9 puslapis iš 13 PirmasPirmas ... 5678910111213 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 121 iki 135 iš 192

Tema: Turtai IX dalis

Pagrindinis

Jojau paskui visus, nešnekėjau nei su vienu tuo gyventojų, tiesiog jojau ir galvojau kaip toliau viskas bus.

Gera mintis Spąstai.

Jojote per mišką iki tol, kol prijojote kapines. Ten matėte lėtai ateinantį kapinių sargą. Atrodė bauginančiai.

Šis sustojo ir prikimusiu dusliu balsu išlemeno:
    - Ko.. rei..kia?
    - "Šešėlio". Kur jis? - greitai atkirto luksis.
    - Ne.. jūsų.. rei...kalas.
    - Kaip tai ne mūsų?! Dar ir kaip mūsų! - suriko Samag0n.
    - Ramiai.. - patapšnojo jam per petį Heinrich.
    - Nešūkauk.. prikelsi numirėlius..
    - Kur "Šešėlis"?! - suriko luksis.
    Kapinių sargybinis supyko. Smeigė kardą į žemę ir tuomet pasigirdo lyg tau į ausį klyktų 100 mažų mergaičių. Vos nesprogo ausų bugneliai.
    - Kas tai buvo??
    - Tai.. buvo.. numirėliai.. aš galiu bet kada jus prikelti.. nešdinkitės.. iš čia.
    Suraukėte antakius ir daugiau ant kapinių sargo "nesirovėte". Jau ėjote nežinoma kryptimi, o tada kapinių sargas:
    - Ne, ten, o ten, - parodė jis į rytinį mišką.
    Atsisukote, nusišypsojote ir nujojote toliau.
    - Ačiū. - suriko Heinrich.
    - Pala, jūs dar turėtumėte kai ką sužinoti.
    Visi sustojo ir įtempė ausis.
    - "Šešėlis" keliauja per sniegynus į "užmirštus kalnus". Ten yra kristalinis kalnas, kurį jis turi pasiekti. Pasiekęs "Ringilas" įgaus beribę jėgą. Jei norite jį sustabdyti, turite ten atsidurti greičiau, nei jis.
    - Mes taip ir padarysim, - tvirtai tarė Heinrich.
    Visi išjojo.
    ...
    ...

...
    ...
    Atjojote prie kažkokios trobelės.

Pėdsakai, kuriuos užpustė smėlis blankiai matėsi, bet dar buvo švieži.
    !!!!!
    Išgirdote triukšmą viduje. Patikrinote. Prieš jus stovėjo Reinas. Greitai visi subėgote į vidų, žvėrys liko lauke, o gyvūnėliai sekė kartu su jumis. Reinas stovėjo ir netarė nė žodžio.
    - Na.. - tik sulemeno kažkas ir grindys iškart įlūžo. Reinas sureagavo ir iššoko atsispyręs nuo griūvančių grindų, kol tuo tarpu kiti nesusivokę kas įvyko įlūžo kokius 10 metrų gilyn. Heinrich'o sakalo Mustango sparnas buvo sužalotas, todėl skristi jis nepajėgė. Kiti taip pat patyrė nesunkių įbrėžimų. Vis dėl to, reikėjo kaip nors iš ten išsikabaroti, bet labiausiai jus sukrėtė, jog pamatėte 'Reiną'. Vadinasi jis seka "Šešėlį", o jūsų kapinių sargas parodydamas kryptį - neapgavo.
    Reiškiasi kapinių sargas palaiko jus. Bent tiek gerai.
    Bet..
    Dabar reikėjo išlipti iš 10 metrų gylio duobės. Nemažai, ką? (įsivaizduokite, jei jūsų ūgis ~1m 80cm, tai kokio gylio turėtų būti duobė)

------------------------------------------------------------------------------------------------
    Išlipkite iš 10 metrų gylio duobės. Juk neturėtų būti sunku tokiems, kovotojams kaip jūs.

Noriu kuo išradingesnių "išlipimų".

------------------------------------------------------------------------------------------------

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122
    Dobis
    luksis [10]
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis
    Fanta*
    BiG CagneY
    BurnBuddy
    aaalinikea [6]
    Samag0n
    ArėjasI
    Linko
    justeluka
    Pasauliokarlius [4] +
    Aurimasak [1]
    Žergonas
    danieliux007
    Heinrich [8]
    tiskutis [4]
    McMartis
    Lancia [2] +
    rolios
    arunaas
    estera2121
    Marionete [4] +
    BackOnTop
    DualLT
    Roric [4]
    Npc: Karaliaus pilies sargybiniai (20) [1]
    Npc: Kristoferis [5]
    Npc: Keilė [10] +
    Npc: Džonas [8]
    Npc: "Juodojo varno" kariai (11) [2]

♣ Gyvūnai ♣
    laksters - Katė: Dina
    Heinrich - Sakalas: Mustangas
    luksis - Jaguaras: Rokis
    aaalinikea - Erelis: Kingas
    Pasauliokarlius - Šuo: Garfildas
    Marionete - Šuo: Mauzeris

*♣ -Priešai- ♣
    Npc: Galvažudys "Šešėlis" [25]
    Vilkas: Rionas
    Npc: Galvažudys Reinas [10]
    Npc: Galvažudys "Strėlė" [3]
    Npc: Galvažudys "Kūjis" [3]
    Npc: Eiliniai galvažudžiai (8) [1]
    Npc: Galvažudė "Paukštė" [5]
    Npc: Galvažudys "Miražas" [6]
    Npc: Įgudę galvažudžiai (10) [2]
    Npc: Profesionalūs galvažudžiai (15) [5]
    Npc: Galvažudžiai (40)

Npc: Stefanas [15]
    Npc: Vurbikas [10]
    Npc: Sirijus [?]

*♣ -Neutralūs- ♣
    Npc: Pardavėjas Džekas
    Npc: Burtininkas Alemvusas
    Npc: Ūkininkas
    Npc: Malūnininkas
    Npc: Medkirtys
    Npc: Žvejys
    Npc: Kapinių sargas

---------------------------------------------------------------
    Gyvas.
    Miręs.
    Sustiprintas.
    Gyvas.
    Miręs.
    ++ - smarkiai sužeistas.
    + - sužeistas.

Kita situacija: Antradienį bet kokiu dienos metu.

Rastas daiktas.
    Pasiimti raudonomis raidėmis.

Pasiėmė Samag0n
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2010-11-09 17:34

Imperionas Samag0n avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Nukritome i duobe, skaudejo visa kuna.. Reikejo galvoti, staiga is kazkur atskrido kardas ;D Paimiau ji.. Nu ka, bent jau nera auku, nuo sito milzinisko kritimo i duobe.. Reikejo kuo greiciau ismastyti kaip islipti, nes Seselis jau netoli kalnu, o tada, jau niekaip neissigelbesim, visi nervinos, matesi is zmoniu akiu, jie tranke duobes sonus, trypciojo ir keikesi.. Mums butinai reikia geru minciu, ir greitai..
    Paskutinį kartą redagavo Samag0n : 2010-11-09 18:23

Karžygys Pasauliokarlius avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Šalis arba Galaktika
    Žinutės
    1,320

Pagrindinis

Nukritome i duobe.Aš iškart sumaniau kaip reikia išsikabaroti.Visi sulipome vienas ant kito o aš jau siekiau viršų.Sunkiai išsikabarojau ir išlipau.Radau virvę.Ir medinį storą pagalį.Pririsau kad mažiau slistu ir ištempiau lengviausia.Poto abu ištempem dar viena 3.Dar vieną ir taip išlipome visi.

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Pamaciau Riena, bet nespejus jo paskersti kaip kokios kiaules mes igriuvome i labai gilia duobe. Galvojau kaip is jos issikabaroti kai tada man kilo mintis.

Senatorius Lancia avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Terra incognita
    Žinutės
    525

Pagrindinis

Atsistojau ir apsidairiau. Galvojau, kaip man iš čia išlįsti. Kai ką sugalvojau. Priėjau prie sienos, išsitraukiau peilį ir smeigiau į sieną. Peilis susmigo. Ištraukiau jį ir pasiėmiau strėlę. Įsmeigiau strėlę į duobės šoną ir užlipau ant strėlės. Ji vos vos laikė mane. Išsitraukiau dar vieną strėlę ir vėl įsmeigiau į sieną. Pasilipau ant jos ir ištraukiau strėlę likusią po manimi. Taip užlipau keletą metrų ir sustojau pailsėti. Staiga pajutau, kad strėlė nebelaiko ir smeigiau peilį į sieną. Pačiu laiku, nes strėlė nukrito žemyn. Išsitraukiau kitą strėlę ir tęsiau kopimą aukštyn. Po kelių minučių pasiekiau duobės viršų.

Pagrindinis

Įkritome į kažkokią duobę, ji buvo gili ir visi susimastėme kaip iš jos išlipti. Aš išsitraukiau peilį ir susmeigiau į žemę, tada pašokau ir išsitraukęs kardą susmeigiau jį tai pat. Tai smaigiau vieną po kitą ir jau pasiekiau patį viršų, bet staiga pajutau kaip man pavargo rankos, atrodo jų negalėčiau pajudinti, bet aš susigriebiau ir paskutinį kartą susmeigiau peilį į žemę ir net nepajutau kaip aš išlipau iš tos duobės.

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Sniegas buvo kietas, tad sunku nebuvo. Išsitraukiau du kardus ir vieną po kito besdamas į duobės ,,sienas", išlipau.
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Gera mintis Titanas!

Heinrich šiaip ne taip užsimetė visų gyvūnus t.y Marionetes šunį, savo Mustangą ir luksio jaguarą Rokį.
    Visi išlipo ir pametė jam virvę. Šis užlipo ja ir užkėlė gyvūnus. Mustangas jau pradėjo mankštinti sparną, atrodė, jog tai nebuvo stipri žaizda, bet tuo tarpu, kai visi nuėjo toliau link kalnų sakalas tupėjo jam ant peties.
    ...
    ...
    Ką gi, pasidarė šalta, todėl teko išsitraukti šiltesnius drabužius iš kuprinės. Ėjote per sniegynus. Reikėjo kuo greičiau pasiekti kalnus, jei ne šiandien tai rytoj "Šešėlio" tikslas bus pasiektas, todėl turite pasiskubinti. Svarbiausia, kad Reinas yra priekyje toli nuo jūsų, o jis taip pat ieško "Šešėlio", o tai reiškia, kad "Šešėlis" dar toliau.
    ...
    ...
    Pasiekėte kalnus. Išgirdote dundesį ir prieš akis tolumoje matėte ne vieną sniego griūtį.
    - Kas čia dedasi? - sunerimusi tarė Keilė.
    - Viskas gerai. Nėra ko nerimauti. - tarė vienas iš būrio.
    Tuomet pamatėte Reiną lipantį į kalną, o jau viršūnėje stovintį "Šešėlį".
    - Mes pavelavome..
    - Ne! Dar laukia ilgas kelias už tų kalnų. Kristaliniai kalnai yra dar maždaug už 15-20 kilometrų.
    - Tai dar toli..
    - Tai jau taip, bet mes su žvėrimis dar galime juos pasivyti.
    Staiga jūs pamatėte, kaip kažkas tolumoje žiba. Raudonai. Tai buvo "Ringilas". Jis suaktyvėjo!
    - Mane krečia bloga nuojauta. - tarė Keilė.
    - Negąsdink mūsų. - suburbėjo kažkas.
    Staiga lyg iš niekur nieko žaibas trenkė į "Ringilą", o "Šešėlis" nusmeigė jį į Reiną. Reinas susprogo! Taip susprogo! Kraujai išsitaškė ir nudažė sniegą raudonai, o į "Ringilą(legendinį kardą)", kurį turėjo "Šešėlis" pradėjo plaukti dūmai iš tos vietos kur sprogo Reinas.
    "Šešėlis" nusmeigė "Ringilą" į mėnulį, o tuomet pasigirdo didelis BUM! "Šešėlis" tik garsiai kvatojo, o tuomet nušliuožė kalnu į apačią, o jo vilkas jam įkandin.
    ..
    Garsūs "BUM" vis garsėjo. Netrukus iš po kalno pradėjo šviesti milžiniška galva, o po akimirkos..
    Išvydote milžinišką SNIEGO ŽMOGŲ!! Netikėjote tuo ką matėte prieš savo akis, bet jis buvo nusiteikęs sutraiškyti jus lyg skruzdėlesss..!!

Susidraugauti nepavyks. Jis jau svaido į jus milžiniškus akmenis ir blaško sniego lavinom.

Rinkitės ką darote!
    a) Bėgti pirmyn!
    b) Slėptis.
    c) Nuversti milžiną.

Pasirinkę - greitai veikit.

Pabaiga jau netoli, šioj situacijoje gali mirti 1-2 žmonės, o gal ir daugiau.

jei pasirinksite a) aprašykite, kaip jis jus gaudė, bandė sustabdyti ir pan. pasakokite iki tol, kol pasieksite viršūnę ten kur stovėjo "Šešėlis" su vilku - Rionu ir susprogo Reinas.
    jei pasirinksite c) aprašykite, kaip bandėte jį įveikti (bet nenuversti - tikrąją to žodžio prasme :D)

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122
    Dobis
    luksis [10]
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis
    Fanta*
    BiG CagneY
    BurnBuddy
    aaalinikea [6]
    Samag0n
    ArėjasI
    Linko
    justeluka
    Pasauliokarlius [4]
    Aurimasak [1]
    Žergonas
    danieliux007
    Heinrich [8] +
    tiskutis [4]
    McMartis
    Lancia [2]
    rolios
    arunaas
    estera2121
    Marionete [4]
    BackOnTop
    DualLT
    Roric [4]
    Npc: Karaliaus pilies sargybiniai (20) [1]
    Npc: Kristoferis [5]
    Npc: Keilė [10]
    Npc: Džonas [8]
    Npc: "Juodojo varno" kariai (11) [2]

♣ Gyvūnai ♣
    laksters - Katė: Dina
    Heinrich - Sakalas: Mustangas
    luksis - Jaguaras: Rokis
    aaalinikea - Erelis: Kingas
    Pasauliokarlius - Šuo: Garfildas
    Marionete - Šuo: Mauzeris

*♣ -Priešai- ♣
    Npc: Galvažudys "Šešėlis" [25]
    Vilkas: Rionas
    Npc: Galvažudys Reinas [10] -
    Npc: Galvažudys "Strėlė" [3]
    Npc: Galvažudys "Kūjis" [3]
    Npc: Eiliniai galvažudžiai (8) [1]
    Npc: Galvažudė "Paukštė" [5]
    Npc: Galvažudys "Miražas" [6]
    Npc: Įgudę galvažudžiai (10) [2]
    Npc: Profesionalūs galvažudžiai (15) [5]
    Npc: Galvažudžiai (40)

Npc: Stefanas [15]
    Npc: Vurbikas [10]
    Npc: Sirijus [?]

Npc: Gigantiškas sniego žmogus [100]

*♣ -Neutralūs- ♣
    Npc: Pardavėjas Džekas
    Npc: Burtininkas Alemvusas
    Npc: Ūkininkas
    Npc: Malūnininkas
    Npc: Medkirtys
    Npc: Žvejys
    Npc: Kapinių sargas

Gyvas.
    Miręs.
    Sustiprintas.
    Gyvas.
    Miręs.
    ++ - smarkiai sužeistas.
    + - sužeistas.

Kita situacija: Ketvirtadienį vakare/naktį.

Imperionas Samag0n avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Beeeeeeeeegggggggggaaaaaaaaammmmmmm !!! Surikau as, kai pamaciau ta slykstu padara, kopianti i kalna, puolem pirmyn ir norejom kopti i kalna kur stovejo Seselis.. Bet tas storuliukas sniegutis uzlindo mums pries akis ir taip suriaumojo, kad as vos ne apkurtau, spengesys ausyse dar liko kelias minutes, tuo tarpu kol mes buvom apkurte jis sviede milziniska "Sniego kamuoli" i mus, tas kamuolis uzdenge visa saule, mes tik spejom pastebeti milziniska seseli ir jis griuvo ant keliu musu kariu. Kaikurie spejo nusokti i sona, as po biski kapanojausi is sniego, salo pirstai, sniegas buvo ant veido, buvo nezmoniskai salta.. Mes nusiritome aukstielniki nuo kalno, nuo to stipraus smugio.. Po keliu minuciu mes atsigavome, reikejo galvoti, ka daryti.. IR GREITAI ! Trumpam pasislepem uz akmenu.. ir galvojom kaip reikia veikti, pirma as siuliau kovoti, puoliau is visos jegos ant milzino, bet kai tik as priartejau jis mane nusviede nuo kalno ir krisdamas as susizeidziau nugara, taigi, reikia kito plano, pasiuliau sitoki, reikia jam atitraukti demesi, kol kiti greit skubes i kalna, ant kurio mateme seseli, ji nuvilioti, o paskui ant gyvunu pabegti, taigi pasisiuliau as ir Heinrich, mes uzsokom ant savo gyvunu ir bandem uzkopti ir nuvilioti snieguti nuo kalno, kol kiti pro kita puse uzsirops ant uolu.. Taigi mes bandem priartet, bet buvo sunku, nes gyvunai klimpo sniege ir sniego zmogus mete i mus savo snieginius kamuolius, taigi mes kazkaip prie jo priartejom ir pradejom ji erzinti, paleidome kelis pagalius ar pan, bet jam tai buvo niekai, nes jis buvo milzinas, taigi bandziau prie jo pribegti, bet jis sveite mane atgal.. Greit atsokau atgal ir atsistojau ant koju. As bandziau pasislepti sniege, gal jis taip manes nepastebes, nes mano drabuziai balti ir gerai prisitaiko, staigiai, bet tyliai priselinau prie jo pedos, ir duriau su kardu is visos jegos jam i kulna, jis net nesujudejo, bet maciau, kad jam skaudejo nes jis kaip paseles pradejo riaumoti ir sokineti bei trypti kojomis, as greitai sukausi, kad is manes neliktu slapia vieta.. Kai jis sustojo, as pasiunciau savo tigra ant jo, jis staigiu suoliu uzsoko ir kando jam i kita peda greitai atsitraukes tigras bande sokti ir kasti vel, bet nesekmingai, nes jis jau vel sokinejo.. Sniego zmogelis ziauriai susinervino ir paziurejes i apacia, pamate, kad tai tigras, as tuo metu, kol sniegutis vijosi mano tigra, begau paskui savo bendrazygius, uzsokau ant Heinrich tigro, kad butu greiciau.. Tikiuosi mano tigras grys ;[
    Paskutinį kartą redagavo Samag0n : 2010-11-09 21:18

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Pamačiau, kad Samagon jau bega tolyn, o aš pats tikrai negalėjau atsisakyti tokios kovos. Vel po gana ilgo laiko tarpo pasijaučiau gyvas. Giliai įtraukiau šalto kalnų ir pajutau kaip jispripildo mano plaučius tada nusiemiau lanką ir užsėdęs ant Rokio buvau pasiruošęs padaryti viską kas mano galioje, kad sustapdyčiau tą milžiną.Jis buvo labai aukštai todėl norėdamas kąnors padaryti turėjau atsidurti arčiau jo. Norėdamas atkreipti dėmesį į save stipriai įtempiau lanką ir paleidau strėlę. Tas sniego žmogus buvo toks aukštas, kad strėlė vos pallietė jo žandą, tačiau to užteko, kad jis atsisuktų į mane ir suriaumojęs savo kurtinančiu balsu, bandė man sutrypti. PAskatinęs rokį išvengiau mižino pėdos ir tada staigiai apsisukęs bėgau milžinui tarp kojų. Laikydamasis tik kojomis išsitraukiau abu kardus ir pakrypęs labiau prie dešionios kojos kirtau į sniego žmogaus į blauzdą. Mano kardai buvo labai aštrūs, todėl jie giliai įpjovė į titano koją. Joje pasirodė du įrėžimai iš kurių po truputi pradėjo bėgti kraujas žinoma trumpai, nes jis sukrešėjo, tačiau titanas tai pajuto skausmą ir dar labiau supykdytas apsisukęs puolė link manęs. Variau raganosi visu greičiu, tačiau sniego žmogus buvo daug greitenis, taigi paisukau staigiai į šoną ir pasitraukiau iš to padaro akiračio Tada iš nugaros išsitraukiau virvę ir kunajus. Kunajis tvirtai pritvirtinau prie padų ir tada vėl išbėgau iš už pusnies. Užbėgęs sniego žmogui už nugaros staigiai sustapdžiau Rokį ir nuo jo nugaros atsipyręs užšokau ant sniego žmogaus kojos. Įsikibau į jo plaukus ir kunajais įsispirdamas kopiau sniego žmogumi. Aišku nors ir būdamas milžinas tas padaras pajuto pjaukų tempimą ir kunajaus smigimą į odą. Tačiau aš kopiau greitai ir kol jis susigaudė aš jau buvau tarp jo mentikaulių. Jis su milžiniškomis rankomis bandė mane priplot, bet kaip koks alpinistas aš išsisiubuvau ir išvengiau jo delno. Nieko nelaukęs išsitraukiau kardą ir kirtau jam į pirštą Kirtau staigiai ir kokius 5 kartus, kol pirštas galiausiai atsiskyrė nuo jo rankos ir nukrito ant sniego. Sniego žmogus pajutęs skausmą atitraukė ranką, o aš tuo tarpu pasinaudojęs progą užkopiau iki giganto galvos. Ten plaukai buvo ilgesni todėl kaip kokiu diržu apsivijau juo apie krutinę. Šiaptaip atsitojau ant peties ir įsibėgėjęs suvariau tam milžinui į žandikaulį abu kardus. Tada atšokau ir įtempęs sniego žmogaus plauką kaip su supuokle peršokau ant kito titano peties. Tada įsikišęs kardus iš arti susegiau porą strėlių tam monstrui į galvą. Jis jau negalėjo tvertis is skausmo, todėl purtėsi kiek begalėdamas. Aš nebeištosvėjau todėl kritau gerai, kad buvau įsitvirtinės būtent dėl to akimirkai atsidūriau tiesiai pries milzino veida. Rnakoje kaiptik tada laikiau 3 strėles kurias daug nesitaikydamas paleidau tiesiai sniego žmogui į akį. Padedamas neįtikėtinos sėkmės pataikiau visomis strėlėmis į akį. tačiau tada Sniego žmogaus plaukas trūko ir aš dėl išcentrinės jėgos nuskridau kažkur link kalnų. Nuskridęs 50 medrų trenkiausi į sniegą. Purus niegas kažkiek sušvelnino mano kritimą, bet gulėdamas 2m gylio sniego duobėje buvau tarsi komoje. Nejutau ir kaip sniego žmogus griuvo sukeldamas žemės drebėjimą. Tiesiog gulėjau sneige be samonės.
    Mintyse mačiau akinanačią šviesą kurioje pradėjo ryškėti siluetai. Įsižiūrėjau ir išvydau samurajų, riterį, nindzę ir kitus skirtingai apsidariusius karius jie man tarė:
    -Prabus, prabusk ir įrodyk, kad esi vertas būti tarp mūsų, tarp geriausiųjų kadanors gyvenusių karių.
    Tai buvo milžiniškas pakatinimas, nes visa gyvenima skaičiau apie visų amžių garsiausius karius kurie galėdavo patiesti daugelį karių vos per porą minučių. Jie buvo man įdealai ir aš jų siekiau.

Pajutau kaip man i kakta kalena snapas pramerkes akis pamaciau Heinrich pauksti. JIs mane pakele Ir as siaiptaip issirausiau is mane isgelbejusios pusnies. Buvo neitiketinas dalykas, kad isgyvenau, todel labai dziaugiausi. Kova jau ejo i pabaiga, bet as tikrai neketinau praleisti paskutiniu jos akimirku.

(tesiu)
    Paskutinį kartą redagavo luksis : 2010-11-10 17:26

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Visi žinoma pasislėps, o jeigu slėpsis, nebus kam atsikratyti jo, tai jis mus išgaudys palengva. Suprantama, jį reikia užmušti, išgąsdinti.
    Jo pėda buvo ilgio lyg aš atsigulęs, koja kaip du su pusė aš, o jis visas kaip aš kokius 5-6 kartus. Kaip tokį milžiną parverst? Gal pataikyt strėle į akį?
    Tik tokį planą ir teturėjau galvoje. Atsisegiau ant nugaros esančią strėlinę ir pradėjau taikytis. Buvau pasirengęs peršauti jam galvą ir šoviau pirmą strėlę, kuri pataikė į petį. Jis nė nepajuto jos ir toliau daužė ir drebino žemę. Greit apsidairiau ir pamačiau Keilę. Ji nežinojo, ko griebtis:
    - Ei, pupa,-pribėgau prie jos.
    Ji pakėlė akis į mane.
    - Padaryk vieną dalyką, matai jis dabar laksto ir žiūri į mūsų pusę, jei priversi jį nusisukti į kalnų pusę, būsiu labai dėkingas.
    Ji pažiūrėjo į tą padarą, tada į mane:
    - Kaip aš tai padarysiu???
    - Sugalvok ką nors,-žvilgtelėjau į ją,- žinau kaip jį įveikti. Gal.
    Luksis su juo kovojo bandydamas savo metodus, bet aš buvau užtikrintas, kad man pavyks. Galėjau prašyti Luksio, bet prie jo prieit būtų per sunku, o pasakyti dar sunkiau. Taigi šalimais buvusi Keilė tam puikiai tiko. Greitai, kol ji artėjo link milžino išsitraukęs virvės iš kelionmaišio apvyniojau aplink strėlės galą ir surišau mazgą. Atrodė tvirtas - tikėjausi, kad toks ir yra.
    Įdėjau strėlę į templę ir paruošiau šūviui. Keilė šalia Luksio nubėgusi, bandė viską padaryt, kad sniego žmogus suktųsi nuo manęs ir atsuktų nugarą, bet jis nelabai reagavo ir toliau kaip skruzdėda paskui skruzdes, lakstė paskui begiojančius mūsiškius.
    Tada, Keilė sviedė kažkokį akmenį į jį ir jai galų gale pavyko. Sniego žmogus atsuko man nugarą. Nieko nelaukęs paleidau templę ir strėlė susmigo į nugarą Sniego žmogui. Įdomu tai, kad šį kart jis vis dėlto tai pajuto ir pradėjo krapštytis nugarą. Tai suteikė progą Luksiui užšokti ir pradėti kopti juo. Užkopęs jis suvarė į galvą jam tris strėles, tačiau įniršęs Sniego žmogus nusimetė Luksį ir tas nuskriejo kkur toli. Surikau garsiai savo sakalo vardą ir liepiau nuskristi padėti Luksiui.
    Vienintelis pliusa iš luksio pusės – kad puskvailis sniego žmogus pamiršo jog į nugarą įsmigusi mano strėlė su virve. Aš pradėjau artėti prie jo, bet regis, bešaukiant Mustangą, sniego žmogus susidomėjo tokia leina žmogysta kaip aš. Aš pabandžiau šauti kelias strėles jam į galvą, bet jos nebuvo labai veiksmingos. Teko bėgti atbulam. Traukiausi , bet išklydau iš kelio, ir rpadėjau klimpt į sniegą. Šoviau dar vieną strėlę grynai iš reflekso bet ji nepadėjo, jis net nekreipė dėmėsio.
    Jis nuo manęs gal už 15 metrų. Tai 2 jo žingsniai. Vyyy. Smagu. Teliko 1 išeitis. Nėriau į sniegą ir pradėjau po juo raustis. Didelis ir kvailas sniego žmogus nieko nesuprato, kur dingau ir pradėjo dairytis. Tuo tarp nusikasiau tolėliau, išlindau ir pasileidau link laisvo virvės galo. Pasikabinau ant jos ir pradėjau ropštis. Jis pradėjo rėkti, bet Keilė, supratusi, kad man reiks pagalbos sviedė į jį dar vieną akmenį ir jis įpikęs pasilenkė paimti kažkokio luito, kurį mesiąs.
    Pasilenkus galėjau lengvai ropštis, bet tada, jis vėl išsitiesė, ir man jau buvo riesta. Negana to, strėlė iš nugaros jam pradėjo trūkti, tad paleidau virvę ir užsikabinau už gaurų. Pradėjau lipti jais, bet apie mano egzistavimą jam vėl tai priminė. Jis pradėjo daužyti į nugarą ir man teko dar ir išvenginėti jo letenų.
    Kai viena letenų pliaukštelėjo netoli manęs, staiga išsitraukęs kardą pjoviau jam į ranką. Jis suriko ir, kurį laiką nebedaužė, tuo pasinaudojęs užšokau jam ant peties ir suvariau abu kardus į kaklą. Jis garsiai suriko ir praradęs pusiausvyrą krito ant žemės. Aš irgi kritau ir nirau į pusnį. Bet pusnis nesustabdė kritimo -plojausi į įšalusią žemę po ja. Lėtai atsistojau ir išsikasiau galvą iš po jos, o tada visas išsikabarojau. Sniego žmogus nebuvo negyvas. Jis jau vėl buvo atsistojęs. Jo petys, ant kurio stovėjau buvo kruvinas nuo kaklo kraujo.. Neįveikiau, bet bent sužeidžiau.
    I wonder if my pony can fly

Pagrindinis

Mačiau kaip kiti bėgo, daug kas buvo išsigandę, bet aš norėjau su pabaisa kovoti, aš pagalvojau, kad jei visi pabėgs kas gi nugalės šitą milžinišką būtybę. Mano akyse matėsi baimė, nors žinojau, kad čia gali būti pabaiga aš laidausi kovoti prieš pabaisą. Žinojau, kad nepadės joki peiliai ar kardai čia jau reikia griebtis sunkesnės altiliarijos. Staiga išsitraukiau savo pragaro kirvį, su manim kovojo dar keli bendražygiai, mes jį įveiksime, bandžiau save raminti. Pirma ataka buvo nemano, kažko kito, paskui sisitvardžiau ir aš ir pradėjau ataką. Pradėjau bėgti kaip dar niekada ir visa jėga kirtau pabaisai per kojas, bet jam tai jokios žalos nesukėlė, aš pašokau ir taikiausi jam kirsti per galvą, pabaisa susiūbavo, sukraipė rankas ir išvengė mano atakos, staiga aš nusileidau ant žemės ir susmeigiau peilį pabaisai į koją, jis parkrito, bet staiga atsistojąs man trenkti su ranka, ir jam tai pavyko, aš nukritau šalia jo, pabaisa pagalvojo, kad viskas ir jau norėjo trenkti man paskutinį smūgį, bet staiga aš atsimerkiau, pašokau, pašokau taip aukštai, kad užskriejau jam ant galvos, jis pradėjo muistytis ir bandė mane nuo ten nuimti, bet aš spėjau išsitraukti vieną šurikeną ir susmeigti jam į galvą, aš susmeigiau taip gilei, kad jis ir liko pabaisos galvoje. Kaip nušokau jam nuo galvos išsitraukiau peilį kurį buvau susmeigęs jam į koją, ir staiga pabaisa parvirto, kažkas pribėgo ir susmeigė į pabaisą kardą, pabaisa buvo sužeista, bet dar iki mirties jai buvo toli. Aš tuo tarpu pažiūrėjau į savo ranką, ji sruvo krauju, aš ją užsiėmiau ir po kelių minučių kraujas nustojo bėgti. Aišku tuo tarpu pabaisa sugebėjo ir atsistoti todėl teko kovoti vėl. Aš nespėjai susigaudyti, o milžinas jau ruošėsi ant manęs atsistėsti(), mane prispausti, jis buvo milžiniškais ir jei jam pavyks aš galiu mirti. Jis jau bandė tai daryti, bet aš pradėjau bėgti, bėgau kaip tik galėjau, bet staiga pajutau kaip ant mano kojos kažkas sunkus užkrito:
    -Jis ant manęs užkrito, ant mano kojų-pradėjau rėkti.
    Kažkas iš būrio prabilo:
    -Palauk, mes tau padėsime.
    Tas kažkas paleido į pabaisą strėlę, bet jis net nenorėjo nuo manęs nulipti, tada aš kažkaip išsitraukiau savo peilį ir susmeigiau milžinui, jam tūrbūt skaudėjo, kad jis staiga atsistojau, net mano peilis liko jo nugaroje.
    Kaip milžinas atsistojo išgirdau kaip kažkas suriko:
    -Šaunuolis, jam skauda.
    Aš į tą laiką vėl išsitraukiau savo kirvį ir pibėgias prie milžino norėjau jį sužeisti, bet šis mane savo ranka nubloškė. Atsidūriau kažkur už 1-2 metrų, susmigau į sniegą. Po kelių minučių pradėjau stotis iš sniego, atsistojau ir norėjau vėl bėgti kovoti, bet nusprendžiau biskį pailsėti, aš mačiau kaip kiti kovojo, kaip kažkas surėkė:
    -Padėkit.
    Po šių žodžių apsidairiau ir pamačiau kaip kažką milžinas laiko suspaudęs rankoje, aš pradėjau bėgti, ir surikau:
    -Tuojjjjjjj..........
    Pribėgiais prie milžino sa savo kirviu kirtau jam per jojas, padariau daug kirčių, milžino koja net paraudonavo. Ant jo kojos matėsi daug įbrėžimo, vieną kartą taip kirtau, kad net kraujas pasipylė.
    -Na ir dar kartą, dar, darrrr.....
    Sukaupęs visas jėgas kirtau jam dar kartą į tą koją, ji pasipylė krauju, milžinas parkrito, tuo pačiu jis paleido mano bendražygį iš rankos:
    -Ačiū, jis surėkė ir nubėgo.
    O aš paėjau į šoną ir parvirtau ant žemės nes buvau labai išsekęs.
    -Aš milžiną tik šiek tiek sužeidžiau.......
    Paskutinį kartą redagavo domantas122 : 2010-11-09 22:04

Karžygys Pasauliokarlius avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Šalis arba Galaktika
    Žinutės
    1,320

Pagrindinis

Auo no.......No way.Negali būti.Sniego žmogus.........Aš vos nuo jo pamatymo nekritau.O laimėti kova buvo bešansų.Ir ką aš darysiu.Aišku kovosiu.Nes juk jei begsiu nieko negero nebus.O jei slėpsiuos........Kur čia slėptis?.Išsitraukiau lanką.Kuris čia galėjo padėti sunkiai.Bet aš dar turėjau 40 strėlių.O dabar idealus laikas dalį jų išeikvoti.Pradėjau lipti į kalną.Milžinas nieko nematė o aš jau buvau jo galvos aušktį.Ir šoviau 10 strėlių paeiliui jam į kaklą ir veidą.1 sulindo akin.Ir man šovė ideali mintis kai gavau galingą smūgį ir kūlverščiais nusiritau visiem pasakiau.Darykit viską kad jis nejudėtų.Mes su henriu strėlėm jį apakinsim.Nusitaikėm iš šovėm.Maniškė sulindo į jau pažeistą akį.O henrio strėlę jį galutinai apakino sulindusi įį sveikają.Keista Bet....Jis apsiranmino.Ir aš žengiau žingsnį sėlindamas.Jis mane nusviedė 100 metrų.Tai buvo baisu.Aš paėmiau kirvį bėgau atšokau nuo jo rankos ir smeigiau kirvį kojon.Poto peilį ir strėlę.Bet vėl buvau nublokštas.Bet aš dar laikiau ginklus.Ir jie plėšė jo oda skrisdami su manimi.Savaime aišku nuskridau netoki o jo pėda jau sužeista.Aš vėl kirtau į panašią vietą su kirviu ir bandžiau išplėšti bet nepavyko.Jis nuspyrė mane vėl ir suklykė.
    -JAJAJAJAJAJAJAJAJAJA.
    o AŠ paleidau strėlę aukštai į jo petį.Jis lyg nežinau ką tą strėlę išėmė ir numetė.Pastebėjau jog jo petys raudonuoja.Tada paleidau strėlę kitam pečiui.Jis pararė tą patį.O jo pčiau jau buvo raudoni.Kojos taip pat.Prisėlinau prie kito kojos bet buvau nusviestas.Vėl bėgas link jos ir dar kirtau.Vėk nusviedė mane aš jau svyravau bet tai dar ir titanas dėl kojos sužalojimų.Ir jis viiiviiirto!Didžiulis sniego kalnas užpustė mane.Išsikapsščiau iš jo.Ir jau monstras buvo begalo kruvina.Dėl mano dėkos iš kojos.O kitų kitų vietų.Aš tęsiau kova.O jis aklas buvo labiau pažeidžiamas nes nematė musu kuklų ar smūgių.Prisėlinau ir mečiau kirvį jam į galvą.Jis susmigo.Milžinas pasipurtė ir kirvis nukrito šalip manęs.Jį vėl mečiau šį kart sulindo giliai į peti bet vėl pasipurtė ir iškrito.Aš paėmiau ir nulėkiau tolyn...............Nuo jo stipraus galingo smūgio.Kova tesėsi.Pribėgau smeigiau kirvį titanui po nagu ir šokau.Nagas tokio dydžio kaip mano galva nukrito aš sniego o milžinas stipriai surėkė.Ir jau spardėsi kaip sužvėrėjes.Buvo aklas bet vistiek spardė gana tiksliai..............................
    Paskutinį kartą redagavo Pasauliokarlius : 2010-11-11 16:27

Senatorius Lancia avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Terra incognita
    Žinutės
    525

Pagrindinis

Puoliau sniego žmogų. Įtempiau lanką, nusitaikiau į sniego žmogaus akį ir paleidau strėlę. Ji atsimušo jam į kaktą ir nukrito ant žemės. Jis net nepamatė tos strėlės. Supratau, kad strėlėmis jo nenukausiu. Tyliai prislinkau prie šito milžino kojos, išsitraukiau peilį, dūriau jam po nagu, o pats pasiritau į šoną. Milžinas pajuto skausmą ir spyrė ten, kur prieš kelias sekundes stovėjau aš. Vėl tyliai prislinkau prie milžino kojos. Po jo nagu tebebuvo mano peilis. Aš prislinkau prie jo kojos ir išlupau peilį, bet pasitraukti nespėjau ir milžinas mane nuspyrė. Trenkiausi į minkštą pusnį, todėl stipriai nesusitrenkiau. Atsistojau ir nusipurčiau sniegą nuo savęs. Tyliai apėjau sniego žmogų, ir įsibėgėjęs užšokau jam ant kojos. Pradėjau kopti į viršų. Užkopiau jam iki pečių ir sustojau. Palaukiau patogesnės progos jam užšokti ant pečių. Milžinas sugriebė kažkokį luitą ir nusviedė jį. Aš šokau ir smeigiau jam su peiliu į akį. Milžinas siaubingai suriaumojo ir stvėrė mane. Aš pajutau, kaip artinasi mirtis ir surikau:
    - Padėėėkit!
    Po kelių sekundžių staiga mane milžinas sviedė žemyn, aš trenkiausi į pusnį ir praradau sąmonę.

9 puslapis iš 13 PirmasPirmas ... 5678910111213 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •