1 puslapis iš 114 123451151101 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 1699

Tema: Lt1 diskusijos

Pagrindinis Lt1 diskusijos

Kaip žinoma tuoj prasidės lt1 pirmasis travian serveris Lietuvoje viskas prasideda iš naujo kova alijancai žaidėjai prašome rašyti klausimus skelbti kas ydomu ačiū

Pagrindinis

Nuziurinejau as ta lt1, bet vienas kazkaip nesinori zaist.
    Tai jeigu kas noretu zaist dviese(dual), rasykit i privata.
    Noreciau kad gentis butu Romenas arba Germanas, taip pat acc butu su auksu, pats pirkciau taip, kad ir kitas pirktu. Butu minimum 17-18metu. Patirtis bent 2 metu.

Tai tiek.

Pagrindinis

Jai zadi but aktyvus lb rinkis germana ,bet jai nlb geriau gala

Pagrindinis

Ir ferminimui? Nes uz germana letajam serve reikia but 18-21h per para. Duok savo skype jai gali

Pretorionas Simux avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    97

Pagrindinis

Sake, kad rasyti reikia i privata..
    Music <3

Pagrindinis

Skype geriau Esu lb rimtai nusiteikes serveriui.

Pagrindinis

Citata spirgius rašė Peržiūrėti žinutę
    Ir ferminimui? Nes uz germana letajam serve reikia but 18-21h per para. Duok savo skype jai gali
    Juokdary, letam serveriui ferminti laiko skirti reikia kaip tik maziau... 18-21h.. is kur tokius skaicius trauki.. juokas ima nuo tokiu fermintoju kaip tu.. cia nebent tave tiek laiko fermins per para

Pagrindinis

Matau apie travian nenusimanau speede reikia 24/7 letam 18-21mazdaug priklauso nuo kuoku skaicius nes kariai nevienodai eina ir kas penkias desimt minuciu gryzta vis po kelis o pas mane jie niekada nebuna namie ismokt lost tada kalbek kAiek tau 12-3metu? Neveltui pas mane medaliai buna Aisku pirmas keles dienas reikia daug maziau kai nedaug kuoku

Pagrindinis

Matau apie travian nenusimanau speede reikia 24/7 letam 18-21mazdaug priklauso nuo kuoku skaicius nes kariai nevienodai eina ir kas penkias desimt minuciu gryzta vis po kelis o pas mane jie niekada nebuna namie ismokt lost tada kalbek kAiek tau 12-3metu? Neveltui pas mane medaliai buna Aisku pirmas keles dienas reikia daug maziau kai nedaug kuoku
    I tavo tokius legendinius pasisakymus atsakymu nera tu man nick'a tik parasyk ir regiona i kuri reginsies galesi mane pafermint Nes kaip sakei as lost nemoku

Pagrindinis

Ka cia ir pridursi tokie kaip tu ir buna mano fermos jai ne pradziot tj veliau nezadu cia as gaizt laiko tau jai nebusi prie manes nes laikas resai kol iki taves nueitu prarasciau daug reidu daug resu

Pagrindinis

Ka cia ir pridursi tokie kaip tu ir buna mano fermos jai ne pradziot tj veliau nezadu cia as gaizt laiko tau jai nebusi prie manes nes laikas resai kol iki taves nueitu prarasciau daug reidu daug resu
    Zinai niekada nepersokes griovio nesakyk op, esi savim labai pasitikintis... O jau vien is kalbos matau, kad tavo sugebejimai yra minimalus.. kas bus kas pamatysim zaidimo eigoj duok dieve kad as labai klysciau

Pagrindinis

Su minimaliais sugebijimais nemanau kad buciau states WW nu ,bet ner ko girtis nepasiekiau nei 40lvl
    tiesiog zadu zaist for fun laikas parodys kas ka gali. Beje db reikia dual nes aktyvumas sumazejas kuris turi patirties zzaisdamas uz germana Rasom toliau kas ka nori del serverio

Pagrindinis

Patariu forume neieskot dual , nes nieko gero nerasit ...

Pagrindinis

Spirgus mldc. Rmt is kur tokius skaicius 21valanda paroje sedeti letajame serve a tu mastai ka pasakei??

1 puslapis iš 114 123451151101 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •