111 puslapis iš 114 PirmasPirmas ... 1161101107108109110111112113114 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,651 iki 1,665 iš 1699

Tema: Lt1 diskusijos

Pagrindinis

Citata supervyza rašė Peržiūrėti žinutę
    Aš tai irgi noriu padėkoti visiems už gana sėkmingą, man, servą, nors gal ir nedaug kas mane pažįsta, deff'eriai netokie svarbūs ir įžymūs Gal dar sužaisim, jei sena versija bus, taip kad laukiu kas norėtų dar vieną smagų (gal ir nelabai, priklausys nuo aplinkybių) žaidimą sužaist
    Agniuk paimsi mano komanda pas save?

Pagrindinis

nu begalo gražus garbingojo aljanso puolimas pasikvietus net savo buvusius priešus iš +/+ regiono
    27offai valgantys 1'430'260grūdų padarė nuostolių...
    hm..
    3lvl pylimo - 11:19:53 darbo valandų sugadinta ))

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata pletku_ boba rašė Peržiūrėti žinutę
    nu begalo gražus garbingojo aljanso puolimas pasikvietus net savo buvusius priešus iš +/+ regiono
    27offai valgantys 1'430'260grūdų padarė nuostolių...
    hm..
    3lvl pylimo - 11:19:53 darbo valandų sugadinta ))
    tai o kas cia keisto? vidurkis offu toks, kad keista kaip isvis nuostolio padare

Pagrindinis

cia tie kur nesiruose statyti WW D, juokinga 17k taranu numusa 3 lvl tvoros. vadinas ten defo tiek sedi kad nesiruosimu nekvepia . tiek taranu kad turetu tai tik speede pamenu kad buvo bet ne paprastam serve .

Ir nereiktu kietintis, su savo valandom, kai tik esme zaidimo ir buvo pastatyti wc. ir tam visa serva ruostis.

Pagrindinis

nuostoliu 0, nievienos minutes nesulaike kirviu paleisto mechanizmo, pylimo 3lvl verte pirmas ofas su 17411 taranais, siena taip ir likusi 17lvl. ir nereikai cia jokiu vidurkiu isvedineti net, visi likusieji ofai per pylima nebeperlipo, buvo bandymas deaktyvuoti unikalu architekto arta sostinej iki taraninio ofo, bet ten ir kortos buvo silpnos ir tokio fiasko pas virusus dar nera buve, virusam kurie iki siol viska labai graziai ir efektingai darydavo, tai cia turbut nuskriaustojo holdem ar pagoo buvo planas

tai dazniau reikejo tokiem leisti reikstis, bent butu likes servas izymus kliurkomis.

p.s. pas virusus gera ir mokanti elgtis komanda, bet turit ir orginalu, nepykit kad taip parasiau, bet zmones negalintys pripazinti kitu geresniu zingsniu tai juoka sukelia, tas parodo Nova ww pavadinimas ir MM (pas virusa) kaikuriu zmoniu kurie save skaito nugaletojais sio raundo

Pagrindinis

Citata wezdas rašė Peržiūrėti žinutę
    nuostoliu 0, nievienos minutes nesulaike kirviu paleisto mechanizmo, pylimo 3lvl verte pirmas ofas su 17411 taranais, siena taip ir likusi 17lvl. ir nereikai cia jokiu vidurkiu isvedineti net, visi likusieji ofai per pylima nebeperlipo, buvo bandymas deaktyvuoti unikalu architekto arta sostinej iki taraninio ofo, bet ten ir kortos buvo silpnos ir tokio fiasko pas virusus dar nera buve, virusam kurie iki siol viska labai graziai ir efektingai darydavo, tai cia turbut nuskriaustojo holdem ar pagoo buvo planas

tai dazniau reikejo tokiem leisti reikstis, bent butu likes servas izymus kliurkomis.

p.s. pas virusus gera ir mokanti elgtis komanda, bet turit ir orginalu, nepykit kad taip parasiau, bet zmones negalintys pripazinti kitu geresniu zingsniu tai juoka sukelia, tas parodo Nova ww pavadinimas ir MM (pas virusa) kaikuriu zmoniu kurie save skaito nugaletojais sio raundo
    Kuvalda, nu matai zmones kaip nori taip ir pavadina savo pastatus. priklausomai kiek igere buna.
    tikiuos paviesisnsi logus po roundo kiek deff buvot nesruose ww satyboms sukaupe. Ir nebuk pasikeles toks tipo dabar gerai ivykdei savo pareigas tai tu jau auksciausias, siaip tai esi eilinis zaidejas, kai sugebesi pramusti mane pagal puolimo rodiklius, galesim pakalbeti ir rimciau

Pagrindinis

Citata Stovintis rašė Peržiūrėti žinutę
    Kuvalda, nu matai zmones kaip nori taip ir pavadina savo pastatus. priklausomai kiek igere buna.
    tikiuos paviesisnsi logus po roundo kiek deff buvot nesruose ww satyboms sukaupe. Ir nebuk pasikeles toks tipo dabar gerai ivykdei savo pareigas tai tu jau auksciausias, siaip tai esi eilinis zaidejas, kai sugebesi pramusti mane pagal puolimo rodiklius, galesim pakalbeti ir rimciau
    aisku ne siam rounde o abskritai lietuvos servuose

Pagrindinis

wezdai, būkim biedni, bet teisingi. kam tu taip moki viską sudirbti. juk puikiai žinai, kad planas buvo geras, tik atspėjamas. nes faktiškai kitų išeičių jau nebuvo. ir tikrai labai nedaug trūko, kad tas planas būtų pavykęs. jau neprisimenu, kieno buvo offas, pramušęs deff, bet jei jo savininkas būtų turėjęs pakankamo lygio laisvą iždinę, tada nuostolio būtų kažkiek daugiau. tik gal ne tiek, kad kažką pakeistų iš ėsmės.
    negi dėl kelių žmonių pasisakymų galima pamiršti apie tokį dalyką kaip pagarba priešininkui?

Pagrindinis

Citata TIMKALU rašė Peržiūrėti žinutę
    Agniuk paimsi mano komanda pas save?
    Taip, gražus mano vardas, gražus Bet aš, priešingai nei tu, neviešinsiu tavo vardo. Paimsiu visus norinčius

Pagrindinis

Citata supervyza rašė Peržiūrėti žinutę
    Taip, gražus mano vardas, gražus Bet aš, priešingai nei tu, neviešinsiu tavo vardo. Paimsiu visus norinčius
    Kur jūs ketinate žaisti ?

Pagrindinis

Citata Kalpokas rašė Peržiūrėti žinutę
    Kur jūs ketinate žaisti ?
    Na, galbūt lt1 serveryje žaisIM, jei liks ta pati versija

Imperionas Sampanelis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2011
    Vieta
    Mazeikiai
    Žinutės
    298

Pagrindinis

.............
    Paskutinį kartą redagavo Sampanelis : 2011-12-28 21:04

Imperionas buemris avataras
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Rusija
    Žinutės
    464

Pagrindinis

Citata Sampanelis rašė Peržiūrėti žinutę
    wezdai tik neapsisik cia besigirdamas. Servo delavaras atsirado matyt ww statybos per daug smegenis suspaude. tai jau nebedraugai su virusais? viena diena laizotes,kita diena musates. ydomi ydomi pabaiga. kad ir kiek cia tezaidziau, kad ir kiek virusu nemegstu,bet tiesa pasakius jie sio servo nugaletojai. Nors sako ne vardai laimi,bet jei su sparta nebutu padare bezpridielu ,o butu eje ant kirviu,tada cia ir wezdo pasikelusiu postu nebutu. Virusai mano m,kad jie sirdyje laimejo,blemba juk istikruju sunku ir gincytis ane kujati?
    Kas kaip nori tas taip varto. O pateikus atsakima vistiek varysit savo, kad ir kiek ieškosi teisių nerasi, kiekvienas turi savo nuomonia ir nematau reikalo tenais kištis, o jeigu jum tai idomu tai geriau nueikit i PM ir ten pakariaukit žodžiu karu, žinau aš tą wezda jis jau toks žmogus nieko nepadarysi.

Pagrindinis

sveiki narsuoliai. pasilgot paklodziu?

as jau senai pensijoj, todel faktu nezinau. matau tik bendras tendencijas.
    po ilgo laiko pazejau statistikas. ir ka matau. vel kirviu mazai matos pop statistikose. uztat karybos statistikose kaip visad labai aukstos vietos. uz ka visad man ir patiko mano sena komanda.
    priersininkai, keikia, vadina pasikelusiais. man sildo sirdi. kuo garsesnes raudos ir prakeiksmai - tuo geresni kariai yra mano draugai.
    wezdas visad buvo karstakosis nepraustaburnis. sutinku. mane pati dar pries pora metu budamas sajungoje is nervu varydavo. bet tai reto atkaklumo karys. visi turi savo vaidmenis. wezdas diplomatijos igudziais niekad negarsejo, bet karys yra kokiu reta. respekts veteranui ridui.
    voras, xsas, alkoholikas trolis, yozas, chamas, talbat ir gauja kitu kelia man malonius prisiminimus. ai tebunie: olga (kol buvo) su mergu ir rusu sutve ar net ir burgi su irena, senole baltija - irgi malonu buvo apziuret. visiem linkejimai. sory visu neaprepiau.

smagu kad kirviai laimi. linkiu pastatyt du likusius aukstus.

p.s.: naujos traviano-pokemonu versijos siulau nezaist jei jums daugiau nei 12 metu. jau sita gana iskrypus - sunku bevadint travianu kai oferiam kojos suristos.

pp.ss.: kirviai niekad nesake kad stebuklo nestatys. nu uz pavienes girtas blevyzgas neatsakau. bet bendros alio pozicijos kad stebuklo nestatysim nebuvo. visad buvo akcentuojama kad stebuklas nera siekiamybe ar pagrindine priezastis kodel kirviai renkasi. visad rinkomes ir gal kada rinksimes spardyt sedimuju visiems neprieteliams. bet kad nestatysim.. tai zaidimo dalis. sorry, bet kvailokas priekaistas.

geros zaidimo visiems.
    linkejimai nuo senuko bumo is pensijos.

Pagrindinis

Sveikinimai Kirvių šeimai, gražiai ir organizuotai suloštas servas. O kas liečia dėl Viruso, tai tik šypsena kelia mintys, kad jie neva kažką tai laimėjo, daugumai lošusių atmintį išliks tik išdavystė, o ne kažkokie jų nuveikti kariniai veiksmai, kurių svarumas taip pat yra labai abejotinas. Iš kitos pusės galima numanyt, kad neva tokia ,,įdomi'' pabaiga iš anksto buvo suplanuota kaip tik dėl to, kad Virusai puikiai žinojo, kad prieš Kirvius servo pabaigoje atrodytų silpnai, taigi vengdami akivaizdžios akistatos tiesiog ,,garbingai'' pasiplovė, paskutiniai puolimai tai tik patvirtino Tai gi dar kartą sveikinu Kirvius su pelnyta pergale.

111 puslapis iš 114 PirmasPirmas ... 1161101107108109110111112113114 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •