10 puslapis iš 13 PirmasPirmas ... 678910111213 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 136 iki 150 iš 192

Tema: Turtai IX dalis

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Aš mačiau vienintelę išeitį - slėptis nuo to padaro. Pulti jį bandant nugalėti būtų daugiau nei kvaila, tačiau nuvilioti jį kur nors kitur ar tai nukreipti dėmesį, kol kiti pasislėps buvo tikrai nebloga mintis. Visgi aš jos nebandžiau įgyvendinti, nes kažin, ar nebūčiau pritrėkštas per pirmas dešimt sekundžių... Nežinau, ar kas ryžosi tokiam planui, tačiau aš elgiausi gan savanaudiškai - bėgau ieškoti vietos slėptis. Ir visgi nebuvo sunku, nes mūsų 7, tad tas milžinas negalės manęs pavyti, kai išsilakstę/puola jį kiti 6. Aš bėgau kuo toliau nuo to padaro, bet sustojau ten, kur galėjau matyti, kas dedasi kovos lauke. Ir ką gi, likę ,,kovoti" išvenginėja smūgių ir stengiasi užlaikyti milžiną. Po poros minučių nusisukau ir ramiai sėdėjau, atsirėmęs į sniego kalvą.
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Gera mintis Pralaimėjimo kartelė.. Atsitraukimas.

Klausimas, kuris gal būt kamuoja ne vieną. Ar taip ir renkasi PT ir auksas - per kovas?
    - Ne, jis renkasi per kiekvieną tavo pasakojimą, o šitie yra papildomi. Max per istoriją galima gauti 10 PT, o kovoje - max. 20. Iš viso per kovos situaciją tu gali užsidirbti 30 PT (10+20). Panašiai ir su auksu..

domantas122, luksis, Pasauliokarlius, Heinrich ir Lancia +10 PT
    Samag0n + 5 PT + 5 aukso
    Marionete + 15 aukso

Išvada: Kai persvara ryškiai yra ne jūsų pusėje ir ne jūsų jėgoms - geriau jau trauktis.

Sniego žmogaus nugalėti nepavyko, bet truputėlį jį sužeidėte. Samag0n prasibrovęs ir jau kopiantis į kalną suriko, kad laikas bėgti, kol sniego žmogus nuvirtęs.
    Marionete išlindo iš už kalvos apklotos sniegu.
    Samag0n baltai apsirengęs grįžo pas sniego žmogų, kur gulėjo sužeistas jo tigras. Užšoko ant tigro ir grįžo atgal. Visi įkopę į kalną matėte, kaip sniego žmogus stojasi ir žvalgosi jūsų, įniršęs, su strėlėmis jo akyse, kurias įsmeigė Pasauliokarlius ir Heinrich.
    ...
    Nusileidote nuo kalno. Keliavote į priekį su smarkiomis atviromis žaizdomis. Gerai, kad bent patiems nereikia ateiti, o jojate ant ištikimųjų žvėrių. Sušalę jūsų gyvūnėliai taip pat įsitaise ant žvėrių nugarų ieško, kaip susišildyti, nes buvo be galo šalta, o dar mūsų herojams, kai kraujas iš žaizdų tekėjo atvirai, o drabužiai ant žaizdų.. - ir tai griaužia.. taip pat reikėjo gaudyti "Šešėlį", kuris nežinia kur.. situacija buvo nepavydėtina.
    ...
    Tuo pačiu nešima savo žvėrio Keilė buvo ant mirties ribos.. ji be paliovos dejavo, kad ir kokia karė ji buvo. Kai tu arti ribos, tau tiesiog į viską nusispjaut. Gali elgtis lyg beprotis - vis tiek nusispjaut ką manys kiti.. smegenys nebeveikia, akyse mirguliuoja, viskas juoda - balta. Taip, dabar jautėsi Keilė, kuri bet kurią sekundę galėjo mirti.. jos žvėris, kuris ją nešė ėjo nuleidęs galvą, lėtai ir atsargiai, kad jos neišmestų, lyg suprastų ir jaustų tai ką jaučią ji..

------------------------------------------------------------------------------------------------

Laisva veikla.

------------------------------------------------------------------------------------------------

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122 ++
    Dobis
    luksis [10] ++
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis
    Fanta*
    BiG CagneY
    BurnBuddy
    aaalinikea [6]
    Samag0n +
    ArėjasI
    Linko
    justeluka
    Pasauliokarlius [4] ++
    Aurimasak [1]
    Žergonas
    danieliux007
    Heinrich [8] ++
    tiskutis [4]
    McMartis
    Lancia [2] ++
    rolios
    arunaas
    estera2121
    Marionete [4]
    BackOnTop
    DualLT
    Roric [4]
    Npc: Karaliaus pilies sargybiniai (20) [1]
    Npc: Kristoferis [5]
    Npc: Keilė [10] ++-
    Npc: Džonas [8]
    Npc: "Juodojo varno" kariai (11) [2]

♣ Gyvūnai ♣
    laksters - Katė: Dina
    Heinrich - Sakalas: Mustangas
    luksis - Jaguaras: Rokis
    aaalinikea - Erelis: Kingas
    Pasauliokarlius - Šuo: Garfildas
    Marionete - Šuo: Mauzeris

*♣ -Priešai- ♣
    Npc: Galvažudys "Šešėlis" [25]
    Vilkas: Rionas
    Npc: Galvažudys Reinas [10] -
    Npc: Galvažudys "Strėlė" [3]
    Npc: Galvažudys "Kūjis" [3]
    Npc: Eiliniai galvažudžiai (8) [1]
    Npc: Galvažudė "Paukštė" [5]
    Npc: Galvažudys "Miražas" [6]
    Npc: Įgudę galvažudžiai (10) [2]
    Npc: Profesionalūs galvažudžiai (15)[5]
    Npc: Galvažudžiai (40)

Npc: Stefanas [15]
    Npc: Vurbikas [10]
    Npc: Sirijus [?]

*♣ -Neutralūs- ♣
    Npc: Pardavėjas Džekas
    Npc: Burtininkas Alemvusas
    Npc: Ūkininkas
    Npc: Malūnininkas
    Npc: Medkirtys
    Npc: Žvejys
    Npc: Kapinių sargas

Npc: Gigantiškas sniego žmogus [100]

---------------------------------------------------------------
    Gyvas.
    Miręs.
    Sustiprintas.
    Gyvas.
    Miręs.
    ++ - smarkiai sužeistas.
    + - sužeistas.

Kita situacija: Penktadienį arba Šeštadienį vakare/naktį.

Rastas daiktas.
    Pasiimti raudonomis raidėmis.

Pasiėmė Samag0n
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2010-11-12 21:24

Imperionas Samag0n avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Jojome ir radau pusnyje kazka juodai zvilganti, pajamu o ten kardas, ir toks dar superinis, ziauriai apsidziaugiau ir pakilo mano nuotaika, bakstelejau Marionetei, o jis tik sumurmejo.. Po kovos pagalvojau, kad reikia keisti mano kovos stilių, priešai - labai stiprūs, ju reakcijos žaibiškos, mano nagai, beveik nieko nepadaro, nes su jais gali pulti tik iš arti, tuo labiau nekalbant apie pirštinę. . Nesenai susiradau du kardus, taigi mano kovos stilius bus toks, dualeris. . Du kardas, gera ginyba, staigus puolimas iš abiejų pusių.

Edit: Norejau paklausti ka reiskia minusas prie Keiles vardo ? Nes nesu mates..
    Paskutinį kartą redagavo Samag0n : 2010-11-12 07:10

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Kai nusileidome nuo kalno pastebėjau, kad Keilė blogai jaučiasi. Ir tikrai blogai. Prisigretinau prie jos ir paklausiau:
    - Kada tave taip sužeidė?
    Ji net nepakėlė galvos, nieko neatsakė. Prisigretinęs pakėliau galvą ir žvilgtelėjau į tolį. Man skaudėjo sumuštą ranką, jaučiau jog esu pasitempęs koją, tačiau dabar nieko padaryti negalėjau.
    Keilei, tuo tarpu, kraujavo, lygtai nugara. Iš kuprinės išsitraukiau tvarsčio ir paklausiau ar ji sugebėsianti užsirišti, bet atsakymo nesulaukiau. Taigi prisigretinęs arčiau jos šiaip ne taip sutvarsčiau vieną didesnių žaizdų. Toks jausmas lyg mergina atsiribojo nuo šio pasaulio. Žinoma, sutvarstymas buvo nekokybiškas, nes tuo pat metu ir jojom.
    Paraginau savo gyvūną joti į priekį. Jis nujojo kartu su manimi, bet Keilės gyvūnas ir toliau vilkosi, o mes buvom kaip reikiant atsilikę. Taigi timptelėjau jos arklį ir jis pradėjo judėti greičiau. Palengva prisivijom grupę ir vėl pristabdėm. Keilei pamatėjau gertuvę vandens, o tada nujojau į priekį. Visiškai žaizdų išvengė tik Marionetė, tai jis dabar galėjo priemsti vierchą. Pamačiau, kad Luksis panašiai susižeidęs kaip aš, tad prisigretinęs padaviau jam tvarsčio, jei prireiktų. Praktiškai po šitos kovos sunaudojau beveik visą. Liko gal 2 ar 3 žaizdoms dar. Eidamas taip pat rimtai užvalgiau, nes lig šiol beveik nenaudojau savo maisto atsargų. Pastebėjau, kad Keilė vėl atsilieka, bet iš veido matėsi, kad sutvarsčius ir atsigėrus vandens, ji žvalėja. Patempiau dar į priekį, kad susigretintų su visais.
    Taip ir jojau, užsiimdamas kokia paprasta veikla, o kartais tempdamas Keilę į priekį, kad neatsiliktų.

Citata Samag0n rašė Peržiūrėti žinutę
    Edit: Norejau paklausti ka reiskia minusas prie Keiles vardo ? Nes nesu mates..
    Spėju ++ ir dar +- maždaug 2,5 pliuso.
    I wonder if my pony can fly

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Jojau ir mintyse niekinau Marionete su Samagon kurie nedalyvavo kovoje. Su ju pagalba mes butume iveike ta milzina. Heinrich prijoje ir padave man tvarsciu, taciau man ju nereikejo, nes neturejau jokiu ipjovimu, taciau jauciau skausma kaires rankos zastikaulyje ir stuburgalyje ir siaip jauciau skausma daugelyje vietu. Bet net ir sulauzytos rankos manes nebutu sustapdziusios nuo kovos su Seseliu.

Pagrindinis

Jojau paskui visus, jodamas starsčiausi žaizdas, ir galvojau apie kovą.

Gera mintis Miško žvėrių antpuolis.

Ėjote per sniegą. Jis vis retėjo, kol galiausiai jūsų kojos (o kitų ne(nes sėdi ant žvėrių)) pradėjo liesti šiltą žemės grindinį. Po kelių kilometrų jau ėjote per žolę ir įlindote į mišką. Jau temo. Praėjo daug valandų. Diena ėjo į pabaigą, o jūs ėjote nykiu mišku.
    ...
    - Na, bent jau nešalta, - optimistiškai tarė Heinrich po jau kokios valandos vyraujančios tylos.
    - Aha..
    - Mh...
    ...
    Žaizdas skaudėjo, o dar visą dieną eiti. Taip pat jūs tik ką iš po susidūrimo su sniego žmogumi. Ak.. buvote tokie nuvargę. Skaudėjo pėdas, kitiems buvo nutrynę pūsles, tik Marionete sėdėjo ant savo žvėries kupinas jėgų.
    ...
    *griaustinis*
    - Girdėjote?? Nei debesys apsiniaukę, nei sužaibavo. - tarė luksis.
    - Girdėjau. - atsakė Heinrich.
    - Visi girdėjom. - tarė Samag0n.

Ir po kelių akimirkų dangus apsiniaukė. Pradėjo žaibuoti.
    *ha-ha-ha*
    Nuaidėjo juokas per mišką. Dar 3 kartus aidas pasikartojo.
    Taip, tai tas pats gardus "Šešėlio" juokas. Jis vėl eikvoja "Ringilo" energiją. Turbūt sužinojo, jog jūs miške.
    Jus nupurtė šiurpulys. Sustingote miške. Pasigirdo urzgimas ir panašūs garsai.

Visi miško žvėrys artinosi prie jūsų lyg užburti. Akys nebuvo raudonos, kaip filmuose, bet jie norėjo jūsų, o ypač Keilės, kurios žaizdos buvo aitrios, o moters kraujas toks saldus..

Praėjo dar akimirka ir žvėrys puolė. Jūsų gyvūnėliai ir žvėrys taip pat kovojo, bet jų buvo šimtai..

Ginkitės nuo miškų žvėrių 30 minučių. Taip pat turite ginti Keilę. (papildomi PT ir auksas)
    (kaip per warcraft =D )

Čia nepaprasta kovos situacija - o eliminavimo situacija.
    (žaizdos turi didelę įtaką. Praeitoje situacijoje galėjote išsigydyti (max 1+). Kas išsigydėt kuo daugiau tuo geriau)

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122 +-
    Dobis
    luksis [10] +
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis
    Fanta*
    BiG CagneY
    BurnBuddy
    aaalinikea [6]
    Samag0n
    ArėjasI
    Linko
    justeluka
    Pasauliokarlius [4] ++
    Aurimasak [1]
    Žergonas
    danieliux007
    Heinrich [8] +
    tiskutis [4]
    McMartis
    Lancia [2] ++
    rolios
    arunaas
    estera2121
    Marionete [4]
    BackOnTop
    DualLT
    Roric [4]
    Npc: Keilė [10] ++

♣ Gyvūnai ♣

*♣ -Priešai- ♣

*♣ -Neutralūs- ♣

Gyvas.
    Miręs.
    Sustiprintas.
    Gyvas.
    Miręs.
    ++ - smarkiai sužeistas.
    + - sužeistas.
    - - lengvas sužeidimas.
    - - miręs šioje situacijoje.

Kita situacija: Pirmadienį jei ne sekmadienį :) vakare/naktį.

Karžygys Pasauliokarlius avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Šalis arba Galaktika
    Žinutės
    1,320

Pagrindinis

Po kovos buvau išsekęs.O dabar kova.Tokia didžiulė.200 žvėrių prieš 8 galingus karius ir 8 galingus gyvunus.Atrodytų lygi kova.Bet viską keičia karių nuovargis ir milžiniškos zaizdos...........

tesiu

Imperionas Samag0n avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Ne nemirktelejus, kai pamateme zveris.. Keile bande pulti pirma pasitaikiusi , bet iskart nukrito, nes buvo visiskai issekus ir tik dabar pastebejome jos didele zaizda pilve..Is kurios sruvo kraujas, turbut susizeide per kova su Snieguciu.. Nebuvome jos mate.. Ji nukrito, o mes septyniese apspitome ja ir buvom pasiruose gintis is visu jegu.. Visi stovejo aplink Keile, as issokau is vietos ir su savo dviem Dual Swordais, sokau ant kazkokio perraugusio vilko.. Tiesiog skridau ir mano kardai susmigo jam i nugara.. Kaip paseles puoliau kur papuola ir kazkam nukapojau galva.. Pries mane islindo milziniskas Lokys.. As pasokes spyriau jam i tarpukoji jis krisdamas ant manes pasismeige ant mano kardo.. Nespejes net jo numesti nuo saves, pajutau, kad man uz nugaros alsuoja 3 vilkai, vienas krito nuo Heinrich streles... Kiti du jau soko ant manes, greit smeigiau karda i zeme ir pasokes nuo jo sukisau savo batus pirmajam i snuki, bet mano nugara liko neapsaugota.. Kitas soko man ant pakausio, jau taikesi kasti i kakla, bet nieko nelaukdamas nugara trenkiau i akmeny.. Jis atsikabino ir per sekunde as jam suvariau kardus i kuna.. Kraujas sruvo mano kardais.. Reikejo kautis toliau.. Uzsilipau ant medzio pasiziureti situacijos, pastebejau kazkokia lusi ar panasiai, sokau is keliu metru aukscio, suvariau kojas i nugara, pasidare net bloga, kaip as galiu taip elgtis su gyvunais.. Bet padariau didele klaida dvejodamas... Turejau islikti saltakraujis, kad ir kas butu. Net nespejus apsiziureti man jau kando i koja ir ranka, nezinojau ka daryt, kraujas sruvo.. Negalejau pajudinti dvieju galuniu.. Maniau mirsiu, reikejo greit galvot, viena ranka liko laisva.. Trenkiau gyvunui, nemaciau net kam.. jis nukrito, greit apsiverciau ir perpjoviau kita pusiau.. Viskas, buvau issekes.. Pribegau prie Keiles ir visa laika ja saugojau.. Ja puole keli vilkai, bet nieko nelaukes ir be gailescio as juos kapojau.. Staiga is kazkur ant manes uzsoko milziniskas erelis, soko ant nugaros ir draske mano drabuzius, mano nugara sruvo kraujas, nezinojau ka daryti, nes jis buvo greitas, tik staiga viskas nurimo.. Pajutau garsa.. Atsisukau ir pamaciau Keile laikancia karda ir per puse perpjauta ereli.. Padekojau jei.. Paziurejes i jos akis, mane uzpludo milziniska energija, nezinau kas tai buvo, adrenalinas ar kazkas kito.. Bet as norejau tik kovoti, pamirsau visas zaizdas, savo nugara.. Perkasta ranka.. Sokau i kovos viduri, kur stovejo luksis ir Marionete, atsiremiau su kazkuo nugarom.. Sokau i prieky, padariau kulversti ir smeigiau lokiui i koja.. Dar smugis, smugis, smugis.. Lokys krito .. Buvau issekes.. Kova jau truko daugiau nei pusvalandi, gryzau i saugia vieta prie Keiles ir nukritau, nes buvau taip pavarges.. Kad negalejau pavilkti koju..
    Paskutinį kartą redagavo Samag0n : 2010-11-14 20:16

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Vos pastebėjau, kad žvėrys artėja sušukau savo sakalui, kad skristų prie Keilės. Kaip vėliau pastebėjau, jis gynė ją nuo plėšįių paukščių ir tai darė puikiai, nes buvo įpratęs kovoti su žmonėmis, tad gyvūnai jam išvis buvo niekis.
    Aš išsitraukiau kardus ir nulėkiau link būrio žvėrių. Mano sutvarstytos žaizdos buvo beveik nulinės, nors kai kurias dar biškį skaudėjo, bet jau beveik nieko čia. Įsibėgėjęs, rpadėjau suktis ir parbloškiau vilką, lūšį ir kitą vilką į šonus, tada kulversčiu atsitraukiau atgal ir pasiruošiau atremti žvėrių puolimą. Jie tik priėję urzgė, bet nepuolė, tad šokau ant kairiausiai buvusios lūšies, tos pačios, kurią nuverčiau, ir smeigiau jai į veidą. Ji net nespėjo sureaguot. Dabar mane puolė vilkas - gal iš metro šoko. Aš griuvau ant žemės jis praskrido pro mane ir trenkėsi į kažkokį kitą žvėrį. Tas kitas, palaikęs tai puolimu užpuolė vilką ir jie abu susipjovė.
    Liko trečiasis gyvūnas, tai buvo vilpišys. Nežinojau kaip jį pulti, nes jis itin mažas ir bet kurią akimirką galėjo šokti ant manęs. Juk pamatęs prieš save šnypščiančią katę, kiekvienas elgtųsi taip, ar ne?
    Ramiai gulėjau kokią minutę, kai vilpišys šoko ant manęs. Staigiai sėdausi ir jis prašoko pro šalį, bet nė nesiruošė trauktis ir vėl šoko išleidęs nagus. Atkišau į jį kardą ir jis pats ant jo pasismeigė. Tada pastebėjau puikų medį.
    Pradėjau eiti link jo, tuo pačiu traukdamasis lanką. Bet tada pastebėjau, jog iš vieno krūmo lenda meška. Ji neatrodė labai didelė, bet ji ėjo per ten, per kur kėtinau užlipti į medį, tad neabejotinai liksiu pamatytas. Reikia ją nukauti. Įtempiau lanką ir paleidau strėlę į šonkaulius. Deja, nieko nenutiko, strėlė stuktelėjo į šonkaulius ir atšoko. Tuo tarpu meška suriaumojo ir atsisuko į mane. Nieko nelaukęs paleidau strėlę į veidą, bet gal sudrebėjo ranka iš baimės, o gal šiaip netaikliai šoviau, ir strėlė susmigo jam į koją. Jis vėl baisiausiai suriaumojo ir pradėjo stotis ant dviejų kojų.
    Aš nieko nelaukęs įsibėgėjau ir vos tik meška buvo ant dviejų kojų pradėjau bėgti jo pilvu ir krūtine kaip siena aukštyn. Nuo veido atsispyriau, padariau atbulinį salto ir nusileidau už pusantro metro nuo jos. Meška pardribo ir trenkėsi į medį už nugaros. Regis prasiskėlė galvą, nes nebesikėlė. Priėjau pria to medžio ir pažiūrėjau. TIkrai - meškos pakaušis kraujavo, ji buvo žuvusi. Įsiropščiau į medį ira pradėjau laidyti strėles įvairiomis kryptimis, tačiau ypatingai daug strėlių šaudžiau į Keilės pusę, nes ją puolė net 4 žvėrys. Nors mano sakalas ir gynė, to neužteko.
    Kai aš pasijungiau į pagalbą, krito 2 žvėrys, vieną paguldė mano sakalas iškapodamas akis, o paskutinį užmušė kažkuris iš mūsų grupės. Tada mačiau Keilę šiek tiek atsitraukiančią į saugesnę vietą ir vėl sutelkiau dėmesį į mūšį..
    Šaudžiau į gyvūnus, kurie dar tik ateidinėjo, kad netyčia sudrebėjus rankai nepašaučiau bendražygio. Be to pradėjau atakuoti pelėdas, erelius ir varnėnus, kurie puolė iš oro. Keli bandė prisiartinti prie manęs, bet jiem nepavyko.
    Man viskas klojosi puikiai, kol prie medžio nepriėjo lūšių būrelis. Tiesą sakant, net trys. Vieną pašoviau, o kitos dvi pradėjo kopt į medį. Staigiai teko keisti ginklus į kardus. Perėjau ant pačio šakos kraštelio, o jis grėsmingai nulinko žemyn. Lūšys užlipusios pradėjoa rtėti link manęs. Galėčiau šokti, mane ir žemę skiria geri penki metrai. Bet per pavojinga. Netikėtai pasileidau, bet iškart rankomuis pagavau šaką ir vien jų pagalba pradėjau eiti priekin. Nesusigaudžiusias lūšis praėjau pro apačia, tada prisitraukiau ant kamieno ir smarkiai kirtau kardu per šaką, nuo kurios nulipau. Abi lūšys nukrito žemyn. Viena regis užsimušė, o kita susižeidusi nulėkė į krūmus.
    Lipau žemyn nuo medžio ir bėgau link kovos lauko. Mačiau, kad Keilei vėl reikia pagalbos. Pakeliui dar rinkau savo išmėtytas strėles. Įsibėgėjęs nuspyriau į šalį vilką urzgusį ant Keilės, tada po šuolio pakirtau ratus sukančią pelėdą. Mano sakalas kovojo su už save dvigubai didesniu ereliu. Mustango sparnas buvo perrėžtas, o plunksnos sutaršytos, bet, nepasiant to, jis kovojo pavyzdingai.
    - Keile, viskas gerai?-paklausiau jos, o ši linktelėjo. Panašu, akd ne aš vienas buvau suinteresuotas jos, kaip sužeistos gynimu. Kadangi žvėrių ratas prasisklaidė, aš pasitraukiau į pakraštį atremti naujų žvėrių puolimų, kadangi buvau nepavargęs beveik visai. Iš miško lindo gyvūnai. Lindo ir lindo, o kova vis dar truko ne ilgiau 12 minučių. Paruošiau kardus ir nutaikiau smaigalius į mane atbėgančią minią. Pirmas lėkė ne kas kitas, o didelis ir riebus šernas, pasiruošęs parblokšti visus jo kelyje. Bet aš nepabūgau to kiaulės giminaičio. Vos tik jis priartėjo, pasisukau į dešinę ir nerangus šernas vien dėl savo bėgimo persirėžė savo šoną, o vėliau dar jam kirtau ir į užpakalį kardu. Jis suklupo, dar padėjęs kelis žingsnius. Paskui jį sekė, kelios lapės, tačiau jos buvo tikrai mažos ir man nesukėlė problemų vieną nuspiriant į šoną, kitą perkertant pusiau.
    Gyvūnų apsaugos tarnyba mus turbūt nubaustų mirties bausme, už tokį gyvūnų žudymą, nors šiaip, dabar bažnyčia kaip ir sako, kad sielą turi tik žmogus..
    Jei keturi žmonės kaip aš atremtų iš visų pusių besiveržiančius padarus, atsilaikyti nebūtų sunku. Bėda, kad aš sulaikau tik iš vienos pusės besiveržiančius gyvūnus. Iš krūmų išlindo didelis, mažiausiai tonos briedis, atkišęs ragus bėgantis į mane, aš pradėjau trauktis, atgal, kol pasiekiau medį ir, kai briedis buvo čia pat, pasitraukiau, o jis trinktelėjosi į medį. Tada išlindau iš už savo "apsaugos" ir kirtau per sąlyginai plonas jo kojas. VIeną nukirtau kitą smarkiai sužeidžiau - gyvūnas suklupo. Tada, kai jau nebegalėjo priešintis pasmeigiau.
    Čia 48-tas mano užmuštas gyvūnas šiandien, o mūšis tęsiasi apie 20 minučių. Žvilgtelėjau į Keilę, bet jai viskas buvo gerai. Mano dėmesį patraukė, kad mano pusėje šiek tiek apstojo gyvūnų ėjimas.
    Pasiražiau, jaučiau skaudančią šlaunį - tas skausmas vėl atsinaujino, dėl didelio krūvio. Pamačiau gulinčią savo strėlę, ją pakėliau ir atsisegiau lanką. Nusitaikiau ir danguje sekiau varnėną, kuris nardė, kėsindamasis užpulti vieną iš mūsų nepasirengusį, bet vos sustojo, ruošdamasis smigti nusileidimui, paleidau templę, kur jį persmeigė ir jis nukrito. Nubėgau ten, kur jis gulėjo ir ištraukiau strėlę. Šis varnėnas buvo mažas dar. Man jo kiek pagailo, bet staiga prisiminiau kodėl kovoju. Nebuvo galima nusilpti.
    Žvilgtelėjau į žvėrių pusę. Čia kovėsi du mūsiškiai, tad nemačiau reikalo jiems padėti. Visai nebuvo kovojančių iš rytinės pusės, tad nuėjau ten. Iš ten atbėginėjo keli vilkai. Parbloškiau pirmą, po to perrėžiau pilvą antram. Nebuvo sudėtinga, bet nuovargis jau man jautėsi. Tada pasirodė dar viena meška. Trečia mano matyta šiandien kovoje, antra su kuria kovoju. Ši buvo didesnė ir nuožmesnė - patinas. Jis artėjo link manęs riaumodamas, negana to, šalia jo ėjo dar keli gyvūnai: lūšis, vilpišys ir šernas.
    Vilpišys puolė pirmas jį parbloškiau į šoną. Tada šoko ant manęs, lūšis, jos tik išvengiau atsitraukdamas, tada gavau antrą smūgį, bet šį kart atkišau kardą ir ji pati ant jo pasismeigė. Tada man į kojas nagais įskirto vilpišys. Žinoma iškart jį nusmeigiau, bet pajaučiau skausmą.. Dabar šoko meška. Kulversčiu išvengiau jos, bet nebegalėjau išvengti šerno. Atkišau į jį kardus, pradėjau trauktis, bet šernas parbloškė mane ir man labai skaudžiai atsiėjo, nes vožiausi į medį. Žinoma, jis pasismeigė ant mano kardų. Taigi jam kaip ir ragas. Teliko meška, vėl bėganti į mane. Sunkiai atsistojau ir pagąsdinau, kad pulsiu, kas sulėtino jos tempą, o tada šokau ant medžio šakos ir prisitraukiau. Meška atsistojo ant dviejų kojų ir pradėjo purtyti medį. To ir laukiau. Šokau tiesiai ant jos, kojomis tėkšdamasis jai į veidą ir jį sutrypdamas. Ji mirė, žinoma iškart. Jau buvo praėję daugiau kaip 28 minutės, tačiau aš nežinojau kiek dar teks kovoti, nieko nežinojau, tiesiog nulėkiau pažiūrėti kaip laikosi Keilė ir galbūt jai padėti..
    Paskutinį kartą redagavo Heinrich : 2010-11-14 19:57
    I wonder if my pony can fly

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Mus pradėjo pulti žvėrys, o už nugaros išgirdau Heinrich komanduojantį savo sakalui ginti Keilę. Aš tokį pat nurodyma daviau ir Rokius. Pats užšokau ant Donio ir pasileidau link žvėrių. "Laikas pamedžioti"- garsiai ištariau aš ir paleidau pirmąją mūšio strėlę kuri pataikė pirmose gretose bėgančiam vilkui į kaktą šis mirė vietoje, o jo kūnelį sumaitojo už jo bėgę miško gyvūnai. Donis mano paliepimu nestapdė, o aš vieną po kitos laidžiau strėles. Galiausiai po 10 senkundžių Donis rėžėsi į gyvūnų gaują ištarkydamas dešimtį miško žvėrelių, tačiau greitai dar šimtas apsupo mus su šarvuotuoju raganosiu. "Bus kraujo"-tariau sau ir paleidau strėlę pervėrusę širdį, vienam iš vilkų , sukusių apie mane ratus. Nusišypsojau. Niekas manęs nebuvūtų sutapdęs, nes aš norėjau kraujo nesvarbu, kad čia tik žvėreliai, bet jie stojo man skersai kelio ir daugelis jų iš čia neišeis gyvi. Dar viena strėlė prasisuko pro mano pirštus irvėliau į amžiną poilsį pasiuntė lapę. Po truputi gyviai pradėjo įsidrąsinti, bet kiekvieną priartėjusi prie manęs nors 5 metrų atstumu aš pribaigdavau strėle, tačiau viskam buvo galas ir pajutau kaip išleidau paskutinę strėlę. Apsidairęs pamačiau, kad apie mane guli 40 žvėrelių, o tada prasidėjo tikrasis mūšis. Issitraukiau karda. Ir paspartines doni puoliau zveriu buri. Donis su ragu taranavo elniai ir ji sutrype, o as kardu perreziau 5 vilku kaklus. Pasiute gyviai soko ant Donio, bet as isitraukiau antraji karda ir ir nukirtau tiems zvereliams galvas. Man i kojas bande kasti lapes, bet dar joms nespejus joms suleisti i mane dantu as kirsdavau kardu joms i kaukole. Dar gelbejo ir stori zieminiai drabuziai. Galiausiai viena meska skaudziai drekstelejo i koja. Instinktyviai suvariau jai i kakla abu kardus ir nusprendziau, kad apsiziojau per daug. Apsukau Doni kuris nubloske dar pora gyvunu-lusiu , vilku. Savo sarvuotaji raganosi paspartinau ir sutrypiau dar desimt padaru kol galiausiai istrukau is apsiausties. Atsitraukiau prie Rokio kuris tuo tarpu grumesi su lusim, o aplinkui gulejo 10 smulkesniu plesrunu lavonu. Rokis buvo puikus gynejas, oas prisidejes prie jo sudariau tobula skyda is desines, taciau nors kova tevyko mazdaug 30 minuciu zverys vis dar artinosi. Issitraukiau kunaju ir pataikiau lapei i galva. Tada taikliais kunaju metimais uzmusiau dar 2 vilkus. Pakeles galva pamaciau parskrendanciu vanagu trijule. Palaukiau kol ji nusileido arciau Keiles r tada taikliais kunaju meteimai numusiau plesriuosius paukscius ant zemes kur jiems galvas nukando Rokis. Truputi pailsejes vel truputi atsitraukiau nuo Keles ir puoliau vis dar puolancius zveris.

(tesiu tik nezinau ar spesiu siandien)
    Paskutinį kartą redagavo luksis : 2010-11-15 18:06

Pagrindinis

Mus pradėjo pulti miško žvėrys. Taigi teko vėl kovoti, išsitraukiau savo kardą ir pradėjau pulti, bet staiga prisiminiau Keilę ir, kad ją reikia saugoti. Pribėgau prie jos ir pradėjau kovą su jais, prie vieno pribėgau ir užsimojęs kardu kirtau jam, kitam tai pat. Įsibėgau ir su kardu kirtau vienam vilkui, tas sucypė ir nukrito prie kojų. Staiga pamačiau kaip vienas vilkas bėga prie Keilės, todėl man reikėjo ją apginti, išsitraukiau savo pilį ir sviedžiau jį į vilką, peilis jį mirtinai persmeigė. Pribėgau prie vilko išsitraukiau peilį iš jo kūno ir toliau kovojau...

Tesiu jei spėsiu rytoj...

Senatorius Lancia avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Terra incognita
    Žinutės
    525

Pagrindinis

Žaizdos dar net nepradėjo gyti, o jau vėl reikia kautis. Griebiau lanką ir apsidairiau, į kokį medį galėčiau įsilipti. Pastebėjau vieną tinkamą, bet kelią iki jo man pastojo vilkas. Įkišau lanką atgal į strėlinę ir pasiėmiau peilį. Žengtelėjau į priekį ir suvaidinau, kad pulsiu, bet šokau į šoną. Vilkas puolė, o aš spyriau jam į šoną. Vilkas nusirito į šoną. Įsilipau į medį ir pasiėmęs lanką pradėjau taikytis į žvėris. Pamačiau šerną, lekiantį link Keilės. Paleidau į jį strėlę. Ji susmigo šernui į šoną. Šernas susmuko ir daugiau nebekrutėjo. Pasiėmiau kitą strėlę. Nusitaikiau į mešką. Paleidau strėlę, bet nepataikiau. Susinervinęs paėmiau dar vieną strėlę. Šoviau į galvą, ir šįkart pataikiau. Meška suriaumojo ir nuvirto. Staiga išgirdau kažkokį krebždėjimą apačioje. Pasižiūrėjau žemyn ir pamačiau lūšį, lipančią į medį, kurame sėdėjau aš. Paleidau link jos strėlę, ir lūšis nudribo žemyn. Bet atslinko dar kelios ir aš buvau apsuptas. Jos nelipo į medį, o kažko laukė. Aš paleidau strėlę į vieną iš lūšių. Nepataikiau. Buvau labai išsigandęs. Lūšys nepuolė, o aš nusileisti negalėjau. Galiausiai viena neiškentė ir pradėjo kopti. Aš paleidau į ją strėlę ir lūšis nukrito. Kitos dvi ir gi pradėjo kopti, bet abi gavo iš strėlės per galvą ir žuvo. Pagaliau aš išlipau iš medžio. Įsidėjau lanką atgal ir pasigriebęs peilį puoliau tik ką iš už krūmo išlindusį vilką.

Tęsiu
    Paskutinį kartą redagavo Lancia : 2010-11-15 17:57

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Tai buvo akimirką, kuomet įžvelgiau savo pranašumą lyginant su kitais grupės nariais - aš neturėjau žaizdų. Dabar užplūdo pasididžiavimo, jog sumaniau pasislėpti nuo sniego žmogaus, banga. Tai tik įrodo, kad kova - ne visuomet geriausia išeitis.
    Iš karto pastebėjau, jog neatkreipiu miško žvėrių dėmesio. Jie buvo lyg vampyrai, t.y. kraujo ištroškę padarai, kurie tik ir sėlino prie sužeistųjų. Taip pat pastebėjau, jog Samag0n išvelgė tų kraugeriškų žvilgsnių - turbūt jis buvo spėjęs išsigydyti. Na, o kiti susilaukė mažesnio ar didesnio dėmesio... Žinoma, tokiems įgudusiems kovotojams kaip Heinrich, tie gyvūnai buvo juokų darbas, tačiau kai jų buvo tiek daug, reikėjo būti itin apdairiam ir atsargiam. Juk padaręs menką klaidą, po kelių sekundžių gali gulėti ant žemės, o ant tavęs bus užšokę 10 žvėrių.
    Pirmas dalykas, kurį padariau ruošdamasis kovai, buvo užsimauti kovos nagus. Na, tai jau buvo įprasta... Tuomet pagloščiau savo augintinį šunį ir išleidau jį. Išleidau kovoti ir tikiuosi, kad pats nebus nugalėtas... Na, visgi stebėdamas mane galėjo mokytis. Kai Mauzeris buvo tolumoje, prie kiek silpnesnių miško žvėrių, aš išsitraukiau savo kardus. Nujausdamas, jog po keletos sekundžių miškas plauks kraujyje, aš pritūpiau, iškišau kardus į skirtingas puses ir bėgau tolyn. Nuskrodžiau galvas ar kitas kūno dalis labai daug gyvūnų, tačiau vėliau jie sugebėjo nuo manęs atsitraukti. Tuomet susilaukiau dėmesio ir pradžiai buvau užpultas 6 vilkų. Na, jie apspito mane ir ruošėsi pargriauti, tačiau aš reagavau staigiai ir per porą sekundžių nudūriau 2 vilkus. Likus keturiems, jie pagaliau ant manęs šoko, tačiau vėlgi nudūriau 2 iš jų savo kardais. Tačiau tuomet nesekmė - mane pargriovė ir akimirksniu per visą kūna nuėjo šiurpuliukai - mane apsėdo baimė. Kai aš nugriuvau, į mane atsisuko labai daug žvėrių ir po kelių sekundžių buvau kandžiojamas bei draskomas. Iš pradžių nusprendžiau atsikratyti vilkais ir šeip ne taip vieną ,,sukapojau". O štai Mauzeris, pamatęs, jog šeimininkas bėdoje, atbėgo ir didvyriškai nuvijo kitą vilką. Tuomet aš gan nesunkiai atsistojau ir dursčiau bei kapojau visus gyvūnus aplink mane.
    Kova buvo labai trumpa, gal todėl, kad žvėris įveikti lengva, tačiau taip pat buvo ne viena auka, nes susitelkdami tie gyvūnai galėjo mus labai lengvai pribaigti.
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Gera mintis Liko tik... tik keturi..

luksis, Samag0n, Heinrich ir Marionete +10 PT

Marionete paleidęs į kovos lauką savo šunį Mauzerį labai rizikavo jo gyvybę, nes jis nebuvo labai didelis. Luksis laidė strėlės sėdėdamas ant savo šarvuoto raganosio, kol jo kitas gyvūnas jaguaras Rokis aršiai gynė raganosį, todėl luksis rimtų sužeidimų nepatyrė.

30 minučių praėjo. Griaustiniai pradėjo griaudėti vienas po kito, gyvūnai išsigando ir dingo. Pradėjo lyti, bet neilgai. Lietus nurimo, keli saulės spinduliai prašvito, paskutiniai kruvini gyvūnai pabėgo ir tik tuomet apsižvalgėte ar yra gyvų kartu su jumis.
    Taip, gyvų buvo. Tai buvo luksis sėdintis ant savo žvėries, laikantis lanką ir vis dar tebesižvalgantis. Heinrich giliai alsuojantis, bet po truputį atgaunantis kvapą. Marionete glostantis šunelį ir judindamas pavargusias rankas. Ir Samag0n laikantis du kardus. Vieną rankoje, kitą įsmeigęs giliai į žemę.

- Kur Keilė? - sunerimęs paklausė Heinrich.
    - Mačiau, kaip ją nusinešė vilkai.. - tarė Samag0n.
    - Kodėl jai nepadėjai...?!
    - Bandžiau, bet man kando į koją. Štai, vis dar srūva kraujas iš tos vietos.
    - Jo.. žaizda gili.. turime rasti jos kūną ir palaidoti kartu su Domanto, Lancio, ir Pasauliokarliaus kūnais.
    - Man atrodo gal geriau užkaskime šiuos tris ir eime. Laiko švaistyti neverta, - tarė Marionete.
    - Marionete sako tiesą, - pridūrė luksis.
    - Gerai.. - atsidūses tarė Heinrich. - Jei ją nusinešė vilkai, tai tur..
    - Keilę nusinešė jau negyvą.. - pertraukė jį Samag0n.
    - Ak.. taip.. jei ją nusinešė vilkai tai Keilė turbūt jau negyva ir iš jos kūno nieko neliko.
    Iškasėte negilias duobes, užvertėte žemėmis ir apdėjote lapais. Persižegnojote ir keliavote toliau.
    Tiesiai, tiesiai, tiesiai..

Pasakokite savo mintis. Paskutinis, pats svarbiausias susirėmimas jau čia pat.

*♣ -Būrys- ♣
    laksters [3]
    4DarkSide
    domantas122-
    Dobis
    luksis [10] +
    Agurecas
    Xuligans
    kasikas
    asas5555 [1]
    Auuriis
    Fanta*
    BiG CagneY
    BurnBuddy
    aaalinikea [6]
    Samag0n +
    ArėjasI
    Linko
    justeluka
    Pasauliokarlius [4]-
    Aurimasak [1]
    Žergonas
    danieliux007
    Heinrich [8] +-
    tiskutis [4]
    McMartis
    Lancia [2]-
    rolios
    arunaas
    estera2121
    Marionete [4] +
    BackOnTop
    DualLT
    Roric [4]
    Npc: Keilė [10]-

♣ Gyvūnai ♣

*♣ -Priešai- ♣

*♣ -Neutralūs- ♣

Gyvas.
    Miręs.
    Sustiprintas.
    Gyvas.
    Miręs.
    ++ - smarkiai sužeistas.
    + - sužeistas.
    - - lengvas sužeidimas.
    - - miręs šioje situacijoje.

Kita situacija: Antradienį vakare/naktį.

10 puslapis iš 13 PirmasPirmas ... 678910111213 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •