3 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 50

Tema: Gidas Romėnams (ekonomika)

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    World In The Sky...
    Žinutės
    45

Pagrindinis

pritariu dariui,as taipat neivadovauju gidais, bet saunuolis geras darbas

Imperionas Venner avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    128

Pagrindinis

zodziu romenai yra galingi,bet be gamybos jie yra niekas kaip ir kiti todel reikia isvystyti ekonomika didele grobt kaimus ir t.t.

Pagrindinis

Nesinaudoju gidu pagalba

Pretorionas Tara avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Vieta
    Panevėžys. !~
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Citata bgtf rašė Peržiūrėti žinutę
    Nesinaudoju gidu pagalba
    Nesinaudok. Bet mano manymu čia ne gidas (tiksliai). Čia kaip pamoka ar panašiai.
    Nežėk čia ir spausk [X] ( dešinėj pusėje, kampe )
    Dekui už supratingumą.

Imperionas offeris avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Vieta
    Neturiu.Sakė, kad Gandras atnešė :D
    Žinutės
    149

Pagrindinis

Geras gidas man patiko,būtinai pasiremsiu šiuo gidu ;]
    Nebūk Bom*as rašyk Lietuviškai ;DD

Pagrindinis

Gidais nesinaudoju, bet juos perskaitau ir jeigu yra daliku kurie tiktu pritaikau savo taktikoje.
    ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ raise your dongers ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Pretorionas Tara avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Vieta
    Panevėžys. !~
    Žinutės
    52

Pagrindinis

na kaip sakat toki mixiuka padaryti galima, geriausia ekonomika, puolima; ginyba prisideti i ta mixiuka, popsinima nu kas tau patinta vienu zodziu, ir turetu gautis geras mixiukas, na seip nesakyciau jeigu neseniai pradejai zaisti traviana, isizaisk metus arba daugiua, o tada isamiai perskaityk gida ir manau paviks geras mixas, o jeigu matai - kad nenusiseka tada zek kas blogai ar pan, tai bent jau cia mano toks kaip pastebejimas; pasakymas.
    Nežėk čia ir spausk [X] ( dešinėj pusėje, kampe )
    Dekui už supratingumą.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Gidas gera, bet as kaip ir dauguma nesinaudoju.

Nuomonė

Na gidas per trumpas kad galėtų vadintis gidu čia labiau patarimas kaip pradėti žaidimą ir įsižaisti

Pagrindinis

Tavo valandinė gamyba turėtu atrodyti taip: molis:medis:metalas:maistas 12:10:8:6. Tai reiškia, kad turi nuolat gauti daugiausia molio, po to medžio, po to metalo, o po tik maisto.

Po maždaug 8 ar 10 dienų turėtum pasiekti pirmąjį pasikeitimų tašką:visi tavo laukai bus 3lygio. Tu turi normalų resursų gavimą per valandą: 60/60/60/40 taigi metas pasiimti pertraukėlę. Tobulinti laukus į 4 lygį yra labai brangu ir neverta dėl septynių papildomų resursų, taigi mums reikia pagreitinimo.

Man čia kažkaip neaiskiai parašyta. Viena mintis prieštarauja kitai. Jeigu parašyti, kad reikia išlaikyti valandinę gamybą 10:12:8:6, tai kaip vėliau gali būti, kad resursų gavimas per valandą tampa 60/60/60/40? Turėtų būti apie 70/80/60/40. Ar čia reikia suprasti, kad vėliau reikia visus laukus padaryti 3 lygio neislaikant to santykio 10:12:8:6?

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2010
    Vieta
    Panevėžio rajonas, šiaurinis
    Žinutės
    25

Pagrindinis

Kaiką po interneto platybes landžiodamas radau :

http://*************/2007/11/21/romans.html

Copy - Paste...

Pagrindinis

Gidas geras,labai geras,taciau kopijuotas.Aisku,kaip ir Elmas as pasigedau turgavietes.Taciau teisingai sudelioti patys romenu vystymosi principai.Svarbiausia gamyba,nes karevukai baisiai brangus (bent jau pradzioj).Nelabai maciau diblomatiniu aspektu,o jie turetu buti.Na yra,bet reikejo parasyti issamiau.Man paciam nelabai patiko ferminimas.Visu pirma romenai prastoki fermeriai,kariai leti,be to baisiai brangus ir neperdaugiausiai nesa.Ferminimas manau turetu prasideti,kai turi daugiau kariu gal po kokiu 2-3 menesiu.Nes jei nesedi istisai,tai labai sunku tuos keliasdesimt legu nusaugot,nes jie netiek jau daug tau ir duoda,o vargo,tai nepaprastai daug.Manau reiketu kelt sleptuves ir laukus,kol gamina virs 1000 (bent jau gelezies) ir tada pradeti pretorionu stampavima ir jei dar puldineja juos issiuntineti,kol turi 1-2 k.Taigi tiek

Legionierius
    Prisiregistravo
    Oct 2011
    Vieta
    lt1
    Žinutės
    20

Pagrindinis

Tikrai geras gidas. Nors jais nesivadovauju kai kuriais dalykais būtinai pasinaudosiu.

Legionierius viliusrib avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2011
    Vieta
    Mažeikiai Lietuva
    Žinutės
    27

Pagrindinis

Man jis gidas patinka, bet viatiek žaidžiu už germanus.

Pagrindinis

Patiko man šis gidas, ačiū. Pirmą kartą žaidžiu už romėnus, tai reik pradžios o gal galit kasnors paaiškint šitą "formulę" ?
    molis:medis:metalas:maistas 12:10:8:6.
    nelabai supratau. tipo turi buti 3lygio laukai molio, 2 lygio metalo? ar kaip? paaiškinkit kas, jei nesunku

3 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •