Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kokia gentis jums geriausia

Balsavo
371. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Romėnai

116 31.27%
  • Galai

147 39.62%
  • Germanai

108 29.11%
3 puslapis iš 10 PirmasPirmas 1234567 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 142

Tema: Geriausia gentis

Dėmesio!

Citata Justinas195 rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu tai ress nesa,bet ieciu puolimas..
    nu tai bet falangos irgi.. nenukrypstam nuo temos, Mano geriausia gentis yra Germanai... viskas tuo ir pasakyta...

Nuomonė

Citata Fūra rašė Peržiūrėti žinutę
    nu tai bet falangos irgi.. nenukrypstam nuo temos, Mano geriausia gentis yra Germanai... viskas tuo ir pasakyta...
    Pritariu!!!

Pagrindinis

kas sako kad spąstai nesamonė vadinasi nemokate žaisti, žaidimo pradžioje pasistatyk 3-5lv spąstinę ir šiek tiek falangų galės kelis kartus eiti ir nieko neišpeš, žaidimo pradžioje kol dar nelaksto dideli kiekiai kuokų tol galai būna mažiau liečiami, nebent neaktyvus, tačiau kai yra derinys spąstai, falangos ir 2x slėptuvė pirmą savaitę mažai yra norinčių lysti, ir nereikia kišti visko į resų gaminkites falangas ir tikrai karius išlaisvinti bus sunku, jeigu ėjo 2 kartus ir abu kartus kariai liko spąstuose turėtų pats žaidėjas bandyti tartis. Galiausia patys siūlykite paleisti karius už susitarimą dėl nepuolimo jeigu matote kad žaidėjas yra aktyvus. na romėnai man kolkas labiausia patiko, žaidimo pradžia sunkoka ir nuobodoka tačiau įkūrus kelis suportus ir su cropu ir pradėjus kepti offą visas įdomumas prasideda neveltui romėnų kariai turi didžiausius puolimo taškus.

Pagrindinis

Romėnai su jais sunkiau prasimusti bet kai prasimusi prasideda idomumas

Pagrindinis

Citata Fūra rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu tai ir mano. bet sy LTX raunda paemiau galus. off'o apie7K
    Aš Už LT Serverių MAZINIMĄ!!
    classic, 3x, 2 paprasti - ir travas vel taps idomus

Pagrindinis

o is kur jis zino gal pas mane deff sutelktas

Pagrindinis

Prabalsavau uz germanus nes man jie geriausi, bet didziausias germanu minusas katapulta, labai silpna ataka.

Pagrindinis

Romenai man yra geriausia, gentis, tada galai, o poto germanai, bet man visos gentys geros.

Pagrindinis

Germanai geriausi, nes pigus kariai, ypac kuokos. Prisidarau kuoku, matai jau kai grudai minuse uzpuoli koky zaideja ir ne gaila buna ne ka tu kariu, nes vel greitai atsigamini. Galai yra niekam tike.. ziurai kas karta su baime ar dar niekas falangu nenunese ar kaimo nesugriove

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Žinutės
    240

Pagrindinis

Citata einaklis rašė Peržiūrėti žinutę
    Germanai geriausi, nes pigus kariai, ypac kuokos. Prisidarau kuoku, matai jau kai grudai minuse uzpuoli koky zaideja ir ne gaila buna ne ka tu kariu, nes vel greitai atsigamini. Galai yra niekam tike.. ziurai kas karta su baime ar dar niekas falangu nenunese ar kaimo nesugriove
    Jei su galais nemoki žaist tai niekam tike, bet jei įvaldęs tai germaną patyrusi nuneši...

Pagrindinis

Citata Dobis rašė Peržiūrėti žinutę
    Jei su galais nemoki žaist tai niekam tike, bet jei įvaldęs tai germaną patyrusi nuneši...
    Visiskai pritariu..., o kurie sako, kad moka truputuka palosia, naujoko apsauga baiges, ir viskas...

Pasididžiavimas

Galai man geriausi! jie gan greiti, beto turi raita perkuna...

Pagrindinis

Galai geri, nes kariai greičiausi ir gan stiprūs, be to slėptuvė didelė. Romėnai geri, nes kariai patys geriausi (nors brangiausi) ir stato iš karto du pastatus. Tai labai praverčia ir dėl to jie man geresni už kitas gentis. Germanų kariai pigūs, bet pagal kainą ir kokybė, tik tiek, kad jų negaila prarast. O kuokos man patinka dėl to, kad jas galiu lengvai užmušt su savo raiteliais ;D

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Aug 2010
    Vieta
    Dėžė
    Žinutės
    23

Pagrindinis

Citata Chiicony rašė Peržiūrėti žinutę
    Geriausi galai
    Citata auuguste rašė Peržiūrėti žinutę
    Sutinku germanai geriausi
    Nėra tokios genties kaip "geriausia" Su kokia moki žaist,ta ir gera...

Nuomonė

Germanai geriausi.

3 puslapis iš 10 PirmasPirmas 1234567 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •