4 puslapis iš 7 PirmasPirmas 1234567 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 46 iki 60 iš 97

Tema: Raundo pabaiga s1.lt (3). Aptariame rezultatus

Imperionas
    Prisiregistravo
    Sep 2007
    Vieta
    No
    Žinutės
    397

Pagrindinis

pagarba servo laimetojams !!!

labai tingiu pasakoti kaip viskas minusuose vyko. gal atsiras kad kitas kalbingesnis.

dekoju visiems kolegoms kurie zaide kartu visus metus.
    pagarba ozui, aironui (gintui), bedantei, ozkiniams, jurgai, daivusiai, vandalui. seniesiems ausriniams, lt-k vienetams
    gaila galas ir baiderew pasitrauke anksti.

WW statytojams ylai, alvaro. jus laikete pagaiga zaidimo ant savo ranku.
    ir visiems kitiems zaidejams. ka norejome pasiekeme.

viskas 4FUN

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    480

Pagrindinis

Citata Vipuchas rašė Peržiūrėti žinutę
    Chebra juokinga kaikuriu smeiztu klausyti ir blevyzgu matau jog sunku kuriems pripazinti jog Gentys si serva suzaide gerai,nesedejo ranku sedeja..nepletkavojo o dare ir PADARE serva.
    Nezinau, kaip kiti, bet as PADARYTAS nesijauciu Eilinis mano servo MVP titulas ir nepaliestas acc

Juodasis sarasiukas ir didziule nepagarba tokiems travio siukslems kaip : Kabantis,Yla ir visiems kitiems kurie purvinomis blevyzgomis uzsiima ir nesugeba pripazinti Genciu bei musu sajungininku pergales.
    Pala, pala, pala cia man kazkas neaisku Kas taip sake, kad nesugeba pripazinti? Ir vel tas Kabantis blogietis ane? Na Gentys laimejo - tai HIP HIP - URAAA, HIP HIP - URAAA

Na del genciu ir sajungininku tai galima ta vadinti vienu zodziu - KINIJA Nei Jus kariavot nei ka, kiekybe gasdinot kitus, visus juodus darbus atliko jusu sajungininkai, o patys simcitinot offus ir dar sako PADAREM... Kazkaip labai jau nyki man ta Jusu pergale atrodo...

O gal norit pakariaut su tikrais vyrais? S1 restarte su Kabanciu vienam regione? a? Paziuretume kur tas Jusu padarymas butu, kai sajungoj nebutu 8 ally

Na gerai KINU vade, sveskit ta pergale, nes baisu, kad ryziais nepradetu ziema snigti
    Paskutinį kartą redagavo Kabantis : 2010-10-31 01:54

Pagrindinis

Galiu tik tiek pasakyti kad losiu ir labai rimtai losiu kitame rounde.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

tai parodys kas kokiu logu ? kas kiek uzkepe, kol kiti kariavo apie saldytuvus sneku daugiau negu reikia visur buvo, ju turbut panasiai kaip ir zaideju, apie 100-150 per serva tai duokit zmonems ivertinti savo kariaunas

Pagrindinis

dekui Gentims uz meet'a, geras buvo, patiko jusu chebra gaila, tik ankstoka isvaryt turejau del susiklosciusiu aplinkybiu, tikiuosi drauges nenuskriaudet nes ji sake man nuotrauku neziuret bet knieti pamatyt, jei kartais kokiu nuotrauku is meet'o yra, parasykit man i privata, jei nesunku per skype permestumete, dekui
    GRANDS9 Vilku Brolija T.ARTA S4(1), Zerg Darrrius S2(2)
    -|- 9L tresbas S1(3), SSD Adrikas (dual) S4(3), Valhala Teismas S3(5)

Pagrindinis

Citata Muzonas rašė Peržiūrėti žinutę
    dekui Gentims uz meet'a, geras buvo, patiko jusu chebra gaila, tik ankstoka isvaryt turejau del susiklosciusiu aplinkybiu, tikiuosi drauges nenuskriaudet nes ji sake man nuotrauku neziuret bet knieti pamatyt, jei kartais kokiu nuotrauku is meet'o yra, parasykit man i privata, jei nesunku per skype permestumete, dekui
    na jo tavo drauge dave geros programos ir papuose meeta kam reiks meeto foto bandysiu persiustirasyk i PM pasakysiu skype ir gausi foto

Pagrindinis

ir man ir man...
    skype kaip ir zinai...siandien ryte gi bendravome
    o gal tai buvo vakar...

neprisimenu...ale myts geras buvo gaila kad ir man teko anksti pasishalinti.

na jo tavo drauge dave geros programos ir papuose meeta kam reiks meeto foto bandysiu persiustirasyk i PM pasakysiu skype ir gausi foto

Senatorius tukas2 avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Vilkaviškis
    Žinutės
    671

Pagrindinis

ko jus pikstates ,genciu toks planas buvo, ko cia pykti. Tik mane nuliudino simcity xebra zaide. Bet sveikinu jus laimejote. Gaila kad nieks neraso kaip -/- seima susikure. As zaidziau dar kai j-k karewo su minusais, dar tomet smagu buvo lost,
    pagarba jokeriu vadams.
    Tik nestumkit gentainiai ant ylos. Dekui uz demesi;DD.
    6(1)s-justinassss (TV ALUS) 2(2)s-tukas2 (VaticaN) 1(3)s-liutass (J-K) 1(4)s-salajyras (Get) 4(4)s-tukas2 ([o-]) 1(6)s -tukas2 (MaRaS) 7(3) tukas2 (Cronus-A) 1(7) Ronnin ...

Pagrindinis

Ar galit man nesuprantanciam paaiskinti ka reiskia "chebra simsity losia". As kai paziuriu i savo acc nematau nereikalingu pastatu, kurie duotu popo. Puolimo tasku irgi daug turiu, karzigys irgi tope sedi. Tipo jei zaidejas pastato 10k offo ir iskarto juos palaidoja cia yra gerai, o jei protingai puola ir nelenda kur nereikia jau simsitinimas ?

Tai bukit malonus jei kazka teigiat tai paaiskinkit kas ir kaip, nes tai tik Jusu nuomone ir Jusu bandymas kitus itikinti tuo paciu kuo ir patys tikite nors tai yra klaidinga ir netiesa.

Pagrindinis

ok, nusiunciau pakvietima i draugus per skype, persiusi. o tai tu Danijoje gal gyveni? kad danijos veliava prie skype
    matau, kad patiko, Melzejas va kartu su mumis ir helovyna svente
    GRANDS9 Vilku Brolija T.ARTA S4(1), Zerg Darrrius S2(2)
    -|- 9L tresbas S1(3), SSD Adrikas (dual) S4(3), Valhala Teismas S3(5)

Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Vilkaviškis
    Žinutės
    671

Pagrindinis

bercas rase kad ekonomika ispradziu kelet. O mes supranta kad kelet resu laukus, bet greiciau ysiwystai kai turi daug kariu ir prisiplesi. Po to kariai ir ekonomika pati auga. Bet neman jus mokyt turit patys suprast.
    6(1)s-justinassss (TV ALUS) 2(2)s-tukas2 (VaticaN) 1(3)s-liutass (J-K) 1(4)s-salajyras (Get) 4(4)s-tukas2 ([o-]) 1(6)s -tukas2 (MaRaS) 7(3) tukas2 (Cronus-A) 1(7) Ronnin ...

Karžygys Skirgaila avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    klp apskritis
    Žinutės
    1,792

Pagrindinis

Citata tukas2 rašė Peržiūrėti žinutę
    bercas rase kad ekonomika ispradziu kelet. O mes supranta kad kelet resu laukus, bet greiciau ysiwystai kai turi daug kariu ir prisiplesi. Po to kariai ir ekonomika pati auga. Bet neman jus mokyt turit patys suprast.
    Labai gerai atrodo kai pralaimėtojai moko nugalėtojus kaip žaisti reikejo...
    S1(1) SKirgaila/Yakuza II, S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL , s5(1) Orangutangas/OBA-Q , S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO , S6(3) Kortesas/Buožės , S5 (baltic) Kortesas/ PPN,

Pagrindinis

na lietuvoje gi visi yra krepsinio ekspertai...
    lietuviskame traviane - visi traviano ekspertai...

ir visai nesvarbu kaip patys suzaide...ir kaip kiti suzaide. svarbu kad visi gali pamokyti kitus

Citata Skirgaila rašė Peržiūrėti žinutę

Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Vilkaviškis
    Žinutės
    671

Pagrindinis

Citata Skirgaila rašė Peržiūrėti žinutę
    Skirgaila gal as tam serve 2men losiau.as pasitraukiau is zaidimo servo viduryje. Man nusibodo zaist ir taip laiko mazai turejau. Bet gal grysu rimtam zaidimui arba y 1s arba dar kitam serve ziema arba vasara. Tomet paziuresim kas moka streteguot. Galesim pakariaut. Mylimi ZMONES.

4 puslapis iš 7 PirmasPirmas 1234567 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •