2 puslapis iš 13 PirmasPirmas 12345612 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 192

Tema: Turtai IX dalis

rolios
    Guest

Pagrindinis

nueiau i pardiuotuve ginklu apsiziureti.Buvo idomu ka daro pardavejes.Paklausiau jo:
    Ka veiki?-paklausiau
    Jis man sako:
    Nieko, o ka?
    noriu nusipirkti:kalavija ir lazda.
    jis man sako:
    iki kito karto.

Gera mintis Išdresiruoti žvėrys

Roric! Kad daugiau nematyčiau savivaliaujant ir keičiant visko savaip. Nieks čia neatvyks, Reinas nevakarieniavo ir nė su vienu iš jūsų nekalbėjo!

Sutemo. Reino buvo nematyti. Vakarienė praėjo sklandžiai. Daugiau nei 30 veidų sėdėjo prie stalo.
    Pavalgę kai kurie ėjo miegoti. Kiti klaidžiojo po bibliotekas, po treniruočių sales ar šeip apžiūrinėjo rūsius.
    Pvz, Heinrich sedėjo kampe užsisklendęs ir kažką galvojo. Luksis taip pat su niekuom nebendravo ir galando savo strėles. rolios artimiau susipažino su pardavėju. Roric stipriai susitrenkė galvą, todėl nuėjo miegoti. Dauguma taip pat nuėjo miegoti, nes buvo tikrai pavargę po tokio ilgo kelio. Visi gulėjo lovose su drabužiais, (išskyrus DualLT).

Rytas. Nors ne.. dar aušta.
    4 valanda.
    Reinas grįžta. Įžengia pro duris. Kristoferis jau pabudęs, nors dar taip anksti. Džekas taip pat. Skaičiuoja pinigus.
    Reinas sumuša gongu. Aidas nueina per visą požeminę bazę. Po 15 minučių visi normaliai neišsimiegoję susirenka ir sustoja į eilę.
    ...
    - Gerai, šiandien noriu jus patikrinti. Štai čia matote 35 bokso kriaušes. Manau pakaks tiek, nes jūsų maždaug tiek ir yra. Kiekvienam po vieną.
    - O jei pritrūks? - kažkas paklausė.
    - Jei pritrūks atnešiu dar. Taigi.. užduotis tokia.
    - Užduotis?? - vėl sumurma kažkas.
    - Taip.
    - Pirmą duokit pavalgyt.
    - Po to. - negriežtai atsakė jis, kai grupė jau tikėjosi riksmo, - taigi. Užduotis tokia. Štai peilis, visi eis po vieną ir turės padaryti kuo daugiau pjūvių bokso kriaušėje. Supratote? Užduotis aiški?
    - Taip, - Jo, - Aha, - Supratau
    - Atsakykit "Taip!".
    - "Taip" - nueina vienodas aidas.
    - Puiku. Na, laksters tu pirmas. - tarė jis.
    Reinas pametė peilį jam. Laksters sėkmingai sugavo peilį už rankenėlės ir pradėjo.
    ...
    ...
    - Visi pasirodėte neblogai. Buvo klaidų ir nevikrių judesių, na, bet jei jų nekartosite, gal būt pirštus išsaugosite kai kovosite prieš "Assassins" klaną. Gal būt.
    (puke). Kažkas atpylė.
    - Džekai, atvesk gyvūnus. - įsakė Reinas.
    Buvote požeminiame kambaryje, bet Pardavėjas dar leidosi į rūsį grindyse. Praėjus keletai minučių Kristoferis nubėgo į pagalbą. Po kelių minučių ir Reinas.
    - Palaukit manęs. Nieko nedarykit.
    Prasidėjo šurmulys ir kitos kalbos.. koks skirtumas.
    Nors šie tryse nusileido į rūsį, bet parėjo iš treniruočių salės pusės, atvesdami gal kokį 40 žvėrių. Gal truputį mažiau.
    - Pirmoji misija. Turėsite iššukuoti mišką. Žmonės į jį neina nieku gyvu, todėl pamatę bent vieną žmogų iškart pulkite jį. Jie taip pat gali turėti panašių gyvių.
    - Žvėrių, - pataisė kažkas.
    - Taip. Taigi.. kaip mačiau iš užduoties, kai atakavote bokso kriaušę.. susidariau apie jus nuomonę. Kas labiau įgudę, kas nę. Todėl ne visus žvėrys galėsite pažaboti..
    Jis pradėjo vardinti visus, kurie gali imti kokius gyvūnus..
    - .............................................tu, Heinrich, taip? Gali imti visus gyvūnus išskyrus raganosį, ir tu, luksis, ar ne? Gali imti visus.
    Šis nusišypsojo lyg būtų gavęs stiprų pagyrimą ir visi pradėjo rinktis savo gyvūnus.
    Po valandos visi susėdo jiems ant nugaros, nuskrodė miesto gatves, prabėgo pro miesto vartus, negyvų kūnų jau nebebuvo, bet kraujas vis dar buvo nenuvalytas ir pridžiuvęs. Po keletos akimirkų visi jau buvo išsiskirstę miškuose.

Gyvūnai buvo palikti ir prižiūrimi bazėje. Dabar išsirinkit žvėris.

Tigras - nereikia jokio lygio.
    Šarvuotas tigras - reikalingas bent [1] lygis.
    Šarvuotas vilkas - reikalingas bent [1] lygis.
    Šarvuotas patyręs vilkas - reikalingas bent [3] lygis.
    Šarvuotas jaguaras - reikalingas bent [3] lygis.
    Šarvuotas raganosis - reikalingas [10] lygis.

------------------------------------------------------------------------------------------------
    Išsirinkit žvėrį su kuriuo josite ir toliau..
    Iššukuokit mišką su savo gyvūnais.
    Beklaidžiodami galite sutikti savų bendražygių.
    Galite sutikti ir max. 3 galvažudžius ("Assassins"). Kova turi prasidėti, bet ne iki mirties.

jei kas neaišku, į PM.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122
    Dobis
    luksis [10]
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis
    Fanta*
    BiG CagneY
    BurnBuddy
    aaalinikea [6]
    Samag0n
    ArėjasI
    Linko
    justeluka
    Pasauliokarlius [4]
    Aurimasak [1]
    Žergonas
    danieliux007
    Heinrich [8]
    tiskutis [4]
    McMartis
    Lancia [2]
    rolios
    arunaas
    estera2121
    Marionete [4]
    BackOnTop
    DualLT
    Roric [4]
    Npc: Reinas [10]

♣ Gyvūnai ♣
    laksters - Katė: Dina
    Heinrich - Sakalas: Mustangas
    luksis - Jaguaras: Rokis
    aaalinikea - Erelis: Kingas
    Pasauliokarlius - Šuo: Garfildas
    Marionete - Šuo: Mauzeris

*♣ -Priešai- ♣
    Npc: Galvažudys "Strėlė" [3]
    Npc: Galvažudys "Kūjis" [3]

*♣ -Neutralūs- ♣
    Npc: Kristoferis [5]
    Npc: Pardavėjas Džekas

---------------------------------------------------------------
    Gyvas.
    Miręs.

Gyvas.
    Miręs.

Kita situacija: -.
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2010-10-20 16:44

Imperionas Samag0n avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Padurinejau as ta bokso kriause, ivaldes esu visus astrius saltuosiuos ginklus taigi man buvo nesunku.. Esu nelabai patyres, nes gyvenau tik mazame savo kaimelyje, taigi manes niekas nepazysta ir nezino, ka as galiu padaryti Pasiemiau savo tigriuka, pavadinau ji Tobiu ;]] As esu smulkus taigi jis mane nese kaip arklys, pries iseidamas i miska as nubegau pasiemiau savo Astriuosius nagus, skydo neemiau, nes cia reiks vikrumo, o skydas labai sunkus. Uzsiropslinau ant tigro ir pamaciau kaip visi jau skuoste skuodzia i miska. As po biski "Jojau" su savo Tobiu misko bruzgynais, ten buvo ne miskas o kazkokios dziungles, nes nieko negalejau iziureti ir reikejo kelia skintis Astriaisias nagais, klaidziojau, klaidzioju ir nieko nebuvo matyti. Staiga mazdaug uz 100-200m pastebejau juoda silueta. As nuraminau savo tigra kad jis iskart nepradetu urgzt ir neisduotu mano buvimo vietos, po biski tykinau iki savo "Aukos". Prisiminiau kad tai gali buti tik priesai, nes zmones nevaiksto siuose miskuose, kai jau buvau netoli. Staiga paraginau savo Tigra pult. Jodamas ant jo greitais suoliais puoliau link zmogaus. Ir staiga tiktai taukst man kazkas su skydu galvon. Nukritau nuo to tigro, staiga pamaciau kad as susimoviau, nes tai buvo mano burio zmogus ir patyres kovotojas luksis, stai kodel jis taip greit sureagavo. Kitas jau butu mires. As atsiprasiau uz nesusipratima. Nenorejau nieko blogo, mes atsisveikinom ir palinkejom sekmes, kad reiks pasikalbet vakare, jei isvis liksim gyvi . Toliau sau risnojau ;D Ir velgi kazka pastebejau, pamaniau as vel susimoviau taigi susukau: Eeeee !!! O cia buvo mano didziausia klaida, nes as net is tolo pazinau, kad tai buvo tikrai ne musu burio narys, jis turejo milziniska ieti, su kuria priesakyje puole mane nemirkteledamas.. As suregavau greitai. Uzsiundziau savo tigra begti sone manes mes staigiu suoliu puoleme ant jo. Tigras kando jam i ranka o as savo nagais perreziau jo ieti pusiau.

danieliux007
    Guest

Pagrindinis

Kita diena gulejau sau ramiai lovoje ,tik staiga ding ir visi pradejo rengtis.buvau beveik pirmas mane tik aplenke heinrich ir luksis.staiga atejo reinas su savo mokiniu Kristoferiu ir pardaveju Dzeiku.Reinas musms paskyre uzduoti suduoti keleta pjuviu i bokso kriause pagalvojau kad per lengva ir iskart susaukiau :
    - O pavalgyti?-paklausiau pajutes alki.
    Reinas ramiu balsu atsake:
    -Po to.
    Truputeli supykau ,kad turesim praleist pusricius tik del to kad ipjauti keleta kartu bokso kriausei?
    Bet pamaciau kad ne visiems labai sekesi!As tai bokso kriausei ipjoviau gal desimt kartu.Poto reinas atvede gyvunus:
    Tigra
    Šarvuota tigra
    Šarvuota vilka
    Šarvuota patyrę vilka
    Šarvuota jaguara
    Šarvuota raganosi
    Nustebau pamates tokius stiprius gyvunus ir kai pasake ,kad galima pasiimti viena is ju labai apsidziaugiau.Is karto pasirinkau tigra! Poto mums pasake eiti i miska.Pagaliau kova!!.Nueje i miska visi issiskirste vieni i rytus kiti i vakarus ,i siaure ir pietus.As nuejau i siaure.Sutikau visokiu gyvunu .beklaidziojamas per miska sutikau tiskuti ,heinrich,luksi,pasauliokaraliu.Ziuredamas kur einu pamaciau kazkoki zmogu jis buvo ne is musu klano iskarto uzsidejau kovos nagus ir idreskiau jam i koja:
    Kas tu toks -,paklausiau
    Esu is klano assaisin.Mano vardas filis.
    Pagalvojau su sudraskyta koja jis bus ne toks stiprus, bet man vistiek nenorejosi su juo kovot!Pats nesuprantu kodel.
    -Nu gerai fifi ar fufi eik neturiu as laiko su tavimi terliotis!
    -Sutinku su tavo pasiulymu.Mes dar susitiksim.
    -Tikiuosi.
    Jis tiesog pabego.Isejau is misko ir laukiau kitu.
    Ir tigra as pavadinau Norbertu!

Karžygys tiskutis avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Niusvil
    Žinutės
    1,815

Pagrindinis

pasiėmiau šarvuotą jaguarą, šukavau mišką ir aptikau bendražygių
    Citata I kill U n00b rašė Peržiūrėti žinutę
    Turi vaiką/merginą?

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Buvau pažadintas labai anksti, nors jau buvau pailsėjęs, bet kaip ir visiems sunkiai sekėsi išsiristi iš lovos. Tas Reinas mus iškvietė į kažkokią kvailą treniruotę. Jis man metė peilį, tačiau aš jį atmušiau su savo peiliu. Staigiu judesiu šokau link bokso kriaušės ir iškarto atlikau skersą rėžį iš viršaus į apačią. Apsisukęs apie save per kelias sekundes atlikau 5 dūrius ir galiausiai pečių plotyje padariau didžiulį įpjovį. Bokso kraušė suplyšo ir ją pakeitė nauja. Reinas linktelėjo ir toliau aš žiūrėjau treniruotę. Po jos mums paskirstė gyvūnus. Užšokau ant raganosio ir išjojau miškan. Po truputi miškas tankėjo ir darėsi neramu. Saulė dar tik buvo pradėjusi kilti, o pro tankią lapiją tik kur ne kur matėsi saulė. Su tokiu dideliu raganosiu eiti buvo lengva, tačiau jis nebuvo vikrus. Šalia manęs ėjo Rokis. Jis uostinėjo orą, kol staiga atsisukęs į šiaurę suurzgė. Iš krūmo iššoko Samag0n ir sumaišęs mane su priešu puolė. Aš nieko nelaukęs išsitraukiau kardą ir plokščiają dalimi trenkiau jam į galvą. JIs pradėjo atsiprašinėti, o aš tik palinkėjau jam sėkmes kurios jam tikrai prireiks. Išsiskyrėmė ir aš vėl ėjau vienas, neskaitant dviejų gyvūnų. Staiga pamačiau Tris įdentiškai apsirengusiu kovotojus su kardais jie šnekučiavo, o šalia jų buvo po vilką. Paspartinau raganosi kojomis, o pats išsitraukiau strėlę ir paleidau ją. Dėl milžiniškos bėgančio raganosio vibracijos nesugebėjau gerai nusitaikyti todėl tik truputi įdrėskiau jo drabužius. Atsisukę kovotojai kažką susišūkavo ir kartu išsitraukė kardus. Aš atsitojau ant raganosio ir išsitraukęs kardą nušokau nuo jo nugaros. Raganosis išsklaidė trijulę ir nulėkė prie vilkų. Jam į pagalbą pasiunčiau ir Rokį, o pats stovėjau miške prieš tris kardanistus. Neiškenčiau to nejaukaus sąstingio todėl nuo diržo nusiemiau vieną šurikeną ir paleidau į vidurinį. Kaip bebūtu visis sutartinai numušė tą vieną šurikeną. Tada supratau, kad bus sunkiau nei maniau. Trijulė sutartinai puolė. NEnorėjau būti apsuptas todėl pajudėjau tiesiai į juos. Dešinėje rankoje laikiau savo karališką kardą, o kairėje medriotojo peilį. Palindęs po pirmojo kario karu išlindau prieš antrajį ir alkūnę trenkiau jam į veidą, bet tada už jo buvęs karys užsimojęs kirto kardu. Sunkiai, bet peiliu atrėmiau kardo ašmenis, bet tada į nugarą gavau iš pirmojo kojos. Nors ir kaip nenorėjau buvau apsuptas, nes atsisapaliojo ir antrasis. Apsidairęs tik tvirčiau suspaudžiau kardą ir pagalvojau, kad jau seniai bekovojau todėl jaučiau toki malonumą. Širdis pradėjo plakti sparčiau kraujas prisipildė adrenalino. Tada netikėtai mečiau peilį vienam į pėdą ir ją persmeigiau. ir skausmo jis suriko, o aš įsibėgėjęs pašokau ir iš kelėno spyriau jam į nosį. Jis nugriuvo ir užsiėmęs už nosies vartėsi. Kol kiti du žiurėjo savo draugo kančias aš ištrūkau nuo apsūpties. Nusišypsojau ir puoliau. Du likusieji ( neskaitant to kuris raitėsi su perdurta koja ir sulaužyta nosimi). Puoliau vieną, tačiau ir antrasi pasimaišė mano kelyje. Jie katu surėmę kardus atmušė manajį. Praradau pusiausvyra todėl čiupau veinam iš karių už viedo raiščio ir jį nuplėšiau. Šiap taip išsilaikiau ant kojų, bet tada gavau iš kojos į veidą. Burnoje pajutau kraujo skonį. Padai juto virpejima nuo netoliese kovojancio raganosio - Donio.

(tesiu)
    Paskutinį kartą redagavo luksis : 2010-10-13 18:36

Imperionas Aurimasak avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Zarasai
    Žinutės
    231

Pagrindinis

Pats pirmas užšokau ant Šarvuoto Tigro ir dingau iš ten. Nors man patinka kiek tylesnės vietos, ten aš būti negalėjau. Išlindau į gryną orą. Įkvėpiau... Iškvėpiau. Pajudėjau link miesto vartų. Mano Tigras lėtai žingsniavo, aš buvau ramus, nors į kiekvieną menką garsą atkreipdavau dėmesį. Nors jau švito, žmonių gatvėse nebuvo, namuose šviesos taipogi nedegė. Ech, manau tai labai rimta - Pagalvojau aš. Staiga, per mane peršoko Roric. Rodėsi, kad kažkur skuba, nes lėkė tikrai greitai. Paraginau savo tigrą ir meginau jį pasivyti. Bergždžiai. Jis skuodė kaip vėjas, ir jau mačiau nuskuodė pro vartus. Prie jų artinausi ir aš. Keisčiausia kad lavonai dingo. Na aišku, juk nepaliksi lavonų bet kur, turbūt miestelėnai juos kur nors nutempė - galvojau aš... Roric jau buvo dingęs iš mano regos lauko ir jau nebežinojau kur jis pabėgo. Pats pasileidau į mišką...
    ...
    ...
    ...sutraiškiau šakelę ir tikrai pasigailėsiu kad neapsižiurėjau kur dedu koją. Pajutau kad kažkas bėga už mano nugaros, tačiau atsisukęs nieko nepamačiau. Maniau kad aš esu greitas, tačiau tai pakeitė mano nuomonę. Kažkas trenkė man, tačiau nesupratau kas. Nukritau nuo tigro. Tačiau mano tigras pasileido bėgt, ir jau pamaniau, kad jis pabėgs, tačiau jis tiesiog su savo ragu kirto kažkąm. Iš jo aprangos supratau, kad tai vienas iš galvažudžių. Paleidau kunają į jį, tačiau kunajas įstigo žemėj, o galvažudys jau dingo iš tos vietos. Tigras vėl pradėjo bėgti į nieką ir kando galvažudžiui į koją ir nepaleido. Paleidau dar vieną kunają, tik šįkart pataikiau į ranką. Galvažudys net nesuregavo, ištraukę kunają ir metė man atgal. Pagavau jį ir pasižiurėjau į savo tigrą. Galvažudys jau buvo pasprukęs. Skubėjau prie Tigro ir šokau ant jo. Tačiau mane nubloškė ant žemės, ir galvažudys norėjo smeigti į mane peilį. Sugavau jo ranką ir paklausiau:
    -Koks tavo vardas...
    -Kadangi greitai mirsi - Tarė Galvažudys, labai aštriu balsu - atskleisiu tau savo pravardę. Esu "Šešėlis" - Su lyg šiais žodžiais bandė smeigti savo peilį man į kaklą, tačiau mano tigras jį parbloškė, aš šokau ant tigro ir bėgau iš ten. Priekį savęs pamačiau laksters su savo Jaguaru, ar bent jau man taip atrodė, tačiau pajutau skausmą rankoje ir kritau nuo tigro. Pastebėjau kad laksters tikrai persigandęs šoko nuo augintinio ir bandė kautis su "Šešėliu", kol aš bandžiau trauktis peilį iš rankos. Tokio skausmo dar nekart nejaučiau, tai buvo žiauru... Manau prireikė dešimties minučių kol ištraukiau peilį iš savo rankos, tačiau ranka kraujavo nesustabdomai. Nuplėšiau nuo savo drapanų gabalą ir užspaudžiau žaizdą. Laksters ir "Šešėlis" buvo dingęs, tačiau mano tigras stovėjo ramiai ir viską aplink stebėjo. Atsirėmęs į medį, pro blausią šviesą, sklindančią tarp lapų peržiurėjau peilį. Ašmenys keistai išsukti, ir pats peilis neatrodė kaip peilis. Iškėliau peilį prieš šviesą, tam kad pažiurėčiau, ar peilis aštrus... Tačiau peilis dingo iš mano rankų, ir pamačiau kad už dešimties metrų ant žemės nusileido galvažudys. Nemačiau jo veido, tad negalėjau suprasti ar tai "Šešėlis" ar kitas galvažudys. Jo rankos buvo kraujuotos, taippat kaip ir drabužiai. Jis pakėlė veidą į mane ir aš pasijutau paralyžiuotas. Jo žvilgsnis buvo žudantis, jo akyse mačiau žmonių sielas... Jau galvojau esu lavonas, jei ne mano tigras... Jis bandė kautis su juo, kurį laiką tai darė sekmingai..............

Note: Dariau, tuo ir baigiasi mano istorija. Sumastyk kas man atsitiko.
    "šikau tualete, pamačiau, kad toletinis popierius baigės - ženklas, kad reik eit į bažnyčią, melstis už dievą, kad popieriaus nepradangintų daugiau" - Chew

Karžygys Pasauliokarlius avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Šalis arba Galaktika
    Žinutės
    1,320

Pagrindinis

Buvau lovoje.Ir staiga:
    -Dinggggggggg,-nuaidėjo per visa baze.Nuo to garso netgi iškritau iš lovos.Sunkiau išlipau nes buvau pavargęs ir mieguistas. Kiek išsižvalinau ir atėjua pas Reiną.Visi buvo išsirikiavę aš prie jų.Mums pasakė:
    -Imkit po peilį čia yra bokso kriaušių ir jas appjaustykit.Aš paėmiau peilį ir greitai išrėžiau pora iksiukų bei ilga tiesę per juos.Baigės mano eilė ir mums atvedė gyvūnus.Sake man kad negaliu imt raganosio ir sakau:
    -Aj nū aš geras suvaldysiu raganosi,-Maldavau
    -Ne tu jo negausi bet gali imt beleką kitką.Nu tai aš pasiėmiau gražų vilką kuris but spygliais apdengtas.
    -Nu vilkeli dabar būsi mano draugas,-Pasakiau vilkui i ausi.-Tavo vardas Lūšis.Reinas pasakė joti miškan.Aš jo paklausęs ir nulėkiau su savo vilku.Garfildas vos neiškrito tai įgrūdau jį į krepšį.
    -Štai va mes jau čia,-Pasakiau vilkui kai priartėjom prie miško.-Varom į gelmę.
    Ir nulėkėm.jau varėm lėčiau kad tie sasinai mūsų negirdėtu.Tai aš ir einu tiesiai.Žiūriu nusisukęs asasinas yra Tai paėmiau lanką strėlę ir nusitaikiau į pilvą.Iššoviau....Strėlė lėkė greitai ir skrido jam į kojos viršų.Jis parkrito.Išsiėmė pistoletą.Jau maniau kad man kapūt.Bet pasirodo kad jis šaudo kai nežinau kas.Tai daug nepataikė.Aš nušokau nuo vilko ir tyliai jam įsakiau atimti pistoletą lėtai slenkant o aš nukreipsiu dėmesi.Tai pasislėpiau už medžio ir vilkas po minutėlės atėme ir atnešė man.Iššoviau 1 kulką į ranką ir nu tu blyn.Kulkos baigės.Tai pasiėmiau peilį ir bėgau link jo/Užšokau ant šakos ir šokau ant jo su peiliu.ištiesta ranka skridau link jo ir mes susidūrėm...Pajutau skausmą pilve.Ten buvo kūnajis.O jo pilve buvo peilis.Aš išsitraukiau kūnaji su visa jo ranka ir priverčiau jį patį į save sulandinti kūnajį.Buvo kraupu.Aš Užšokau ant medžio.Jis išsotraukė kūjį.O aš lanką.Paleidau 5 strėles iš syk.Visos labai neįtikėtinai sulindo į kojas.Jis griūdamas stipriai išmetė kūjį.Kuris nulauže šaką su manimi ir aš kritau iš gan aukštai.Buvau stipriai sužeistas jis irgi rankas valdyti galėjom bet abiejų kojos jau buvo atjungtos....Aišku jis butų mires nes jo kojos su-eistos aš tik stipriai kritau.Pasiėmiau lanką iškėliau į viršų ir šoviau...Kulka negreitai lėkusi sulindo man per šarvus negyliai į paširdį ir to pakako..Jis neteko sąmonės...Jam nužudyti man bereikėjo prie jo priartėti kas buvo kiek skausminga.Po kelių minučiu aš buvau netoli ir jis pabudo.Aš jau skausmo nebejutas ir svirduliuodamas atsikėliau pasikviečiau vilką ir užsilipau kai tik pamačiau jį besimerkiantį.Turėjau jį pribqaigti ir kaip tik jojau tai daryt kai pajutau skausmą rankobę ir nukritau nuo savo patyrusiu šarvuoto vilko ir pamačiau už savęs per 50 metrų ginkluotą pistoletu asasiną.Bei jau šurikenus besitraukiant invalidą kurio nieku gyvu negalėjau leisti ištempti.Stojau kovon.Užšokau ant vilko kas buvo jam nėtikėta ir praskuodžiau pro jį ištiesęs peilį. Kraujas jam pradėjo tėketi o aš įtempes strėlę nusitaikiau nušokau nuo vilko ir iššoviau tai pagreitino strėlę ir ji staigiai atsidūrė jo pilve.Strėlių buvo apie 40. 8 invalido kojoje.Pribėgau ištraukiau strėles ir dar jam įdūriau su peiliu.Tačiau tuo tarpu jis paleido strėlę į ranką.Abu buvom neblogi lankininkai.Ištraukiau strėlę ir pasididinau jų kiekį.Jau ranką buvo sužeista ir buvo sunku šaudyti.Ir kaip tyčia išlindo dar 1 žmogus jis buvo kūjininkas.O tai geriau man.Vilkas tvarkysis su nešarvuotu lankininku o aš su kūjininku.Jis visgi stambesnis bus lengviau pataikyt...Vilkas draskė lankinika o kūjininkas į mane paleido kūji o aš strėles.Kūjis nukirto 1 strėlę atsitrenkę į mane skausmas buvo nežmoniškas.O strėlės sulindo 2 jam į krutinę jis kritos.Vilkas nebuvo labai sužeistas...Bet visi 4 aš ir 3 asasinai gulėjom.O vilkas buvo prie manęs o aš jam sunkiai teištariau.Jei kas atsikels tą draskyk.
    Paskutinį kartą redagavo Pasauliokarlius : 2010-10-13 19:16

Senatorius arunaas avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2007
    Vieta
    vilnjeruzanorages
    Žinutės
    887

Pagrindinis

pamusinejau i ta kriause. Veliau pasiemiau tigra. Su juo buvo viena problema. Negalejau ant jo miegot ;(. Ir klaidziojau po miska. Sutikau kelias ciurkas. Pasisveikinom ir nuejom.

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Nuaidėjus gongui, atsikėliau tik po keletos minučių, nes miegoti teko mažai, o staiga pabusti iš tokio gilaus sapno nebuvo lengva... Jaučiau, kad dalį dienos būsiu nežvalus ir tikėjausi, jog šiandien mums nebus paskirta kokia svarbi užduotis. Dar keldamasis spėjau 2 kartus trenktis į tą patį lovos kampą, o tai tik parodo, kaip nesiorientavau. Tokioje aplinkoje miegas buvo tragiškas... Taip prastai dar niekada gyvenime nesu miegojęs. Apie maistą išvis nekalbu, nes jokių atsargų pats neturėjau... Žodžiu, jaučiuosi išsekęs ir nepailsėjęs.
    Galų gale ėjau į susirinkimo vietą (kvaila, bet nepaminėjai, kur rinkomės). Visi kaip kariuomenėje stovėjo į eilę. Darosi juokinga... Juk ne į kariuomėnę įstojau ir ne į kovojimo kursus užsirašiau... Po kurio laiko Reinas krito mano akyse... Nes buvo paskirta tikrai *****iška užduotis: pradurti bokso kriaušę. Ir pagal tai buvo nuspręsti, kad Luksis vaidins supermeną ir jodinės raganosiu, o man buvo pasakyta, kad galėsiu suvaldyti jaguarą. Nevaidinsiu tarzano ir nerizikuosiu savo gyvybe, tad renkuosi tigrą, kuris yra mažiausiai grėsmingas iš čia išvardintų. Tikiuosi jis nesuės mano šuns...
    Pajudėjome iš bazės. Turėjome išsiskirstyti, bet tai yra dar kvailiau nei jodinėt tokiais padarais - nei pažįstam apylinkių, nei ką. Tad aš likau už poros bendražygių ir stengiausi nelikti vienas.

Nerašiau normalios istorijos, nes vienintelės emocijas, kurias sukėlė Dariaus istorija - juokas iš absurdiškų nesąmonių ir gramatinių klaidų, dėl kurių keičiasi sakinio prasmė.
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Imperionas estera2121 avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Vieta
    Lietuva, Travian Forumas.
    Žinutės
    314

Pagrindinis

Pasiiemia tigra ,iššukavau miška,sutikau aalinkea
    Paskutinį kartą redagavo estera2121 : 2010-10-12 19:02
    http://forum.travian.lt/showthread.p...&highlight=Ode
    Gražiausia poema kuria esu girdėjusi.

Pagrindinis

Atsibudau anksti ryte, buvau išsimiegojas, nubėgau link to garso, to didelio dinggg, kuris mus visus čia sušaukė. Mums liepė padaryti kuo daugiau įdrėskimų su peiliu ant tos kriaušės. Kaip atėjo mano eilė pasėmiau peilį, pašokau ir kol buvau ore, pjauščiau tą kriaušę. Nusileidus ant žemės su maim nukrito kartu ir ji, Reinas atnešė ir pakabino kitą. Visiems baigus treniruotę Reinas atvedė čia daug gyvūnų ir liepė vieną iš jų išsirinkti. Išsirinkau Tigrą ir ėjau apžiūrėti miško. Nereikėjo po jį daug slampinėti, pamačiau kažkokį nepažystamą žmogų ir nulipęs nuo tikro pasileidau į jį bėgti. Staigiu judesiu išsitraukiau savo peilį ir bandžiau jam įdurti, bet jis vikrus ir išvengė mano greitos atakos. Priešininkas tikrai stiprus, pagalvojau...

Imperionas ArėjasI avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2010
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    110

Pagrindinis

pasiemiau tigra.

sorry kad nerasau istoriju. interneto neturiu jau pora dienu.
    Citata ZALGIRIUKAS rašė Peržiūrėti žinutę
    Vos nepasimylejau su mokytoja
    Chuck Norris meets David Guetta and asks him: what do you mean by saying "the world is mine"?

Pagrindinis

Pasiemiu tigra.
    Vienintelis nemigoja šita naktį. Nekaip jaučiausi. Tik sėdėjau ant šaltų mėtalinių grindų ir klausiausi kas dedasi už dūrų. Girdėjau viena kitą praeinanti. Kiti net apie mus ka nors pasakydavo. Kartą išgirdau" Kokie ***** pas mūsų atvažiavo" Po šių žodžiu išsitraukiau kalavija ir žadėjau pulti, bet aš jiems per silpnas. Iškart po to nuėjau i lovą. Man kilo pasirinkimo noras. Ką daryti? Nors ir neleido išeiti iš kambario bet nu ką reikia pamėginti. Greitai pribėgau atsidariau duris. Iškart keli" Kas atsitiko, kas čia vyksta" Greitai išbėgau ir uždariau duris. O jie nuėjo gulti toliau. Apėjau visus kambarius. Radau ir ginklų kambarį kuris buvo tuščias. Paskui ėjau panervuoti žmones. Tuk tuk i duris ir į kojas. Po tokių šelionių ėjau gulti. Bedamas sutikau kažkokį keistą vyriškį. Jis buvo užsimaugšlinęs kapišona. Ir pamatęs mane dėjo i kojas. Bėgau jam iš paskos. Jis pasuko i ginklų kambarį. Iškart išsitraukiau kalavija. Jeee puldamas šaukiau. Šaukiau taip greit kad nei negirdėjau kaip užsitaisė strėlę. Pyst šovė. Vos ne į galvą. Nieko nelaukdamas pribėgau ir padėjau daužyti. Jis nebuvo toks galingas tokioje mažoje patalpoje. Sutrankiau iki kraujų ir jo strėles isikišau ir kyšene. Kuri buvo nutysusi iki žemės. Parėjau į kambarį ir ėjau gulti. Ryte atskėles gavau užduoti su peiliu subadyti kriauše. Sunku nebuvo. Pyst i kairę, pyst i dešine. Ir viskas. Po laksters badymo į kriaušią gavome kita paliepima. Nuo kurio išsisukau. Tik sakė prieš eidamas išsirink sau gyvūną. Ir išsirinkau.
    Paskutinį kartą redagavo DualLT : 2010-10-12 18:39

Pagrindinis

Pasiėmiau šarvuota jaguarą. Greit užšokau ant jo ir mes nulekėme miškan. Tiesa, dar prieš tai, spėjau užkasti ir pašerti Kingą. Kingas savo aštriais it adatomis nagais įsikibo į mane ir nepasileido visą tą laiką kol nepradėjau kovos. Jaguaras tikrai greitas ir stiprus. Jis puikiai manęs klausė. Vos įbėgome kiek giliau į mišką, sulėtinome greitį ir ėmėme tylomis ieškoti. Iš pradžių nieko nebuvo, tik kurnekur sutraškėdavo šakos ir aš greit atsisukus pamatydavau miško žvėrį. Paskui pagalvojau kad galbūt iš karto pasiimsiu lanką ir streles, nes kažkaip pasijutau nejaukiai, lyg būčiau stebima. Paskui tas jausmas vis stiprėjo ir galiausiai išgirdau traškesį. Tada pro medžius išlindo luksis, jis taip pat netoliese žvalgėsi. Tada aš pagreitinau savo jaguarą ir mes akimirksniu nulėkėme toliau. O tada ir prasidėjo įdomumas. Iš pradžių akyse sušmėžavo šėšėlis, ir tik po kurio laiko išlindo to šešėlio savininkas. Tai buvo priešas. Paleidau strėlę į jį, bet kaip ir buvo galima manyti, jis jos išvengė. Tada paliepiau kingui pasitraukti ir atsitupri ant kokios aukštos šakos, kad priešas jam nieko nepadarytų. Nušokau nuo jaguro ir puoliau priešą. Kovodama su juo aš vis traukiausi po žingsnelį, kad netyčia kovodami nesužeistume jagura. Bet kova netruko ilgai. Priešas nepagalvojo kad tokia gležna ir atrodo trapi mergina gali būti tokia greita ir stipri. Aš buvau užgrūdinta, mačiusi daug kovos, daug kraujo ir skausmo. Toks priešas kaip šis manęs nebaugino. Pasitikėjau savimi ir keliais kardo kirčiais pribaigiau priešą.
    Pasišaukiau Kingą, užšokau ant jaguaro ir pradėjome tyliai sėlinti. Juk gali būti, kad jeigu čia buvo vienas priešas tai gali būti ir kitas. Užsitaisiau lanką ir visur žvalgiausi. Akyse vėl kažkas pasivaideno. Apsidžiaugiau, kad tai dar vienas priešas. Jis it žaibas lakstė tolumoje, bet artėjo link manęs ir galėjau vis labiau jį įžiūrėti. paskutinę akimirką pamačiau kad tai Henris. Vos nepaleidau į jį strėlės. Greit nuleidau lanką ir pajudėjome toliau. Po kurio laiko prieš akis tankūs krūmai ir medžiai, tarsi džiunglės. Paprastai pro juo praeiti nebūtų buvę įmanoma, bet aš pasiėmiau kardą ir prasikirtau kelią į priekį. Ir gerai padariau, net aptikau kažką panašaus į priešų sleptuvę. Ten buvo dar du priešai. Į vieną pataikiau su strėle ir jis ėmė raitytis ant žemės, o su kitu teko pakovoti. Jis buvo stipresnis ir gretesnis, nors išmintimi nepasižymėjo. Buvo durnas kaip bato aulas, ir labai grei krito kovoje..
    Citata tiskutis rašė Peržiūrėti žinutę
    Manęs reikia kovose, nes aš esu pats geriausias kovotojas šitame žaidime :]. Buvau juokingas kaip Henrikas, mokėjau skraidyti kaip luksis ir buvau piktas it aalinikea, todėl buvau lyderis

2 puslapis iš 13 PirmasPirmas 12345612 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •