3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123
Rodomi rezultatai 31 iki 35 iš 35

Tema: Raundo pabaiga s2.lt (3). Aptariame rezultatus

Pretorionas Chloras avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    O aš iš Ravnikos...
    Žinutės
    78

Pagrindinis

Sveikinimai laimėjusiems.
    Serveriai keičiasi, tik KKND išlieka.

Legionierius Lost_in avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    3

Pagrindinis

Niu ką, dėkui visiems žaidusiems su manim, iškentusiems mano blevyzgas, kartais net per dažnas, ir šiaip tiesiai šviesiai išrėžtą nuomonę. Dėl savo kolektyvo stengiausi, kiek galėjau, dėkui už meetus visus tuos, už linksmas akimirkas ne tik traviano pasaulyje, bet realiame pasaulėlyje. Kortesą gerbiu ir gerbsiu, kad ir kas, ką sakys, jei ne jis, šių pojūčių net nebūčiau turėjusi, nes net nebūčiau jau s3 užsikabliavusi ant traviano... Džiaugiuosi viso NES kolektyvo pergale. Džiaugiuosi ir kitų įdėtomis didelėmis pastangomis.
    Taip pat dėkui savo dualui. Turėjęs būt dualu visai kitas žmogus ir jo staigus atsisakymas žaist šiek tiek nuvylė pradžioje mane. Bet su Tomuku, pasisiūliusiu būt dualu, vis tik šį tą pasiekėme. Tomuk, susitiksim, aš dar tikiuos ne kartą tau spaustelsiu ranką
    Aš čia jau pasiekiau, ko siekiau: patekau į panteoną, užkaupiau šiokį tokį offą į ww, kurio net paleist nebuvo kur.... Taigi, tiem kas dalyvaus uždaromajame S2 MEETE, sakau: ''Iki greito'', o kitiems sekmės gyvenime

Gintė

Pagrindinis

Citata Lost_in rašė Peržiūrėti žinutę
    Niu ką, dėkui visiems žaidusiems su manim, iškentusiems mano blevyzgas, kartais net per dažnas, ir šiaip tiesiai šviesiai išrėžtą nuomonę. Dėl savo kolektyvo stengiausi, kiek galėjau, dėkui už meetus visus tuos, už linksmas akimirkas ne tik traviano pasaulyje, bet realiame pasaulėlyje. Kortesą gerbiu ir gerbsiu, kad ir kas, ką sakys, jei ne jis, šių pojūčių net nebūčiau turėjusi, nes net nebūčiau jau s3 užsikabliavusi ant traviano... Džiaugiuosi viso NES kolektyvo pergale. Džiaugiuosi ir kitų įdėtomis didelėmis pastangomis.
    Taip pat dėkui savo dualui. Turėjęs būt dualu visai kitas žmogus ir jo staigus atsisakymas žaist šiek tiek nuvylė pradžioje mane. Bet su Tomuku, pasisiūliusiu būt dualu, vis tik šį tą pasiekėme. Tomuk, susitiksim, aš dar tikiuos ne kartą tau spaustelsiu ranką
    Aš čia jau pasiekiau, ko siekiau: patekau į panteoną, užkaupiau šiokį tokį offą į ww, kurio net paleist nebuvo kur.... Taigi, tiem kas dalyvaus uždaromajame S2 MEETE, sakau: ''Iki greito'', o kitiems sekmės gyvenime

Gintė
    Nebuvo kur? Pas mane reikėjo leist juk
    Mariukas R.Zh.K S2(1)||R.Zh.K, nuo vasaros Seskas S2(2)||MariukaCz S2(3)||MariukaCz S2(4)||MariukaCz ltx(9)

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Žinutės
    30

Pagrindinis

o tai ne islikimas tepirmavo statybose?kaip cia taip?

3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •