114 puslapis iš 114 PirmasPirmas ... 1464104110111112113114
Rodomi rezultatai 1,696 iki 1,699 iš 1699

Tema: Lt1 diskusijos

Pagrindinis

Citata tutkow rašė Peržiūrėti žinutę
    p.s.
    SNR gal kada ismoks zaisti
    Na sveikinu įrašius virusų vardą šalia Olimpo ir Jėgos atstovų.

Citata tutkow rašė Peržiūrėti žinutę
    is kur tada virusas pirmavo visa serveri, tiek off tiek def tiek po reitinguose ?
    Kiek atmintis pamena, tai Jėgos aljansas kone lygus su lygiu žygiavo pagal medalių skaičių ir reitingų skaičiukus. Skirtumas tarp jėgos ir viruso tik vienas, kad virusams buvo suteikta pagalba kovojant su priešais, dėl ko jie ir išliko iki servo pabaigos. daugiau skirtumo jokio nematau, tiek vieno aljanso vadas, tiek kito vadai vienodi nevykėliai ir tiek Kaip sakoma, mėsos daug, smegenų 0...

Citata TIMKALU rašė Peržiūrėti žinutę
    TIMKALU iseina ilgam poilsio...sekmes visiems ateinanciuose servuose,ir patarimas is karcios patirties: niekad neprisiriskite prie zaideju...
    kaip yra sakoma, Tomai Luby: blogam šokėjui ir chirurgas nepadeda. Jei esi fermų aljanso vado lygio, tai niekas ir nepadės - keisk nekeitęs žaidėjus.

Pretorionas Sepaz avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Garliava
    Žinutės
    88

Pagrindinis

Sveiki,

Nors ir pavėluotai aš čia rašau (nes tik dabar po WW statybu atsigavau), bet vistiek užsimaniau parašyt. Tikrai visiems didelis DĖKUI už visą serverį, gaila, kad Sparta nelaimėjo. Į šį serverį atėjau visai atsitiktinai, buvau visiškas naujokas (nors tai parodė ir nick ), bet sugebėjau susirasti kompaniją kuri mane priėmė ir su ja tikrai neblogai susibendravau. Tikrai buvo nuostabus serveris ir manau, kad kiekvienas rašys čia post'us, kad jo ally geriausias buvo ir t.t. Bet Kirviai įrodė, kad jie klastingiausi ir sukčiausi buvo. Tiesiog tikiuosi, kad ir kitas S1 roundas bus T3,6 versijos ir į jį susirinks dar kartelį visi norintys tikrai įrodyti savo vertę.

Už šį nuostabų roundą viešai norėčiau padėkoti keliems asmenims:

Tom5 (Tomas)-Nuostabus žaidėjas, dar nuostabesnis vadas ir pakolkas man vienintelis žinomas žmogus kuris moka IDEALIAI sudėlioti puolimus kuriuos perprasti sugebėtų nebent tik pats....
    Sniuras su kutu (Darius)- Taip pat nuostabus žmogus, puikus strategas, dar puikesnis matematikas ir nepakartojamas nepakartojamų žinučių, blevyzgų ir kitų rašmenų rašytojas.
    AnDai (Andrius)-Žmogus kuris dėl WW statybų galėtų nemiegoti nors ir visą statybų laiką, žmogus kuris turbūt gali grūdų rasti nors ir kurio paros metu jų reikėtų, žmogus be kurio žinios WW negalėjo vykt jokie veiksmai, žmogus iš kurio visi sužinodavo, kad kažkas ivyko WW dar pirmiau nei kažkas tikrai įvyko

Beabejo negalime užmiršti ir mūsų mergaičiu dėl kurių mes visi šauniai sutarėme.

Čia turėtų būt išvardinta tikrai VISA VISA Sparta, bet tiek aš neįstengčiau parašyti.

Sparta™- tai ally kuriam nutiko taip kaip ir senovės Spartoje, tai ally kuris pateisino savo vardą, tai pats nuostabiausias ally mano nuomone.

Taigi mieli draugai/-ės ir priešai/-ės galąskime savo pjautuvus ir ietis, nes reikės anksčiau ar vėliau vėl karan joti.

Pagrindinis

Citata čego pačego rašė Peržiūrėti žinutę
    Na sveikinu įrašius virusų vardą šalia Olimpo ir Jėgos atstovų.

Kiek atmintis pamena, tai Jėgos aljansas kone lygus su lygiu žygiavo pagal medalių skaičių ir reitingų skaičiukus. Skirtumas tarp jėgos ir viruso tik vienas, kad virusams buvo suteikta pagalba kovojant su priešais, dėl ko jie ir išliko iki servo pabaigos. daugiau skirtumo jokio nematau, tiek vieno aljanso vadas, tiek kito vadai vienodi nevykėliai ir tiek Kaip sakoma, mėsos daug, smegenų 0...

kaip yra sakoma, Tomai Luby: blogam šokėjui ir chirurgas nepadeda. Jei esi fermų aljanso vado lygio, tai niekas ir nepadės - keisk nekeitęs žaidėjus.
    ANUNAKI blyn,kaip tau dar liezuvis taip verciasi,buvai gyvas tik del musu ally,supisai pirmus 30k offo sau pamanius ir nieko,zem ir virusas suteike proga pasitaisyti,suvariai dar 50k ant tu kas dave gyventi......ir likai uodegoj....kas cia fermos buvo?nebejuokink blyn pasaulionors viena pasakyk....o as pasakysiu...supisai tiek off o likai zemiau BELEBIKAP,kuris prarado nepanaudota off,manau geda ir susikisk kur paciam nesueina....asilas blyn....

Pasididžiavimas

Citata TIMKALU rašė Peržiūrėti žinutę
    ANUNAKI blyn,kaip tau dar liezuvis taip verciasi,buvai gyvas tik del musu ally,supisai pirmus 30k offo sau pamanius ir nieko,zem ir virusas suteike proga pasitaisyti,suvariai dar 50k ant tu kas dave gyventi......ir likai uodegoj....kas cia fermos buvo?nebejuokink blyn pasaulionors viena pasakyk....o as pasakysiu...supisai tiek off o likai zemiau BELEBIKAP,kuris prarado nepanaudota off,manau geda ir susikisk kur paciam nesueina....asilas blyn....
    eik jau, Tomuk... bandė virusai sugriauti kitą mano acc simpatiagą, kuris didžiąją laiko dalį buvo prižiūrimas viena akim, prisijungiant kartą per 1-2 dienas bandė bandė... ir kas gavosi? Didieji oferiai ant sostinės nedrįso užeiti, kai du šudofius (ši sąvoka priklauso virusams - intelektinė nuosavybė) palaidojo (logus turi safaris ir broliai de-obiliukai)

Beje, turėjau galimybę suvalgyti wezdo visą ofą, bet nusprendžiau jo nežaloti dėl to, kad turėtų su kuom dar pas tave užeiti :P

o dėl impo... tai tai buvo pati maloniausia akimirka (karine prasme) per visą servą, tad... ką aš galiu pasakyti, smagu buvo stebėti rūškanotus didžiųjų strategų veidus virusų čiate...

p.s.
    o dėl tavo tų reitingų - susikišk juos į uodegą taupei taupei visą servą ofą, gailėjai jo net artams valyti... ir ką? atėjo kirvukai ir pasiuntė į nežinia kur :P

kaip ten dainuojama? Ne tau, Luby, mėlynas dangus...

114 puslapis iš 114 PirmasPirmas ... 1464104110111112113114

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •