2 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 50

Tema: Gidas Romėnams (ekonomika)

Pagrindinis

http://*************/2007/11/21/romans.html

Ne per daug panašus gidas, ką? keli žodžiai pakeisti ir viskas Aš irgi taip mokėčiau. . Ir dar vadovų skiltis... Ot jūs ir duodat, modai..

Buvau išvertęs gidų kūrimo gidą - niekas nekreipė dėmesio. Saldainia išvetrė tą patį gidą - šit jau ir vadovų skiltis. Juokas ima.
    Šiuolaikinė muzika, tokia kaip popsas ar electro yra garsas. Senasis, klasikinis rock yra tikra muzika.
    The Hunt

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Vieta
    Kepykla
    Žinutės
    58

Pagrindinis

Atitinka tik tai. kad tokiu paciu intervalu rasyta, o daugiau nei vienas žodis....

Pagrindinis

Citata Sausainiss rašė Peržiūrėti žinutę
    Atitinka tik tai. kad tokiu paciu intervalu rasyta, o daugiau nei vienas žodis....
    Čia tik šeip perrašyta tavo stilium ane?
    Šiuolaikinė muzika, tokia kaip popsas ar electro yra garsas. Senasis, klasikinis rock yra tikra muzika.
    The Hunt

Pagrindinis

Įdomus gidas. Visgi, tikrai nėra lengvai įgyvendinamas. Dabar imkim situacija, kai pries tavęs, kokių 6 langelių spindulių yra noliferis germanas kuris fermina visus kurie jam tik duoda resu. Taip, aš mačiau, kad reikia pastatyti slėptuvę, kai tavo laukai ten 3 ar 4-5 lvl. Dabar pasakyk, ką reikia daryti, kai tavo laukai 10 lvl, tu turi 100 pretorionų, o jis turi 2000 kuokų, 200 paladinų, 300 kirvių ir 4 lygio karžygį paladina? Nuneš tavo deffa, be problemų, o tavo slėptuvė, slepianti 1000 resų išviso nieko negelbės, kai gamyba bus 1250 per valandą. Vienintėlė išeitis yra būti visa parą online. Bet jei jau gali būti tiek laiko, tai kokia prasmė, sėdėti ir laukti, kol pasigamins 5 resursai, kai geriau galėtum atsipūtes gamintis legionierius ir be problemų turėti tą patį keturius kartus greičiau. Taipogi, per tokį laiką, tave, neteikiantį fermeriui resursų be problemų gali nugriauti, nes dar pats asmeniškai mačiau, kai jau septintą žaidimo dieną(speed serveryje, padauginus iš trijų bųtų 21) buvo praeita su 30 katų. Tai čia yra viskas labai sudėtingai, išviso visas travianas priklauso tikrai ne nuo tavęs, o nuo aplinkinių žaidėjų, nuo jų aktyvumo, nuo jų brandumo, nuo jų sugebėjimo bendrauti ir tartis.

Na, čia buvo tik keli mano išvedžiojimai, kurie gali būti, gali ir nebūti, viskas priklauso nuo situacijos, mano manymų daugeliu atvėju su šitu gidu ferma neliksi. Ir ką pastebėjau, tai yra pirmas tokio pobūdžio gidas romėnams. Taigi, jis yra geriausias šiuo metu.

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Citata Superiukx rašė Peržiūrėti žinutę
    Įdomus gidas. Visgi, tikrai nėra lengvai įgyvendinamas. Dabar imkim situacija, kai pries tavęs, kokių 6 langelių spindulių yra noliferis germanas kuris fermina visus kurie jam tik duoda resu. Taip, aš mačiau, kad reikia pastatyti slėptuvę, kai tavo laukai ten 3 ar 4-5 lvl. Dabar pasakyk, ką reikia daryti, kai tavo laukai 10 lvl, tu turi 100 pretorionų, o jis turi 2000 kuokų, 200 paladinų, 300 kirvių ir 4 lygio karžygį paladina? Nuneš tavo deffa, be problemų, o tavo slėptuvė, slepianti 1000 resų išviso nieko negelbės, kai gamyba bus 1250 per valandą. Vienintėlė išeitis yra būti visa parą online. Bet jei jau gali būti tiek laiko, tai kokia prasmė, sėdėti ir laukti, kol pasigamins 5 resursai, kai geriau galėtum atsipūtes gamintis legionierius ir be problemų turėti tą patį keturius kartus greičiau. Taipogi, per tokį laiką, tave, neteikiantį fermeriui resursų be problemų gali nugriauti, nes dar pats asmeniškai mačiau, kai jau septintą žaidimo dieną(speed serveryje, padauginus iš trijų bųtų 21) buvo praeita su 30 katų. Tai čia yra viskas labai sudėtingai, išviso visas travianas priklauso tikrai ne nuo tavęs, o nuo aplinkinių žaidėjų, nuo jų aktyvumo, nuo jų brandumo, nuo jų sugebėjimo bendrauti ir tartis.

Na, čia buvo tik keli mano išvedžiojimai, kurie gali būti, gali ir nebūti, viskas priklauso nuo situacijos, mano manymų daugeliu atvėju su šitu gidu ferma neliksi. Ir ką pastebėjau, tai yra pirmas tokio pobūdžio gidas romėnams. Taigi, jis yra geriausias šiuo metu.
    Joks gidas 100 proc negali atitikti realiu situaciju zaidime, todel rimtesniam zaidejui jie yra beverciai, o naujam, kad isivaziuotu i zaidima - pats tas. Jokiam gide nenumatysi visu situaciju, kurios gali kilti zaidimo metu. Ten viskas keiciasi vos ne kas valanda, tad nereikia isvedzioti kazkokiu nesamoniu. Paskutinis sakinys - akivaizdi nesamone. Kaip tik didzioji dalis priklauso nuo taves, kaip tu ziuri i zaidima. Kaip rodo praktika, didziausi "noliferiai" issikvepia po keliu men zaidimo letam serveryje, po to jie virsta fermomis arba yra sunaikinami. Na gal tiesiog baigiasi jiems parasyti gidai Visuose serveriuose, kuriuose tik teko zaisti, tokie "kieciausi" noliferiai, fermintojai po keliu savaiciu dingdavo is apyvartos. O jau kokie kieti budavo zaidimo pradzioje - jokiu susitarimu, visi aplinkui jiems tik fermos ... absurdas. Kaip tik islikdavo tik tie, kurie zaide pakankamai atsargiai ir atsakingai ziurejo i santykius su aplinkiniais. Taip kad pernelyg jaudintis del noliferiu - neverta ... na pagadins jie gyvenima savaitei dviems ir dings. Siaip tik vienetai per visa serveri tokiu noliferiu istempia visa serveri zaisdami mazdaug tokiu paciu stiliumi kaip is pat pradziu, bet jie paprastai rimti zmones ir su jais eina tartis ...

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Vieta
    Kepykla
    Žinutės
    58

Pagrindinis

Bus,nebus...negalima aiškiai visko numatyti.Tačiau galima susitarti su daugeliu žmonių..Na o jaigu nepavyksta,nebutina palikti deff'o, o ress'u tiek neslepia,tačiau ir nereikia,kad jų prisikauptų,tiek,kad liptu per viršų .Na o jaigu ir apvogia,tebūnie tai paskutinis kartas,pasistatyk antra sleptuvę jaigu nori.(nors aš taip niekada nedarau).

Pagrindinis

gido pradzia ikvepianti, bet ka toliau paskaiciau nelabai nustebino, kazkada zaidziau su romenais tai pradzia sunki buvo, kol neisivaziavau. bet geru patarimu duota-romenams pagrinde du aspektai reikalingi-ekonomika ir diplomatija. be diplomatijos keleta kartu bus sunkiau verstis. siaip galejai pamineti toki dalyka kaip pasiulyma pradzioj pabuti defferiu kokiam aktyviam noliferiui kuris yra arti-islosi siektiek laiko. dabar losiu speede su galais-tai kokia savaite niekas nepuole, bet paskui kai apstojo noliferis germanas per 2 langelius tai kas kokias 5 minutes eidavo po 5-10 kuoku. nors ir nieko negaudavo eidavo ir viskas, niekas jam nebuvo idomu. po to pasisiuliau pabuti defferiu jei reikes, nes statyt dar viena sleptuve per didele prabanga. jis sutiko, ir tik 1 karta paprase deffo-bet gudriai issivyniojau, kad dualas issiuntes belenkur pastiprinima. o veliau jau ir nebereikejo, nes agresyvus kaimynai jau buvo pravalyti. .
    Negrasinkit man - nes tada jums nieko nebus

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Lietuvėlė :)
    Žinutės
    92

Pagrindinis

Na visai geras gidas Tik reiktų jei nėra noliferių germanų ~10 legionierių padaryt, truputi pafermint

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Vieta
    Kepykla
    Žinutės
    58

Pagrindinis

Tai matai, kad tas truputį , nieko nepadėtų.Jaigu jau fermint tai su daug kariu

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Lietuvėlė :)
    Žinutės
    92

Pagrindinis

Man padeda su 10karių ferminant

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jun 2010
    Vieta
    Kepykla
    Žinutės
    58

Pagrindinis

Citata DraGoNeriS rašė Peržiūrėti žinutę
    Man padeda su 10karių ferminant
    Pradzioj truputį prideda res,o vėliau neapsimoka su tiek

Pagrindinis

Citata Sausainiss rašė Peržiūrėti žinutę
    gerai nukopinai tik pridejai keleta zodeliu

Imperionas alalute avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2009
    Vieta
    LTU
    Žinutės
    488

Pagrindinis

apginsiu gida, nes pati uz romenus zaidziu ir pirma pasirupinu, kad aplinkiniai nefermintu mano 1 kaimuko. jei salia yra germanai, tariuosi dar pirmom dienos mainais i pagalba resais (buna truksta nedaug) ir pan. po to kriaustausi toleliau i crop'a salia draugu (retai serve zaidziu viena pati, be draugu) ir ten vystausi. issivystau ekonomika pakankamai gerai ir tik tada tobulinu karius, juos gaminu ne non stop ir pan ir kazkaip kol kas man viskas gaunasi

Legionierius
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Vieta
    Memel City
    Žinutės
    26

Pagrindinis

Gidas primena vieno aljanso pirmo stage žingsnius matysime kiek naudos tai gali duoti.

Pagrindinis

Viskas tvarkingai, gidą, manau kiti tikra galėtu panaudoti.Puiku.
    Citata Forum Paulina rašė Peržiūrėti žinutę
    dariuxas tau paciam 10 metu, snargly tu. man 18, as gimusi 1996-01-19 ir jus patys cia trolinat asilai

2 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •