Rodomi rezultatai 1 iki 11 iš 11

Tema: Reikia patarimo

Pagrindinis Reikia patarimo

Sveiki reikia patarimo žadu nuferminti viena germaną, bet jis turi normaliai karių jo pop 187, o mano 165 aš šiuo momentu turiu 20 imperatoriaus raiteliu 6 žvalgu 1 heroju 3 legionerius, o jis http://travilog.org.ua/en/8498089/c6...231b01ee9a/2/1 paskaičiavus man reikėtu dar 20 imperatoriaus raiteliu, bet suprantat geriau man ji pulti negu jis mane. Ritoj turėtu būti daugiau ir taip rašė žinutės kad būsi ferma tu žlugsi. O daryti kažką reikia. Patarkit. Žudyk arba žūsi pats :S

Imperionas Mohombi avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Vieta
    transeilvanija
    Žinutės
    109

Pagrindinis

hm.. Nat nežinau, geriausia gal būtu mėginti dar palaukti,ir dasigaminti raitelių.. Aišku jeigu deff turėtum,galėtum palaukti,kol užpuls ir praras kažkiek karių,o su savo offu dabaigti.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Žinutės
    21

Pagrindinis

Jeigu pulsi jį ataka, karžygiui visus taškus sudėjęs ant ant puolimo % kariuomenei, tai tu ir jis prarastumėt visas pajėgas. Na tiesą sakant, tau dar liktų vienas raitelis. Taigi siūlau jį pult, nes yra sakoma - gerrmanas arba agresyvus fermintojas arba ferma. Tad siūlau pult.

Prisiregistravo
    Dec 2010
    Vieta
    transeilvanija
    Žinutės
    109

Pagrindinis

Db paskaičiavau per simuliatorių mūšį, kad be karžygio puolant tu parrastum 5 raitelius,o jis visas kuokas..

Pagrindinis

Citata Mohombi rašė Peržiūrėti žinutę
    Db paskaičiavau per simuliatorių mūšį, kad be karžygio puolant tu parrastum 5 raitelius,o jis visas kuokas..
    Bet taigi jis paladinus turi :S Pats paskaičiavau ir reiktu 40 raiteliu visa armija nužudyti, bet jaučiu jis prisigamins daug karių. Bet negaliu nusileisti, o gal geriau susirasti aljansą? Jis neturi.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Žinutės
    21

Pagrindinis

Citata Valiuks rašė Peržiūrėti žinutę
    Bet taigi jis paladinus turi :S Pats paskaičiavau ir reiktu 40 raiteliu visa armija nužudyti, bet jaučiu jis prisigamins daug karių. Bet negaliu nusileisti, o gal geriau susirasti aljansą? Jis neturi.
    Aš ir paskaičiavau, ir tai parodė, kad abu karius prarastumėt, o dėl ally tai aišku ieškok...

Prisiregistravo
    Dec 2010
    Vieta
    transeilvanija
    Žinutės
    109

Pagrindinis

Apsiprašau, nepastebėjau paladinų.. Defo neturi nei kiek?

Ir jeigu kaip sako, abu lygaii prarastumėt,tai pulk.. nuneštum jį,o tada greit arkliuku ir non stop jį fermini.

Pagrindinis

Citata Mohombi rašė Peržiūrėti žinutę
    Apsiprašau, nepastebėjau paladinų.. Defo neturi nei kiek?

Ir jeigu kaip sako, abu lygaii prarastumėt,tai pulk.. nuneštum jį,o tada greit arkliuku ir non stop jį fermini.
    Tai va dabar ukx serve yra paliaubos ji baigsis ritoj 12 valandą taigi iki to laiko pasigaminti raitelius prieš puolant apžvalgyti apskaičiuoti ar laimėsiu ir pulti?

Imperionas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Blyninė 57
    Žinutės
    416

Pagrindinis

na galima dar kai tave puls dabartinius karius kurnors išsiųsti o vėliau dasigamint kiek reikia ir tada su visais pult jį žinoma raitėlių reikės daugiau jau gal 60~ jeigu jis irgi dasigamins karių
    Irako sukilėliai dažnai naudoja asilus kaip raketas
    Vienas iš trijų žmonių kuriam įkanda gyvatė būna girtas
    Riešutai yra viena iš dinamitą sudarančių medžiagų

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Žinutės
    21

Pagrindinis

Tai va dabar ukx serve yra paliaubos ji baigsis ritoj 12 valandą taigi iki to laiko pasigaminti raitelius prieš puolant apžvalgyti apskaičiuoti ar laimėsiu ir pulti?
    Na ryt dar siūlyčiau jį išžvalgyt dar kartą, nes gal dar dasigamins, ir tikiuosi žinai, bet vis tiek pasakysiu, žvalgų kartu nesiųsk, jei pulsi jį.

Pagrindinis

Na gerai supratau darysiu taip pasigaminsiu raitelius, kad jų turėčiau 60. Jeigu jis puls tai iškarto pasistengsiu išnaudoti resursus turiu 10 lygio slėptuve ir man užteks ir dar vysčiau šį žaidėja pagal vadovą. Dėkui dar kartą žiurėsim kaip seksis.

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •