širšės™

72 46.15%
  • ATK,SSD

84 53.85%
30 puslapis iš 30 PirmasPirmas ... 202627282930
Rodomi rezultatai 436 iki 439 iš 439

Tema: Bitės™,Širšės™ VS ATK,SSD

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Citata tadassuper rašė Peržiūrėti žinutę
    daznai surenkamos komandos pries prasidedant zaidimui, bet ne visi ziuri i nuopelnus, swarbu kad buti komandos dalis. Pats pirma kart ssd, pries tai nepasizymejes niekuom ispudingo, ssd padariau nebloga karjera puolime ir popse
    na ziuresim laukiam tolimesniu ivykiu kaip viskas klostysis s4
    todelir padarei kad buvaistiprioj komandoi, pabandyk padaryti kai reikia paciamgintis ir paciam pulti irpaciam galvoti uz komanda,ciabus pasiekimas,okarjera popse juokingai skamba ;]]] jagali ir be komandos tarkim 300|-150 pasidaryti ;]]

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    todelir padarei kad buvaistiprioj komandoi, pabandyk padaryti kai reikia paciamgintis ir paciam pulti irpaciam galvoti uz komanda,ciabus pasiekimas,okarjera popse juokingai skamba ;]]] jagali ir be komandos tarkim 300|-150 pasidaryti ;]]
    na praeitam serve vien tik gyniaus ir dar augau neblogai ir puolimo tasku turejau, nors puolejai salia, o mano ally kitame regione pagal ginyba mane lenke tik redline ir statantys ww
    taip kad apie ginyba man nepasakok moku gintis, gali pabandyti uzsukt i svecius ir pamatysi

Pagrindinis

mhmm

Pagrindinis

Na servas buvo tikrai idomus, kas liecia mano paskutini uzsilenkima ant sienos, tai kazka reikia padaryt pries dingstant nuo zemelapio, o realiai tai priimkit tai kaip zaidima, kad neliktu kazkam kazkokiu nuoskaudu. Mes Bites ko atejom ta pasiekem, pasidraskem, paselom ir baigem kaip supratau laimingi, deja paskutem savaitem manes jau nebuvo tai nebezinau kas ir kaip, bet tikrai praleidom smagu laika puikioje kompanijoje dekui tiek saviems tiek oponentams uz gerai praleista laika

30 puslapis iš 30 PirmasPirmas ... 202627282930

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •