4 puslapis iš 13 PirmasPirmas 12345678 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 46 iki 60 iš 192

Tema: Turtai IX dalis

Pagrindinis

Išėjau pasivaikščioti į miestą.

Gera mintis Pasala.

Rytas. Visi išsilakstė kas sau. Iki pietų požeminė šalta metalinė bazė buvo pustuštė. Kristoferis (dviem kardais ginkluotas karys) ir Pardavėjas 'Džekas' galando ginklus. Kristoferis savuosius kardus, o Džekas pardavimui. Kuo aštresni, tuo daugiau verti.
    ...
    Prieš pietus.
    Dalis komandos grįžo. Galima sakyti visi jau bazėje, išskyrus Heinrich ir Aurimasak. Šie kažkur užsibuvo.
    Jau susėdo priešpiečiauti, tik staiga pro duris įbėga Aurimasak:
    - Turiu svarbią naujieną, tau - Reinai, - tarė jis.
    - Klok. - šis atsakė.
    - Buvau sutikęs "Šešėlį". Jis nori su tavimi susitikti. Sakė, jog gailisi dėl visko ką padaręs. Sakė, jog jis taip pat išdavė galvažudžių būrį ir iš ten pasitraukė!
    - Hm.. nemanau, jis yra melagis nuo pat gimimo..
    - Man atrodo, jog jis sakė tiesą.
    - Aš. Aš esu tas žmogus, kuris gali atskirti ar žmogus meluoja, ar ne, bet kai buvau galvažudžių būryje "Šešėlis" visada mane apgaudavo. Jis gali apgauti bet ką.
    - Na, manau vis tiek turėtum su juo susitikti.
    - Gerai, kur jis nori susitikti?
    - Po valandos. Sakė ateiti prie pilies, ten jį rasi.
    - Gerai, būkite čia. Aš turėčiau grįžti, o jei negrįšiu - prižadėkite už mane atkeršyti.
    Šis jau buvo beišeinąs, bet staiga Samag0n atšoko nuo stalo.
    - Stok, Reinai! Mes tau padėsim! - atsakė šis.
    Visi tik susižvalgė ir lėtai pradėjo po vieną stotis.
    - Taip, - pritariamai atsakė DualLT.
    - Didžiuojuosi jumis. Tuomet, Kristoferi! Mums reikės tvirtos pagalbos, noriu, kad eitum su manim. Džekai, tu pasilik.
    - Gerai, vade. - prikimusiu balsu atsakė Kristoferis. Taip pat pritariamai galvą linktelėjo ir Džekas.
    - O kur Heinrich? - paklausė vienas iš būrio.
    - Mačiau, jog jis nuėjo į taverną, turbūt prisigėrė, - nusijuokė Aurimasak.
    - Na, gerai, eime. - tarė Reinas ir maždaug 20-ies žmonių būrys leidosi miesto aikštėn.
    ....
    ....
    Tuo metu Heinrich.
    Šis tavernoje išgirdo apie kažkokį puolimą ir sąmokslą. Ir nugirdo kažką apie organizaciją.
    - Gali būti, jog jie kalbėjo apie mus. - pagalvojo Heinrich ir su lig ta pačia sekunde lėtais žingsniais išėjo iš tavernos stengdamasis nesukelti jokių įtarimų. Išėjus iškart nulėkė link bazės.
    ...
    Bazėje.
    Šis įsiveržia į bazę lyg akis nudegęs.
    - Kur Reinas?! Kur visi?! - rėkė jis.
    - Nesenai išėjo, o ką? - šluostydamas servetėle ginklą tarė Džekas.
    - Jie gali mirti...
    Tarė šis ir iškart paklausė:
    - Kur jie?
    - Nuėjo link miesto aikštės. Maždaug 4 kilometrai nuo čia.
    - Aišku, dėkui, Džekai, - tarė šis ir išlėkė.
    Džekas pagalvojo, pavartė akis..
    - Hm.. nėra už ką..
    ....
    ...
    Artėjant prie miesto aikštės vis labiau girdėjosi triukšmas ir kardų žvangesiai, riksmai ir visa kita.
    Visas būrys pradėjo bėgti link tos vietos. Reinas visus sustabdė ir liepė pasislėpti už dėžių, namų ir lėtai pasižiūrėti. Išvydote įspūdingą kovą.

Karaliaus pilies sargybiniai kovojo prieš "Assassins" klano narius.
    - Kas jie? - sušnibždėjo Marionete.
    - Tie patys galvažudžiai. - atsakė Reinas.
    - Taip, atpažinčiau jų aprangą bet kur, - pridūrė domantas122.

"""- Žiūrėkit, kaip tas laksto, o kaip ta skraido.
    - Eik tu sau..."""

Sklido balsai iš mūsų grupės.
    - Ta, kuri turi nežmonišką šuolį yra "Paukštė". Mergina. O tas, kuris šiuo momentu stovi ir turi raudoną apsiaustą yra "Miražas". Saugokitės jų.
    - Tas pat kuris lakstė lyg žaibas? - tarė Auuriis ir žvilgtelėjo į Reiną.
    - Taip, tas pats. Jis ieško akimirkos, kol kas nors trumpam užsimerks ir su lig ta akimirka sargybinio galva nukris jam nuo pečių.
    - Vou...
    - Na, geriau dinkime iš čia, kol mūsų nepastebėjo, nes kitaip mes galim mirti, - įsakė Reinas.
    Jau pradėjo dingti iš tos vietos, bet pasigirdo riksmas.
    - Organizacija!!!
    - Oho.. tai štai kaip mus vadina, - tarė Reinas. - O dabar...
    - BĖĖĖKIM!!! - pasigirdo riksmas iš būrio.
    Visi pradėjo bėgti, o galvažudžiai sargybinių galvomis lakstė stogais ir greitai atsistojo jums priekyje. Pradėjote bėgti atgal ir pasiekėte miesto aikštę. Ji buvo plati. Sargybiniai apsupo jus lyg skydas.
    - Laikykitės už mūsų, jaunuoliai, - tarė sargybinis.
    - Man atrodo mes dar geriau kovojame, nei jūs, - nusišypsojo Marionete ir prasiveržė pro sargybinius link galvažudžių. Reinas iš paskos. O tuo tarpu galvažudžiams iš už nugaros atbėgęs pasirodė Heinrich:
    - Pavėlavau.. - tarė jis ir išsitraukė ginklus.

------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kovokite dėl išlikimo. Naudokite viską kas po ranka.
    P.S. "Šešėlis" nekovoja kartu su galvažudžiais. (jo tiesiog dabar nėra)

------------------------------------------------------------------------------------------------

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122
    Dobis
    luksis [10]
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis
    Fanta*
    BiG CagneY
    BurnBuddy
    aaalinikea [6]
    Samag0n
    ArėjasI
    Linko
    justeluka
    Pasauliokarlius [4]
    Aurimasak [1]
    Žergonas
    danieliux007
    Heinrich [8]
    tiskutis [4]
    McMartis
    Lancia [2]
    rolios
    arunaas
    estera2121
    Marionete [4]
    BackOnTop
    DualLT
    Roric [4]
    Npc: Reinas [10]
    Npc: Karaliaus pilies sargybiniai (20) [1]
    Npc: Kristoferis [5]

♣ Gyvūnai ♣
    laksters - Katė: Dina
    Heinrich - Sakalas: Mustangas
    luksis - Jaguaras: Rokis
    aaalinikea - Erelis: Kingas
    Pasauliokarlius - Šuo: Garfildas
    Marionete - Šuo: Mauzeris

*♣ -Priešai- ♣
    Npc: Galvažudys "Strėlė" [3]
    Npc: Galvažudys "Kūjis" [3]
    Npc: Eiliniai galvažudžiai (8) [1]
    Npc: Galvažudys "Šešėlis" [10]
    Npc: Galvažudė "Paukštė" [5]
    Npc: Galvažudys "Miražas" [5]
    Npc: Įgudę galvažudžiai (10) [2]

*♣ -Neutralūs- ♣
    Npc: Pardavėjas Džekas

---------------------------------------------------------------
    Gyvas.
    Miręs.

Gyvas.
    Miręs.

Kita situacija: Ketvirtadienį 18-22h.
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2010-10-21 15:17

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Prasiveržiau pro 2 sargybinius. Atsidūriau prieš daugybe galvažudžių. Rankos tiesiog niežtėjo nuo noro susikauti. Išsitraukiau vieną strėlę, giliai įkvėpiau ir paleidau strėlę. Oras nuo jos suvirpėjo, o plieninis antgalis įsmigo vienam iš galvažudžių į šlaunį. Šis susiėmęs už jos suriko nesavu balsu, o tada parodęs stiprią valią ištraukė kruviną strėlę. Šauti dar vieną strėlę į jį buvo beprasmiška todėl apsidžiaugiau, kad galiu į darbą paleisti savuosius ašmenis. Iš dėklo traukiamo kardo garsas man buvo tarsi narkotikas. Rankoje laikydamas kardą pajudėjau link galvažudžio, kurį sužeidžiau į šlaunį. Karys nepajudėjo iš vietos, tačiau išsitraukė kardą ir laukė mano puolimo. Aš labai greitai jį pasiekiau ir mūsų kardai susikirto. Neturėdamas tvirtos atraminės kojos galvažudys prarado pusiausvyrą. Tai buvo puiki proga man, nes tada išsitraukiau peilį ir per akimirka atsidūręs galvažudžiui už nugaros subadžiau jį, kaip tą bokso kriaušę per treniruote. Pajutau kaip nuo mano rankos žuvo dar vienas ir tai suteikė mano gyvenimui to keisto jauduliuko. Tačiau galvažudys ketino paskui save nusitemti ir mane. Galvažudys suspaudė kardą ir norėjo durti per peti tiesiai man į širdį, tačiau lyg iš niekur pasirodė Rokis ir letena išmušė jam kardą. O tada išdraskė jam krutinę ir pasimėgavo šiltu krauju. Tada as nusiziurejau kita taikini. Tai buvo galvazudys su dviem trumpais kardais. Atsigaivines Rokis suurzge suprates mano plana. Issitraukiau surikenus ir visus iskarto paleidau i galvazudi. Jis suregavo ir du speju atmusti kardai, taciau treciasis ismigo i krutine.
    Paskutinį kartą redagavo luksis : 2010-10-21 19:08

Imperionas Samag0n avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Stovejau paciam priekyje, prie Reino ir Luksio, nezinojau ka daryti.. Staiga prie manes prisoko Aurimasak ir susnibzdejo kad turi plana. Jis greitai pradejo begti i viena assasins clano nari, bet staiga pasilenke, as sokau ant jo nugaros, savo astrius nagus ivariau zudikui i aky, o jis net nesuprato is kur atsklido puolimas. Aurimasak kazkur dingo, maciau ji ziauriai kovojanti pries labiau igudusi galvazudi. Vos spejau pastebeti kaip mane is nugaros puola vienas galvazudys, jis rankose laike maza durkla, bet toki astru, kad net spindejo sauleje. Paskutine sekunde spejau su savo nagais atremti jo durkla, bet jis buvo per miklus, per sekunde, jis su kita ranka issitrauke is rankoves peili ir reze man i peti, skausma buvo nepakeliamas, as susmukau ant zemes ir negaledamas laikyti galvazudzio ji paleidau.. Jis jau norejo perrezti man gerkle, bet as apimtas stipraus jegu pliupsnio, spyriau jam i koja ir jis neislaikes pusiausviros krito i mano puse, as pametes kad turiu gera proga, duriau jam i sonkaulius is likusios jegos, jis susmuko, as ji nustumiau nuo saves ir po biski nusliauziau uz kazkokiu griuvesio, nusiplesiau rankove ir stipriai uzbintavau su ja, savo peti. Is kurio ziauriai bego kraujas ir ziojejo milziniska durio skyle. Biski pailsejau ir islindau trumpam paziureti situacija, buvo pilna lavonu, assasins klano nariu, pilies sargybiniu..

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Atbėgau pavėlavęs. Įspėti visų nespėjau. Kova jau buvo prasidėjus. Nuo nugaros nusiėmiau lanką, iš kuprinės išsiėmiau šarvus ir greitai užkampyje jais apsirengiau. Tada išlindau iš už priedangos ir paleidau strėlę į vieną iš galvažudžių. Strėlė persmeigė jam ranką, bet neatrodė, kad tai jį būtų labai paveikę. Šoviau antrą strėlę, bet jis jos išvengė, tada pritūpė ir pasileido link manęs. Kol jis bėgo, turėjau laiko pakeisti ginklus. Lanką įdėjau atgal į strėlinę ir išsitraukiau du kardus. Maniškis priešas buvo ginkluotas dviem durklais, o aš dviem kardais. Akivaizdus mano pranašumas.
    Kai jis pribėgo prie pat, aš smogiau, jam kairės rankos kardu, bet jis atšoko ir išvengė smūgio, tada bane kontraatakuot, bet vos nepasismeigė, ant mano dešinio kardo, kai jį ištiesiau jam panosėje. Atsitraukė ir ėmė suktis ratu.
    - Bu,-tariau aš ir pavaidinau, kad šoksiu link jo.
    Jis instinkyviai atsitraukė į šoną, o kai suprato, kad tik vaidinau, buvo per vėlu, nes jau puoliau į tą patį šoną, kur jis, tad nebeturėjo laiko pasitraukti. Smogiau jam abiem kardais. Jis spėjo atkišti durklus, jie kiek sušvelinino smūgį ir išgelbėjo jam gyvybę, bet sulūžo. Jis parvirto, bandė stotis, bet neleidau spirdamas. Tada jis pradėjo šliaužti tolyn nuo manęs. Maniau, kad tikisi, jog pasigailėsiu, bet klydau. Staiga jis pasivertė į šoną, griebė žuvusio sargybinio kalaviją ir vožė juo man. Tūptelėjau ir kalavijas per plauką praskrido man virš galvos. Tada inercijos sviestas galvažudys prarado pusiausvyrą, o aš smagiai šokau į jį kojomis į priekį ir parbloškiau. Kalaviją pametė ir skaudžiai "pabučiavo" grindinį. Galų gale, nusprendžiau baigt žaisti ir suvariau abu kardus į nugarą. Jis suspurdėjo ir liko.
    Pats pavojingiausias čia, man pasirodė Miražas. Būtent dėl to, aš jo ir nepuoliau. Puoliau Paukštę, nes ji pana+nieko nemoka tik šokinėti+get back to the kitchen. Kai ji vieną kart šoktelėjo į orą, norėdama liuoktelti ant sargybinio, aš užšokau ant dežių krūvos, nuo jos šokau į viršų, kad kojomis paliesčiau sieną ir nuo sienos atsispyręs šokau ant Paukštės. Ji manęs neamtė, nes buvo atsukus nugarą, tada kai sugriebiau jai už kojos ir nusitempiau ant žemės apstulbo. Abu tėškėmės ir gana skaudžiai. Tačiau aš nieko nelaukęs pridėjau kardo ašmenį jai prie gerklės. Šiaip jos veidas visai gražus, tokia ganėtinai seksė. Visos gražuolės visada būna evil. Žinoma, galėčiau ją nusivest, uždaryt į kalejimą, tada ji būtų ten pikta, o po to, kas nors atsitiktų, man reiktų ją išleist ir ja pasitikėt, ji bandytų mane nužudyt ir pabėgt, bet jai nepavyktų, aš išgelbėčiau jai gyvybę, ji mane įsimylėtų ir padėtų mum kovoje. Bet taip būna tik filmuose. O dabar ji žiūri į mane neapykantos kupinomis gražiomis akimis:
    - Labas, kur gyveni?-paklausiau.
    Ji nieko neatsakė, o užsukdama dešinę koją mane užkabino už kairio peties ir numetė nuo savęs, tada pašoko ir savo kardu bandė kirst, bet aš tiesiog pasiridenau į šalį, pašokau ant kojų ir atrėmiau antrą smūgį abiem kardais, tada atsispyriau ir šokau į merginą. Užgriuvau ant jos visu savo kūnu ir ją parbloškiau.
    - Miau,-mirktelėjau jai, tada nusiridenau ir vėl atsistojau į kovos stovėseną.
    Ji lėtai stojosi ir savo kardo rankeną gniauždama ruošėsi man smogti. Buvau pasiruošęs atremti, jos smūgius, bet tada išgirdau kažkokį lyg ir slystelėjimą. Nutuokiau, kas tai gali būti ir pritypiau bei spyriau atbulai. Kažką parbloškiau ir pajaučiau vėjelio gūsį virš galvos.
    Miražo peilis praskriejo milimetrais.
    Nespėjau nė žvilgtelti ar visgi į jį pataikiau su koja, kai ant manęs jau iš aukšto šoko Paukštė, bet kažkodėl tą jos puolimą pavyko labai lengvai atremti - kai ji buvo netoli pagavau už kojos ir įsukęs, paleidau į besistojantį Miražą. Po to metimo Paukštė liko gulėti, o Miražas į mane kiek laiko pažiūrėjęs pavaidino, kad puls ir dingo į kovos įkarštį.
    Pamatę, kad netoliese guli sužeista Paukštė, prie manęs nedrįso artintis nei galvažudys. Atsidusau ir priėjau prie paukštės, kuri man sušnibždėjo:
    - Užmušk.
    - Srry, panų nežudau. Gal davai atsikelk, nes, kai tave priluobiau, nieks nebenori kovot.
    Ji nieko neatsakė, bet ir nesikėlė aš atsidusau, pagriebiau ją, pakėliau ir pastačiau ant kojų.
    - Kovok davai.
    Ji vos nenuvirto ant žemės ir susiėmė už galvos, suklupo ir tada pakėlė akis:
    - Tu mane kątik įsukau ir metei, aš susitrenkiau galvą į grindinį ir esu kruvina! Kaip aš tau kovosiu?-suspigo ant manęs jinai.
    - Nu ir ***, neįdomi tu,-po to pamąsčiau ir pridūriau,- dw tu palauk čia, niekuur neik, po to būsi mūsų įkaitė.
    - Tu gal visai debi...
    Nebegirdėjau, ką ji man sako, nuėjau link kovos lauko, kur sukosi Miražas. Jis kaip ir neleistinai pasišalino nuo manęs. Šiuo metu "greituolis" sukiojosi aplink nespėjantį orientuotis sargybinį. Aš nužiūrėjau vietą, kur Miražas visąlaik sustoja, ir įtempiau lanką. Paskaičiavau, kad maždaug reik paleist strėlę ir sulaukęs tinkamo momento paleidau. Miražas tik atsidūrė, ten šalia jo ir jo petį pervėrė strėlė, o tada kita perdrėskė šlaunį. Jis prigulė ant žemės, kad išvengtų trečios strėlės, bet tada įniršęs sargybinis skydo briauna vožė jam per nugarą. Užsimojo kirsti kardu, tačiau nuo smūgio pasitraukė Miražas. Atsistojo ant kojų ir pasileido link manęs. Lanką pakeičiau kardais ir atrėmiau pirmus jo smūgius. 2 jo smūgiai nušliaužė šarvais. Jis buvo tikrai greitas ir stiprus. Tačiau už mane tik greitesnis. Ir tai nedaug.
    Išvenginėdamas jo smūgių vis vaidindavau, kad kontraatakuosiu. Iš pračių jis bijojosi, o po to suprato, kad tik vaidinu, tad praktiškai, nekreipė dėmėsio. Sulaukęs progos, kai jis net nežvilgtelėjo į mano ginklą, kuomet vaidinau, kad kirsiu su kardu, kirtau jam į juosmenį, tada apsisukau 360 laipsnių kampu ir kirtau kitu kardu. Bandžiau pasmeigt, bet jis pasirideno į šoną ir pakirto man kojas. Bet pakirsdamas nespėjo atsitraukti iš ten, kur kritau. Nukritau tiesiai ant jo. Manau, jam skaudėjo dar labiau nei man. Pasiridenau į šalį nuo jo, o jis atsistojo, pakosėjo ir nubėgo tolyn nuo manęs.
    Gulėdamas atsidusau ir tariau sau:
    - Nevykėliai.
    Lėtai pakilau nuo žemės. Nu ką, einu kovot su tais išvis silpnais, padėt sargybiniams..
    Dar pasukau galvą į Paukštę. Prie jos buvo pribėgęs Miražas ir jie apie kažką šnekėjo.. Nu tegu šnekaaa..
    Vėl sutelkiau dėmėsį į vykstančią kovą ir puoliau vieną galvažudį,kuris kovojo su sargybiniu..
    I wonder if my pony can fly

Senatorius Lancia avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Terra incognita
    Žinutės
    525

Pagrindinis

Išsitraukiau lanką ir strėlę. Apsidairiau ir pamačiau liesą galvažudį su ilgu kardu. Nusprendžiau jį truputį paerzinti:
    - Ei tu kumpi! - riktelėjau ir iškart paleidau į jį strėlę. Galvažudys atsisuko, bet mano strėlė prašvilpė per centimetrą nuo jo kaklo. Galvažudžiui tai nepatiko. Jis puolė mane, bet aš pašokau į šoną ir jis manęs nekliudė. Išsitraukiau dar vieną strėlę, ir surikau:
    - Ką, stabdyti nemoki? - ir paleidau į jį strėlę. Šįkart galvažudys pasisukti nespėjo ir strėlė susmigo jam į petį. Galvažudys kažką suklykė. Aš įkišau lanką atgal į strėlinę, išsitraukiau peilį ir puoliau galvažudį. Dūriau jam į krūtinę, bet jis pasitraukė ir smogė man su kardu. Aš šokau į šoną, bet kardas kliudė man koją. Pliūptelėjo kraujas. Aš suklupau. Galvažudys užsimojo kardu ir jau ruošėsi nukirsti man galvą, bet aš nusiritau ir galvažudys nepataikė. Aš atsistojau, tvirtai suėmiau peilį ir šokau ant galvažudžio. Jis nespėjo sureaguoti, ir aš dūriau jam į kaklą. Galvažudys dar bandė kažką surikti, bet susmuko ant žemės. Aš jį pribaigiau dar keliais dūriais į krūtinę. Nuplėšiau nuo lavono marškinius ir pasitraukiau į šoną. Sutvarsčiau savo koją ir atsistojau, ji nelaikė taip gerai kaip sveika, bet vistiek laikė.
    Puoliau kitą galvažudį.

Pagrindinis

Prasibroviau pro sargybinius ir išsitraukiau kardą. Pamačiau kažkokį nusisukusį sargybinį, ir priėjęs tyliai jį nužudžiau. Niekas to nepastebėjo, taigi, į mane dėmesio neatkreipė. Mačiau, kaip kiti žudo priešus, ir tiesiog užsižiūrėjau. Kažkas pašaukė mano vardą, ir aš pabudau lyg iš sapno. Bet ne, viskas kas vyksta - realybė. Supratau, kad galbūt į mane kesinasi , nes šiaip mano vardo nešaukoja. Apsisukau, ir pastebėjau gudrų galvažudį. Jis sėlino manęs nužudyti. Aš apsimečiau jo nepamatęs, kad neatkreipčiau jo dėmesio, ir staigiai jį nužudžiau, jis nespėjo mabnęs užpulti. Tada jau teko stoti į lygią kovą. Jo draugas mane užpuolė. Aš stojau į kovą...

Karžygys Pasauliokarlius avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Šalis arba Galaktika
    Žinutės
    1,320

Pagrindinis

Buvome bazėje.Visi jau beveik susirinkę trūksta tik henrich ir aurimasak.Staiga įlėkė aurimasak ir sušaukė:
    -Reinai šešėlis nori su tavim susitiks.Sako jog jis išsižadėjo asasins klano.
    -Jis meluoja.Jis puikus išdavikas,-ramiu tonu pasakė o Aurimasak kaišioj kad tik sutiktu nes ištikrūjų tikėjo kad šešėlis sudarė taika su mumis.Reinas buvo įkalbėtas bet mes norėjome ir išejome be henrio paskui Reiną.Ėjome 4 kilometrus kol atėjome aiksštę kur kovoje sargybiniai prieš galvažudžius.Aišku mes dejome į padus bet jie mums nuplyšo.Šiaip tai dejome į kojas T.Y SpRuKoMe kaip bailiai.Bet galvažudžiai mus pavijo ir mes buvome priversti kovoti.Mums sargybiniai neleido bet mes pro juos praėjome ir pradėjom kovoti it nindzes.Aš užšokau ant fontano viršaus poto ant Pilies Balkono ir Balkonais ant stogo.Pasiėmiau strėles ir pradėjau galvažudžių apšaudymą.Paėmiau 2 streles ir nusitaikęs jam paleidau jo taikliai sulindo 1 galvažudžiui į krutinę.Bet po šimts nepasiekė širdies ir jis tik iš skausmo parklupo. Paleidau dar 1 strelę į koją ji perlindo per visą koja ir išlindo kitam gale.Po to dar vieną kuri jį parvertė.Jis pats turėjo kirvį kuri paleido į mane bet prošalį.Po to paleido bumerangą kuris vėlgi į mane nepataikė bet skrisdamas atgal mane apvertė aš kritau tiesiai ant jo. ištiesiau savo medžiotojo peilį ir jį sulandinau jam į širdį nukritęs jis mirė aš buvau arti jos bet mane išgelbėjo kad peilis susmigo žemėn po įsmigimo į galvažudį ir sušvelnino kritimą.Bet kritimas nepaisant to buvo skausmingas ir tuo labiau kojoms jos gal dar būtų mane laikusios bet nenorėjau rizikuot tai su abiem rankom nušliaužiau prie pilies durų.Pasislėpiau už stulpo laikančio vartų priedangą ir pradėjau šaudyti Pasiėmiau vieną strėlę ir nesisekė kovoti auriu tad aš jo asasinui paleidau strėlę į kojas asasinas susvyravo ir auris turėjo progą jį kiek apkapoti...Ir tai padarė bet asasino nenužudė nes jo ginklai buvo netobuli.Paukštė šokinėjo o aš paėmes 3 strėles jas išleidau jos visos greit išsiskyrė nuoviršau apačion.Kai paukštė buvo pačiam viršuj strėlė sulindo jai nugaron kai leidosi vel nugaron o kai nusileido susmigo kojon kas susilpnino jos šuolį.Ji išrovė streles ir su ranka jas paleido i mano kojos jos susmigo negiliai bet skausmingai nes ir taip buvo sužalotos kritimo.Butu dar metusi karda jei nebučiau apsimetes negyvu.Ji nusisuko aš atsikėliau atsirėmiau ištieisau lanko ir paleidau strėlę į miražą jis išrovė ir susigriebė už jos sargybiniai šoko ant jo ir gerai apkabojo bet jis dėjo į kojas ir jam jos lužo.Dejo i kojas T.Y pasislėpė nuo miestiečiu kol nurims skausmas.Aš mačiau jo slėpimosi vietą ir priėjęs duriau jam į rankas jis man greitai trenkė aš nulėkiau pora metrų.Jis artėjo tik staiga pasirodė sargybinis ir įstumė miražą sienon aš nusikažščiau prie durų o mane gelbėjęs didvyris kiek aplamdęs miražą mirė.Man jo buvo gaila bet mūšyje be aukų neapsieisi....Staiga pajutau kad kojos nebeskauda na tiksliau ka jau skauda daug mažiau ir paėmiau žuvusio kario kalaviją bėgau link paukštės nors pašokau daug mažiau bet išmečiau kalaviją ir šis susmigo negyliai paukštei į atsiprašant ši....................ky................nę.
    -AJAIJAAAAUČČČ,- Ji suaimanavo.
    -Še tau,-pasakiau.
    -Dabar tu mirsi,- pasakė ji ir ištraukusi kalaviją šoko link manęs aš pasisukau ir bandžiau durt peiliu bet man nepavyko.Tada bandžiau išmest ir pavyko peilis jos pilve ji numetė peili o aš priebėgęs jį pasiėmiau.Kol ėmiau jis pasiėmę durklą ir pribėgusi suleido nugaron.
    -Ak tu prosti....,-Nespėjau pasakyt kaip pajutau skausma kitoje nugaros vietoje o tada jei atsisukęs Kirtau ligi pat kaulo jai rankon išrovęs durklus jai suleidau į pilvą ir nustūmiau su kojomis.Paėmiau galbažudžio kūjį ir mečiau į paukštę jį neisilaikė stabiliai ore ir krito skaudžiai.
    -Bus tau čia skraidyti,-Nusišypsojau.
    -Bus tau būti tokiam įžuliam,-Pasakė ji.
    -Miražai sutvarkom šita.-pašaukė ji
    -Su mielu noru,-atsakė jis.
    Paukštė prišuoliavo o miražas prilėkė sugribė manė už rankų ir metė tiesiai į sieną.Aš netekau sąmones.Niekas manes nelietė nes mane kad miriau.
    Pabudau po truputi ir išvydau jau karo pabaigą be galo silpnus galvažudžiu stipriuosius karius ir daugybę lavonų.Aš atsikėliau ir su kirviu rastu sviedęs stipriai sužalojau paukštės koją ir baigiau jos šuolių erą.Ją palikau likimo valiai.O miražas.Jis laikėsi daug geriau aš pribėgau pašokau bet jis mane pastebėjo išvengė,stumtelėjo ir viskas aš ant žemes.Ir su kardu jau nori nukirsti pusę kūno bet aš kardą jam išspyriau pasiėmiau ir į jį bėgantį mečiau kardas susmigo nugaron.Jis išrovė mete atgal aš išvengiau bėgau link jo o jis irgi bėgo ir greiiau susidūrėm jis mane nuneše apie 20 metrų o aš jis apie 2.Aš išvis išskydau dingo noras toliau kautis gal geriau slėptis iki mūšio pabaigos degė mintys.......Ech taip ir padarysiu nebeta jėga tqaip stipriai kovoti....
    Paskutinį kartą redagavo Pasauliokarlius : 2010-10-21 18:48

Pagrindinis

Išsitraukiau savo ginklus ir pradėjau kovą. Pribėgau prie vieno galvažudžio ir išsitraukęs peilį kirtau jam per ranką. Jis buvo beveik nesužeistas, todėl išsitraukiau pragaro kirvį ir pradėjau kovą. Bandžiau jam kirsti vėl per ranką, bet jis jau pasimokė ir atšoko nuo manęs, supykęs pribėgau link jo ir dar kartą kirtau jam, bet šį kart ne per ranką, o per pilvą, jis nespėjo atšokti ir jam mano kirvio ašmenys perrėžė pilvą. Atsistojau ir be jokio pasigailėjimo sudaviau jam paskutinį smūgį. Jį sudavęs jis nukrito ant žemės ir daugiau nebeatsikėlė...

Pagrindinis

Ryte išbėgau į miška biški pasidraskyti. Ėjau mažesnius medelius padaužyti. Reikėjo krumplius pratreneruoti. Nežinosi kad gali atsitikti. Viskas čia įmanoma. Štai būna, kad iš krūmų išlenda koks banditas ir grasina su peiliu kad viską atiduotum. Taigi čia grandinė beveik tapati kaip ir su gyvūnais. Paprastus žmones apvogia policininkai- policininkus galvažudžiai- galvažudžius didžiausios gaujos. Kagi nieko nepadarysi. Apsiginti reikia pačia mokytis. Daužiau medi kelias valandas. Biški buvo jau apskurdes. Ir ant medžio nebebuvo nei vieno lapo. Skaudėjo krumplius labai kad nieko mušti nebenorėjau. Kagi ėjau paskui pasivadaluoti p miesta. Nieko naujo tame mieste nebuvo matyti. Tik tas pats kelis kartus praeinantis žmogus kuris kreivu žvlignsiu žiurėjo į mus. Aikštėje buvo didelis laikrodis. Jau beveik pietūs. Reikia skubėti į baze. Greitai parėjau net galime sakyti parbėgau į baze ir nuėjau valgyti. Buvome visi tik dviejų žmonių nebuvo. Ko tiksliai nežinau. Valgydami buvome nutraukti. Mumis nuttaukė Aurimasak. Po jo žodžiu toliau nebagalėjome valgyti. Galėjome tik eiti pasiruošti. Bet kam nieko nesake. Paskui gavome pranešima kad susidursime Su "Šėšėliu" Kagi aš jo dar matęs nebuvau taigi buvo labai įdomu pamatyti visą jį. Pasirošiau kovai. Tigrus liepe pasilikti. Kokas ginklų netorėjau normalių tik kalavijas ir keli skraidantys durklai. Visi išėjome į kovą. Eidami gordėjome karo garsus. Tai kardų kova kurioje nebuvo galima pagal garsą atskirti kas ir kiek ten jų. Mes artėjome vis arčiau, o garsas vis nesilovė. Priėje mums liepė stoti už dėžiu. Paaiškino kas ten per kariai ir pradėjome sprukti. Kad dėjau į kojas. Tik jie buvo greitesni. Jie užlindo mums už akių ir mums nebebuvo kelio pabėgti. Paskutinis šansas išgyventi buvo išžudyti juos visus. Stiprieji mūsų kariai jau buvo pasiruoše pulti. Tik staiga pro priešus į mūsų komanda prasibrovė Heinrch. Ir sakė kad padės. Kova prasidėjo. Prabėgo ir pirmas kraujas. Bet jis buvo ne iš mūsų o iš priešų. Tada vadas liepe ir mums pulti. Prima pradėjau daužytis rankomis. Kovojome vienas prieš viena. Kolkas jam sekėsi geriau. Aš dar nebuvau apšilęs pakankankamai. Tik pyst pirmas smugis jam į žandikaulį ir jis ant žemės gulį susiėmes už galvos, bet jiems buvo liepta kovoti iki mirties. Taigi jis greitai atsistojo, o kol atsitojo aš išsitraukiau savo kardą. Prasidėjo kova ginklais. Daužymasis kardais nėra toks smagus kaip kumščiais. Aš jam kirtau vieną iš kardo. jis atlaikė mano smūgį. Bet mano smūgis buvo stiprus taigi jam nepavyko atsiplėšti nuo mano kardo. Kol kovėmės man kilo gyvybės ir mirties klausimas. Kišenėja turiu durklus. Kagi man daryti. Ar nuo jo atšokti ir mesti iš peiliuko, bet jam daug šansų kad atrems arba tai kad aš su viena ranka gindamasis su kita išsitrauiu šaringana ir metu į jį. Pasirinkau antra varijanta. Visa tai truko labai trumpai. Viena ranką atleidau. Jis mane iš po lieto pradėjo remti į žeme. Aš išsitraukiau durkla ir mečiau į jį. Jis greitai susmuko. Iš burnos pasipylė kraujas, o man iš nugaros taikosi jau kitas. Aušktai pasišokėjęs jis mane parbloškė. Jis mane daužė prispaudęs prie žemes, bet iš niekur nieko pasirodė man tigras ir nukando jam galva. Netgi nesupratau iš kur jis viska pajautė. Gali būti kad tarp mūsų yra užsimezgęs stiprus ryšys. Savo tigrui kovoje pasilikti neleidau. Tai per daug rizikinga. Jis gali mirti. pasiunčiau jį **, bet jis manęs neklausė. Kol jį variau į mane buvop nusitaikęs dar vienas priešas. Mano tigras pajautė jo prieinančius žingsnius. Aš jį variau namo o jis man švyst virš galvos peršoko ir nukando priešui galvą. Greitai ant jo užsiropsčiau. Ant jo sėdėti gerai nebuvo, nes jis nebuvo pabalnotas. Taigi į vieną ranką isikišau karda su kita laikiausi jo karšiuose. Mačiau kaip kovėsi kiekvienas iš mūsų. Greitai paraginau tikgra ir pradėjome joti priešu link. Mačiau kovojantį Mario su priešu. Greitai prie jo prijojau ir nukirtau jam galvą. Taip visa kova ir ėjo. Kagi mes laimėjome. Bet koks karas be aukų?

Imperionas Aurimasak avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Zarasai
    Žinutės
    231

Pagrindinis

Stovėjau atsirėmęs į sieną, ir stebėjau kitų atliekamą nešvarų darbą. Nė nesiruošiau padėti. Ir laukiau, kol bent vienas galvažudys mane pastebės...
    Laukiau minutę...
    Laukiau dvi...
    Kol pagaliau mane pastebėjo. Tačiau, aš jo nemačiau, nes puolė jis iš viršaus, nuo stogo. Išsisukau, nuo jo smūgio kuliaverščiu, ir apsisukęs paleidau kunają į jį. Jo ranką jis persmeigė kiaurai ir jis griebėsi už rankos, tuo aš pasinaudojau. Pribėgau prie jo ir įsmėigiau antrą kunają į galvą. Neįsmigo, tik atsimušė į metalą. Jis pažiurėjo į mane, ir su kunaju kuris buvo ismigęs jam į ranką, kirto man kaip iš kirvio. Jis susmigo man į šonkaulį. Greit jį ištraukiau ir nuo nugaros nuimiau savo lazdą. Jis tik nusijuokė. Mečiau lazdą į jį, o tada paleidau visus tris kunajus. Jis išsisuko nuo lazdos, išsisuko nuo pirmojo ir antrojo kunajo. Tačiau trečiasis smigo tiesiai jam į akį. Nubėgau pasiimti savo lazdos, bei kunajų. Ištraukęs kunajų iš galvažudžio, jo akį nuo kunajaus nuimiau burna. Po šito, dingau į skersgatvį.
    "šikau tualete, pamačiau, kad toletinis popierius baigės - ženklas, kad reik eit į bažnyčią, melstis už dievą, kad popieriaus nepradangintų daugiau" - Chew

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Užsimoviau savo kovos nagus ant dešinės rankos ir į abi rankas paimiau po kardą. Buvau pasiruošęs aršiai kovai... Mano širdis plakė kaip niekad stipriai, o aš buvau kaip niekad atsargus, o tiksliau dairiausi, ar iš už nugaros į mane neskrieja koks kunajus ar šurikenas. Nutaikęs progą bandydavau kirsti priešininkams, bet jie buvo tokie vikrūs ir greiti, jog atrodė tiesiog neįmanoma įspausti jų į kampą ir tuomet, žinoma, pribaigti. Staiga pastebėjau, kad krito vienas jų. Man atrodė per daug greitai, bet tai tik paskatino mane stengtis. Pradėjau mažiau saugotis ir nusprendžiau, kad geriausia gynyba - puolimas. Rėkdamas puoliau vieną priešininką ir bandžiau suavryti kardus į krūtinę, ar bent jau prismeigti koją. Iš kažkėlinto karto man pavyko. Susilpninau porą jų, o tada kiti grupės nariai pribaigė.
    Mauzeris, mano šuo, bejėgiškai bandė padėti. Galų gale suprato, kad jam geriau pasislėpti ir pasisaugoti. Po kurio laiko mūsų liko daugiau ir aiškiai įgavome pranašumą. Nors, man atrodo visų nepribaigėme. Aukų iš mūsų pusės buvo taip pat.
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Gera mintis Skaudi pergalė.

Geriausiai kovojo
    1. Heinrich +20 PT
    2. Pasauliokarlius +15 PT
    3. Luksis + 10 PT
    4. DualLT +10 PT + Katana
    5.
    VISI KAS IŠLIKO +5 PT.

Kova buvo viena iš sunkiausių jūsų gyvenime. Visi grūmėsi su galvažudžiais. Jie visi lakstė po kovos lauką, vieni surinkdavo mūsiškių strėles į savo kūną. Išsitraukdavo jas per skausmus ir kraujus ir tęsdavo kovą. Jie nebuvo eeiliniai kariai. Sargybiniai krito po 7 minučių. Nė vieno iš jų neliko. Jiems mirus jie ėmėsi jūsų.
    Kiekvienas pralietas kraujas jiems buvo kaip narkotikas duodantis daugiau jėgų. Mirus sargybiniams jie tiesiog degė, mūsų karių gretos sumažėjo per pusę.
    Finalinis epizodas buvo toks, kai visi eiliniai galvažudžiai buvo išžudyti ir Pasauliokarlius buvo įspaustas kampe Miražo ir Paukštės. Miražas kaip žaibas lėkė link Pasauliokarliaus, Paukštė atrodė nardė ore. Judviejų ataka Pasauliokarliui galėjo būti mirtina, bet iš už nugaros suriko Heinrich liepdamas jam pasitraukti. Pasauliokarlius dingo iš kampo, Miražas stengėsi jo nepaleisti iš akiračio, bet Heinrich sučiupęs Paukštei už kojos sviedė ją į Miražą. Smūgis buvo mirtinas. Du kūnai susikirto į nuskriejo iki dėžių, kurios... SPROGO!
    ...
    ...
    Sprogimas parbloškė visus. Kariai tvirtai laikėsi ant kojų, bet vis tiek nuslydo kelioliką metrų, lavonai tiesiog skriete skriejo iki pilies sienų. Dūmams išsisklaidžius matėte tik vieną reginį. Miražas ant rankų laikė negyvą Paukštės kūną. Graudžiomis, kruvinomis, kerštu liepsnojančiomis akimis jis žvilgtelėjo į jus, o tuomet susitiko juodai apsirengusį vyruką su gaubtu t.y "Šešėlį" nuskubėjo į savąją slaptavietę.
    ...
    Sukrėsti dėl visos dienos įvykių grįžote prie vakarienės stalo bazėje.. pavalgėte nepratarę nė vieno žodžio.
    Artėjo vakaras. Vėl triukšminga naktis laukia jūsų. Galvažudžiai siaus naktimis.
    ..
    Naktis.
    ..
    Lauke tylu, ramu.. nieko nesigirdi.
    ...
    Ir galiausiai puikiai išsimiegoję, nors ir su skaudančiais kūnais - papusryčiaujate.

Laisva veikla.

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122 ++
    Dobis
    luksis [10] +
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis ++
    Fanta*
    BiG CagneY
    BurnBuddy
    aaalinikea [6]-
    Samag0n +
    ArėjasI-
    Linko
    justeluka
    Pasauliokarlius [4] +
    Aurimasak [1] +
    Žergonas
    danieliux007-
    Heinrich [8]
    tiskutis [4]
    McMartis-
    Lancia [2] +
    rolios-
    arunaas
    estera2121
    Marionete [4] +
    BackOnTop
    DualLT +
    Roric [4]
    Npc: Reinas [10]
    Npc: Karaliaus pilies sargybiniai (20) [1]
    Npc: Kristoferis [5] +

♣ Gyvūnai ♣
    laksters - Katė: Dina
    Heinrich - Sakalas: Mustangas
    luksis - Jaguaras: Rokis
    aaalinikea - Erelis: Kingas
    Pasauliokarlius - Šuo: Garfildas
    Marionete - Šuo: Mauzeris

*♣ -Priešai- ♣
    Npc: Galvažudys "Strėlė" [3]
    Npc: Galvažudys "Kūjis" [3]
    Npc: Eiliniai galvažudžiai (8) [1]
    Npc: Galvažudys "Šešėlis" [10]
    Npc: Galvažudė "Paukštė" [5]
    Npc: Galvažudys "Miražas" [6]
    Npc: Įgudę galvažudžiai (10) [2]

*♣ -Neutralūs- ♣
    Npc: Pardavėjas Džekas

---------------------------------------------------------------
    Gyvas.
    Miręs.

Gyvas.
    Miręs.

+++ - trijų pliusų niekada nebūna. Tu jau negyvas.
    ++ - smarkiai sužeistas.
    + - sužeistas.

Kita situacija: Penktadienį ( jei istorija nebus parašyta penktadienį tuomet ji bus antradienį-trečiadienį ) bet kuriuo laiku.

Kodėl taip? - Man atjungs internetą už 70 LT ir pajunks tą patį tik kitu vardu už kurį mokėsime 11 LT per mėnesį ir šis procesas truks nuo penktadienio iki antradienio. Proceso metu interneto pas mus - nebus. Jei matysite mane prisijungusį tai žinokite, kad iš telefono.
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2010-10-21 22:25

Imperionas Samag0n avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Atsikeliau, vos vos islipau is lovos, nes ranka skaudejo taip, kad net lovoj negalejau ant jos pasiremti.. Pasivaiksciojau, pasikalbejau su Aurimasak, jis kazkur dingo, pagalvojau: **.. Nebus ka veikt.. Galvojau biski pasivaiksciosiu po miesta, nuejau pas Reina, nes norejau paziuret kaip jis laikos, bet jo nebuvo ;[ Staiga sutikau Heinrich ir nustebau, jis neturejo nei vieno ibrezimo po praeito musio, tikrai igudes karys, priejes pasisveikinau, bet jis kazkoks labai rimtas, taigi man jis nelabai patinka ;D. Tikiuos kita kova bus negreit, nes man reik susigyditi ranka.. Nieko nenuveikiau per visa diena.. Nes buvo ziauriai nuobodu, nieko beveik nesutikau, visi buvo lyg ismire.. Atejes vakare i savo kambari, pagalandau biski savo astriuosius nagus, paziurejau i skyda, kurio dar nenaudojau.. Smigau miegot.z.Z.z

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Atsikeliau papusryciavau ir pagalandau ginklus atsipusius po musio.
    Paskutinį kartą redagavo luksis : 2010-10-23 18:00

4 puslapis iš 13 PirmasPirmas 12345678 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •