110 puslapis iš 114 PirmasPirmas ... 1060100106107108109110111112113114 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,636 iki 1,650 iš 1699

Tema: Lt1 diskusijos

Pagrindinis

Kas laimėjo , tie tame raunde buvo geriausi. Prisiminami tik nugalėtojai, o tie jūsų vaikiški komentarai ir "varymai" nieko verti.

Pagrindinis

Citata buemris rašė Peržiūrėti žinutę
    Jeigu tu dabar toks realistas.. Tai kas trukdė Virusam turėti sąjungas? Kirviai, Šešėliai, ar dar kokie? Kas trukdė? Ir dabar garbinkim vien Virusus, ne jie dievai, pagal tavo žodžius. Taip jie padarė raundo gale gražiai ir sužaidė gražiai šita pripažystu, bet va, kad kiti nieko nenuveikė tai vertėtu patylėti. Nes būtų idomu pamatyti ką patys nuveikėt.
    ka mes nuveikem jau buvo pasakyta,nieks nenuvertina kirviu del avantiur tipo sunaikinimo....o dar apie juos kasnors girdejo ka?ka dar kirviai nuveike,rusus sumuse ir viskas?tai ka cia tada blevyzgojat,net i zemaicius normaliai neikibo(ir ne vienas kirviu ally kaip yra deklaruojama),tai ko cia aukstinat ju nuopelnus,teisybe pasakius virusas gerai i dusia mums pasiko,todel neturiu jokio noro kelti ju nuopelnus,bet as ziuriu kaip buvo ir kaip yra,kirviai uzaugo siltnamyje,o dabar **** ir tapsnoja ant visu kokie jie kieti,juk taip?tai kam cia tada kalbat vokrug do okolo,viskas gi aisku kai atmeti ambicijas ir savo nusistatymus,sutikit vaikiukai,yra cia tiesos mano minciu vingiuose

Pagrindinis

Citata TIMKALU rašė Peržiūrėti žinutę
    o dar apie juos kasnors girdejo ka?ka dar kirviai nuveike,rusus sumuse ir viskas?
    galima ilgai ir nuobodžiai ginčytis, kas ką nuveikė, o ko nenuveikė. kiekvienam savo aljanso veikla geriau matosi, o apie kitus aljansus tokias nesąmones rašant, reiktų pirmiausia gerai pasidomėti aljanso statistika viso žaidimo eigoje, paanalizuoti puolimo, gynybos (galima ir pop) reitingus, tada jau galima būtų pateikti veiklos analizę su citatomis (logais). tada gal kažkas ir atsižvelgtų į taip pateiktą nuomonę. o jei aš sakysiu, kad saulė yra žalios spalvos, bet nepateiksiu ne vieno argumento, kad tai kažkaip įrodyti, tai bus tik tušti žodžiai.
    antras dalykas. galima turėti kažkokį tikslą žaidime ir to tikslo pasiekimas reikštų kažko nuveikimą. pvz kirviai turėjo tikslą gerai praleisti laiką kartu, biškį pakariauti, biškį pasitreniruoti strategavime. kas gali paneigti, kad kirviai to nepadarė?
    o jei kažkas (pvz ZEM-SEM) puosėlėjo svajonių, kad kirviai turi nuveikti kažką kito, o ne tai, ką norėjo patys daryti, tai kodėl jie (ZEM-SEM) patys neįgyvendino savo norų? nei kirviai, nei virusai, nei kažkas kitas nėjo čia žaisti, kad žaistų pagal kažkieno scenarijų ir pildyti svetimus norus. ZEM-SEM, jūs norėjote, kad kirviai kažką darytų kitaip? o kodėl jūs dėjot tiek mažai pastangų, kad pakeisti krivių pasirinktą žaidimo stilių? gal jūs irgi per mažai žaidime nuveikėt? Kirviai yra patenkinti tuo, ką jie nuveikė, o tie, kurių šį veikla ir jos rezultatas netenkina - stenkitės, darykite kažką, veikite, serveris gi dar nesibaigė.
    kirviai uzaugo siltnamyje
    ar ponaičiui timkalu teko žaisti kirviuose? iš kur tokios žinios apie šiltnamio sąlygas? aš kiek mačiau tą "šiltnamį" iš vidaus, tai jo klimatas buvo palaikomas tik begaliniu vadų pasiaukojimu dėl aljanso ir tikslingai nukreiptų strategijų kokybišku vykdymu. o kas trukdė jums, ponaiti timkalu, susikurti sau šiltnamio sąlygas? reikėjo kaip kirviai išsivalyti savo regioną ir džiaugtis šiltnamiu.
    dabar **** ir tapsnoja ant visu kokie jie kieti,juk taip?
    o kur tu matei tokį kirvių š#$%&ą ir tapšnojimą, kad jie kieti yra? aš mačiau tik wezdo atvirą pasisakymą, kad kirviai nėra geresni nei kiti, nei vertesni pergalės labiau už kitus. tai gal iš tikrųjų kieti yra, jei skaitydamas tekstą, supratai jį visiškai atvirkščiai.
    sutikit vaikiukai,yra cia tiesos mano minciu vingiuose
    visiškai nėra tiesos tuose vingiuose. yra juose tik nenoras matyti toliau savo nosies ir toliau savo daržo.

Pagrindinis

Na va servas eina i pabaiga, forume prasideda zaidimas: "kas ka nuveike, o kas ne" cia tradicija tapes zaidimas lietuviskuose servuose

Pagrindinis

gerbiu Glorita del neturejimo ka veikti,ka jau ka bet savo postais stebini,o ponaitis timkalu padare ta ka ir turejo padaryti,tik kad kiti kazkur atsiliko,tavo sapaliojimas grynas briedas,svaraus vandens apgaule,kai suprasi ta ,paciai bus smagu,nors ir taip supranti...o kad kirviai vare kitu stilium tai faktas,todel labai skaudziai nukentejom,uztat pamoka visam gyvenimui,negalima zaisti visad vienodai,manau uzteks parintis ir gincytis,tikdar karta sakau: skirkit savokas seima ir sajungos,irbus aisku,nors pas minusu kad ir kiek buvo seimu,bet be dumu ne karto,manau patys jau turetu susiprasti ir nors karta pradeti zaidima su uzsibreztu tikslu kad ji pasiekti,o ne eigoje galvoti ka darom,va tokiu atveju minusams tikrai lygiu nebutu,jei dar atmestu savo tarpusavio gincus....manau uzteks...TIMKALU iseina ilgam poilsio...sekmes visiems ateinanciuose servuose,ir patarimas is karcios patirties: niekad neprisiriskite prie zaideju...

Pagrindinis

gerbiu Glorita del neturejimo ka veikti
    keisti pas tave pagarbos kriterijai.
    timkalu padare ta ka ir turejo padaryti,tik kad kiti kazkur atsiliko,tavo sapaliojimas grynas briedas,svaraus vandens apgaule,kai suprasi ta ,paciai bus smagu,nors ir taip supranti.
    iš tikrųjų suprantu, kad šiame serveryje vienintelis timkalu kažką veikė, ir kažko pasiekė apčiuopiamo (taip ir nesupratau, ką konkrečiai. serveris jau baigiasi, gal niekas nesupyks, jei bus paviešinti jo veiklos logai. juk reikia žinoti ko siekti ateityje).
    o kiti atsiliko toli toli, nieko neveikė, neturėjo offų, negriovė ww, ir netgi nebandė daryt kažką.
    kaip gerai, kad turime tokių herojų, kurie taip moka susireikšminti. pagaliau viską supratau. ačiū.
    bėda tik tame, kad timkalu nuopelnai taip ir lieka niekam neįdomūs, išskyrus jį patį.

Pagrindinis

Visada juokinga stebėti kaip lūzeriai prisigalvoja alternatyvių vertinimo kriterijų ir bando kažką įtikinti kad lyderiai nėra lyderiai.
    Nors šitame serve esu visiškas lūzeris, nematau jokios prasmės ginčytis kas buvo kietesni o kas nieko verti. Gi ir taip matosi.
    Kaip žaidėjas, bandęs kariauti prieš Kirvius, galėčiau pasakyti kad man jie pasirodė neagresyvūs žaidėjai (neskaitant kelių offerių, ypač wezdo), labiau žiūrintys į ekonomiką. Bet tai nėra kažkas labai blogo, traviane ekonomika valdo. Užtat po artefaktų, prikaupę offų, nupūtė priešininkų likučius kaip trupinius nuo stalo. Ir labai patiko Kirvių definimasis, per maždaug šešis žaistus servus kol kas geresnio definimosi nemačiau. Nei dieną nei naktį man nepavyko jų laisvai griauti.
    Pas Kirvius nenorėčiau žaisti, nes man vėžį varo jų vadovų asmeninės savybės, bet tai nekeičia fakto kad visokiems ZEM-SM ar GeT'ams iki jų toli toli.
    Ačiū už dėmesį
    lygudu, ispanas, mrx, spa, black smoke, oxford, gg no re, mma

Pagrindinis

daug daug nuveikė ZEM-SM, save sunaikino, padarė sajungą su Troja, tai kartu ir Troja dugnan nutempė ir netgi WW kaimą Virusams iš panosės išsivalė, bet va ką su anuo veikti taip ir nesumąstė. Gale servo dar vadas pas Virusus pabėgo. Stiliovai sužaidė.
    Tai ne Kirviai - kurie neturi ką veikt

Legionierius
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    19

Pagrindinis

pofig,pofig....ir dar karta... (teisingai atspejote..),pradzioje buvo meile,pradzioje buvo klyksmas pagalbos,nes grudinius 15-ukus islaikyt nejo,o gale saldainiukas-mes kieti,mes graziai pabaigsim-kokio velnio cia tada atejote,jei zodzio nesilaikote? ............., gyvenime uz juos nezaisiu,greiciau pries... ,na,iki

Imperionas
    Prisiregistravo
    Apr 2010
    Vieta
    London
    Žinutės
    192

Pagrindinis

Kaip man pabodo skaityti postus,tiksliau akmenis metomus i KIRVIU darza. Visi visa serva kazka veikia! 3 ally nepradingsta savaime. Nustokit lyginti kas ka veike. Ka zemaiciai padare? Nieko, plius viena is grybesniu ally lyginant su Troja ar Sparta. Trumpiausiai laiko trukes ''karas'', nors negaleciau to pavadinti karu. Timkalu tu geriau patylek, tavo postai tokie tikslingi yra. Per 1-2 savaites zemaiciai buvo paversti ''beveiksniais'', kad ir test ejima pas jus nebebuvo ir prasmes. Koks tikslas buvo eit i ir taip sugriauta sostine? Man kazkaip nera nei azarto, nei prasmes, nei noro pult ta sostine, kai zinai, kad kazkas jau pabuvoje joje.
    O ka sakyti apie serva visa..Mano nuomone, pradzia jo buvo kiek nuobodoka, ne tiek daug veiksmu buvo, tik pries artus prasidejo maratonas.
    P.S cia tiktu visiems, ismokit leist atakas ir feikus, neveltui KIRVIAI yra vieni is sunkiausiai pramusamu ally.

Dekui visiems, priesams ir sajungininkams. Man asmeniskai buvo idomu. Gal dar susitiksime kokiame serve..

shGr

Legionierius YOzaz avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Vilnius, Lithuania
    Žinutės
    13

Pagrindinis

Aš kaip visada. Ačiū žaidusiems, didelis dėkui mane griovusiems (ypač Tamarico[DF], kur jis dabar bebūtų ), buvo įdomu.
    Ir special fenkju Bumpergalva už gerai išsuktą acc, kurį tik išvystyti reikėjo

Jeigu S1 išlikts T3, žaisiu dar.
    Be CooL

Imperionas buemris avataras
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Rusija
    Žinutės
    464

Pagrindinis

Baigėsi šis raundas, perdaug greitai drysčiau teigti, bet relybė yra tokia, kad galas nebeužkalnų. O Kirviu, komandai tikrai dedu dideli pliusa, neteko žaisti su jais. Bet kai žinai kaip dirba vadovybė ir kokia aplinka ten, butu noras sužaisti su jais.

Pagrindinis

gera dar pasilazdavoti ant pabaigos) o jus ir rasinekit ka ten kas ka per kur padare) bent ant pabaigos pasijuokti galima...mano reikalas pakurti)o Glorita tai gerbiu,faktas kai blynas,tik sakau is kur tas laiko ir kantrybes turejimas atrasineti taip,kiek jau metu pazystu ir vis neatsistebiu,sekmes Glorita sekanciuse servuose....

Imperionas buemris avataras
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Rusija
    Žinutės
    464

Pagrindinis

gera dar pasilazdavoti ant pabaigos) o jus ir rasinekit ka ten kas ka per kur padare) bent ant pabaigos pasijuokti galima...mano reikalas pakurti)o Glorita tai gerbiu,faktas kai blynas,tik sakau is kur tas laiko ir kantrybes turejimas atrasineti taip,kiek jau metu pazystu ir vis neatsistebiu,sekmes Glorita sekanciuse servuose....
    Uoj jai tikrai neatsibosta atrašinėti.. Ir ten išvis puse šnekučiu niekam neatsibosta kalbėti.

Pagrindinis

Aš tai irgi noriu padėkoti visiems už gana sėkmingą, man, servą, nors gal ir nedaug kas mane pažįsta, deff'eriai netokie svarbūs ir įžymūs Gal dar sužaisim, jei sena versija bus, taip kad laukiu kas norėtų dar vieną smagų (gal ir nelabai, priklausys nuo aplinkybių) žaidimą sužaist

110 puslapis iš 114 PirmasPirmas ... 1060100106107108109110111112113114 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •