2 puslapis iš 114 PirmasPirmas 1234561252102 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 1699

Tema: Lt1 diskusijos

Karžygys Skirgaila avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    klp apskritis
    Žinutės
    1,792

Pagrindinis

Hm ,mano acc prižiūrimas būdavo 20-22 h per parą, tad nieko keisto nematau.. Probema ,kad per daug girimosi šiuo klausimu matau.
    S1(1) SKirgaila/Yakuza II, S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL , s5(1) Orangutangas/OBA-Q , S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO , S6(3) Kortesas/Buožės , S5 (baltic) Kortesas/ PPN,

Pagrindinis

Citata germanas88 rašė Peržiūrėti žinutę
    Patariu forume neieskot dual , nes nieko gero nerasit ...
    O tai kur tu siūlai jo ieškot ? Rašyt kiekvienam kaimynui paraišką dėl dual ?
    Aš Už LT Serverių MAŽINIMĄ!!
    classic, 3x, 2 paprasti - ir travas vėl taps įdomus.

Pagrindinis

Citata Skirgaila rašė Peržiūrėti žinutę
    Hm ,mano acc prižiūrimas būdavo 20-22 h per parą, tad nieko keisto nematau.. Probema ,kad per daug girimosi šiuo klausimu matau.
    Na bet yra skirtumas kai uz acc zaidzia 2-3 zmones, arba taip gaunasi jo pasisakymu.. kad vienas pats..

Pagrindinis

Chebra, jūs apsiribojat vien tik vieno acc vizija. Norit gerai pavaryti? Rinkit 7-10 žmonių ir žaiskit už 3-4 acc susitelkę geografiškai arti vienas kito. 2 acc išvis skirkit tik deff gamybai, kitus 2 acc skirkit offui gaminti. Būsit naudingi ne tik sau, bet ir aljansui būsite tikras ramstis, nes jau seniai aišku - tik susidirbę grupelėse būsit efektyvūs. Pavieniai acc visada tampa bėda aljansui, nes pavieniu acc reikia nuolat rūpintis - tai žiūrėk jam deffo reik, tai žiūrėk siterio reik, tai žiūrėk jis kažkiek laiko nepasijungė ir jo offą namie pagavo, tai žiūrėk jam reik skubiai grūdų, deffo. Dauguma šių klausimų atkrenta iškart, kai tik yra žaidžiama grupelėje. Tada vieni kitus ir pasitina, ir paremia grūdais (arba palaiko offą kol maitinamas deffas).

Pagrindinis

O taip as irgi laukiu lt1 serverio atidarymo,nors esu naujokas,bet manau busiu daug kam rimtas priesininkas nenoriu cia girtis nei ka,bet esu pasiruoses NOLIFINIMUI,taigi chebryte susitksim zaidime

Pagrindinis

Na gali ateiti labai rimtai pasiruoses, bet metu i prieki nenumatysi eiti zaisti geriausia dviese tryse uz acc, jei zinoma nenori prarasti tikrojo gyvenimo, nes tas travianas ryja laika kaip koks vampyras, tik po metu atsitokeji kad visus metus praleidai vejais... Tad nebukit noliferiais, zaiskit dviese ar tryse tai dar ir pagyvent suspesit Cia zinoma labiau sakau jaunesnio amziaus travianieriams arba eikit i speed, ten neprailgs servas ir greiciau ismoksit pamoku traviano....
    Too Old for This...

Pagrindinis

Na nezinau,as tik siandien suzinojau,kad greitu laiku bus atidaromas lt1 serveris,dabar zaidziu lt3 clasic serveryje,kolkas neblogai sekasi na,bet tai tik pradzia nezinau kaip bus veliau dar svarstau galimybe kuriame serveryje pasilikti,bet siaip sirdele linksta link lt1 serverio puses,na sakau nereikia kalbeti daug y prieky pamatysime kaip ir kas cia bus

Pagrindinis

jai kas norite sudaryt komanda ir busite ++ parasykit i pm.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Žinutės
    1

Pagrindinis

na ka reiks ir man pakariaut po metu pertraukos

Imperionas
    Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Klaipedos rajonas
    Žinutės
    211

Pagrindinis

Sveiki, kilo klausimas ar sitas serveris bus be susiburimo vietos apribojimu ?

Pagrindinis

Citata Stebetojas rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki, kilo klausimas ar sitas serveris bus be susiburimo vietos apribojimu ?
    Su tikriausiai. Siaip daugumuose uzsieniu serveriu patys adminai pasalino ataku apribojima.

Imperionas
    Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Klaipedos rajonas
    Žinutės
    211

Pagrindinis

tai liux, laukio raundo pradzios.

Pagrindinis

Taip pat ir as laukiu bet ieskau komandos kas noretu zaisti dual ar triple.
    Jei tokiu atsiras kas nori zaisti kartu ir priimti i komanda
    Mielai lauksiu

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2010
    Vieta
    Siauliai
    Žinutės
    156

Pagrindinis

ziuriu jus smagiai nusiteike losimuj
    spell'ai bijok fermerio tau dbr **** bus :s nesugebesim padefinti