11 puslapis iš 13 PirmasPirmas ... 78910111213 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 151 iki 165 iš 192

Tema: Turtai IX dalis

Imperionas Samag0n avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Jauciausi ziauriai, nes nuzudziau tiek gyvunu, o tuo labiau as ja paleidau.. Nes kai man ikando i koja ir ranka.. As praradau samone, atsikeliau, jos jau nebuvo, visi mane nuziurinejo kaip kazkoki isdavika.. Kovosiu taip stipriai, kaip galiu, kad nelikciau durniaus vietoj, jauciu, kad artejom prie blogio.. Greit kova. ;[
    Paskutinį kartą redagavo Samag0n : 2010-11-16 17:30

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Padejau iskasti duobe. Sudeje ten kunus uzkaseme, o ant kapo susmaigsteme ju ginklus. Buvo tikrai graudu. Veliau dar spejau susirinkti beveik visas streles, nes kaikurios ju buvo sulauzytos. Is negyvu zveriu kunu issitraukiau ir kunajus su surikenais. Nemegau ilgu atsisveikinimu, o ir is prigimties nebuvau labai linkes biciuliautis, taigi tiesiog sedau ant savo sarvuotojo raganosio - Donio ir patraukiau tolyn.

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Kelionės metu galandau kardus. Nuo kirtimo į šaką ir šiaip daug kirčių jis atbuko. Bet, nors ir buvau užsiėmęs, atrodytų, atidumo reikalaujančiu darbu, mintys plaukiojo kitur.

Keilė. Žuvo. Man tai nesirišo tarpusavyje. Ji negalėjo žūti, ji buvo geresnė karė už mane, o sužeidimai nebuvo tokie dideli. Aš per kovą, negaliu sakyti, kad albai pavargau. Gal ji pasidavė vilkams, o po to išsikovojo savo vietą iš čia lauk? Gal. Bet abejoju ar tai sužinosiu. Ne.. Ne, ne. Keilė nežuvo, tiesiog jaučiu.

Kai priėjau prie tokios išvados, kiek pabudau ir pradėjau su likusiais tvarsčiais tvarstytis kelis įdrėskimus ant kūno. Taip pat surišau skaudančią šlaunį, tas jos patempimas niekaip nepraėjo. Mustangas suko ratus aplink mane, tačiau amtėsi, kad buvo pavargęs, nes retkarčiais dingdavo, o po to vėl pasirodydavo su grobiu naguose. Tikrai buvo pavargęs.

Aš ir jaučiau nuvoargį, bet buvau prie jo pripratęs. Pakeliau perskaičiavau strėles, trūko 18. Bet kiek buvo likę, buvo daugiau nei pakankama. Pakėliau galvą ir pažvelgiau į dangų. Koks gražus reginys.. Vėl sutelkiau dėmesį į kelią ir ramiai ėjau.
    I wonder if my pony can fly

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Taigi, pasirodo tik man atrodė, jog išžudėme visus gyvūnus... Pasirodo griaustiniai, kurių įsijautęs į kovą nė nepastebėjau, išvaikė likusius gyvus gyvūnus. Na, ir gerai, kad jiems pavyko išsigelbėti, kitaip būtų pribaigti, o šis miškas būtų nebegyvenamas.... Nors ir taip šios vietos mišku jau nebepavadinsi - visi medžiai aptaškyti krauju, nukritę lapai ir žolė permirkę kraujyje, o apie negyvų gyvūnų kūnus išvis nekalbu... Rodės, jog esi kapinėse, kur neseniai kažką taip skerdė, kad kraujo žymės visur.
    Po kovos buvau labai išsekęs. Žiūrėjau į kovą labai rimtai ir kovojau iš visų jėgų - štai priežastis. Na, bet turėjome keliauti toliau ir nebuvo kada atgauti jėgas, reiėkjo tiesiog susiimti ir visiems išvien keliauti.
    Sumanėme užkasti mirusiuosius. Taip, tikrai gera idėja, nes taip išreikšime jiems pagarbą, kurią tikrai turime jausti - juk šie žmonės pasiaukojo dėl mūsų ir jei ne jie, turbūt būtume ir mes pralaimėję kovą bei mirę. Duobę kasti, žinoma, padėjau, bet paliesti lavonų nesiruošiau. Tiesiog buvo bjauru ir tai todėl, jog dar visai nesenai šie žmonės buvo mūsų grupės dalis, mūsų draugai ir bendražygiai. Žodžiu, palaukiau, kol lavonai buvo sumesti į duobę ir tuomet juos užkasę mes tęsėme kelionę.
    Tikiuosi greitu metu kovoti neteks, kitaip nieko gero iš manęs nebus.
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Gera mintis Naktis miške.

Ėjote mišku. Tas karas prieš žvėris nedavė jums ramybės. Griaustinis taip pat liovėsi, todėl buvo baisu, kad žvėrys nesugrįžtu atgal.
    Su kiekvienu trakštelėjimu vis sukrupate. Pasižiūrit ar vis dar esate keturiese.
    ...
    Vis dar keliaujate mišku su baime širdyje. Žaizdos dar nesugijusios, o dar vienos kovos nesinori. Tik staiga. Prieš jus iššoka 3 vilkai, bet luksio milžiniškas raganosis suriaumojo, kad net paskutiniai tvirčiausiai laikėsi lapai nuo medžių nukrito. Vilkų kaip mat nebeliko. Baimė numažėjo. Keliavote toliau į priekį.
    ...
    Išėjote iš miško. Sutemo. Atėjo naktis. Turėjote kur nors apsistoti arba nemiegoti ir keliauti toliau.
    - Kiek kelio, Heinrich? - paklausė luksis.
    - Nežinau.
    - O tau Keilė nesakė?
    - Po sniego žmogaus ji daugiau ir nepratarė nė žodžio. - atsakė Heinrich.
    - Ak, tikrai.. - nuleido galvą luksis.
    - Tai viskas, mes čia įstrigom?! - suriko Samag0n.
    - Nemanau. - tarė Marionete.
    - ?
    - Štai. Tamsoje sunkiai matosi, bet vis dar įžiūrima. Štai ten, - parodė pirštu į šiaurę.
    - Kas ten?
    - Kristaliniai kalnai. Turbūt.
    - Keliaukim.
    - Ten turėtų būti "Šešėlis". Jis dabar labai stiprus ir kupinas jėgų, o mes.. pavargę, nemiegoję ir sužeisti.. Gal būt naktį reikėtų praleisti kur nors čia.? Ir žaizdos sugytų, ir pailsėtumėme. Nu nežinau, o gal keliaukim.. nežinau. Kaip darom..?

------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ką renkatės?
    a) Keliauti toliau.
    b) Reikia pailsėti. "Šešėlis" palauks.

------------------------------------------------------------------------------------------------

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122
    Dobis
    luksis [10] -
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis
    Fanta*
    BiG CagneY
    BurnBuddy
    aaalinikea [6]
    Samag0n -
    ArėjasI
    Linko
    justeluka
    Pasauliokarlius [4]
    Aurimasak [1]
    Žergonas
    danieliux007
    Heinrich [8] +
    tiskutis [4]
    McMartis
    Lancia [2]
    rolios
    arunaas
    estera2121
    Marionete [4] -
    BackOnTop
    DualLT
    Roric [4]
    Npc: Karaliaus pilies sargybiniai (20) [1]
    Npc: Kristoferis [5]
    Npc: Keilė [10]-
    Npc: Džonas [8]
    Npc: "Juodojo varno" kariai (11) [2]

♣ Gyvūnai ♣
    laksters - Katė: Dina
    Heinrich - Sakalas: Mustangas
    luksis - Jaguaras: Rokis
    aaalinikea - Erelis: Kingas
    Pasauliokarlius - Šuo: Garfildas
    Marionete - Šuo: Mauzeris

*♣ -Priešai- ♣
    Npc: Galvažudys "Šešėlis" [25]
    Vilkas: Rionas
    Npc: Galvažudys Reinas [10] -
    Npc: Galvažudys "Strėlė" [3]
    Npc: Galvažudys "Kūjis" [3]
    Npc: Eiliniai galvažudžiai (8) [1]
    Npc: Galvažudė "Paukštė" [5]
    Npc: Galvažudys "Miražas" [6]
    Npc: Įgudę galvažudžiai (10) [2]
    Npc: Profesionalūs galvažudžiai (15)[5]
    Npc: Galvažudžiai (40)

Npc: Stefanas [15]
    Npc: Vurbikas [10]
    Npc: Sirijus [?]

*♣ -Neutralūs- ♣
    Npc: Pardavėjas Džekas
    Npc: Burtininkas Alemvusas
    Npc: Ūkininkas
    Npc: Malūnininkas
    Npc: Medkirtys
    Npc: Žvejys
    Npc: Kapinių sargas

Npc: Gigantiškas sniego žmogus [100]

---------------------------------------------------------------
    Gyvas.
    Miręs.
    Sustiprintas.
    Gyvas.
    Miręs.
    ++ - smarkiai sužeistas.
    + - sužeistas.
    - - lengvas sužeidimas.
    - - miręs šioje situacijoje.

Kita situacija: Trečiadienį arba Ketvirtadienį vakare/naktį.

Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

- Aišku, kad einam. Jis ten turbina Ringilą, jo galios didėja sulig kiekviena sekundę, o kol mes sapnuosim sapnelius, jis pasidarys išvis neįveikiamas. Sutabdom jį dabar arba niekada!-išrėžiau ir žvilgtelėjau į kitus.

Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Varom dabar ! Mano zaizdos ne tokios ir gilios, pajudet galiu, pasokt galiu, kapot galvas galiu Viskas normaliai, judam tolyn, nes poto jis bus neiveikiamas.

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Nujauciu, kad jis dar nesutiprejo, nes jeijis butu pasiekes kristalini kalna tai mes butume pirmieji apie tai suzinoje. Keliaukim toliau.

Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Kadangi aš uždaviau klausimą, savo nuomonę galėjau sakyti paskutinis. Būčiau už tai, jog liktumėme pailsėti, kad galėtume vėliau kovoti visu pajėgumu, tačiau visai trijulei pasakius, jog reikia keliauti, aš jiems pritariau. Tad keliaujam toliau ir tikėkimės, kad jėgų pakaks.
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Gera mintis Kristaliniai kalnai.

Taigi. Pasielgėte, kaip tikri kariai, o ne kokie lepšiai. Visi vienbalsiu, be abejonių nusprendėte eiti naktį.
    ...
    O dabar sužinokime ar jūsų sprendimas pasitvirtino? Keliavote tiesiai. Dar nepradėjus aušti. Maždaug 3 valandą nakties pasiekėte tikslą.
    - Štai čia.. kristaliniai kalnai..
    Stovėjote ant atbrailos, kuri bet kada galėjo nulūžti.
    - Kaip gražu...
    Mėgavotės vaizdu tik staiga vienas iš jūsų:
    - Žiūrėkit! Ten "Šešėlis"!!! - pradėjo rėkti Samag0n.

"Šėšėlis" atsisuko į jus ir stipriai suspaudė "Ringilą" - legendinį kardą, jog atrodė, kad kardas tuoj subyrės. Galvažudys "Šešėlis" buvo smarkiai įtūžęs. Viskas ko jam dabar bereikėjo, tai įsmeigti "Ringilą" į mėlyną "akį" kristaliniame kalne.
    Atbraila sutraškėjo. Išsigandote ir išsiblaškėte. Jūsų žvėrys nušuoliavo, gyvūnai iš paskos, jūs taip pat, kol neprasmegote gilyn. Ta proga "Šešėlis" pasinaudojo ir sviedė "Ringilą" į šviesą, bet dvi taiklios strėlės greitai sureagavusių luksio ir Heinrich numušo kardą į šalį. Nors kardas skrido tolyn "Šešėlis" lyg žaibas sučiupo kardą dar bekrentantį už jo rankenos.
    - Įspūdinga.. - sumurmėjote.
    ...
    Po nesėkmingo bandymo "Šešėlis" buvo priverstas su jumis kovoti. Stovėjote labai plačiame lauke, su daug kalnų ir visokiausių nuolaužų. Luksio raganosis, Heinrich'o jaguaras ir kiti du žvėrys greitai pralaimėjo kovoje su Vilku. Na, jie nebuvo sutverti kovai. Liko tik Luksio dar vienas jaguaras Rokis apsaugotas šarvais, Heinrich'o mustangas, kuris skraidė ore ir Marionete'o vidutinio dydžio šuo Mauzeris. Šie 3 gyvūnai žinojo kaip kovoti, o ne tik, kad pulti ir drąskytis. Jie 3 pažino vieni kitus ir žinojo, jog reikia nugalabyti Vilką. Netrukus žvėrių nebeliko, jie išsilakstė tolyn, o jums liko "Šešėlis", kuris nieko nedaro tiesiog stovi. Net bijojote jo pulti, galvojote, jog jis ką nors ištars.
    ...
    Ne. Jis neištarė nieko. Tik "Ringilas" sušvito ir užgeso. Jo kūnas pradėjo švytėti raudona šviesa. Jo venomis pradėjo tekėti legendinio kario kraujas. Truputėlį išsigandote.. nežinojote kas dabar bus. Tikėjotės, jog jis ištars dar kokį žodį..
    - AAAAAAAA!! - skardžiu ir aršiu balsu tarė "Šešėlis" apsuptas raudonos šviesos.
    Išvengus jo kirčio matėte, kaip labai stora uoliena skyla per pusę. Tą pačią sekundę jau rekėjo pašokti, kai jo kardas jau kirto iš apačios, nors jis buvo atsukęs nugarą. Turėjo galvoti greitai, labai greitai..

Tikslas: Nužudyti "Šešėlį"!

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122
    Dobis
    luksis [10]
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis
    Fanta*
    BiG CagneY
    BurnBuddy
    aaalinikea [6]
    Samag0n
    ArėjasI
    Linko
    justeluka
    Pasauliokarlius [4]
    Aurimasak [1]
    Žergonas
    danieliux007
    Heinrich [8]
    tiskutis [4]
    McMartis
    Lancia [2]
    rolios
    arunaas
    estera2121
    Marionete [4]
    BackOnTop
    DualLT
    Roric [4]
    Npc: Karaliaus pilies sargybiniai (20) [1]
    Npc: Kristoferis [5]
    Npc: Keilė [10]-
    Npc: Džonas [8]
    Npc: "Juodojo varno" kariai (11) [2]

♣ Gyvūnai ♣
    laksters - Katė: Dina
    Heinrich - Sakalas: Mustangas
    luksis - Jaguaras: Rokis
    aaalinikea - Erelis: Kingas
    Pasauliokarlius - Šuo: Garfildas
    Marionete - Šuo: Mauzeris

*♣ -Priešai- ♣
    Npc: Galvažudys "Šešėlis" [30]
    Vilkas: Rionas

Npc: Galvažudys Reinas [10]
    Npc: Galvažudys "Strėlė" [3]
    Npc: Galvažudys "Kūjis" [3]
    Npc: Eiliniai galvažudžiai (8) [1]
    Npc: Galvažudė "Paukštė" [5]
    Npc: Galvažudys "Miražas" [6]
    Npc: Įgudę galvažudžiai (10) [2]
    Npc: Profesionalūs galvažudžiai (15)[5]
    Npc: Galvažudžiai (40)

Npc: Stefanas [15]
    Npc: Vurbikas [10]
    Npc: Sirijus [?]

*♣ -Neutralūs- ♣
    Npc: Pardavėjas Džekas
    Npc: Burtininkas Alemvusas
    Npc: Ūkininkas
    Npc: Malūnininkas
    Npc: Medkirtys
    Npc: Žvejys
    Npc: Kapinių sargas

Npc: Gigantiškas sniego žmogus [100]

Gyvas.
    Miręs.
    Sustiprintas.
    Gyvas.
    Miręs.
    ++ - smarkiai sužeistas.
    + - sužeistas.
    - - lengvas sužeidimas.
    - - miręs šioje situacijoje.

Pabaiga kai visi parašys arba po 48h.
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2010-11-21 14:47

Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Pagaliau, isauso ta paskutine akimirka, kai mano ir Seselio akys susidure, jis ziurejo i mane, as i ji ir i Ringila, jis buvo paboostintas, buvo ziauriai baisu, Rionas stovejo jo sone, bet musu buvo daugiau, mes buvome stipriai apmokyti. Staiga, ta akimirka baiges ir as jau puoliau sokdamas i ji su dviem kardais i prieky, bandziau jam kirsti, jis isvenge. Tada jis kaip paseles mane puole su Ringilu.. Jis mosavo juo, mosavo, as vis sokinejau atgal.. Staiga isgirdau suoli, tai buvo Rionas, jis jau issiepes savo iltis soko ant manes, staiga as padariau kulversti atgal ir jis trenkesi i Seseli, trumpam juos sustabdziau.. Heinrich ir luksis puole Seseli is abieju pusiu.. Pamaciau kai jis laisvai atremineja ju kardus tiesiog su rankomis, jo sarvai atrode kaip kazkokios drapanos, bet buvo titano stiprumo is kazkur issokes Marionete smoge su kardu labai stipria ataka.. Ant sarvu matesi ibrezimas, mums pavyko, reikia pramusti sarvus, Vilkas buvo atsitraukes nes kovojo su musu gyvunais.. Erelis bande sokti jam ant nugaros, bet jis buvo ziauriai greitas, kol as ziurejau i gyvunus, Seselis jau puole mane, as buvau jo pagrindinis taikinys, jis tiesiog dure man su Ringilu, as spejau atsitraukti, bet vistiek kazkokia jega, ar oro pliupsnis man trenke i pilva, pastebejau lasanti krauja, dabar supratau ka reiskia Ringilo jega, jis gali atakuoti net nepaliesdama, mes sokome ir sokome ant jo, bet jis vis gynesi, staiga kai pamaciau jo ginyboje spraga, ciuozdamas sniegu as is abieju pusiu trenkiau kardais jam per koja.. Jis pasiziurejo i mane kaip i kazkokia ziurke, bandancia igelti.. Staiga nespejes atsitraukti, jis smoge prie mano galvos i leda, prasivere zeme ir ziojejo didele skyle, mano galva patyre dideli sudrebejima, skaudejo ziauriai, as atsokau, bet staiga nuo nesupratimo nukritau.. Man ziauriai skaudejo pilva ir galva.. Negalejau pajudeti, paprasiau luksio pagalbos, kad mane apgintu, kol atsigausiu.. Jis saude strelemis is tolo, o Heinrich su Marionete puole ji is arciau.. Bet Seseli saugojo kazkoks keistas skydas, strele net nedaeidavo iki jo, staiga baigesi spengimas ausyse ir as pradejau mastyti, reikejo pulti.. Maciau, kad Seseli po biski pavargsta.. Mano smugis i koja biski pasiteisino, jis juda biskuti leciau, jis greitas kaip kulka, bet kai mes puolame is visu pusiu jis nespeja pulti.. Maniau, kad viskas einasi gerai, pasiziurejau i Marionete ir Heinrich, jie vos pajudejo, abudu buvo suzeisti.. As truputi sutraukiau savo marskinius, kad nebegtu taip ziauriai kraujas. Ir pilnas jegu puoliau Seseli, mosavau kardais kaip paseles.. Tik staiga mane kazkas parverte, tai buvo Rionas, jauciausi apsvaiges.. Kraujas sruvo.. Viskas sustojo, jauciau tik letai i mane skverbiancias iltis, jis kandziojo mane, buvo labai stiprus.. Pro akis ejo musu visa kelione.. Pradzia, medziokle miske, isdavikas, mano draugu kritimas.. ir t.t.. Ir staiga pries akis pasirode du laimingi veidai, tai buvo Aurimasak ir Keile, du mano draugai.. Is kazkur mane uzpludo tokia stipri jega, negalejau jos laikyti, ji verzesi per visa kuna, sruvo venomis.. As is karto smeigiau Rionui i letena karda, jis sustauge, krito i sona, jis buvo gyvas, bet suzeistas, pamaciau Seselio akis, ziurincias i mane.. Piktas, jis norejo Kersto, soko i mane aukstielnikas, as atremiau kardu.. Atsokau.. Ir staiga pamaciau kad jis persmeige mano asmenis pusiau.. Ismeigiau likusia dali i zeme ir surikau: PIIIIIIRRRMMMMYYNNNNN !!! I KOOOOOOVA ! Sokau ant Seselio, desineje laikiau likusi karda.. Kaire tiesiau i ji, jis spejo isvengti, bet as vis smeigiau, bandziau padaryti kanors su kaire ranka, jis truakesi nuo manes, smugiavau, smeigiau ir vel ir vel.. Jis traukesi.. Tik staiga as praejau iki jo, trenkiau su kaire jam tiesiai i veida.. Su desine smogiau jam i kaire ranka.. Jis atsoko atgal, akimirksniu issoko Marionete su kitais ir neleido jam atsipusti , jie saude ji strelemis, smugiavo kardais, jis vis traukesi .. As dariau pergalinga suoli, atstaciau karda pirmyn.. Akys aptemo.. Girdejosi mesos perrezimo garsas.. As kritau, bet jauciau, kad mano kardas sieke tiksla..

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Kartu su Heinrich tiesiog instinktyviai vienu metu paleidome strėles jos išgelbėjo pasauly nuo pavergimo, tačiau tai tik pabaigos pradžiai arba jei aš neleisiu viskas čia ir užsibaigs. Staiga Šešėlis šoko ir perkirto olos gabalą, o tada puolė tikrai įspūdingai puolė mus. Vos spėjome atšokti kai Ringilo ašmenys prašvilpė pro mus vos per keliasdešimt centimetrų nuo mūsų kojų. Reikėjo sugalvoti veiksmų planą, nes kitaip nėra šansų atlikaikyti nė valandos. Atatupstas atsitraukiau kokius 5 metrus už smailaus išsikišimo ir pradėjau analizuoti viską ką galėčiau padaryti. Vieną po kito atmetinėjau variantus kai staiga pasigirdo garsas kaip kažkas trintu du akmenis vieną į kitą. Tuomet prieš mane buvusi ola lyg kortų namelis nuslydo prie mano kojų. Tuomet antrą kartą gyvenime pajutau tą tikrą baimę. Tą gryną kuri užvaldo kiekvieną ląstelę ir neleidžia pajudėti nė vienam raumenėliui. Pajutau tarsi būčiau įkalintas. Sutelkęs visas mintis bandžiau išsilaisvinti, nes prieš mane stovėjo Šešėlis su Ringiu rankoje. Ir štai jis užsimojo savo legendiniu kardu ir rengėsi perkirsti mane pusiau, tačiau tada atsibudau tarsi iš gilaus miego ir staigiu rankos judesiu išsitraukiau savąjį medžioklinį peilį ir juo bandžiau sustabdyti legendinį mirties nešėją. Tačiau vos peilis palietė Ringilo ašmenis , jie tarsi plonos skardos lakštas plyšo pusiau. Tai pastebėjęs dar spėjau pasisukti šonu ir išvengti pražūtingos baigties. Atsitraukiau porą žingsnių atgal ir supratau, kad mums nėra šansų sustabdyti Šešėlio, nes jei jis gali vieninteliu kirčiu supjaustyti tvirčiausią plieną tai beprasmišką kovoti. Baimę staiga pakeitė neviltis, o Ringilas tik dar kartą trumpai sublyksėjo Šešėlio rankose. „Bėk, bėk, bėk, bėk, bėk“-skambėjo mano galvoje. Jau ruošiausi paklusti ir bėgti iš čia, bet tada supratau, kad taip išduočiau savo principus, o ir pabėgti nuo Šešėlio kai jis bus visagalis neturėsiu šansu. “Ką aš darau?“- mintys kardinaliai pasikeitė. Taigi neviltį pakeitė meilė. Meilė kovai. Noras mirti kovoje arba gyventi kaip čempionui. Numečiau šalin peilio rankeną ir atsisukęs į Šešėlį nusiėmiau lanką ir išsitraukiau strėlę. Į ją sudėjau savo pyktį, baimę, neviltį- visus kovoti trukdančius jausmus. Tada atleidau pirštus ir strėlė zvimbdama nuskrido tiesiai į Šešėlį. Šis nė nemirktelėjęs atstatė kardą ir perspjovė strėlę išilgai.
    -Cha,-pašiepiamai tarė Šešėlis,-ar dar nesupratai, kad joks šios žemės įrankis negali manęs sustabdyti.
    Tada man kilo kvailas planas „O kas jei?“-toptelėjo man. Puoliau šešėlį žinodamas, kad mirsiu arba jei man pasiseks turėsim didžiausia galimybę laimėti prie legendinį Ringilą. Šešėlis pamatęs mane puolantį sutriko ir užsimojęs kardu laukė kol aš pakankamai priartėsiu, tačiau tada ranka sučiupo už asteroido kardo rankenos. Kardas švelniai išsitraukė iš dėklo, o tada stipriai suspaudžiau jį ir užsimojęs kirtau. Kardams susilietus oras aplinkui suvirpėjo ir įkaito. Šešėlis atsitraukė nesupratęs kas atsitiko. Dabar jau kitokiu balsu tarė:
    -Bet, bet, bet..... kaip tai įmanoma, juk Ringilas gali perkirsti bet ką žemėje.
    -Būtent.- atkirtau aš.- Šis kardas pagamintas iš asteroido.
    -Niekis.-nurimęs tarė Šešėlis,-Tai tik menkas trikdis, vis tiek tu mirsi.
    -Dar pažiūrėsim....
    Šešėlis puolė labai įnirtingai, tačiau kai žinojau, kad galiu blokuoti jo kirčius buvo daug lengviau, be to ir kiti puolė man į pagalba taigi gavau progą truputi atsipūsti. Truputi prasikvėpavau ir dideliame plote apžiūrėjau kurgi yra tas prakeiktasis Šešėlis. Jis įnirtingai kovoju su Heinrich, kuris tikrai buvo vikrus. Nusiėmiau lanką ir nusitaikiau. Dėl didelio Šešėlio judėjimo negalėjau tiksliai nusitaikyti, nes bijojau pataikyti į Heinrich.. Staiga veidu į mane stovėjęs Heinrich nuriedėjo šonan, o aš paleidau strėlę kuri kaip žaibas pataikė Šešėliui į nugarą, tačiau ji vos įdūrė Šešėliui, nes jo tvirti šarvai atlaikė smūgį ir dabar juose buvo nemaža skylė. Šešėlis pamatęs, kad aš šoviau pažiūrėjo į mane tuščiu žvilgsniu ir suspaudęs Ringilą puolė. Užsidėjau lanką ir nuo žemės pakėliau savąjį asteroido kardą. Šešėlis per porą sekundžių įveikė 50 metrų atstumą ir jau buvo prie pat manęs. Buvau nepatogiai atsistojęs, kad galėčiau gintis todėl atšokau atgal ir išvengiau kirčio. Pakėlęs akis pamačiau, kad viskas dar nesibaigė. Šešėlis jau buvo užsimojęs kirsti horizontalų kirtį. Griuvau ant nugaros taip išvengdamas Ringilo ašmenų kurie perpjovė šalia buvusią uolą kaip duonos kepalą. Tada supratau koks tobulas yra Ringilas ir kaip aš jo norėčiau, tačiau nebuvo laiko svajoti, nes Šešėlis vis labiau pyko. Iš aš nuriedėjau į šoną, kad išvengčiau kirčio. Pašokau ant kojų, bet Šešėlis vėl buvo šalia. Atšokau dar kartą ir dar kartą. Palinkęs į dešinę išvengiau dar vieno kirčio, tačiau po to ėjo horizontalus kirtis į kojas Stipriai atsispyriau ir išvengiau jo. Tuo pačiu pasitaikė ir proga suvaryti kardą į Šešėlio sprandą, tačiau Šešėlis dar kartą parodė savo vikrumą ir pasitraukė. Dabar aš buvau nedėkingoje situacijoje, todėl Šešėlis kirto plačiu mostu iš dešinės. Kardu atmušiau puolimą, tačiau visą tą energiją pajuto mano riešai kurie tarsi nudegė. Šešėlis apsisukęs vėl smogė. Išsilenkiau kiek įmanoma atgal, kad įš vengčiau kardo galo. Kuris judėjo tikrai greitai ir praskrido per plauką nuo mano veido. Tačiau ir per atstumą kardas įpjovė mano kaktą.. Šešėlis nenuilso ir puolė vėl, tačiau ir vėl aš išvengiau. Tada šokau už artimiausio išsikišimo, tačiau Šešėlis lengvai atsispyręs peršoko dviejų metrų kliūtį iš puolė iš viršaus. Instinktyviai ištiesiau kardą, o pats kiek įmanoma stengiausi išvengti Ringio, bet...... kardas ašmenimis įpjovė gal centimetro gylio įpjovimą rankoje aukščiau alkūnės. Skaudėjo nežmoniškai, labiau negu bet kokio kito kardo įpjovimas-tai buvo dar vienas legendinio kardo privalumas. Žinoma kad ir kaip skaudėjo mano kontrataka irgi buvo tiksli. Giliai suvariau kardą į žastikaulį tiesiai tarp šarvų plokščių. Tiek aš tiek Šešėlis dabar stovėjome ir neketinome ištraukti kardo iš žaizdų. Nors nujaučiau, kad man skauda labiau nei jam, tačiau nė už ką nebūčiau jam to parodęs. Galiausiai šešėliui įgriso ir jis sušvilpė. Išradžių nežinojau kam, tačiau tada išgirdau Rokio riaumojimą. Jis man priminė, kad Šešėlis turi vilką – Rioną. Už nugaros išgirdau nagų į žemę skrebėjimą. Kai garsas pasidarė labai aiškus, supratau, kad jis jau čia pat. Tada laikas tarsi sustojo. Skrebėjimas nutilo ir aš staigiai persisukęs čiupau pašokusį Rioną, o tada pasisukęs ant vienos kojos sviedžiau Rioną iš visų jėgų tiesiai į Šešėlį. Rionas svėrė gal 60 kilogramų todėl išvertė galvažudį iš kojų. Tada turėjau laiko pasitraukti iš priešininko akiračio. Buvau labai pavargęs, nes vos nevisą laiką reikėjo kovoti aukščiausia klase, o ir smarkiai sužeista ranka tiesiog ryte rijo jėgas, o kraujas krešėjo įpatingai lėtai todėl buvau priverstas skirti laiko susitvarkyti žaizdai. Nusiplėšiau švarką ir iš pasidariau raištį. Apvyniojau įpjovimą ir stipriai užveržiau skiautę. Dabar jau galėjau grįžti į kovą. Dabar arba niekada pribaigsime tą galvažudį Šešėlį. Šį kartą išsitraukiau ir antrąjį kardą suprasdamas, kad galiu sugadinti savo ištikimąjį įrankį, tačiau visa tai neturėjo jokios prasmės, nes aš buvau užsidegęs užbaigti šią kovą. Kairiąją ranka suspaudžiau kardą taip, kad iš žaizdos plūstelėjo kraujas, o į dešiniąją pasiėmiau savąjį asteroido kardą. Susižvalgiau su visais kitais vyrukais ir visi vienu metu puolėme............

Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Štai išmušė tas momentas, kurio visi laukėme. Dabar. Tik dabar. Daugiau niekada. Turiu parodyti savo galią, kovoti geriausiai kaip sugebu ir nepalūžti, nors priešininkas atrodo labiau nei neįveikiamas.

Užsimetęs savo lengvuosius šarvus, įsakiau sakalui užlaikyti Šešėlio gyvūną, o pats drąsiai, pasileidau link jo. Jis šveitę į mane kardu, aš pritūpiau, bet tas švystelėjimas mane išmušė iš vėžių. Jis buvo nežmoniškai galingas, staigus, greitas ir neišsidavė, kad ruošiasi smugiuoti. Aš tegalėjau padaryti vieną dalyką - bejėgiškai atsitraukti į šoną ir ieškoti kito būdo kontraatakuoti.
    Po manęs puolė kiti –Luksis, Samag0n, Marionete...
    Aš paruošiau savo kardus ir šokau prieš Šešėlį bandydamas apeiti iš nugaros, bet nebuvo jokių šansų, jis kaip vijurkas atsisuko į vožė į mane, o aš išsilenkiau nuo jo smūgio ir per nago juodymą išgyvenau kirtį..
    Bet dabar man atsivėrė puiki proga. Aš galiu spirti jam į koją ir jį nuginkluosiu.
    Ši mintis perlėkė taip žaibiškai, kad jai dar nespėjus pilnai pasiekti smegenų aš jau spyriau jam į ranką, tuo pačiu versdamasis atbulai. Bet mano spyris ne tik jam neišmušė „Ringilo“, regis, jis net nepastebėjo to mano spyrio ir tiesiog, nusisukęs nuo manęs, toliau kovojo su kitais. Negalėjau patikėti. Kiekvienam normalian žmogų, šis smūgis būtų mažų mažiausiai išjungęs ranką. O jam taip nebuvo.
    Kas čia per??
    Nusileidęs ant kojų suklusau. Niekur nebuvo matyti „Šešėlio“ Vilko. Niekur. Pasukiojau galvą, vėl sukau... o tada žvilgsnis sustingo, nes į mane jau lėkė pats Šešėlis. Pabandžiau jį pagauti su ju pačio inercija. Pritūpiau ištiesiau abu kardus ir šokau į jį. Jis kažką padarė, ir žaibiškai išvengęs mano dūrio apsisukdamas bandė vožt per nugarą, bet aš tai numatęs, griuvau ant žemės, nebesistengdamas išsilaikyti ant kojų. Kardas prašvilpė 1 metras virš manęs. Atsiverčiau ant nugaros ir būdamas ant menčių pastebėjau, kad jis ruošiasi durti į mane. Pradėjau ridentis į šoną, ir ridenausi visai aklai, ridenausi ridenausi, kol galų gale sustojęs pamačiau, jog jį užpuolė Marionete.
    Atsistojau ant kojų. Niekur nebuvo matyti gyvūnų, tai man kėlė kažkokį nerimą. Ne dėl savo gyvūno, tačiau lyg nuolatos mums grėstų pavojus.
    Vėl surimtėjau ir atsistojau į gynybinę stovėseną, nors „Šešėlis“ buvo išvis nusisukęs nuo manęs. Stebėjau kiekvieną jo judėsį. Mokydamasis kautis kardais, visada žinodavau, kad reikia išanalizuoti priešininkų silpnumus ir jais pasinaudoti. Tačiau manęs niekad nemokė, ką daryti, jei priešininkas neturi silpnumų.
    Tokiu atveju, manau, reikia išlaukti jo klaidos. Bet kolkas jis klaidų nepadarė. Jam ši kova, kaip penkiamečiui su savo draugu, eiti mediniais kardais pakovoti vienas prieš kitą. Jis buvo atsipalaidavęs, o mes įsitempę ir kovojam iš visų jėgų. Kardais, artimoje kovoje, jis neįveikiamas.
    Strėlės?-dingtelėjo mintis,-Galbūt..
    Atsitraukiau kiek toliau. Padėjau 4 žingsnius atgal traukdamasis lanką. „Šešėlį“ dabar buvo užėmęs Luksis, tad manęs atrodytų lyg ir nepastebėjo. Išsitraukęs lanką aš nusitaikiau. Tas jo atsipalaidavimas buvo dalykas dabar kišantis koją – jis judėjo ramiai, lėtai, o tai sudarė tobulas sąlygas nusitaikyti. Aš laikiau vieną strrėlę įtempęs lanke, ir dar 3 rankoje. Vos tik Luksis nutolo per 1,5 metro, įsitikinęs, kad nepataikysiu į draugą, paleidau strėlę. Po to aklai, nebesitaikęs, antrą, trečią ir ketvirtą, išsitraukiau dar 3 strėles ir kartojau. Traukdamas jas, pastebėjau, kad pirmoji atsimušė į Šešėlio krūtinės šarvą. Antra, pataikė į pilvą ir įsmigo, bet ar pramušė šarvą – neįsivaizduoju, o kitas dvi jis susigaudė iš kur šaudoma ir dar beskrendant perkirto kalaviju pusiau.
    Garsiai surikęs ir jis pasileido link manęs. Maždaug tuo pat metu aš jau buvau įtempęs naująją strėlę ir vėl nesitaikydamas suleidau 3 iš jų. 2 Atšoko nuo šarvų, trečią jis numušė. Tarp jo ir manęs 8 metrai~ - 2 sekundės. Viena ranka dėjau lanką į jo vietą, kita traukiau kardą, pasiruošęs atremti jo kirtį. Ir jis puolė kirčiu iš viršaus. Žinojau, kaip tokio kirčio išvengt, tiesiog atsitraukiau į šoną. Dabar gavau pamatyti, kad mano antroji paleista strėlė buvo pramušus šarvą ir įsmigus negiliai, bet iki kraujo, nes kraujas pro pramuštą skylę sunkėsi.. Ši mintis man kainavo, kokias 0,2 sekundės dalis, o to užteko, kad „Šešėlis“ atsigautų ir kontraatakuotų, lenktu smūgiu iš apačios. Aš virtau į priekį kulversčiu , kardas prašvilpė, o tada pastebėjęs progą, spyriau jam į kelio linkį. Bet kojos nepakirtau, nors spyriau labai stipriai. Jis tik padėjo 2 žingsnisu priekin, gal minimaliai išvedžiau iš pusiausvyros, o gal tiesiog nusprendė atsitraukti pradėdamas naują puolimą.
    Kol dėjo žingsnius, gavau progą atsistoti ir pasiruošti atremti jo puolimą stovėsenoje. Bet tada parėjo dar galingesnis smūgis, jis buvo įsibėgėjęs ir kirto man istiržu kirčiu, nuo apačios kairės kojos į dešinės galvos pusę. Šio smūgio išvengiau griūdamas atgal, o jis iš greiočio mane prašoko. Tada, vėl šokau ant kojų. Mane buvo išpylęs prakaitas, buvau visas šlapias + padusęs, nes nuolatos judėjau. O kova netrunka nė kelių minučių dar...
    Link manęs atskubėjo Luksis, ruošdamasis padėti, o tada, kai jau abu ruošėmės užpulti jį, urgzdamas mums už nugaros išlindo „Šešėlio“ vilkas. Nežinau, kur buvo Mustangas ir Luksio jaguaras.. Nė nenutuokiau, bet dabar reikia sulaikyti tą šunį.
    - Luksi, kovok su „Šešėliu“, aš užlaikysiu šunį, jei pavargsi – sakyk, pasikeisim.
    Nelaukęs jo atsakymo šokau link šuns. Šis pamatęs mane irgi puolė ir parvertė, bet nieko negalėjo padaryti, nes nesugebėjo pramušti puikių metalinių šarvų. Aš jį nuverčiau nuo savęs ir pasiruošiau kirsti, o jis pralindo man pro klynu ir puolė iš nugaros. Staigiu spyriu atgal, aš pajaučiau, kad į kažką pataikau. Atsisukau, o vilkas jau kėlėsi, bet nieko nelaukęs šokau ir spyriau dar kartą. Ir vėl kartojosi tas pats, vilkas ramiai kėlėsi, o aš skubėjau spirti. Lengvabūdiškai patikėjau, kad kova jau laimėta – gerokai per anksti. Vilkas netikėtai puolė mane ir taikliu kirčiu numušė šalmą nuo galvos. Jau ruošėsi perkąsti gerklę, bet smūgiavau jam iš kelio ir pataikiau ten, kur betkokiam Vyriškos lyties žinduoliui, nesvarbu gyvūnui ar žmogui, skaudėtų. Jį surakino nežmoniškas skausmas ir išlošiau, kokias 5 sekundes. Iš po jo letenos išlaisvinau ranką ir jį nustūmiau nuo savęs, tada atbulinis kulverstis ir aš ant kojų.. Bet išgirdau už savęs bėgimą, instinktyviai pasitraukiau į šoną ir pro mane prašvilpė „Ringilo“ ašmenys. Bandžiau kirsti „Šešėliui“ sukdamasis ratu, bet jis išvengė ir kontraatakavo. Manau būtų pataikęs, bet lyg iš niekur atšvilpė Mustangas ir vožėsi į „Šešėlį“. Niekas to negalėjo numatyti, tad be abejo, kad priešininaks neteko pusiausvyros. Tuo aš nė nekėtinau nepasinaudoti. Šokau į jį ir vieno kardu kirtau per riešą. Iš rankos jam iškrito „Ringilas“ – galų gale pavyko, tada kirtau jam nuo pat šlaunies iki krūtinės per šarvą. Šlaunį perrėžiau rimčiau, bet ties krūtinę, kardas jau tik braukė šarvą. Vis dėlto, sugadinau jo kojų ir pilvo apsaugas, be to jį sužeidžiau.
    Ir vėl suklydau. Lengvabūdiškai apsidžiaugęs tokiu dideliu pasiekimu gavau nežmoniškai skausmingą smūgį į pilvą, po kurio iškrito man abu kardai, antrą smūgį į krūtinę, praradau kvapą, ir trečią į veidą, kurio nedengė šalmas, nes buvo nukritęs. Skausmingai parvirtęs susiėmiau už kruvino veido. Pramerkiau akis ir pamačiau, kad „Šešėlis“ taikosi į mane kirsti. Po dešine gulėjo nukritęs mano šalmas. Stvėriau jį ir pakišau po kirtimo linija, Ringilas tik trinktelėjo į šalmą ir perrėžė jį it sviestą į dvi dalis, bet tai sustabdė jo smūgio jėgą ir kardas manęs jau nepasiekė. Aš pasiridenau į šoną šuošdamasis griebti kardus, bet staiga, mane prispaudė „Šešėlio“ vilkas. Pradėjau spurdėti, bandydamas ištrūkti, bet nėjo. Buvau per daug sužeistas, kad ką nors pavyktų padaryt. Vilkas mane tik laikė, o „Šešėlis“ artėjo. Ir tada mane išgelbėjo bendražygiai. Samag0n, tyčiomis ar netyčiomis, bet staiga užpuolė Šešėlį, o aš įgavęs drąsos į šoną stumtelėjau ir vilką. Vis dėlto, tai nieko nekeitė - nors jį ir stumtelėjau jis visvien laikė mane prispaudęs, tik dabar jau taikėsi ir gerklę perkąst. Tada atrodytų iš niekur urgzdamas nuo manęs jį nuvertė Marionetės šuo – Mauzeris. Paskui jį bėgo ir Rokis, luksio jaguaras. Netrukus, pamačiau ir savo Mustangą, kuris vos atsitrenkęs į „Šešėlį“ vėl buvo dingęs.
    Atsistojau, susiradau savo numestus kardus ir pasiruošiau padėti Samag0n, kurį, regis, buvo prirėmęs „Šešėlis“. Į pagalbą šiam skubėjau ne tik aš, dar ir Marionetė. Kažkaip man rodėsi, kad „Šešėlis“ kovoja praščiau. Gal jis išseminėja „Ringilo“ galią, kuri nėra begalinė?
    To nežinau, bet tikiuosi, kuo greičiau pabaigti tą kovą, nes jei jis neišsėminėja „Ringilo“ galios, tai netrukus išsems manąją, ir esu tikras, kad bendražygių taip pat...

Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Mano kraujas užvirė. Žinojau, jog tai - finalinė kova. Arba laimime ir saugiai baigiame šią kelionę, arba gėdingai pralaimime ir iškeliaujame anapilin be artimųjų žinios. Visgi, priešininkas rimtas, tad laimėti bus sunku. Rimtesnio priešininko dar nei vienas nesame turėję.
    Jau buvo įprasta prieš kovą išsitraukti savo kovos nagus. Užtvirtinau juos ant savo dešinės rankos ir stipriai sugniaužęs kardus laukiau. Laukiau, kas pradės kovą. Galvažudys buvo ramus ir pulti neketino. Porą minučių susikaupus teko pastovėti, tačiau vėliau kažkuris iš mūsų palūžo ir puolė. Jis bėgo link Šešėlio, tačiau prieš pasiekdamas taikinį sustojo. Ir ačiū Dievui, nes galvažudžio kardas pralėkė netoli nuo mūsiškio galvos... Po pirmojo ,,puolimo" kova greitai įsivažiavo ir jau nebegalėjai suprasti, kas vyksta. Tai kažkuris iš mūsų bando susmūgiuoti Šešėliui, tai Rionas užsipuola kažkurį iš mūsų... Ir pirmasis mano priešininkas buvo būtent Rionas, kuris pastebėjo, jog taikausi į jo šeimininką.
    Mūsų susirėmimas buvo labai trumpas: Rionui sėkmingai užšokus ant manęs aš nagais perrėžiau jo kairįjį šoną. Pačio Riono bei jo šeimininko Šešėlio reakcija buvo sumišusi - jie negalėjo patikėti, jog mano ataka buvo sėkminga. Rionas baikščiai nuslinko šalin, tačiau greitai jį pamačiau tęsiantį kovą su kitais mūsų grupės nariais. Bent jau man negrėsė pavojus...
    Po kurio laiko nutaikiau progą pulti Šešėlį. Jis buvo ,,laisvas", tad aš bėgau link jo ir akimirksniu pasigailėjau - jo kardas jau lėkė į mane ir štai, buvo suvarytas į dešinį šoną, tarpą tarp šonkaulių. Aš pradėjau spjaudytis kraujais, tačiau susiėmęs bandžiau susmūgiuoti šešėliui. Tai buvo tiesiog neįmanoma, o po keletos smūgių sulūžo mano pirmasis kardas. Tuomet nutariau atsitraukti ir po kurio laiko mane vėl užsipuolė Rionas. Bandžiau vėl sužeisti jį savo kovos nagais, tačiau dėl žaizdos buvau nebe toks vikrus... Šeip ne taip pavyko tą vilką nusimesti nuo savęs, o tuomet atsikėliau ir abiem rankom sugniaužęs kardą, smaigaliu sekiojau Riono galvą. Jis vaikščiojo ratais aplink mane ir gan greitai nusprendė vėl šokti ant manęs. Rezultatui vos nebuvo pervertas mano kardo, tačiau kaip bebūtų, jis išvengė kirčio. Tuomet bandžiau pulti Rioną ir po kelių nesėkmingų puolimų pavyko nuvilioti jį šalin. Buvau baisiai išsekęs, o skausmas dėl šonkaulio buvo neapsakomas... Ech, mintis pasiilsėti prieš kovą buvo visai nebloga ....
    Trumpam prisėdau, tačiau greitai teko stotis, nes į mane krypo kitų 3 kovotojų žvilgsniai. Atsikėlęs bandžiau padėti jiems kovoje, tačiau žaizda mane per daug paveikė. Buvau silpnas ir nepajėgiau padaryti nieko kito, kaip blokuoti Riono puolimus. Tikiuosi, kitiems pavyks užspausti Šešėlį į kampą...
    ...
    ...
    Praėjo jau geros 20 minučių o kovos galo nesimato. Aišku tik viena - mes silpstame, o Šešėlis nerodo jokio nuovargio. Štai Heinrich bandė sužaloti Šešėlį savo kardais, tačiau vėl bandymas bergždžias... Aš imu prarasti viltį.
    Laikas bėga ir padėtis negerėja. Staiga visi 4 susižvilgčiojame ir nuspendžiame bandyti pulti šešėlį drauge. Pagaliau!!! Tai buvo sėkmingas puolimas !! Šešėlis visgi yra pežeidžiamas ir tai įrodė mūsų puolimas. Mums puolant Šešėlis bandė blokuoti visų smūgius, tačiau sulaužęs mano antrąjį kardą bei blokavus Samag0n bei Luksio kirčius, buvo sužeistas Heinrich. Ir, rodos, stipriai. Tikėjausi, kad po tokios mūsų sėkmės pavyks laimėt, tačiau pats kovoti nebegalėjau. Šeip ar taip, apsiimiau Riono nužudymu ir pats puoliau jį. Tačiau vien nagų apdraskymais jo neįveiksi... Jis tai šoka ant manęs, tai bando kandžiotis. Žodžiu, puolam abu kartu. Sužeisti buvom taip pat abu - jį man pavyko šiek tiek apdraskyti, o pačiam buvo apkandžiotos kojos bei apdraskytas visas kūnas, kuomet buvau pargriautas. Kadangi Šešėlis negalėjo padėti savo augintiniui, nes buvo puolamas, man pavyko pašalinti Rioną. Tai dar labiau paveikė Šešėlį ir viskas buvo dar geriau į mūsų pusę.
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Gera mintis "Šešėlio" susmukimas.

Dar prieš atvykstant prie "kristalinių kalnų". (keliaujant naktį)
    - Turėkis jį. Manau jo jai nebeprireiks. - tarė Heinrich ir įteikė lanką.
    - Ačiū. Saugosiu. - priėmė dovaną Samag0n.
    - Geriau nušauk priešą.
    Heinrich įteikė lanką Samag0n'ui, o toliau visi tyliai keliavo link kristalinių kalnų. Bet tai buvo senai. Dabar jūs jau prie kristalinių kalnų ir kovojate su "Šešėliu".
    ...
    ......
    .........
    4 kariai prieš "Šešėlį", 3 žvėrys, 3 gyvūnai - iš viso 6 padarai kovojo prieš "Šešėlio" vilką: Rioną.
    Veikėjai skerdėsi kautynių lauke, triukšmo buvo per akis. Daug riksmų girdėjosi kovos lauke. Ir skausmo, ir atsako - buvo visko.
    ...
    Nors "Šešėlis" buvo vienas prieš keturis jis gerai laikėsi. Jo "Ringilo" kirčio nebuvo galima blokuoti, nes kitaip jis būtų perkirtęs tavo kardą per pusę ir toliau skriejęs link tavo kūno. Vis dėl to, tokia proga buvo kai kuriems, tik jie spėjo išvengti kirčio. Na, vis dėl to, pamatė, jog jų paprasti kardai lūžta.. tik...
    <...>
    luksis stebėdamas kovą buvo tiek užsižiopsojęs, jog nė nepastebėjo, kaip "Ringilas" pareina tiesiai į jį. Tą pačią sekundę kelias šoniniais žingsniais jis pasitraukė ir vos spėjęs išsitraukti savo peiliuką bandė atremti kirtį, bet jis vos neprarado savo rankos pirštų. Ašmenys nukrito nuo peilio rankenos, nors peilis buvo pagamintas iš tvirčiausio plieno. Kiti tai matė ir buvo priblokšti. Luksis negalėjo patikėti tuo ką matė. "Ringilo" šeimininkas peilį perkirto lengvai, lyg aštriu peiliu perkirstum žolę.
    ...
    "Šešėlis" net pats nustebo. Tada žaibiškai pakėlė akis, nusišypsojo ir nusijuokė. Jau ruošėsi pulti, bet jį iškart apspito Heinrich ir Samag0n. Marionete bėgo taip pat, bet iš niekur nieko pasirodė Vilkas Rionas. Keliauninkai žvėrys jau buvo nužudyti, todėl Vilkas grįžo ginti šeimininko.
    Mažesni gyvūnai dar laikėsi, bet jų dabar čia nebuvo, tik danguje galėjai matyt, kaip parskrenda Heinrich'o sakalas.
    Taigi.. bepuolant Rionui Marionete sulenkė ranką prie kurios buvo pritvirtinti aštrus metaliniai kovos nagai. Sulenkęs ranką nedaug ją ištiesė, o Rionas ant jos pasismeigė. Dar suspurdėjo lyg demonas, o po to suleidęs nagus Marionetui į krutinę atšoko nuo jo tuo pačiu išlįsdamas iš metalinių Marioneto nagų.
    Vilkas nubėgo kiek atokiau, o po to išleidęs paskutinius atodūsius nugaišo.
    ...
    Kol luksis buvo apstulbęs, bet jau sugalvojęs ką daryti toliau - su "Šešėliu" kovojo Heinrich ir Samag0n. Samag0n gavo daugiau smūgių, bet atliko daugiau naudingų kirčių, o Heinrich žalos nė nepatyrė, bet "Šešėlio" nė nesužeidė, nors ir labai stipriai spyrė jam į ranką tikslu - išmušti "Ringilą".
    Jie abu vikriai judėjo ir nesugebėjo vienas kito nė paliesti, bet "Ringilui" to nereikėjo. Jis skriedamas arti aukos padaro jam kruviną magnetinį kirtį.
    ...
    Heinrich atsitraukė šalin, Samag0n taip pat. Jiems reikėjo pailsėti. Tada puolė luksis rizikuodamas savo gyvybe.. jis puolė su savo kardu, kuris buvo padarytas iš asteroido akmens, kaip ir jo gyvūno jaguaro Rokio šarvai, kuris kažkur dingo.
    ...
    Luksis jau bėgo į "Šešėlį", o tas puolimą ryškiai pastebėjo ir atsistojo į patogią padėti. Užsimojo kardu lyg norėdamas lengvai perkirsti luksio kardą per pusę, bet deja to padaryti nepavyko. Susirėmus kardams oras aplink suvirpėjo. Kibirkštys pasklido aplink juos.
    - Bet, bet.. Kaip tai įmanoma?! Juk Ringilas gali perkirsti bet ką žemėje!! - rėkė galvažudys
    - Būtent, šis kardas pagamintas iš asteroido. Asteroidas ne iš žemės. - ryžtingai tarė luksis.
    - Niekis, -nusiraminęs tarė "Šešėlis", - Aš vis tiek už tave daug pranašesnis, tiek ginklų, tiek kovos srityse.
    - Dar pažiūrėsim..
    Luksio ir "Šešėlio" kardai žvangėjo. Luksis kovojo įsitempęs, o "Šešėlis" atsipalaidavęs. Tą pastebėjo Heinrich ir Samag0n. Šie nuėjo į pačią geriausią vietą ir aklai šaudė strėles, nors su "Šešėliu" kovojo luksis. Visos strėlės smigo į "Šešėlį". Visos ir sudužo atsimušdamos jam į šarvus, išskyrus viena Heinrich'o strėlė, kuri susmigo jam į pilvą kiaurai pro šarvus.
    Tuomet "Šešėlis" tapo pažeidžiamas. Luksis jau buvo užsimojęs savo asteroido kardu ir kirto "Šešėliui", kuris nė nesureagavęs dar bandė gintis, bet bergždžiai. "Ringilas" krito jam iš rankų. Marionete jau puolė, tad to nepastebėjo. Likusieji - tai matė. Marionetą "Šešėlis" sučiupo ir permetė per save aukštai (turiu omeny, labai aukštai) į orą. Šis nukrito ant nugaros ir prarado kvapą, luksis šoko link "Ringilo", bet "Šešėlis" spyrė tiesiai luksiui į veidą iš savo lengvai šarvuotų batų. Bet spyrė taip stipriai, kad luksis apvirto ore ir nukrito skaudžiai ant galvos. Kaklas net trakštelėjo. Heinrich su Samag0n atakavo jį strėlėmis ir lengvai artėjo link "Ringilo". Šešėlis keturiais šokio žingsniais išvengė strėlių ir spirdamas mažą akmenėlį nuo žemės sugebėjo jį pakelti į orą, o po to spirti jį į Heinrich'ą. Akmuo lyg žaibas, staigus ir netikėtas įsimušė į Heinrich'ą, kuris kaip mat krito ant žemės su nežmonišku skausmu ir kruvina galva. Vienintelis dar stovintis Samag0n, buvo pasimetęs. Iš pradžių "Šešėlis" ir jis žiūrėjo vienas į kitą, o po to sekundei Samag0n žvilgsnis nukrypo į "Ringilą". "Šešėlis" tai suprato ir iškart pasileido link jo. Samag0n sustingęs lyg akmuo užtaisė lanką ir šovė link "Ringilo". Strėlė smigo tiesiai "Šešėliui" į plaštaką ir pritvirtino galvažudžio ranką prie akmens.
    Marionete po truputi atgavinėjo orą. Heinrich sunkiai kėlėsi, o luksis su dideliu antspaudu veide kėlėsi, bet labai lėtai, vis susmukdamas.
    ...
    Samag0n bėgo link "Ringilo". Iki jo dar keli žingsniai, "Šešėlis" klykia iš skausmo, po to dar garsiau sustaugia ir išplėšia ranką iš akmens, kuri buvo prispausta strėlės. "Šešėlis" greitai pačiumpa "Ringilą" ir kerta Samag0n'ui. Šis išsitiesiai horizontaliai ore išvengdamas kirčio ir pargriauna "Šešėlį" ant žemės. Tada greitai atsistoja pametęs savo strėles ir bėga šalin, kad "Ringilas" jo nepaliestų.
    ...
    Kiekvienas buvo be jegų ir be vilties. Klūpčiojo ant žemės ir nebežinojo, kaip toliau kovoti. Ar tai viskas? Pabaiga?
    - Ha.. Ha.. Ha! Visi.. Visi jūs prieš mane bejėgiai. Nė vienas iš jūsų nesugebėjo manęs nugalėti. Tik tas bailys (Samag0n) persmeigė man dešinę ranką, kurios dabar nevaldau. Na ir kas? Kardą puikiai valdau ir su kaire ranka. Tas (luksis), kuris dabar neatsistoja. Kaip tau patiko bučinys su mano koja? - juokėsi "Šešėlis". - O tu..? - rodė jis į Marionetę. - Tu! Tu nužudei mano vilką!
    Įsiuto karys ir aktyvavo "Ringilą" dar kartą. "Šešėliui" nugaroje išaugo sparnai. Šis pakilo į orą ir garsiai kvatojo. "Ringilas" beveik nebeturėjo galių. Šį kart jis išeikvojo beveik visas jo galias pats to nežinodamas. Jis buvo beveik atgaivinąs kristalinius kalnus, kad jie pasiverstų į kristalinius karius/sargybinius, bet staiga "Ringilas" užgeso ir tapo lyg paprastas kardas. Raudona aura nebesupo "Šešėlio". Sniego žmogus klajodamas po kalnus subyrėjo ir tapo puriu sniegu. "Šešėlis" sutriko, o kariai atsistojo ir ėjo link jo.
    - Na, ką.. turbūt viskas.. - tarė galvažudys.
    - Taip, - į priekį eidamas tarė Heinrich, - jau viskas.
    - Ne.. ha-ha.. viskas jums, bet ne man! - tarė "Šešėlis" ir pakilo į orą su sparnais. Atsidūrė prie kristalinio kalno akies ir jau sviedė "Ringilą" į akį.
    - Baigta.. - sumurmėjote jūs, bet staiga kokių 20 metrų aukštyje praskriejo luksio jaguaras Rokis numušdamas kardą savo asteroido šarvais, kurių "Ringilas" neveikia. Užgesęs "Ringilas" nukrito ir pažiro į dvi dalis - rankeną ir ašmenis.. Heinrich juos paėmė, luksis sugavo savo jaguarą, o Heinrich'o sakalas lyg žaibas pakirto "Šešėlį", kuris sklandė ore.
    Nuleidęs rankas karys nebetikėjo savimi. Nebevaldė sparnu ir stačiai leidosi į žemę ir ten nukritęs stipriai susižeidė.
    ...
    Visas jo kūnas patyrė paralyžių visam gyvenimui. Surišote jį ir po 2 dienų grįžote į miestą. Pranešėte tai miesto valdovui. Jis jums dosniai atsilygino, iškėlė mišias pagerbti jūsų draugams, o "Šešėlis" buvo atitinkamai nubaustas. (visam gyvenimui)

Laimėtojai: luksis, Samag0n, Heinrich ir Marionete.

Diskutuokite.

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122
    Dobis
    luksis [10]
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis
    Fanta*